Tyto silné umělecké ilustrace ukazují, jak je naše společnost ve skutečnosti primitivní

Velcí umělci jsou vždy poslové Pravdy. Možná nemluví verbálním jazykem či psaným slovem. Ale díky své osobité kreativitě dokáží vyjadřovat mnohem hlubší myšlenky a pocity, než mnohdy umožňuje konvenční jazyk. A volí takový způsob vyjadřování, který je obecně znám jako Umění.

 

Zde je sbírka těch nejbrilantnějších kousků moderního umění.

“UMĚNÍ BY MĚLO UKLIDNIT ROZRUŠENÉ A ROZRUŠIT, CO JE POHODLNÉ.“

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...

5
Komentujte

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
irileMarošjirikMelichar Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
irile
Host
irile

Nyní jsem o vikendu byla na výstavě a celou dobu přemýšlím o tom, kam ten svět spěje… Akademik- malířka ( tedy ne nějak známá )platno 3m x 2m natřeno černou barvou a uprostřed žlutý flek. Je mi jedno co to ma jako představovat a jaký to má název. Co to však energeticky vyzařuje, je deprese a strach… Takové větší brána chaosu za 78 tis. A mohla bych pokračovat… Pohybuji se na umělecké půjde a pozoruji co frčí .Ujíždí se na krvacich a mordech a tematika vyvolavat chaos a strach… Ostatně každý obraz má i svého kupce. Znám mnoho malířů, kteří… Číst vice »

Melichar
Host
Melichar

U nás tady v okolí (na Vysočině) bylo či je mnoho amatérských malířů, kteří malují krásné obrazy se zdejší přírodou. Několik jich mám. Nejsou známí, málokdo o nich ví. Od těch plácalů mazalů akademiků bych nikdy jejich předražená „díla“ nekoupil.

jirik
Host
jirik

O tzv. umění před nějakou dobou mluvil pjakin, že v kurzu je kresba koleček, čtverečků, trojuhleníčků; při tom tzv. realistické kreslení (teda nakreslím co vidím není v kurzu – třeba toto https://www.galerieplatyz.cz/autori/josef-multrus není pro uložení financí moc výhodné podle pjakina; ikdyž multrus je v kurzu)

Maroš
Host
Maroš

Irile – macula lutea – žltá škvrna v oku – centrum ostrého videnia. Maliarka asi bola u očného – gvôli glaukómu. Možno s tým chcela vyjadriť to, že tak, ako sa sústredene ty pozeráš na tú žltú škvrnu, tak macula lutea sústredene pozoruje teba. „Paranoja.“

irile
Host
irile

Aha,to mě nenapadlo,že to může souviset s glaukomem v oku.Děkuji za vysvětlení.

Pin It on Pinterest