Šílenství a lži. Zmražené sperma Adolfa Hitlera aneb zrození zrůdné nástupnice nacistického trůnu. Šiřte důkazy

…..vážení a milí čtenáři tadesca. Víte, že mnoho roků na přednáškách vykládám, psal jsem o tom na osudu a mnohokrát na tadescu, že největší zrůdou, která stojí v čele EU je dcera Adolfa Hitlera. Málokdo chtěl uvěřit….

Zmražené sperma zlého Adolfa Hitlera bylo inseminováno do sestry Evy Braunové v Kijevě v roce 1953 (byli ve skutečnosti dva Hitlerové, ten původní hodný-z povrchu planety který odletěl, a ten druhý-zlý, který byl za něho dosazen). V roce 1954 se narodila dcera Adolfa Hitlera Angela Merkelová, která má za úkol dokonat zkázu svého otce a zlikvidovat německé obyvatelstvo a německý národ. Přesně tak, jak všechno vylíčil kardinál JUDAS. Možná Vám do mozaiky nyní zapadnou další důležité dílky. Bylo by dobré, kdybyste pro lepší pochopení ještě jednou zhlédli všechny tři díly KARDINÁLA JUDASE. A nyní k důkazům a článku:

Co se stalo se zmraženým spermatem Adolfa Hitlera?

Dokument Stasi 

Podle dokumentu ministerstva státní bezpečnosti bývalé Německé demokratické republiky, známého spíše pod názvem Stasi, zastává Hitlerova dcera stejný úřad, jako její otec – úřad kancléře Německa. Říká se o ní, že je nejmocnějším člověkem na planetě, vzhledem ke skutečnosti, že kromě německé kancléřky je také předsedkyní Rady Evropské unie a hlavou mocného ekonomického bloku západu, známého jako G-8  (pozn. překl.: článek z roku 2007).

Co je ještě znepokojivější je fakt, že Hitlerův sen o sjednocení Evropy pod nadvládou Německa/Vatikánu se nyní realizuje prostřednictvím jeho dcery.

V roce 1954 se narodilo dítě, holčička, kterou dokument Stasi identifikuje jako Angelu Merkelovou, současnou kancléřku Německa. Její oficiální narozeniny jsou 17. července 1954. Podle dokumentu Stasi, který se v současné době nachází v archívu sovětského KGB, její pravé datum narození připadá na 20. dubna 1954. Pokud dokument tajné policie ministerstva státní bezpečnosti NDR (Ministerium für Staatssicherheit) nelže, tak se Hitlerova dcera, Angela Merkelová, narodila v den narozenin svého otce – 20. dubna.

 

Hitlerovo zmražené sperma

Narození Angely Merkelové, jak popisuje dokument Stasi, úzce souviselo s výzkumem německého doktora Karla Klauberga. Karl Klauberg byl označen za jednoho z nejhorších nacistických doktorů, „Andělů smrti“. Byl odsouzen sovětskými soudy jako „válečný zločinec“.

gretlZprávy uvádí, že doktor Klauberg byl po pouhých 7 letech za mřížemi Sověty propuštěn. Trest si zkrátil výměnou za tajné dokumenty obsahující cenná data o nacistických inseminačních experimentech a také, což je ještě děsivější, za zmražené sperma bývalého nacistického diktátora, Adolfa Hitlera. Hitlerův otec, který přijal jméno Hitler, byl nemanželský syn milenky Solomona Rothschilda – Anny Marie Schicklgruberové.

Po obdržení nacistických dokumentů o experimentech s umělým oplodněním, spolu se zmraženým spermatem Hitlera, schválilo Politické byro (Politbyro) pokusy o „vzkříšení“ dítěte nesoucího „genetické markery“ Adolfa Hitlera.

Doktor Klauberg do NDR přivedl Gretl Braunovou. Gretl Braunová byla nejmladší sestra Hitlerovi ženy, Evy Braunové. Gretl byla vybrána jako „náhradní“ matka, která s pomocí umělého oplodnění přivede na svět Hitlerovo potomstvo.

Gretl Braunová byla členkou Sociálnědemokratické strany Německa, jejíž ideologie se zakládá na principech Marxismu, zájmech dělnické třídy a odborových svazech.

Když se doktor Klauberg vrátil zpět do západního Německa, byl okamžitě zatčen a vsazen za mříže. O dva roky později byl zavražděn.

 

Falešná identita

Brzy po narození Hitlerovi holčičky mezi Sověty, Američany a Vatikánem vznikla dohoda. Hitlerovo dítě bylo pod „kontrolou“ katolické církve, která nad ním udržovala dohled prostřednictvím svých „konexí“ v Luteránské církvi NDR, která dostala miminko do péče. Holčičce přidělili falešné datum narození, 17. července, a jméno Angela Dorothea Kasner, dcera Horsta Kasnera, luteránského pastora, a jeho ženy Herlind – učitelky angličtiny a latiny. Vyrůstala na venkově v Templinu, 50 mil severně od Berlína, hlavního města socialistické Německé demokratické republiky.

Ústředním tématem dohody Američanů, Vatikánu a Sovětů, bylo zajistit, aby se Hitlerova dcera dostala k mezinárodnímu vlivu…avšak to se neuskuteční, dokud „Vatikán nedostane k moci německého papeže.“ Po smrti Jana Pavla II. byl na post papeže nominován bývalý německý nacista Joseph Ratzinger. 20. dubna 2005 přijal jméno Benedict XVI. a stal se vikářem Říma. Je náhoda, že toto datum je výročím narozenin Adolfa Hitlera?

V roce 1977 se Angela Dorothea Kasner provdala za fyzika Ulricha Merkela a stala se Angelou Merkelovou. Manželství se však v roce 1982 rozpadlo. Krátce poté, co v den Hitlerových narozenin papež Ratzinger převzal vedení Římskokatolické církve, byla Angela zvolena kancléřkou Německa.

 

Biografie Angely Merkelové

Merkelová vstoupila do politiky až ve svých 35 letech, po pádu Berlínské zdi v roce 1990. O svém minulém a soukromém životě hovořila velmi neochotně. Její biografie uvádí jen málo o tom, že její otec pracoval pro Stasi, notoricky známou východoněmeckou tajnou policii. Jeho pro-režimní přístup prý pomohl Angele s její kariérou – měla možnost studovat elitní školu a jít na univerzitu v době, kdy byly žádosti o studium dětem duchovních prakticky rutinně zamítány. V období dospívání se Merkelová, stejně jako téměř všichni její vrstevníci, připojila ke komunistické organizaci mládeže Freie Deutsche Jugend (FDJ).

V rozhovoru s novinami Frankfurter Allgemeine Zeitung v červenci roku 2005 kancléřka Angela Merkelová připustila, že je výjimečně posedlá prací skladatele Richarda Wagnera, který je satanista. Wagner napsal poměrně neslavnou skladbu jménem „Parsifal“, která byla rovněž oblíbeným kouskem Adolfa Hitlera. Hitler uvedl, že hudba Wagnera okupovala jeho mysl. Stejně jako Hitler, je i Angela Merkelová hluboce fascinována Wagnerovou skladbou „Ride of the Valkyries“. Valkýry byly bohyně,  které projížděly bitvami, aby posbíraly ty nejstatečnější z bojovníků a odnesly je s sebou do místa zvaného Valhalla, kde zůstali, aby se poté mohli připojit k armádě Odina v poslední bitvě konce světa.

Kromě toho malého knírku je Merkelová Adolfu Hitlerovi nápadně podobná. Také jako by z oka vypadla své matce – Gretl Braunové.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
jarkajirikMaroš.lakmariankosnac Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Sysi
Host
Sysi

Ta poslední fotka u zdrojového článku není. Ale u nedávno zde zveřejněného článku byla v černobílém provedení s datem r. 1937. Tak buď ten rok byl špatně uveden, nebo na fotce není padlá Anděla.

mariankosnac
Host
mariankosnac

Hitler sa často fotil s rôznymi deťmi, takže neznáme dieťa podobné Angele

Fotky Hitler a deti http://japanese.china.org.cn/politics/txt/2013-07/22/content_29494035.htm

.lak
Host
.lak

Z před třech dnů z Aenews https://aeronet.cz/news/nejvetsi-slovensky-denik-je-napojen-na-organizacni-strukturu-americke-neziskovky-kterou-spolufinancuje-george-soros-a-v-jejiz-rade-sedi-reditel-nejvetsiho-vydavatelstvi-na-slovensku/ Spock K jinému tématu – odchodu TOP09 během inauguračního projevu prezidenta Zemana. Dnes na rádiu Beat, zazněla velmi zajímavá informace. Podobný odchod se stal v roce 1920, kdy na protest proti zvolení prezidenta Masaryka odešli zástupci Německých národních stran. Tedy stran, které se netajili sympatiemi k Hitlerovi a stan, které později pomáhali prosadit Mnichovskou zradu a rozbití první republiky. Opravdu do pěkné společnosti se zařadili ti co odešli ze sálu…. Je vidět, že uvažují podobně, jako tehdy ti zástupci Německých stran v roce 1920. 530 OdpovězBře 9, 2018 18:20 TOM Návštěvník TOM A… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Na tému Hitlerove klony je film Hoši z Brazílie – príbeh pátrača po nacistických zločincoch, ktorý objaví vedca, ktorý vypestoval a vychoval Hitlerov klon – potomka. Na tú dobu 1978 to bolo uletené – pokiaľ si neuvedomíme existenciu paralelných výskumov „rakoviny“, kde peniaze tečú do úplne iných projektov-programov, kde je neoficiálna veda 100 rokov pred tou oficiálnou.
https://ulozto.net/!h7Rjf9XPv/hosi-z-brazilie-the-boys-from-brazil-1978-cz-avi

Maroš
Host
Maroš

Komu sa toto celé zdá absurdné na tú dobu po vojne, tak pripomínam, že pokusy s krížením a umelým oplodnením hospodárskych zvierat a s krížením človeka s opicou začali už v 20-tych rokoch minulého storočia, teda skoro 20 rokov pred 2. svetovou vojnou!
https://zahadnysvet.sk/bizarne-pokusy-genetiky-vedci-vyslachtili-opico-cloveka-pokus-sa-vsak-vymkol-z-ruk/

jirik
Host
jirik
jarka
Host
jarka

Ano, viděla jsem všechny tři díly krále Judase a něco na tom je. Je to bizarní. Co jsem nikdy nepochopila bylo, o co vlastně Hitlerovi šlo. On chtěl vyšlechtit čistou rasu, šmíroval po světě po křesťanských a jiných artefaktech apod. Přitom např. nacisté kradli české děti na převýchovu. A víte proč? Protože byli mnohem „áričtější“, než Němci, kteří to nikdy nepřiznali. Potřebovali novou krev. Něco vám povím. V germánských národech je nějaké stigma. Když se podíváte do minulosti, byli to pokaždé Germáni, kteří se roztahovali po Evropě, chovali se nadřazeně, byli to Germáni, kteří vypálili Řím a vyvolali dvě nejhorší… Číst vice »