Silná káva pro všechny. Silnější už nemůže existovat. Rozešlete tuto informaci co největšímu okruhu logicky uvažujících přátel

…..hezká předvolební agitace ANO, ale pravdivá. Až vyplave veškeré svinstvo na Bureše, tak se pak pos.rou i ti se zácpou !!!!!

13:54

 

 

Jednoduchý návod je: NEVOLIT ty, co tam dosud rozhodovali = všechno podělali.

VOLIT ty, co ukazují cestu ven! Jinak jste sami také zodpovědni.

Důležité je však to, KDO bude ty hlasy POČÍTAT…

„Silná káva“

Pokud se bude někdo ptát proč nejsou peníze na vyšší důchody a na lepší zdravotní péči v následující řeči Babiše se to dočtete. Chce někdo ještě volit ODS nebo Top 09 ?

Z vystoupení A. Babiše:

„Takže, pane Bendo, prostřednictvím paní předsedající, vy tady sedíte 24 let, tak já se ptám, co jste tady řešili z těch tunelů polistopadové historie naší země (…)
Vy jste tady řešili kupónovou privatizaci, Harvardské fondy Koženého? Ty nás stály 100 miliard.
Státní banky, které jste nechali rozkrást a které jste následně vyvedli do ČKA, kde jste to rozkradli po druhé. A co lehké topné oleje.

A konkurs Chemapolu.
A Agrobanka za 50 miliard.
A Bohemia za 20.
A co kauza IZIP, peníze, které skončily někde na účtech ve Švýcarsku.
Proč jste nevysvětlili tento tunel vašim členům ODS!
ČKA nás s tála 230 (236?) miliard.
IPB měla 270 miliard špatných úvěrů.
A co naše předsednictví Evropské unii spojené s kauzou ProMoPro.
Pan Kalousek mluvil v Bruselu o ostudě ohledně Čapího hnízda.
Ne, vy jste udělali největší ostudu.
Vy jste řešili kauzu ProMoPro za 180 milionů Kč, které odešly na účty nastrčených firem a které vybírali bílí koně v hotovosti. (…)

A co třeba mimořádná schůze kvůli solárním spekulantům?

Celkem Češi – daňoví poplatníci zaplatí kvůli špatnému zákonu zhruba 600 miliard korun navíc za podporu solárních baronů, což je kvalifikovaný odhad Energetického regulačního úřadu.
A navíc pět z dvaceti největších solárních elektráren mělo anonymní akcie.
Kdopak asi byl jejich vlastníkem?

Martin Roman?
Nebo Háva od Kalouska?
Kmotři?
Nebo dokonce někteří poslanci?
Nebo samotný Klaus?
Když náklady na solární elektrárny začaly prudce klesat, ale podpora ceny garantované státem ne,
očekávalo se, že vláda Mirka Topolánka nějak zareaguje.
K ničemu nedošlo.
Důsledky – jedno z největších tunelů na veřejné prostředky se tak potýkáme dodnes.
Za rok 2016 vydá český státní rozpočet na podporu obnovitelných zdrojů téměř 44 miliard, z toho je dotace ze státního rozpočtu 22 miliard a zbytek zaplatí občané.(…)

Dotační podvody

Já se ptám, prostřednictvím paní předsedající, paní Němcové, ta tu sedí 18 let. Svolali jste mimořádnou schůzi třeba kvůli největšímu dotačnímu podvodu ROP Severozápad, kde byl tehdejší šéf Petr Kušnierz už odsouzen na pět let za to, že si říkal o úplatky? Právě dnes ho soud poslal do vězení na sedm let za ovlivňování dotačních projektů v hodnotě 1,4 miliardy korun.
Zajímalo by vás, kdo ho do funkce dosadil?
No přece ODS.
Konkrétně tehdejší předseda regionální rady Jiří Šulc.
A pan Kušnierz začal u soudu mluvit – o tom, jak ho ovládala chobotnice vedená lidmi napojenými na ODS. A vysvětloval to tady někdo?
A proč jste ve Sněmovně neřešili privatizaci karlovarské Becherovky?
Nebo asi tady všichni trpíte ztrátou paměti.

Tak já vám to připomenu.

O privatizaci karlovarské Becherovky pravděpodobně rozhodlo to, že vítězná firma měla ve vlastnické struktuře Karla Schwarzenberga přítele finančníka Zdeňka Bakaly, který o několik let později brutálně ovlivnil privatizace OKD a z firmy vytuneloval 110 miliard korun. Vše kolem privatizace Becherovky se odehrálo ve středu 3. září 1997.

O přestávce jednání Poslanecké sněmovny.
Tehdy se pro strach z parlamentu narychlo sešla Klausova vláda a většinou hlasů upřednostnila nabídku pana Bakaly a Schwarzenberga. (…) Pro tento projekt zvedli ruce všichni ministři za Občanskou demokratickou alianci. Je zvláštní, že členem ODA byl tentokrát taky pan Schwarzenberg. Byť většina Klausovy partaje podle pamětníků upřednostňovala firmu Stock. Nicméně vyhrál tedy pan Schwarzenberg a s panem Bakalou a to přesto, že jejich podnikatelský záměr byl meziresortní komisí vlády označen za nejhorší. Proč jste tedy ve Sněmovně nikdy neřeš ili podivné okolnosti této p rivatizace, kterou prokazatelně ovlivnila vysoká politika, nikoliv ekonomické zájmy českého státu?

Privatizace OKD.

Proč policie nezasáhla, když bývalý šéf Fondu národního majetku Češka podal trestní oznámení a pokusil se tento proces zastavit? Případ OKD je případ bezprecedentního bezcitného vytunelování firmy, kde jeho finančník Bakala a jeho kumpáni díky privatizaci získali a vytáhli z firmy OKD přibližně 110 mld. korun. Ano,vážení horníci, 110 mld. korun.

A co je dneska výsledkem?

OKD hrozí kolaps. Hrozí uzavírání dolů a propouštění horníků.

Ptám se.

Proč nehovoříme o této kauze a jejich důsledcích, která se významnou měrou dotýká státu? Je tu snad mimořádná schůze kvůli tomu? Jasné, že není. Pan Bakala byl přece sponzorem politických stran. Přece ODS a TOP 09. Jen v roce 2010 dal 15 mil. ODS a TOP 09 7,5 mil. A Věcem veřejným 6 mil. Já vás tedy žádám, abyste ty peníze vrátili firmě OKD. Vraťte to horníkům, abychom platili méně pro jejich předčasné důchody, které jsme jim slíbili… atd.“

Rozešlete tuto informaci co nejširšímu okruhu logicky uvažujících přátel !!!

Loading...

16
Komentujte

avatar
7 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
SysSokyikuZdenekJim Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Babiš: Budu-li premiérem, tak po čtyřech letech v politice skončím
Stane-li se šéf hnutí ANO Andrej Babiš po říjnových parlamentních volbách premiérem České republiky, bude to jen na jedno volební období. Pak by chtěl podle svých slov z politiky odejít a věnovat se rodině a podnikání. Babiš to řekl v rozhovoru pro sobotní vydání deníku Právo.
https://www.novinky.cz/domaci/451183-babis-budu-li-premierem-tak-po-ctyrech-letech-v-politice-skoncim.htm
—–
po roce 1990 taky kdosi říkal, jen to dáme po komunistech do pořádku předáme to těm mladším……

Jiří
Host
Jiří

Babišovi nevěřím ani jeho jméno!
Volím SPD

Pavel
Host
Pavel

Blahořeji k takové volbě. Já sice nevěřím ani Okamurovi, ale jen doufám, že dříve než zradí (jako například Tzipras v Řecku) že jeho strana stihne přijmout necinknutý zákon o všeobecném referendu. Pak si už nějak poradíme sami. Konečně – všichni ostatní již zradili, Tomio prozatím ne. Takže volím naději – SPD.

tauri
Host
tauri

A víte co?
Předvolební slogany jsou přesně to, co ony potřebují pořešit v sobě…To není služba Vám, ale chybí jim.
Takže když mají slogan, zvýšíme důchody, tak to je přesně to, na co oni se*ou a musí změnit přístup…tak až uvidíte slogan, tak je to jen lež, kterou neslíbí a mají s tim problém 🙂

jirik
Host
jirik

Volby by neměly být o politický stranách a jejich volebních programech, heslech,….
Volby by měly být o volbě konkrétního člověka, který se do sněmovny dostane na základě svých skutečných schopností, ale ne na základě slibů, apod, které potom stejně nesplní

třeba jak bl využit herec Rudolf Hrušínský nejst., seděl v parlamentu a nevěděl o co jde, ale hlavně, že politická strana využila jeho jméno k tomu, aby se dostala do sněmovny…..

Melichar
Host
Melichar

Ano, slogany jsou samá lež a faleš. Ale souhlasím s Pavlem, i přes výhrady je jediná volitelná strana SPD. Žel mnoho mladých vidí jen „Piráty“ či „Ano“ (asi budoucí koalici), tak jako v presidentských volbách volili Šláfenberka s čírem. Ještě nedostali rozum, dělají z voleb frašku. My staří už nějak dožijeme, ale oni si připravují špatnou budoucnost.

slav
Host
slav

nevolit, protože když jdeš k volbám tak souhlasíš s tím co dělají, akorát hodíš svůj hlas do urny, né náhodou se to jmenuje urna

Soky
Host
Soky

to se mýlíš kolego, právě když nejdeš volit, tak se tvůj „nehlas“ započítá těm, co mají hlasů nejvíc, což bude, asi, ANO … když už, tak to hoď nějaké mrňavé straně, aby se to nedostalo k darebákům

Sys
Host
Sys

Chyba lávky !! Špatná rada. Používá se volební d´Hondtova metoda, a to je podvod na voliče. Právě, že hlasy dané malým stranám, které se nedostanou do parlamentu, jsou posléze přerozdělovány stranám vítězným. Největší příděl dostane vítěz, další podle výsledků sestupně.
To znamená, že „antivolič“ vítězné strany jí vlastně přihraje hlas, aniž by chtěl, a to jen tím, že nezná pravidla a vhodil hlas malé straně.
Právě proto je tady podporováno velké množství stran, aby se hlasy voličů rozdrobily do malých a někdy na poslední chvíli vzniklých účelových stran.

Sys
Host
Sys

Toto rozhodně rozesílat nikomu nebudu, nehodlám propagovat Babiše. Sice má pravdu, dokonce mu tam ještě pár kauz chybí, ale z důvodu jeho náklonosti k Makarónovi, Makrele, Sorosovi a krvavé Madle, jinak řečeno balkánské řeznici je pro mne nevolitelný. Odmítá referendum, s EU nemá problém. Já ano. A sám také nemá zameteno před vlastním prahem. Co ta otrávená podzemní voda v celé ČR ? O lithiu musel vědět, seděl s těmi zločinci v parlamentu 4 roky. A teď těsně před volbami najednou má starost ? Kdyby se do kauzy lithia neopřela alternativa, která zburcovala Okamuru (SPD) a Skálu (KSČM), bylo by… Číst vice »

Sys
Host
Sys

Ještě dodám odkaz na článek s fotkami, na kterých je Babiš s družkou v přátelském hovoru s Madlou, Jourová s oběma Sorosy, Dlabajová je prý oblíbená u Sorose.
http://www.zvedavec.org/komentare/2017/10/7392-babisovo-ano-je-napojene-na-zlocince-sorose-vic-nez-jsme-mysleli.htm

Zdenek
Host
Zdenek

Přesně tak, k Babišovi bych ještě přidal, a co dělají europoslanci za stranu ANO v EP, hlasuji proti ČR a jejím občanům, místo toho aby naší zem bránili,/Jourová, Telička, a k nim i Stropnický/ , proč je Babiš neodvolá?

Sys
Host
Sys

Tragédie je, že se národ nechal oblbnout „mučedníkem“ Babišem (to je ten co nekrade a udělá tady pořádek), ale neuvědomuje si, že ANO není jen Baviš, ale spousta dalších vlastizrádců, včetně pražské Krndy, která vítá multikulti.

Maroš
Host
Maroš

REPLAY VLASTIZRADA TISÍCROČIA – „Robiť sa stále hlúpim je 100x výhodnejšie, ako raz sa robiť múdrym!“ – Užitoční Idioti Megatunel za 3 biliony korun pouhých 17 dní před volbami do sněmovny? Australští těžaři na poslední chvíli dostali od ministra průmyslu bianco šek na privatizaci těžby lithia pod Cínovcem! Český stát si za lithiový národní poklad řekl jenom o vytvoření nekvalifikovaných pracovních míst! https://aeronet.cz/news/megatunel-za-3-biliony-korun-pouhych-17-dni-pred-volbami-do-snemovny-australsti-tezari-na-posledni-chvili-dostali-od-ministra-prumyslu-bianco-sek-na-privatizaci-tezby-lithia-pod-cinovcem-cesky-stat/ Poznámka – rozdiel medzi vraždou a popravou spočíva len na zákonnom TRESTE SMRTI! – – – V HRE JE PALIVO PRE JADROVÚ FÚZIU – kto bude vlastniť líthium, bude energeticky ovládať svet! “ Čo je líniová deka… Číst vice »

Jim
Host
Jim

Vše jim zabavit a poslat na pracovní úřad pro lopaty.
„Pan Bakala byl přece sponzorem politických stran. Přece ODS a TOP 09. Jen v roce 2010 dal 15 mil. ODS a TOP 09 7,5 mil. A Věcem veřejným 6 mil. Já vás tedy žádám, abyste ty peníze vrátili firmě OKD.“

Pin It on Pinterest