Signál zkázy na prahu Vánoc: Soros vyhlášen osobností roku 2018. Ukradené pojmy a šikana většiny. Signál z hroutícího se světa

…..všechno se pomalu odebírá do jednoho jediného bodu….

02:54

 PRAVDA JE LEŽ A LEŽ JE PRAVDA

Jak neustále opakuji, VŠE NÁM OTOČILI O 180° a lidé jsou „šťastni“

 

Signál zkázy na prahu Vánoc: Soros vyhlášen osobností roku 2018. Podaří se nastolit utopie? Ukradené pojmy a šikana většiny. Tolik dobra Maďarsko neuneslo. Signál z hroutícího se světa

Ivo Strejček vnímá vyhlášení George Sorose osobností roku časopisem Financial Times jako význačné a víc než jen symbolické – především jako již opravdu vysoko zdvižený varovný prst

S každým končícím rokem jsou publikovány nejrůznější žebříčky (údajně) podstatných událostí uplynulého roku či (obvykle sporných) osobností roku. S jednou takovou „osobností“ přišel i deník Financial Times, když vyhlásil osobností roku 2018 George Sorose za to, že „reprezentuje hodnoty liberální demokracie a otevřené společnosti“ a že „denně čelí nacionalistickým a populistickým silám, které proti liberální demokracii otevřeně bojují.“

 

 

Financial Times, kdysi snad respektovaný zdroj informací z hospodářského a finančního světa, svojí volbou pouze potvrdil to, že už dávno není třeba jeho názory brát vážně, neboť stojí na straně pokrokářů a tvůrců sociálně-inženýrských konstruktů post-moderního světa.

Na úkor většiny

Institut Václava Klause v polovině letošního roku publikoval vážný manifest „Obrany demokracie proti liberální demokracii“. Objasňujeme v něm, že pojmy liberální a demokracie byly ukradeny a zneužity k zakrytí ideologie, která nemá s liberálností a demokracií nic společného. Dnešní „liberální demokracie“ je pláštíkem k prosazení dílčích menšinových zájmů na úkor většiny. Zvolit osobností roku právě Sorose jako „vlajkonoše liberální demokracie“ je proto kouzlem nechtěného rozhodnutím správným.

Sorosovi je totiž vlastní vše kromě demokracie, úcty k výsledkům svobodných voleb a respektu k zájmům většiny. Soros skrze svůj Open Society Fund po celá léta organizuje a financuje tzv. „barevné revoluce“, kde skrze „zmajdanizované“ davy vyvolává rebelie proti legálně zvoleným vládám.

Právě Sorosův Open Society Fund je bohatým finančním zdrojem pro nejrůznější neziskové organizace, které posléze ve svých zemích plní roli jakýchsi „pátých kolon“, snadno pronikají do domácích sdělovacích prostředků, napomáhají útokům na zvolené autority a podporují rozklad demokratického řádu.

 

 

 

Právě Sorosem financované neziskové a nevládní organizace zastupují zájmy menšin a vnášejí do společnosti cizorodé názory multikulturalismu, feminismu, environmentalismu či genderismu a spolu se Sorosem se netají vášnivou podporou migrační invaze do euro-atlantického civilizačního prostoru.

Čtětě ZDE: George Soros: Poválečný Marx. Jeden z největších ničitelů civilizačních hodnot. Média, neziskovky, podvody a převraty. Jedovatá ideologie začíná selhávat. Zloděj křičí chyťte zloděje. Zapochybuje na smrtelné posteli?

Vážný signál

„Sorosovští mládežníci“ jsou expedováni do neziskových organizací ze Sorosovy Středoevropské univerzity. Ta se sice v Čechách díky prozíravému rozhodnutí tehdejšího premiéra Václava Klause na začátku 90. let „nechytla“, své útočiště ovšem našla v Maďarsku. V této a okolních zemích působila takové „dobro“, až se její vytlačení z Maďarska stalo jedním z významných maďarských předvolebních témat.

Vyhlášení Sorose za „osobnost roku 2018“ ovšem není možné považovat ani za směšnou absurditu, ani za formu nepozornosti. Nejde snad ani o Sorose samotného. Jde o to, co ztělesňuje a svými penězi platí.

Proto nesmíme význam tohoto signálu podceňovat! Informuje nás o tom, jak vážná je krize naší civilizace a jak rychle se starý dobrý svět tradičních dobrých hodnot kolem nás hroutí.

Zdroj (1)

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. fohat napsal:

  Je to taková roztomilá novodobá SODOMA..Když šefuje Evropské hodnoty pornoherec,proč by nemohl být Osobností roku tento exot? Tím mně nenaSOROŠ…

 2. Maroš napsal:

  Do not panic! Provokatéri roka!

  „V roku 2014 vyzdvihol časopis bojovníkov s ebolou. Osobnosťou roka 1982 bol počítač, v 1958 to boli astronauti Apolla 8, v 1952 kráľovná Alžeba II., v roku 1938 Adolf Hitler a historicky prvý titul osobnosti roka časopisu Time si v roku 1927 vyslúžil americký pilot známy prvým sólovým preletom Atlantického oceánu Charles Lindbergh.“

  „Adolf Hitler: Agresívny diktátor vyvolal druhé svetovú vojnu a bol hlavným organizátorom masového vraždenia. Časopis Time, ktorý od roku 1927 vyhlasuje osobnosť roka, ktorá ovplyvnila svet, či už pozitívne alebo negatívne, dala Hitlera za osobnosť roka 1938. “
  https://plus7dni.pluska.sk/ludia/provokateri-roka-donald-trump-jeho-ceska-verzia

  Teraz inak – vyhlásenie Sorosa za osobnosť roka môže byť signál, že určité procesy /už/ prebehli. Čiže sa treba sústrediť na analýzu – ktoré procesy prebehli a ako plány GP postúpili „o krok“ ďalej, a či sú tieto procesy už nevratné. Hitlera bolo možné zastaviť práve v roku 1938! Aj „sorosove“ procesy možno zastaviť teraz – vystúpením z EU! Pretpže už neplatí nutné 100% rozhodovanie EU štátov, ale už platí väčšinové rozhodovanie, takže darmo niektoré štáty odmietli utečenecký, či migračný pakt – budú sa musieť podriadiť! Alebo – „vypadnúť z domu“! Neochota Britov a Poliakov podpísať so ZSSR zmluvu o vzájomnej vojenskej pomoci nakoniec viedla k paktu Ribentrop-Molotov, čím sa ZSSR snažil získať čas na vlastnú obranu.

  Takže nič nie je definitívne – pokiaľ sa vo veci KONÁ!!! CS-SKexit!

 3. toma sino napsal:

  Prečo sa to deje?
  Svetovládca čaká na svoju kráľovskú korunu:
  https://blog.infovojna.sk/svetovladca-caka-na-svoju-kralovsku-korunu/

 4. Jan napsal:

  Nechapeme, ze Soros je spickou zidovskeho spiknuti proti nam, kteremu rikame Deep State, jehoz cilem je nastoleni NWO. K tomu je zasivan vsude chaos zcela zamerne a planovite. (Zlute vesty). Soros je ovsem jediny, ktery je videt, diky jeho dabelskym schopnostem a touze po zviditelneni. VRSR v Rusku byla dilem Zidu, Lenin byl polozid, Stalin mel zidovskeho dedecka. 90% lidovych komisaru byli Zide. Po Majdanu, organizovanym USA na Ukrajine je naprosta vetsina ministru, dosazenych Deep Statem zidovska i Zid Prasecenko. Bohuzel neni mozne zde uverejnit obrazky s temi vytecniky! Kazdy vlastni nekolik obcanstvich a skoro vsichni statu Izraele. Historie chazarskych Zidu Deep Statu je lidem skoro neznama. Je to jako by se za sve vyhnani z Asie ted Rusum mstili neustalymi hrozbami zniceni!

 5. mariankosmac napsal:

  Nedávno som mal videnie o Sorosovi, že bol o ňom článok v novinách, že Soros zomrel či zahynul. Tak sa to nejak vyplnilo naopak a je osobnosť roku ach jo.

  • tereza napsal:

   „Osobností“ roku je možná tak klon / dvojník Sorose. Hrají s námi pořád tu jejich hru a většina lidí jim to stále věří.

 6. Chris Kyle napsal:

  Ještě pořád je nás obyč slušných lidí víc. A jsem náležitě hrdý na označování nacionalista, xenofob či rasista. Ano, toto vše jsem. Nacionalismus je národní hrdost, xenofob je obyč strach z neznámého, což mají už i kojenci, a označení rasista mě vždy řádně poškádlí bránici, což následně – po uklidnění mé bránice – dotyčnému s velkou chutí ukážu prostředníček se slovy :“A že právě ty mluvíš o rasismu, když právě toto slovo je ti tak vlastní? Nemáš tedy s tímto slovem takhle náhodou bohaté vlastní mozkově myšlenkové zkušenosti ?“ A opět se rozvibruje má bránice…..:-D…No, řeknu vám, naprostá většina takovýchto lidí zůstala stát s otevřenou vlastní rasistickou hubou….:-D….a ta menšina, co si ke své vlastní smůle dovolí mě napadnout, a to třebas i s nožem v ruce, po dvou třech dobře mířených úderech na ony citlivé body, jež znám z výcviku, leží……mám již sbírku jejich nožů…:-)…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.