Co si přeji v roce 2018? Aby Evropa byla zase Evropou

Věřím, že již nadpis zvedne mnohé ze židle a budou lomit rukama, že Evropa je přeci Evropou. Z geografického hlediska budou mít pravdu. Z náboženského a politického však již nikoliv.

Co jsou tři roky v lidském životě? Troufám si říci, že skoro nic. Z hlediska státu je to jen zanedbatelný okamžik. A přesto tři roky stačily na to, aby se Evropa změnila k nepoznání. Takzvaná islamizace Evropy je blíže, než se ještě před lety mohlo zdát a naplňuje se to co předvídala Bat Ye ́or a rozvinula Oriana Fallaci, že Evropa se stane Eurábií. V mnoha čtvrtích evropských měst již přestávají platit naše zákony, v mnoha zemích jsou zákony ohýbány tak, aby byl muslimům umožněn život, na jaký jsou zvyklí.

Probíhá libanonizace Evropy za potlesku lidí, kteří se tak rádi ohání lidskými právy. Tohle je prostě skutečnost, kterou už nejde jen tak odmítnout mávnutím ruky, nejde říci, že se jedná o marginální jevy. V mnoha místech Evropy již neplatí zvyklosti a zákony, které jsou součástí evropské civilizace, ale zvyklosti beduínů a právo pouštního proroka.

Lidé dnes v Evropě budou slavit konec roku. Ve Francii, v které platí de facto stanné právo, budou v ulicích desítky tisíc vojáků a policistů. V Německu zřizuji zvláštní zóny pro ženy, které budou znásilněny, sexuálně obtěžovány anebo se nebudou cítit bezpečně. Nemluvě o betonových zátarasech. Ne, tato opatření opravdu nejsou kvůli Evropanům. Tato opatření jsou kvůli „dětem“ kancléřky Merkelové. Opravdu si nenecháme vzít náš způsob života, jen ten způsob života nám bude omezen. Jenomže, pak už to není náš způsob života. Je to život, který je upraven kvůli nově příchozím. Těm všem inženýrům a doktorům, jak nás masírovala média během uprchlické krize. Co na tom, že v mnohých městech již ženy nemohou vycházet oblečené, jak by chtěly, ale oblékají se tak, aby nerozvášnily islámské „Evropany“?

Měli bychom se ptát, kdo tohle vše dopustil? Kdo dopustil, že dnes z Francie a Německa opět utíkají Židé, ale není to kvůli nacistům, ale kvůli islámu, i když kancléřka Merkelová prohlásila, že islám patří k Německu. Proč se ženy v mnohých evropských městech strojí tak, aby neurazily muslimy a neoblékají se tak, jak by chtěly? Ptejme se po příčině. Řešit důsledky je stejné jako lovit ryby v otrávené řece.

Věřím v Boha, Boha, kterého podle mé víry zvěstoval sám Bůh ve své tělesné podobě, Boha, který se podle se stal člověkem a zemřel na kříži za spásu lidstva. Přesto tato zvěst, na které je postavena Evropa společně s antickým dědictvím je popírána. Zatímco ve Francii musí být odstraněn kříž ze sochy papeže Jana Pavla II., tak ve stejné zemi se muslimové svobodně modlí v ulicích. Sekularizace ve své nejčistší levicové podobě a zároveň jsou předkládány lidem islámské svátky jako Ramadán, který má pro Evropany asi stejný význam jako pro Křováka z Afriky japonské suši.

Jenomže Evropa nebyla postavena na islámu, nebyla postavena na krmení těch, co o práci nezavadí. Byla postavena na víře a tvrdé práci Evropanů. Byla postavena na krvi těch, co Evropu bránili nejen před invazemi z Východu, ale také těch, co bránili Evropu před nacismem a komunismem. Pokud tohle vše hodíme za hlavu, tak jejich smrt byla zbytečná. Věřím však, že pořád existují lidé, kteří ctí historii a vědí, že Achilles byl blonďatý, a ne tmavé kůže, jak se snaží namluvit lidem BBC. Věřím, že zvítězí rozum nad ideologií a přestane dotovat ty, kteří ač nevoleni se snaží určovat, jak mají Evropané žít a co mají dělat a jak se chovat. V opačném případě Bůh ochraňuj Evropu!

Zdroj: pp.cz. Autor: Martin Kavka

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

10 Komentáře zapnuto "Co si přeji v roce 2018? Aby Evropa byla zase Evropou"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jarek*
Host
Jarek*
Jenomže Evropa nebyla postavena na islámu, nebyla postavena na krmení těch, co o práci nezavadí. Byla postavena na víře a tvrdé práci Evropanů. Byla postavena na krvi těch, co Evropu bránili nejen před invazemi z Východu, ale také těch, co bránili Evropu před nacismem a komunismem. Co to je za blábol? Evropa, tedy myšleno pouze západní byla a je doposud postavena na kolonializaci zbytku světa. Na prachsprosté zlodějině, tyranizování obyvatel kolonií, jejich okrádání a zabíjení. Před tímto varoval evropany v OSN tuším v roce 2007 pan Muammar Kaddáfí. Co mu za to ten civilizovaný západní svět provedl? Odpovězte si sama… Číst vice »
.lak
Host

Systém založený na lžích. Pro horních deset tisíc šlechty nebyl problém vyměňovat ženy za šutříky náčelníkům v africe, odvoz rebelů na trestanecký kontinent austrálie. Nakonec děti domorodců nýtovali titanik. Dnes pokračují s cestovkou dvou kontinentů výletníků a osadníků s nekonečným tiskem € z koláče obyvatel evropy s čtvrtinou na hranici bídy a pod.

Anonymní
Host
Anonymní

2

Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Západní Evropa už není Evropou a může se jí stát jenom za cenu občanské války, ke které asi časem dojde. Bohužel. Podívejte se co se dělo ve Francii na Silvestra.

http://www.epshark.cz/video/121/francie-dav-kope-do-bezbranne-policistky

Radek
Host
Radek
Jarku, souhlasím s Vámi, západní Evropa byla a je postavena na kolonizaci a vykořisťování zbytku světa. ALE – kolik kolonií kdy měla tahle naše zemička? Kolik zemí jsme vojensky napadli? I tady v naší malé zemičce se čím dál více cítím jako v kolonii – ať už nám to naše strany a vláda a média prezentují oslavně a pochvalně, tak já to vnímám zcela opačně. Došlo k likvidaci našich tradičních podniků, potravinové soběstačnosti, prošustrovali jsme dokonce i vlastní vodu!!, o dalších věcech ani nemluvě… Necítím se být součástí Západu, opravdu ne. A jestli se ten slavný západní svět úplně zbláznil… Číst vice »
.lak
Host
jirik
Host
jirik

Německá prokuratura je připravena provádět razie a domovní prohlídky v ČR a na Slovensku u podezřelých osob, které jsou (budou) obviněny ze smrti německých občanů na československých hranicích v dobách Železné opony.
http://www.rukojmi.cz/clanky/5210-nemecka-bota-pred-ceskymi-dvermi

sibolet
Host
sibolet

On byl takový adrenalin,projít si netknutou přírodu v šumavském hraničním pásmu..Taky jsem zažil VČASNÉ VÝSTRAHY a dvakrát jsem byl polapen..Jednou v roce 1969 a podruhé v roce 1972. Pak jsem si užil trochu toho vyšetřování na Borech,nezapomenutelná zkušenost..Soudruzi dávali vždy včas čtyři výstrahy,než někoho sejmuli ostrou palbou…Což se u ilegálních diverzantu říct nedá,tam výstraha NEEXISTUJE.. https://rutube.ru/video/7d1ab32322b5ffe9804c1176a83a6e3a/?ref=search

Anonymní
Host
Anonymní

5

jirik
Host
jirik

Časy, kedy imigranti skutočne utekali pred vojnou, alebo pred režimom a boli radi, keď si zachránili život v susednej krajine, sú už dávno preč. Dnes imigranti s najmodernejšími mobilmi v rukách precestujú aj pol sveta, vyberú si bohatú krajinu a stále sú nespokojní. Najnovšie sa imigranti žijúci v Taliansku sťažujú na údajne nekvalitné potraviny a zlú hygienu
https://www.hlavnespravy.sk/migranti-protestuju-chceme-kvalitnejsie-potraviny-lepsiu-hygienu/1265904

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!