Šílenci, kteří vedou cirkus zvaný EU, se naprosto zbláznili. Nic nového, že ano

…..aspoň ukazují svoji pravou tvář a vadí jim štastní mladí bílí lidé. Ano vážení přátelé, ocitli jsme se v době rasizmu proti bílé rase. To ale víme mnoho roků….

09:54

 

Tak toto je už opravdu síla! Maďarské město Székesfehérvár, které se loni přihlásilo do soutěže o titul „Evropské město roku“ a spolu s dalšími sedmi uchazeči se dostalo až do semifinále, v těchto dnech vyřadila porota EU! Důvod? Porota EU mu oznámila, že jeho propagační video ukazující nejkrásnější části města, šťastné páry a hrající si děti není vyhovující, protože má příliš mnoho šťastných bílých lidí, křížů, kostelů a málo imigrantů!

A tak se nemůže stát hlavním městem evropské kultury. Jak se porota doslova vyjádřila:

„Toto je propagační film pro bílou křesťanskou Evropu, každý je bílý, šťastný a tančí na ulici. Je tam příliš mnoho šťastných bílých lidí a křížů a málo migrantů. „Jako i starosta města Dr. András Cser-Palkovics řekl, rozhodnutí komise bylo založeno výhradně na politických otázkách. A podle jeho slov mu komise doslova vzkázala, že film pomíjí chudých a migrantů, ale zároveň je tam příliš křížů, kostelů a co je ještě horší je postoj města, protože je to považováno za hodnotu.

Co víc k tomu dodat? I toto je další z důkazů toho, jací zvrácení lidé stojí na nejvyšší úrovni EU! Celé EU je infikováno multikulturalismem, protlačováním zběsilé migrace, islamizace, různých LGBT deviací, genderizmu a jiných zvrácených ideologií! A vůbec nezastupuje obyvatel členských států EU a jejich přání, životní styl, náboženství, kulturu, zvyky či tradice! Je to něco neskutečně zvrácené a zaměřené pouze na likvidaci současné křesťanské Evropy národních států! I na tomto v podstatě bezvýznamném příkladu se dá ale dobře vidět, že EU je nereformovatelná, protože na každé úrovni sedí a každou oblast ovládají stejně zvrácení lidé, kteří se snaží o totéž – likvidaci současné podoby Evropy!

Video prezentující město Székesfehérvár si můžete prohlédnout zde:

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
IvaJanSFX.lakBytost Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
fohat
Host
fohat

Nějaký Němec Edgar Tolle prohodil ležerně,že lidé jsou šílení..

bloblo
Host
bloblo

Jo, říkám tomu „zhmotnělé šílenství“. To debilní šílenství začíná už pomalu kondenzovat do pevnýho skupenství.

Miroslav
Host
Miroslav

Nebude jedna, ale mnoho revolucí současně. Budou občanské války napříč Evropou. Bude to nepřehledné, stejně jako v Sýrii.

oskar
Host
oskar

„Šílenci, kteří vedou cirkus zvaný EU, se naprosto zbláznili“…Víte, mně je jedno, že šílenci vedou cirkus zvaný EU, ale vadí mi šílenci, kteří trvají na tom, abychom v takové EU setrvali! To znamená nejen naše politiky, ale i náš národ, ano i tomu je u prdele, kde se nacházíme a kam kráčíme. Ale je dobré to umět na někoho svést, aniž bychom si přiznali vlastní odpovědnost na vlastní zkáze

mariankosmac
Host
mariankosmac

Jo no Maďari sú zaostalí no chcel by som vidieť ako by malo vypadať podľa EÚ víťazné video s timi nešťastnými imigrantmi.

SFX
Host
SFX

Ano tiez by som sa rad nakoniec dozvedel, ktore europske mesto tu sutaz vyhra. Mohli by ste to potom doplnit?

Bytost
Host
Bytost

Srát na ně a na jejich debilní soutěže. To není pro inteligentní bílý lidi.

.lak
Host
.lak

Kšeft je kšeft. Kupčíků a penězoměnců, pindos. Helpervexl zacvakáte víc než si myslíte. Z AE Návštěvník Micanut Hlavne penize. Tedy iluzi penez. Protoze to, cemu rikate penize, penize nejsou. Fiat CURRENCY prinejmensim WWG1WGA 30 OdpovězPro 24, 2018 20:41 Návštěvník .lak Oni to mají podložené obchodem vexláci. A stačí jim vyvexlovat dárečky a mají kontinent kolonizovaný araboafričany. To je kauf, no neberto, že jo. Tomu se dá říci / jupí / na blbém místě v blbý čas a navíc s vymydlenými formanty. https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ Svou roli neplní ani společensky, ekonomicky naprosto ne a kulturně opakem zájmů zaměstnanců voličů, neuvěřitelní exoti. To… Číst vice »

Jan
Host
Jan

Je to jako kdybyste ty EU zradce naockovali hovadskymi angloamerickymi srackami Deep statu. Maji plnit jejich NWO scenar, zahrnujici neskutecnou prolhanost a podlost nenavistnych zvrhliku. Jak dlouho si tohle lide maji nechat libit? Udelovani cen za filmy, Nobelovy ceny, atd. podlehaji uz davno politickym kriteriim (Arafat, Obama ceny miru), ktere neurcuji komise, ale zlocinci v pozadi. I takoveto udelovani cen slouzi k nasi vychove, abychom jim lezli do zadku, delali to co zadaji. Neni opravdu o co stat, zustanme svoji a branme nase zajmy. Nejdrive se ale musime vsech oportunistu a jejich ritolezcu v politice a mediich zbavit!

Iva
Host
Iva

Do TÉTO Evropy skutečně nepatřím a patřit ani nechci.
Naše země má na víc, mnohem víc, než dělat stafáž v téhle nechutné hře.