Situační aktualizace – publikoval Cobra

Originál publikoval Cobra 28.10.2018 

Zvýšená aktivita Galaktického Středu pokračuje. Odstranění Dysonovy koule kolem našeho Solárního Systému urychlilo příchod energií Vzestupu na naší planetu.

Tyto energie přinášejí energetickou předlohu pro nadcházející Zlatý Věk:

https://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Age 

Poprvé od Archonské invaze v roce 1996 se andělské bytosti v masovém měřítku navracejí do etherických a astrálních oblastí blízko povrchu naší planety. Pozitivní energetickou mřížku Nové Atlantidy by velmi podpořilo, kdybyste se spojili s těmito přicházejícími Anděly ve svých meditacích. Další meditací, který může pomoci této energetické mřížce Nové Atlantidy je meditace na Budhické Sloupy. Můžete Budhický Sloup umístit nad kterékoliv místo nebo situaci na planetě, která potřebuje léčení:


Tyto nové Galaktické energie také přinášejí aktivaci mnoha archetypů Bohyně. Prvním archetypem, který je aktivován je archetyp Astraea. Tato energie přinese Novou Renesanci a obnovu vysoké kultury:

https://en.wikipedia.org/wiki/Astraea 

 

Druhým archetypem Bohyně, který je aktivován, je archetyp Abundantia. Tato energie přinese duchovní a fyzický nadbytek na povrch planety:


https://en.wikipedia.org/wiki/Abundantia 


https://angelsandmasters.net/A1.html 

Skrze principy overunity:

http://www.thegoldenagegoddess.com/2018/10/free-energy-healing-technology-pyramids_12.html?m=1 

Je potřeba rozumět tomu, že obojí Astraea a Abundia nejsou pouze archetypy pro vzývání, ale že se jedná o skutečné Vzestoupené Bytosti, které přenášejí mocné léčivé Galaktické Energie na povrch naší planety. Abundia pomáhá Saint Germainovi v jeho projektu finančního Resetu.

Zvýšený příliv nových Galaktických energií nevyhnutelně spouští pohyby zemské kůry:

https://www.foxnews.com/science/the-massive-2017-mexican-earthquake-split-a-tectonic-plate-in-two-and-geologists-are-shaken

https://www.foxnews.com/science/big-one-coming-earthquakes-off-the-west-coast-could-eventually-trigger-a-global-event 

Flotily Galaktického Velitelství nepřetržitě monitorují a stabilizují tektonické desky a zemětřesením s globálním dopadem bude zabráněno.

Tyto nové energie intenzivně čistí primární anomálii kolem povrchu naší planety. V tomto okamžiku není možné publikovat detaily o tomto procesu čištění. Jednou jeho součástí je fakt, že nejhlubší temná tajemství Kabaly jsou zveřejňovány.

Po mnoha letech znovu vyplaval spolehlivý článek s velmi přesným přehledem sítí Kabaly zneužívajících:

http://www.gailallen.com/theo/Secrets-of-the-CIA-Global-Sex-Slave-Industry-by-Dr-Sue-Arrigo.html 

Používání paprskový zbraní Kabalou je také zveřejňováno:

https://www.freedomsos.com/papers.html 

Mnoho zemí se aktivně připravuje na finanční Reset:

https://www.rt.com/business/441807-emerging-countries-stockpiling-gold/ 

Za oponou toho probíhá mnoho, co nemůže být nyní publikováno.

Možná budu moci brzy nějaké nové informace zveřejnit a srdečně vás zvu na příští Konferenci Vzestupu, která se bude konat v Sao Paulu, v Brazílii, v termínu 1.12. – 2.12. 2018. Bude to naše první konference v Jižní Americe:

http://portal2012.org/Brazil.html 

Vítězství Světla!

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
5 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
MarekMarošValdoVítězslav Crharebarbora Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Nemám
Host
Nemám

Na tohto Cobru Iša povedala, že je to temňák a pracuje pre temnú stranu, teda tých čo chcú zotročiť a zničiť ľudstvo. Že každý, kto sa odvoláva na galaktickú federáciu a podobné zdroje, pracuje pre temných, vedome alebo nevedome. Tak neviem.

Dracon
Host
Dracon

Iša – temnárka

rebarbora
Host
rebarbora

Plne s Vami souhlasim. Je nejvyssi cas pochopit, co za udajnym Cobrou stoji. Podle nekterych zdroju Cobra uz ani nezije. Pozor na to, hlavne na ty skupinove meditace a jeho bozstva, ktere prosazuje. Stejne jako jeho posvatne kaminky- je to black goo! Je o tom dost informaci na netu. Pozor! Pozor! Pozor! https://bewusstseinsreise.net/cobras-event-entlarvt/

Marek
Host
Marek

Suhlasin s tymi meditaciami nikdy neviete kam sa a na koho napojite.

Flotila Galaktického Velitelství je na mysli teraz ktora ??

Tato:

https://www.exopolitika.cz/clenove-galakticke-federace-svetla-andromedane-arkturiani-bellatriciane-centaurianci-a-dalsi/5110

alebo je myslena flotila a meditacia tato od alaje ? To je uz ine cistenie Zeme.

Part 23 -PLEIADIAN ALAJE -Guided Meditation Healing Diseases-Mount Olympus Dion Greece-Engl Sub

https://www.youtube.com/watch?v=aDjKd9f8ftI
Viete mi to niekto objasnit.dakujem

Maroš
Host
Maroš

Marek – už stará vec – niekto to vydáva /pod iným názvom/ za flotilu Androméďanov… NASA Footage of Alien Armada From Space Shuttle https://www.youtube.com/watch?v=bb1B3t9hucU NASA observes the Fleet of the Draconians and Andromedians https://www.youtube.com/watch?v=edRO2nKV8q0 Treba mať stále na pamäti, že 1/ Projekt NASA je v skutočnosti tajným projektom Vatikánu, a NASA vyrába grafiku nášho údajného kozmického priestoru, 2/ jednou z alternatív, ako zjednotiť ľudstvo pod nadvládu NWO, je aj plánovaný fiktívny útok mimozemšťanov na Zem – holografický projekt Blue Beam, na základe ktorého paniky by sa mali vlády jednotlivých krajín vzdávať svojej suverenity a odovzdávať svoje právomoci jednotnému veleniu pozemšťanov –… Číst vice »

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Jedinou světlou bytostí je pro mě Bůh a s tím nikdo nic nenadělá a ani stokrát předělaná Bible. Já s mou duší vím co mám cítit a jak se mám zachovat a co je správné a co ne. Jen si nenechat nic líbit a už vůbec ne od smrada, který nic není schopen učinit pro blaho lidstva. To jsou řivé mrtvoly, zombie, co nemají cenu ani prožvýkaného sewaku. Tak asi tak. Bůh s Vámi všemi, co hledáte pravdu a lásku a nemůžete ji v té spoustě špíny nalézt.

Marek
Host
Marek

Pan Crha a mozete mi vysvětlit, ktoreho boha myslite? a) vznik vesmiru Okem boha hora – diel kvet života b) boha a viera v Jezisa Krista c) boha vo forme Annunaky alebo Reptilianov,ktory nas stvorili d) boha globalneho prediktora Ak nas nestvoril boh,ale ina vyspela civilizacia,tak potom o akom bohu hovoříte, vieru v boha k bytostiam,ktore nas stvorili,pretoze potom nie sme stvoreny bohom a Vasa viera v tohoto boha o ktorom hovorite je asi tiez nezmysel.A je to len slepa viera…tak jako modlenie sa k Jezisovi Kristovi a ti druhy behaju v Mekke okolo kamena jako sibnuty a tiez tvrdia,ze… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Marek – je to jednoduché, ak si zameníš vieru v boha Vierou BohU – „včúl si vyber – z katalógu – kerému servismanovi“!
Tvoj prístup je klasický židovský – „a čo mám z toho“ – pretože si indoktrinovaný náboženstvom „niečo za niečo“. Musíš si v sebe nájsť NEpodmienený vzťah a vieru, že je to ten najlepší vzťah aký môžeš mať.

Marek
Host
Marek

Nemam vztah k ziadnemu nabozenstvu, to si sa sekol. Ze to hovoris prave ty,kde ten vztah k sebe vybudovany nemas :)),-zabetonovana nenavist k sebe samému. V podstate to bola rescnicka otazka. Ak vies ktory boh je ten pravi, ktori leti k nam o ktorom tu iny pisu, tak napis konkretne a nehadz frazy. Inak admin mi zmazal jeden komentar pre teba.

Maroš
Host
Maroš

Výraz archetyp sa používa pre určitý psychologický model – ustálený už v minulosti – od ktorého možno v konkrétnych situáciách očakávať konkrétne reakcie – konanie. Teda – napr. vo vojne – v kontexte s článkom – je to ako v 21. storočí vyhrabať archetyp dohodnutého boja /miesto a čas/ šíku proti šíku, alebo archetyp zákopovej vojny – raz útočia jedni – raz druhí. Existuje teda nielen design a architektúra hmoty, ale aj design a architektúra riešenia – napr. riešenie báj Goliáš, či riešenie báj Dávid. O týchto hovadinách je nakrútený blbý film o archetypoch designu „dobra“ a designu „zla“ /zlo… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Takže komu hrabe vo veži? Asi mne, pretože sa snažím preveriť si info okolo určitých fantazmagorických tvrdení, ako je v článku toto! Who is Dyson?! „Odstranění Dysonovy koule kolem našeho Solárního Systému urychlilo příchod energií Vzestupu na naší planetu.“ – takže už žijeme v ďalekej budúcnosti?! Ešte raz – kto je/bol Dyson, že mu „tu jeho kouli ufíkli mimoni“?! „Co je Dysonova sféra Tento teoretický útvar vznikl v hlavě astronoma Freemana Dysona někdy v polovině minulého století. V jedné své práci popsal způsob, jakým by pokročilé civilizace mohly využívat energii vyzařovanou jejich sluncem. Megastruktura, kterou Dyson navrhl, by měla nepředstavitelně… Číst vice »

Valdo
Host
Valdo

Už dlhšie počúvam vyjadrenia Cobry. Cobra je dosť jedovatý tvor. Minule som zaregistroval bez komentára symbol galaktickej federácie pod vedením Aštara. Tak to bol bod, ktorý mi potvrdil, že vyjadrenia Cobry nie sú v súlade so Svetlom. Je potrebné rozlišovať medzi Galaktickou federáciou, Federáciou Svetla a dalšími názvami. Niekto sa tu vyjadruje v mene niekoho, ktorý robí túto nebezpečnú prácu na našej planéte, a podáva vyhlásenia, ktoré chcú dostať energiu pre Temnú, nie svetelnú stranu. Pozor na meditácie. Tie sú nebezpečné a vedú len k tomu, že sa oslobodzovanie Zeme len predlžuje, nie urýchľuje! Lidé bděte!, ..povedal jeden múdry človek… Číst vice »

Marek
Host
Marek

Pan Valdo, Tvrdite,ze Putin a Rusko je jediná záchrana pre slobodu a mier na tejto našej Matke Zemi. oupit do diskuze…ste si isty nie je to z dazda pod odkvap?
Pisete…Naši Bohovia sú už v Slnečnej sústave.veTE MI PROSIM KONKRETNE POVEDAT a POPISAT AKY MAJU ZAMER S NAMI,KTORI SU TO TI NASI A TI PRAVI BOHOVIA..
Dakujem