Šišinka mozková, tajemství, které chtějí mocné rodiny ukrýt před lidstvem

Pradávné kultury věděly o šišince a její důležitosti už před tisíciletími. Dnes většina lidí o šišince mozkové a o tom, proč pradávné kultury věřili, že je tak důležitá, ví jen hodně málo. Mocné rodiny jsou odhodláni udržet nás v neznalosti o tomto mocném portálu, který leží hluboko v centrální části našeho mozku.

V dnešním světě je rozehrána jen jedna velká konspirace.

Mocné rodiny – ta kabala vzájemně provázaných globálních elit – a jejich plánů na kontrolu lidstva se zavedením totalitního Nového světového řádu.

Mocné rodiny s nasazením celé škály mazaných lstí vytažených přímo z ďáblovy příručky ženou svými propagandistickými orgány svět k přesvědčení o své neexistenci, během čehož neustále utahují lidstvu smyčku kolem krku.

Před tisíciletími kultury jako staří Egypťané a Řekové věděli, že šišinka má pro lidi ohromný význam. Ale elitářská kabala tyto znalosti potlačila v odhodlání, že lidi přesvědčí o tom, že nejsou nic jiného než bezduché konzumující mašiny, otroci mizejících dolarů a chabých svalů.

Ale existence šišinky mozkové, čili třetího oka, mocné rodiny děsí.

Moderní věda nám říká, že je to malá kónická část našeho mozku, která odpovídá za produkci derivátu serotoninu zvaného melatonin, který přímo spolupůsobí s našimi hormony, které následně modulují náš vzor spánku a probouzení spolu s našimi sezónními funkcemi.

Je v tom ale daleko, daleko více.

Dnes se o šišince uvolňuje jen málo informací, ač ta by podle mnoha výzkumníků mohla lidstvu pomoci k dosažení jeho plného potenciálu a k porážce našeho tyranského panstva.

Mnozí ji považují za portál, který u lidí propojuje fyzický a spirituální svět.

Při aktivaci nabízí šišinka pocit euforie a jednoty zaplňující mysl poskytující pocit znalosti a osvícení.

Říká se, že lidé mohou tyto funkce šišinky aktivovat jógou, meditacemi a dalšími metodami.

Šišinka je považována za způsob, jak cestovat mezi dimenzemi, o čemž mnozí mluví jako o astrální projekci nebo o poznání na dálku.

Je však zajímavé, že to vidění na dálku zkoumá i vláda.

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Šišinka mozková, tajemství, které chtějí mocné rodiny ukrýt před lidstvem"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
julius
Host
julius
Asi bych doplnil. Nekdo ji nemusi mit aktivovanou /v rovine spojeni dusevna/ nekdo malou jiny velkou podle toho prave mate moznost dosahnout ruznych spojeni. Je vsak mozne ze na planete je vice druhu lidi a muze jiny druh i kdyz jej na prvni pohled nelze rozeznat mit tuto sisinku zakrslou. Proto nemohu rici, ze ji maji vsichni lide na celem svete. Ostatne mezi takove lidi co jim sisinka nepracuje se da radit cela elita EU 😀 Tam se domnivam ze se da ohovorit i o zakrslem mozku jako celku. Proto jako jedini nemohou dostat mozkozrouta jako obycejni lide. Takovy mozkozrout… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!