Situace ve Francii se vyhrocuje. Makron nechá odstřelovači střílet na demonstranty? Co se děje

…..jak můžete z videa pozorovat, prst ukazuje na člověka stojícího uprostřed křižovatky, kterému se asi po zasažení střelou podlomí kolena a padá k zemi. Ihned se k němu sbíhají jiní lidé. Pár vteřin na to je vidět letící svítící kulka zprava doleva….

00:13

Ve švýcarské „Schweizer Morgenpost“ psali o odstřelovačích na střechách budov v Paříži. Praskly francouzskému prezidentu nervy a nechá střílet do demonstrantů?  Zmínili se o situaci před několika roky v Kyjevě. A právě podobné děje se začínají odehrávat v Paříži.

tm komentuje: že by MAKARON pozval POROŠENKA z Ukrajiny, aby se informoval o tom, jak se dělá majdan????? Půjde stejnou vyzkoušenou cestou, aby se udržel u moci???? Došly MAKARONOVI nápady, jak se udržet u moci, a proto vše prosadí silou? V případě, že by musel odstoupit, ví, co ho čeká.

 

Snipers Fire At French Citizens During „Yellow Vest“ Protests

 

Celý článek můžete přečíst zde v originále:

https://www.epochtimes.de/politik/deutschland/schweizer-morgenpost-fragt-paris-laesst-macron-demonstranten-erschiessen-a2728204.html

A také zde:

http://uncut-news.ch/2018/12/03/kommt-jetzt-die-europaeische-menschenrechtskonvention-zum-einsatz-scharfschuetzen-in-paris/

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. mariankosmac napsal:

  Majdany sa nerobia preto aby sa niekto udržal u moci, ale aby niekoho zosadili a dosadili sa nové figúry. Ak by sa ukázalo že Macron dal strieľať do ľudí – to nepomôže udržať sa pri moci a skončí podobne ako chudák Janukovyč.

  • aerdna napsal:

   Dobrý den mariane, poněkud jste mne překvapil. Tématicky odběhnu stejně jako vy z Paříže do Kyjeva. Vy se domníváte, že do lidí na Majdanu nechal střílet Janukovyč. Opravdu ? Prosím zkuste si dohledat informace a nespoléhejte se jen na tzv. sorošova média. Dobré by bylo vědět kolik přiznala USA investic do výměny režimu na Ukrajině. A zkuste také dohledat historické informace o Volyňském masakru, výsledek ukrajinského nacionalismu a souvislost s plánem na likvidaci Slovanů. Houstonský plán atd. Je možné, že pohlédnete na celou situaci jinak ? Ono totiž mnohé spolu souvisí i když tyto události dělí několik desítek let.
   Plán je připravený mnoho let dopředu.
   A makaronek ? To je sluha a kašpar, bohužel nebezpečný. Uvidíme jak to půjde dál.
   Mějte se pěkně.

   • Fanny napsal:

    Milá Andreo,je Bohu žel stále dost lidí, kteří věří tomu co vysílá ČT a jiná média.
    Nic na tom nezmnění ani fakt,že po majdanu nechali odstranit stromy,ve kterých byly kulky,aby se nepřišlo na střelce,nic dokonce nezmnění ani fakt,že se někteří přiznali,že odstřelovali Berkut ze střechy hotelu,ve kterém se usadila ta veš štětinová,je to hrozné a smutné zároveň, pokdyž si člověk uvědomí absenci logiky a zdravého rozumu.
    Přeji hezký den.

 2. Adam napsal:

  Fulford píše v tomto týdnu, že ve Francii je 10 000 žoldnéřů a že řádná francouzská armáda se asi postaví na stranu protestujících. No pak je jasné, proč si Macron zavolal ty žoldnéře, protože určitě ví, že „jeho“ armáda na něj už prdí..

  • mino napsal:

   Tým pádom Macrona obesia, lebo je zákonom dané, že Francúzske cudzinecké légie nemôžu byť nasadené vo Francúzsku, len mimo územia krajiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..