Seznam politiků, ředitelů firem a dalších, kteří rezignovali nebo byli nuceni odstoupit v souvislosti s uveřejněním zprávy FISA

Přistál mi v mé e-mailové schránce velmi zajímavý seznam lidí pracujících pro Kabalu, kteří měli rezignovat nebo byli nuceni odstoupit v souvislosti s uveřejněním zprávy FISA. Jsou to lidé z různých oborů – politika, banky, média, policie, farmaceutický průmysl, sport, letectví, telekomunikace, advokacie, akciové burzy, univerzita, diplomacie a další. Nejvíce jich je samozřejmě z USA, ale najdeme zde i evropské, africké a asijské státy.

Seznam je sdílen na této adrese.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. Ales napsal:

  Tech mrtvych je tam celkem dost… Uvidime jestli si zvladnou americane konecne vycistit ten svuj chliv

 2. Zdena napsal:

  Jak by asi dopadlo takove MEMO v CR???

  • tereza napsal:

   Myslím, že MEMO v ČR bude také. Stačí se podívat na Českou národní banku, Ústavní soud (jeho vedení), banky, korporátní média, ředitele nemocnic, Magistrát hl.m. Prahy, Senát, Poslaneckou sněmovnu, ministerstva a další.

  • jirik napsal:

   Mimovládne organizácie, novinári a rôzni aktivisti sponzorovaní americkým veľvyslanectvom a zahraničnými filantropmi rozbehli aktivity smerom k ovplyvňovaniu mládeže a prvovoličov. Projekt, ktorého ovocie sa má prejaviť v nasledujúcich 15 rokoch zahŕňa indoktrináciu mládeže správnymi hodnotami a jej programovanie k budúcim cieľom.
   https://www.hlavnespravy.sk/zhubny-vplyv-mimovladok-sa-uz-na-novych-generaciach-zacina-prejavovat/1305770
   —-
   chtělo by to i u bratrů slováků……

 3. J.P. napsal:

  “Skupina odborníků Fakulty sociálních věd UK, Ústavu mezinárodních vztahů, Metropolitní univerzity Praha a z Asociace pro mezinárodní otázky se zaměřila na práci Jakuba Jandy a jeho Evropských hodnot.
  Akademici Jan Daniel, Ondřej Ditrych, Jan Ludvík, Dagmar Rychnovská, Michal Smetana, Benjamin Tallis, Tomáš Weiss a Jakub Záhora byli velmi překvapeni, že Jandou prezentované analýzy nesplňují ani základní kritéria pro odborný text.

  „Maskované ideologické projevy ve spojení s oslňující mediální (sebe)prezentací jsou pro vystupování Evropských hodnot příznačné. Byť se jejich úsilí ‚bránit liberální demokracii‘ může na první pohled jevit chvályhodné, zvolené způsoby bohužel pouze přispívají k neutěšenému stavu veřejné debaty o bezpečnosti,“ okomentovali odborníci Jandovu práci pro server Lidovky.cz.

  Odborníci Jandovi vytýkají, že není schopen kritického přístupu k problematice, ale pouze si vybere argumenty, které se mu hodí a ty následně prezentuje jako odborný text. Podle expertů se ale jedná spíše o ideologicky podbarvené katastrofické úvahy.
  Další velkou výtkou je pak skutečnost, že v textech Evropských hodnot jsou často cizí myšlenky vydávány bez přiznání autorství za vlastní. To je pro Jandu, který byl během studia sám usvědčen z plagiátorství, příznačné. Za analytika se tak vydává pětadvacetiletý maturant z gymnázia s bakalářským titulem ze soukromé vysoké školy, jehož odbornost je přinejmenším pochybná.”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.