Seznam politiků, ředitelů firem a dalších, kteří rezignovali nebo byli nuceni odstoupit v souvislosti s uveřejněním zprávy FISA

Přistál mi v mé e-mailové schránce velmi zajímavý seznam lidí pracujících pro Kabalu, kteří měli rezignovat nebo byli nuceni odstoupit v souvislosti s uveřejněním zprávy FISA. Jsou to lidé z různých oborů – politika, banky, média, policie, farmaceutický průmysl, sport, letectví, telekomunikace, advokacie, akciové burzy, univerzita, diplomacie a další. Nejvíce jich je samozřejmě z USA, ale najdeme zde i evropské, africké a asijské státy.

Seznam je sdílen na této adrese.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
J.P.LiběnajirikterezaZdena Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Ales
Host
Ales

Tech mrtvych je tam celkem dost… Uvidime jestli si zvladnou americane konecne vycistit ten svuj chliv

Zdena
Host

Jak by asi dopadlo takove MEMO v CR???

jirik
Host
jirik

Mimovládne organizácie, novinári a rôzni aktivisti sponzorovaní americkým veľvyslanectvom a zahraničnými filantropmi rozbehli aktivity smerom k ovplyvňovaniu mládeže a prvovoličov. Projekt, ktorého ovocie sa má prejaviť v nasledujúcich 15 rokoch zahŕňa indoktrináciu mládeže správnymi hodnotami a jej programovanie k budúcim cieľom.
https://www.hlavnespravy.sk/zhubny-vplyv-mimovladok-sa-uz-na-novych-generaciach-zacina-prejavovat/1305770
—-
chtělo by to i u bratrů slováků……

J.P.
Host
J.P.

“Skupina odborníků Fakulty sociálních věd UK, Ústavu mezinárodních vztahů, Metropolitní univerzity Praha a z Asociace pro mezinárodní otázky se zaměřila na práci Jakuba Jandy a jeho Evropských hodnot. Akademici Jan Daniel, Ondřej Ditrych, Jan Ludvík, Dagmar Rychnovská, Michal Smetana, Benjamin Tallis, Tomáš Weiss a Jakub Záhora byli velmi překvapeni, že Jandou prezentované analýzy nesplňují ani základní kritéria pro odborný text. „Maskované ideologické projevy ve spojení s oslňující mediální (sebe)prezentací jsou pro vystupování Evropských hodnot příznačné. Byť se jejich úsilí ‚bránit liberální demokracii‘ může na první pohled jevit chvályhodné, zvolené způsoby bohužel pouze přispívají k neutěšenému stavu veřejné debaty o bezpečnosti,“… Číst vice »