Skandál v SPD pouhé 2 dny před volbami. Kandidát do EU Robert Vašíček se na uniklém videu modlí v mešitě, předčítá z koránu a omlouvá Islámský stát a Taliban, všechno to jsou prý lži a pomluvy, které jsou o nich šířeny!

VIDEO: Skandál v SPD pouhé 2 dny před volbami, kandidát do EU Robert Vašíček se na uniklém videu modlí v mešitě na Gibraltaru, předčítá z koránu a omlouvá Islámský stát a Taliban, všechno to jsou prý lži a pomluvy, které jsou o nich šířeny! Redakce Aeronetu měla pravdu, když před Robertem Vašíčkem varovala jako kádrem George Sorose! Jak zareaguje vedení SPD v této kritické situaci, když jejich “vlastenecký” kandidát do Evropského parlamentu omlouvá Islámský stát a Taliban?

VIDEO ZDE

 

Hnutí SPD Tomia Okamury má vážný problém, který je potřeba urychleně řešit a vyvodit z něho důsledky. Redakce Aeronetu dostala do naší redakční pošty během noci výbušné video, které podle našich informací pochází z uzavřeného soukromého FB profilu kandidáta SPD do EU parlamentu Roberta Vašíčka, který kandiduje na kandidátce jako č. 7 a v současné době zastává pozici místopředsedy pražské organizace SPD. Video zachycuje Roberta Vašíčka na dvou různých místech, video se skládá ze dvou video záznamů a oba dva jsou naprosto šokující. A to nejen vzhledem k tomu, co je na videu vidět, ale i to, co Robert Vašíček na videu říká. Po zhlédnutí videa jsme zůstali v redakci jako opaření, protože toto video je důkazem té nejbrutálnější infiltrace SPD, před kterou redakce Aeronetu už několik týdnů varuje.

Restaurace s kebabem

První část videa se odehrává s největší pravděpodobností ve španělském městě Vélez-Málaga v kebab restauraci Turka Kebab House, který má vlastní prezentaci na Foursquare [1]. Robert Vašíček si nejprve chválí dobrý a chutný kebab, což by nebylo nic zajímavého, jenže hned poté začíná kandidát SPD do Evropského parlamentu, který se definuje jako vlastenec, vést velice podivné řeči. Nejprve se přiznává, že má rád muslimy, že jsou to čestní lidé. Pravému vlastenci v té chvíli lehce zatrne, ale to není všechno, Robert Vašíček pokračuje.  To všechno, co se odehrává okolo Islámského státu a Talibanu, myšleno asi v médiích a zpravodajství, je prý vymyšlené, je to prý totální lež a vůbec to neodpovídá realitě!

 

 

Kandidát SPD do EU parlamentu omlouvá nad kebabem Islámský stát a Taliban

Přiznám se, že tento úsek videa jsem si musel přehrát několikrát po sobě, abych se přesvědčil, že slyším dobře. Kandidát SPD do EU parlamentu totiž právě omlouvá Islámský stát a Taliban způsobem, jako kdyby byl dobrý znalec a osobně znal Islámský stát a Taliban zevnitř. Robert Vašíček svoji úvahu ukončuje názorem, že někdo s námi hraje špinavou hru ohledně mediálního narativu o Islámském státu a Talibanu. Video by klidně v tomto úseku mohlo skončit, abychom si o Robertu Vašíčkovi, bývalém politikovi ČSSD a později TOP 09, udělali jasnou představu, že své vlastenectví pouze předstírá jako pokrytec a ve skutečnosti nejen obdivuje Islám, ale dokonce omlouvá islamistické teroristické organizace ISIL a Taliban, Jenže, video pokračuje, bohužel.

Restaurace s kebabem

Ve druhé polovině videa se Robert Vašíček nachází v mešitě King Fahd bin Abdulaziz al-Saud Mosque [2] v evropské části Gibraltaru pod britskou samosprávou. Saláfistickou mešitu financoval a nechal v letech 1995 až 1997 postavit bývalý saúdskoarabský král Fahd na základě dohody s britskou vládou pod vedením Johna Majora, která udělila souhlas k výstavbě mešity na britském Gibraltaru. Mešita je známa i pod wahábistickým označením Ibrahim-al-Ibrahim, v překladu “Mešita Abraháma z rodu Abrahámů”. Robert Vašíček přímo ve videu mluví o tom, že mešitu nechal postavit saúdský král, takže je naprosto nepochybné, že se jedná o tuto konkrétní mešitu na Gibraltaru.

 

 

Robert Vašíček s koránem v ruce na kolenou v saúdskoarabské saláfistické mešitě na Gibraltaru

Jenže, Robert Vašíček jede bomby a vzápětí dodává, že motivy na zdech připomínají katolický kostel. Muslimové sice uznávají některé starozákonní proroky, mez nimi právě Abraháma, ale neuctívají je, pouze uznávají jako ty, kteří měli kontakty s Bohem. A to není všechno, protože vzápětí Robert Vašíček uvádí, že kořeny islámu, křesťanství a judaismu jsou totožné. A můžeme islám prý ztotožnit se staroegyptským náboženstvím, což bylo ovšem polyteistické náboženství s mnoha Bohy a božstvy, což je v rozporu s monoteistickými náboženstvími typu islámu, křesťanství nebo judaismu. Za tuto blasfemii by mu Islámský stát asi srazil hlavu.

Robert Vašíček, kandidát SPD do EU parlamentu

Toto přesvědčení o společných kořenech prohlašuje hnutí New Age, což je nové globalistické náboženství, které tvrdí, že všechna náboženství mají kolektivní základ, takže i v globalizovaném světě je potřeba najít tzv. kolektivní náboženství, které by sloučilo všechny barvy náboženské duhy dohromady. Není mi jasné, jestli k této myšlence New Age se pan Vašíček dopracoval sám, anebo je to součást jeho studií, které absolvoval v Open Society Fund Praha, článek o tom je zde. Katolická církev vznikla jako mocenský teokratický nástroj řízení a nemá s náboženstvím nic společného. Stejným nástrojem řízení byla Osmanská říše v případě muslimů. Jedinou výjimkou jsou židé, kteří svoji říši dosud neuskutečnili a stále na projektu pracují, ovšem ten má překonat všechny říše, které kdy existovaly. Plán na světovou vládu nad celým světem je projekt daleko převyšující všechny říše, které svět poznal.

 

 

Jdeme si číst z koránu, přátelé!

Závěr videa opravdu nepotřebuje komentáře. Vlastenec a kandidát SPD do EU Robert Vašíček klečí v mešitě u modlitebního stolečku, na něm leží korán a Robert Vašíček divákům oznamuje, že si jdeme číst. Na závěr videa se Robert Vašíček loučí se slovy “Inšallah Allahu Akbar”, i když si krátce předtím spletl korán s biblí, ale to je u vyznavačů New Age celkem normální, protože kniha je pouze prostředek k jednomu stejnému cíli, ke schopnosti komunikace s Bohem. Opravdu nevíme, kde Robert Vašíček přišel k těmto pohledům a názorům na světová náboženství, nicméně všechno, co ve velmi krátkém videu říká a popisuje, odpovídá náboženství New Age, což je globalistické náboženství nového věku, jehož cílem je sloučení všech náboženství dohromady, s výjimkou židů, kteří z tohoto procesu budou vynecháni, protože se mají stát řídící elitou nad zdegenerovanými a smíšenými etniky celého smíšeného světa.

Robert Vašíček listuje v koránu

Video je skandální v tom, že odhaluje procesy, o kterých se v SPD dosud jenom spekulovalo. Informace Aeronetu o infiltraci SPD globalisty mohly být někým brány jako neprůkazné, ale toto video vydá za tisíc slov a nejenom, co na videu vidíme, nám otevře oči. Výroky Roberta Vašíčka o Islámském státu a Talibanu jsou však velmi znepokojující i z bezpečnostního hlediska pro Českou republiku. Došlo snad ke konverzi Roberta Vašíčka k Islámu? Pronesl snad 3x za sebou Šahádu a konvertoval k islámu? Všimněte si, že mešita je úplně prázdná a Robert Vašíček nejen klečí před otevřeným koránem ale dokonce říká, že si budeme číst. Může jít samozřejmě jen o frajeřinu, i když velmi blbou, ale pokud Robert Vašíček vede divné řeči o ISILu a Talibanu, měli bychom teoreticky počítat i s tím, že umí i arabsky, a že mohl konvertovat k islámu.

 

 

Všechno to jsou lži, co se říká o Islámském státu a Talibanu, tvrdí místopředseda pražské SPD

Z bezpečnostního hlediska je to velmi problematické, protože přijet na Gibraltar a jít do saláfistické mešity si sednout ke koránu a číst z něj, je opravdu daleko a daleko za hranicí běžné turistické zvědavosti. Minimálně turista nebude v restauraci nad kebabem omlouvat Islámský stát a Taliban slovy o tom, že všechno to, co se o nich v médiích říká, je prý lež. Ano, Islámský stát a Taliban financují USA skrze CIA a černé operace s cílem rozvracení Blízkého východu a Afghánistánu, ale to není to, co měl Robert Vašíček na mysli.

On měl na mysli to, že islamisté jsou slušní lidé a to, co se říká o Islámském státu, jak uřezává hlavy, to prý jsou všechno lži. Hnutí SPD si tak na kandidátku dosadilo obdivovatele islámu, který omlouvá ISIL a Taliban. SPD snese fšecko? A jak se na to dívají voliči SPD, že pan Vašíček je dokonce místopředsedou pražské SPD? Jaké světlo to potom vrhá na SPD a její poctivost k voličům? Vždyť je to pokrytectví a provokace vlastencům a všem odpůrcům migrace a islámu!

Korán před Robertem Vašíčkem

Ano, můžete začít křičet, že je to kampaň, je to kampaň! Jenže, tuto kampaň si platí samotná SPD, na kterou se provalují informace, že v privátních diskusích vedení pražské SPD pomlouvá lídra kandidátky do EU a předseda pražské organizace Vítězslav Novák se bije do prsou v diskusi, že on bude volit Roberta Vašíčka a nikoliv Ivana Davida [2]. A teď o den později najednou vidíte, kdo je Robert Vašíček a jaký je to kádr globalistů. Nestydí se, jde do té mešity, klekne si tam, i ten korán si přečte, pár vlídných slova o Islámském státu a Talibanu prohodí, dobrý kebab pochválí, no to je přece ideální kandidát pro vlasteneckou stranu, která rozesílá po České republice celkem 3 miliony výtisků volebních novin “Na vlastní oči”, kde Tomio Okamura varuje před nelegální migrací, ne?

 

 

Dejte SPD ještě poslední šanci, kroužkujte pana generála

Však nelegální migrace je špatná, ano a ta legální? Ta muslimská, vízová, pobytová? Ta co? Ta je jaká? Špatná? Dobrá? Teď už víme, že místopředseda pražské SPD je obdivovatel islámu a jako kandidát do EU má předpoklady. Otázkou je, jestli voliči SPD budou toto tolerovat i nadále. Pracanty a vlastence SPD rozpouští v regionech a vyhazuje je, aby na kandidátky potom mohla dosadit bývalé členy ČSSD a TOP 09, kteří se nechali okouzlit islámem. Tak určitě, SPD snese fšecko.

Redakce Aeronetu chce závěrem tohoto článku nabídnout voličům SPD jeden z posledních pokusů, jak zachránit zbytek toho, co z SPD zůstalo. Běžte v sobotu (ne v pátek, kvůli falšování volebních uren v noci) k volbám a kroužkujte na kandidátce SPD pana generála Hynka Blaška, kterého jsme identifikovali jako vlastenecky nejbližšího kádra myšlence vystoupení z EU a z NATO, i když současné vedení SPD ani jednomu není nakloněno v této době. Pokud se pan generál do EU parlamentu dostane, bude moci alespoň propagovat a prosazovat koncepty a myšlenky na vystoupení z NATO, pokud tedy v budoucnu nezradí a nezmění své pohledy, které v poslední době k NATO prezentoval.

GenMjr. Hynek Blaško

Je to maximum toho, co můžete udělat sami pro sebe a máte stále pocit, že chcete SPD volit, i když vás to bolí. Ptáte se nás do redakce, zda volit SPD nebo někoho jiného. Naše redakce není politickým orgánem žádné strany a nebudeme nikomu doporučovat žádnou konkrétní partaj, ale pokud volíte jmenovitě SPD a chcete zachránit to málo, co se v této infiltrované straně zachránit dá, radu vám dát můžeme, volte prosím pana generála. Doufáme, že si udrží svoji integritu a bude propagovat a medializovat v EU myšlenku na vystoupení národních států z NATO a normalizaci obchodních a diplomatických vztahů EU s Ruskou federací.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

32 komentářů

 1. jirik napsal:

  Koukám že někomu tam Babiš asi šlape na kuří oka.

  Připravená akce byla spuštěna po zprávě, že česká vláda odmítá podepsat migrační pakt OSN v Marrákeši.

  Eurohujerské strany okamžitě vyrazily do osobního útoku na předsedu vlády a snaží se ho rychle odstranit, jako se to podařilo na Slovensku.

  Otázka je, jak A. Babiš pečlivě nabroušené střely vydrží. Kavárna se snaží o rychlý útok, než se záležitost prošetří.
  https://vk.com/luis1954?w=wall283202261_9508%2Fall
  (zbytek článku v odkazu)

  Zajímavá to úvaha……..

 2. CZK napsal:

  Podle mně je v popisku pod gen. Blažko chybný údaj. Píše se tam generál-major, ale na prsou má generál-poručík. A to je vyšší hodnost, nežli gen. major 🙂

 3. Robo napsal:

  Kto zas má záujem poškodiť SPD tesne pred voľbami?
  AE? Určite!
  I tadesco?

  • tereza napsal:

   Pustil jste si video? Tak jaké poškozování?

  • tomáš marný napsal:

   Milý robo,
   bylo by dobré a vhodné, kdybys článek přečetl, podíval se na video a uměl vyhodnotit celou situaci svoji vlastní hlavou a nedívat se jenom na nadpisy!!!!!
   tm

   • Maroš napsal:

    Tomáši – Robo je Robo z NWOO – Slovák žijúci v ČR, zo mňa sa snaží robiť Maďara a sionistu – „Pozdravujem tvoju židovskú manželku Robo…“ – a môžeš aj vypeniť…

    Takže Slováci žijúci v SR – pustite si včerajšiu večernú Infovojnu z 22.5.2019 a veľmi dobre srdcom počúvajte sudcu Radačovského, ktorý kandiduje za kotlebovcov do EU parlamentu a dajte si dohromady jeho slniečkárske vyjadrenia v duchu „Humanizmus a Tolerancia“ /rovnomenná lóža na Slovensku/, ďalej jeho „náhodné“ symbolické spomenutie – „príklad“ s murármi /aby aj slobodomurári „vedeli“/, ďalej jeho poznámku, že migráciu nepovažuje za riadený proces, ale akýsi „dôsledok kolonializmu“ – zrejme mal na mysli ten „karmický“ /lebo osud je sviňa, že/, a úplne ma dorazilo jeho vyjadrenie, že by v budúcnosti nemal problém spolupracovať v EU aj s Monikou Beňovou a Pálom Csákym – „veď aj oni sú občanmi Slovenska a on rešpektuje týchto poslancov „z vôle ľudu“ – no na posranie – servilnosť je slabé slovo, takže otázka – toto tam chceme mať? – aby sa niekto infiltroval do národných síl /Protokoly/, a bral ja to 14 tisíc jewro mesačne, čo je „o trochu viac“ ako plat prezidenta a „akurát dosť na to“, any sa ďalší pokrytec stal „rovným medzi rovnými“! Takže toto – NIE!!! Ešte maličkosť – otvorene hovoril o 2 témach, ktoré chce v jewro parlamente nadniesť – minimálna a maximálna penzia v EU – čím opäť nepriamo deklaruje svoj satanistický materializmus, a to, že je pripravený byť „bought“ – kúpený! A samozrejme – otvorene o tomto hovorí podobne ako Čaputová o iných veciach, a ľuďom to nedocvakáva, že to nie je irónia ale povinný slobodomurársky rituál – povedať ľuďom pravdu a zároveň dosiahnuť to, aby si ju ľudia nepripúšťali a zároveň aby ju schválili – ako nezaujímavú blbosť /rituál – hra na slepú babu – je každého osobný problém, že nevidí to, čo mu tancuje pred nosom – je to o schopnosti vidieť pravdu aj zakrytými očami – a O TOM JE HLAVNE ROZHLAS! – to musíte cítiť – každé slovo!/.
    Lichtner sa predviedol – opäť mailové reakcie in medias res neprečítal a pustil len náznaky nedôvery /naivné otázky a nie na kožu/, aby vytvoril zdanie objektivity. Lichtner urobil tiež rituál – pustil na úvod pesničku od Joe Cockera „My Father’s son“ – kde sú úvodné slová Heart over Mind – idióm – „počúvaj, mysli srdcom, riaď sa citom – vnútorným hlasom“ – takže aj Lichtner si splnil „povinnosť“. Tak to „vidím“ ja. A niektorí ľudia to jasne vycítili – že Radačovský je rodený rozprávkar s medovým hlasom! Vypočujte si to celé! Lebo sme na konšpiračnom webe – a basta!

    22 = číslo GP! Lichtner prišiel na Slovensko z Nového Zélandu = fyzické sídlo skrytých hláv GP! – aby na Slovensku neštrukturovane = pomocou informácii – riadil procesy – v rámci systému bŕzd a protiváh GP! Myslite si o tom čo chcete!

    Informačná vojna 22.5.2019
    https://www.youtube.com/watch?v=HFqGH0xHbyQ

    • VNL napsal:

     Áno,Radačovský je akýsi veľmi tichučký. Na poslednú chvíľu som sa rozhodla pre Uhríka,namiesto Radačovského .Čo sa týka Lichtnera,možno cíti zatrpknutosť,čakala som,že odstúpia obaja.Ale z kandidátky odstúpil len on.

     Smiem sa spýtať,koho budeš voliť Ty?

     • Maroš napsal:

      1 a 2 na listine 3 – v EU potrebujeme mladých radikálov, nie starých servilov. Uhrík má ešte pred sebou kvalifikovanú robotu v SNR, takže preto tí dvaja. A M… – treba mu pomôcť – zašiť ho pred… Radačovského ta niekto veľmi chcel mať! A teraz inak – keď mám pravdu a Lichtner robí pre globalistov – či už vie o tom alebo nie, ale od začiatku sa systémovo vyhýba témam globálneho riadenia – a ľudia sú stále odtrhnutí od súvislostí – tak GP by bol Lichtner za 14 tisíc jewro v jewro parlament na hovno, ak má úlohu tu! Skutočne existuje jedna relácia, v ktorej sám hmlisto spomína nejakých ľudí na Novom Zélande, na čo som reagoval tiež, a tiež nedávno priznal, že projekt Infovojna nie je z jeho hlavy. Do Európy prišiel zároveň kvôli štúdiu dcéry /dcér/ vo Viedni. Pripomína mi to epizódu zo Spjaščich… Hovorím – systém bŕzd a protiváh. Tak aby me neboli prekvapení. A v poslednej dobe na Infovojne uverejňuje aj mainstreamové kontraproduktívne sračky – v ktorých sa majú ľudia akože zorientovať kam s tým mieri – podľa mňa pufruje a zneisťuje – a chaos je ovládač. Peter Socha mu to však stále žerie….

      • VNL napsal:

       Ďakujem za typ,uvidíme v pondelok.Zase budeme o niečo múdrejší. V Holandsku už tuším majú výsledky.Keby som nemala v srdci taký nejaký zlý pocit z toho všeobecného klamstva okolo nás .

       Lichtner má určite zaujímavých informátorov.Ale je to iba človek ako ja,alebo Ty.Vyvíja sa ,občas zmení názor.V alternatíve je výnimočný,dal svoju tvár,svoje meno a aj adresu.A myslím,že aj dosť vlastných prostriedkov.

       Ale ,chápem,že len tak pre nič by si podozrenie necítil. Sme neskutočne rozdelení.

       • Maroš napsal:

        No – je tu pomerne neohrozený – druhého by už zošrotovali vo „ventilátore“ alebo trestnými podaniami – niekto za ním zrejme stojí. On je čosi také – taký projekt ako Alex Jones – len v malom. Súvislosť – pápež sa asi pred 2 rokmi vyjadril, že Slovensko má také privilégiá, o ktorých ani netuší – takže ide tu o nejakú veľkú hru!

       • Maroš napsal:

        Absolne výstižná veta – prečo sa Infovojna neustále točí len okolo jednotlivých udalostí a domácej politiky – ako keby sme boli suverínny štát na tejto planéte. A pásy na vlajke máme na ležato = sme určení hrať pasívnu úlohu.
        „Tak o co tady jde? Bez pochopení toho, že existuje něco jako globální politika a globální procesy to nejde uchopit.“ – a preto Infovojna ponúka len kaleidoskop – nie mozaikový pohľad na vec a preto Lichtnerovi neverím – lebo tak blbý zase nie je! „Správna miera paranoje je nevyhnutná pre zachovanie si aspoň základnej bezpečnosti!“
        https://doc2pdf.pdf24.org/state.php?jobId=blog_fc8cb2ba3bfc414803d59d5753f23475&lng=en

       • Maroš napsal:

        Treba si uvedomiť, že za celé Slovensko pôjde do EU parlamentu „až“ 13 poslancov /Kukan/, aj keď volíme „až“ 14. Teda – ak by sa aj dostalo pár kotlebovcov – bude to stále žalostne málo na významnú protiváhu liberastom a marxistom. Takže nesmieme voliť „ľudí kompromisov“, resp. vyslovene probruselských. Inak sme v prdeli!
        https://www.aktuality.sk/clanok/694936/eurovolby-volby-do-europskeho-parlamentu-2019-online/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

     • Maroš napsal:

      Inak – na volebných upozorneniach /priami v plente/ o odstúpených kandidátoch Lichtner spomenutý NEBOL! Čo je tiež spôsob, ako zmariť určité hlasy! A to už je systém – zámer!

      • Maroš napsal:

       LEN JEDNA TRETINA! – LEN! – neskutočná demagógia!
       „Kotlebovci na strašidelnej výprave v Bruseli

       Strašenie Európskou úniou, ktorá údajne vykynoží tradičné hodnoty je podľa Balkaninsight viditeľné aj v predvolebnom videu, počas ktorého sa predstavitelia strany odvážili na cestu do Bruselu. Videu dominujú zábery zo štvrte Molenbeek, kde pokojne na trhu nakupujú moslimky a moslimovia, čo kotlebovcov evidentne pobúrilo. Usúdili, že takto hlavné mesto Európy nemá vypadať.

       Len malá poznámočka – prisťahovalci z neeurópskych zemí tvoria iba cca. tretinu celkového počtu obyvateľov hlavného mesta Belgicka, čo sa však už vo videu nespomína.“ – takže nech sa páči – odteraz bude bývať vo vašom činžiaku či na dedine – LEN jedna tretina – Rómov. len jedna tretia migrantov, len jedna tretina „mongolov“! A to naši predkovia bojovali „za každý meter“! Ku.va! Do pi.e!
       „Kotlebovci na strašidelnej výprave v Bruseli

       Strašenie Európskou úniou, ktorá údajne vykynoží tradičné hodnoty je podľa Balkaninsight viditeľné aj v predvolebnom videu, počas ktorého sa predstavitelia strany odvážili na cestu do Bruselu. Videu dominujú zábery zo štvrte Molenbeek, kde pokojne na trhu nakupujú moslimky a moslimovia, čo kotlebovcov evidentne pobúrilo. Usúdili, že takto hlavné mesto Európy nemá vypadať.

       Len malá poznámočka – prisťahovalci z neeurópskych zemí tvoria iba cca. tretinu celkového počtu obyvateľov hlavného mesta Belgicka, čo sa však už vo videu nespomína.“
       https://www.aktuality.sk/clanok/694480/tyzden-vo-svetovych-mediach-eurovolby-na-slovensku-budu-o-protipoloch/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

  • iku napsal:

   Jo . p. Vašíček se dříve pohyboval v ČSSD, tam neuspěl, ale SPD se dostal na obecní úřad a ještě nic neudělal a už chce do EU parlamentu, takže se vůbec nedivím ničemu… umí dobře slibovat a zde prý “ nechceme ghetto…“

  • tuk napsal:

   Okamurova grupa je evidentně řízenou , placenou pseudoopozicí, čož už se nedá přehlédnout. Těch přehmatů je už příliš, než aby šlo o náhody. Na fenomén falešné opozice si lidé teprve zvykají. Co ten Okamura stále omýlá.
   Reefendum, odvolatelnost politiků a jiné laciné špeky. Jak ale změnit ústavu o tom mlčí. Solidních se zbavuje a podvraťáky se oblkopuje .

   • Maroš napsal:

    Okamurovci sú všetci KALERGIOVCI! Do jedného! Osamu a najstarší brat sú TÉZA /marxisti/ a Tomio je akože ANTITÉZA. Akože, pretože ten jeho „český“ nacionalizmus a „demokratiizmus“ je len obyčajná programová lož! Takia!

    K článku – pozrite si logo Úsvitu, ktorý zakladal Tomio a ten zelený pás – rovná sa symbolicky islámska cesta! Islám sa dostane k moci rovnako ako nacizmus – demokraticky! Demograficky! Priamou cestou! Takže ak sa nejaký okamurovec klania islámu – je to úplne „v poriadku“! Lebo ste sprostí ako batoh žihlavy – aj tá je zelená.
    https://commons.wikimedia.org/wiki/File:%C3%9Asvit_Logo_2013.svg

 4. jirik napsal:

  Keďže sa mi naskytla zriedkavá príležitosť sa pozrieť na takúto akciu „naživo“, tak som sa rozhodol to využiť a pozrieť na to, čo za „exotov“ tam chodí demonštrovať.

  http://zvedavec.org/komentare/2019/05/7916-demonstracia-na-vaclavaku-ocami-nepriatelsky-naladeneho-pozorovatela.htm

 5. mariankosnac napsal:

  Video nejde!

 6. jirik napsal:

  Piloti z Rumunska, Itálie, Bulharska, Litvy a Slovenska se ve středu 22. května zúčastnili evropských cvičení Spartan 2019 v Otopeni hlavního města Rumunska Bukurešti a v Boboci.

  Záběry ukazují výsadkáře a materiály na padáku padající z letadla Alenia C-27J Spartan, zatímco stíhací letouny hlídají oblast, aby zajistily krytí v případě nepřátelského zásahu. Vrtulník IAR 330 Puma SOCAT se také podílel na evakuačním cvičení.

  Cvičení byla zahájená 13. května a potrvá do 24. května. Probíhají v rámci rumunského rotačního předsednictví v Radě Evropské unie. Na sledování operace byli pozváni australští, řečtí a američtí pozorovatelé.

  https://sptnkne.ws/m4Me

  https://youtu.be/8CQTsuIeyNc

  a co kalouskovo padáky…….

 7. .lak napsal:

  Císařpán má nové šaty ale je to orgán. 😀

 8. jirik napsal:

  Sputnik se byl podívat na politické školení v režii zástupců Evropských hodnot a Prague Security Studies Institute (PSSI); konalo se 22. 5. 2019 ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí. Reportér Sputniku nechtěl rušit, proto se dostavil, jak si myslí, inkognito. Pravděpodobně spatřil sraz elfů, nebo alespoň lidí, kteří k nim mají blízko.

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201905239972984-elfove-z-kremlin-watch-a-pssi-nepoznali-reportera-sputniku-kdyz-strasili-sputnikem-/

 9. Sisi napsal:

  Taky si myslim, ze se snazi SPD poskodit, je to jedina strana, ktera je proti imigraci, infiltrace zaskodniku je mozna a urcite se o ni budou snazit a rozvratit stranu…Okamura jako jeden z mala politiku rika pravdu, ostatni jen melou dokola lzi…Neni jina moznost nez volit SPD, krouzkuji Blaska…

  • Ajuška napsal:

   A opravdu ani trosku neuvazujete nad tim,ze se vam spis nekdo snazi otevrit oci??? Prave proto,ze spd je nejvetsi a pro vetsinu prakticky jedina alternativa?? Vzdyt „oni“ prece vi,ze je mezi nami spousta lidi co nesouhlasi…a neni nic jednodussiho,nez jim predhodit jinou moznost,kterou ale samozrejme budou mit pod palcem…vice ctete i premyslejte sama za sebe..nevidim v tom snahu poskodit,ale informovat…Mejte krasny den…A. P.S. zkuste uz starsi knihu od Jana van Helsinga–Ruce pryc od teto knihy…vysla tusim v roce 2004–ale je tam tohle vsechno krasne a pochopitelne popsano…a v roce 2019 by nas melo trknout prave to-ze uz pred tolika lety o tom nekdo psal…

   • Maroš napsal:

    Keď veľryba začne nasávať kryl, tak vysoko pravdepodobne nasaje aj plastový odpad! A tak je to aj s knihami o tajných spoločenstvách. Kto pozná prednášky Jána Kozáka, tak tejto poznámke ku knihe veľmi veriť nebude! Ale ty si v prvom rade ezoterička so sklonmi k okultizmu, takže…
    „MRZÍ MĚ,ŽE Helsing A MNOZÍ DALŠÍ SE V ŽÁDNÉ ZE SVÝCH KNIH NEZMIŇUJE O FENOMENU MARIÁNSKÝCH ZJEVENÍ,POSELSTVÍ A VÝZNAMU JEDNÉ Z NEJVYŠŠÍCH DUCHOVNÍCH BYTOSTÍ VESMÍRU..LÁSKYPLNÁ PANNA MARIA. ALE PROČ SE VLASTNĚ DIVÍM,KDYŽ PANNA MARIA SE NEHODÍ DO KRÁMU ANI CÍRKVI JEJÍHO SYNA JEŽÍŠE KRISTA.NAPŘÍKLAD JEJÍ ŽIVÉ PŮSOBENÍ V MEDŽUGORJE.“ = kult Čiernej Madony = satanizmus! Takže ktorej cirkvi? Lebo s tým pravdoláskárstvom už máme svoje skúsenosti – biblický projekt a pod. Samozrejme – je to „len“ poznámka toho, kto reláciu zavesil na You Tube. Treba si vybrať z toho len informácie potrebné do skladačky.

    „Pro Český svobodný vysílač,s dovolením nakladatelství Anch-books 50% textu knihy načetl Kryštof Koucký.Četba doplněna hudebními předěly.“

    Ruce pryč od této knihy! – Jan van Helsing.
    https://www.youtube.com/watch?v=lMUsm2wyr9s

 10. Frantisek napsal:

  Vstanou novi spinavci a svine, kteri za stribrnak zradi vsechno, za co se zavazali bojovat! Takovych smejdu bylo za nacistu i komunistu habadej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..