Skupina cizinců brutálně napadla číšníka v centru Prahy

Skupina sedmi cizinců brutálně napadla personál jedné z restaurací v centru Prahy. Bitka se strhla poté, co je číšník upozornil na to, že na zahrádce se nesmí pít vlastní alkohol. Muž skončil v nemocnici a skupina utekla. Policie žádá o pomoc především personál penzionů a hotelů, kde útočníci mohou bydlet.

Napadení se odehrálo po sedmé hodině večer ve Vladislavově ulici, kam sedm mužů přišlo a chtělo pít svůj alkohol. Obsluha se jim to snažila rozmluvit a strhla se hádka, která vygradovala v napadení.

„Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli,“ informoval Novinky mluvčí policie Jan Daněk.

Muži podezřelí z napadení
Muži podezřelí z napadení

Podle něj muži poté utekli na tramvaj číslo 14 jedoucí směrem na Karlovo náměstí. Zraněný muž skončil v nemocnici na jednotce intenzivní péče ve velmi vážném stavu a musel podstoupit operaci hlavy.

Muži podezřelí z napadení
Muži podezřelí z napadení

Kriminalisté mají za to, že jde o cizince, kteří by mohli bydlet v některém hotelu či penzionu v Praze. „Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158,“ požádal Daněk.

Policie případ vyšetřuje jako trestný čin těžké ublížení na zdraví a výtržnictví, za které mužům hrozí až deset let odnětí svobody.‘

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "Skupina cizinců brutálně napadla číšníka v centru Prahy"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ales
Host

Zkouška terénu. Kdyby někdo vytáhl zbraň a odstřelil je, dostane nejmíň 20 let – doživotí. Střílet ve městě je o hubu pro všechny zúčastněné, to si jen tak někdo netroufne. Teleskopem přes záda vidím jako vhodnější variantu zastavení podobných vysoce kvalifikovaných raketových inzenyru

jirik
Host
jirik
V Austrálii zuří epidemie málo známé choroby rozleptávající tělo Podle dat Světové zdravotnické organizace je tato choroba zapříčiněna bakterií ze stejné čeledi jako bakterie způsobující tuberkulózu a lepru. Obvykle postihne ruce a nohy. Tato nemoc je příznačná pro střední nebo západní Afriku, je ale dost vzácná. V australském státě Victoria ale nečekaně přerostla v epidemii a za období 2016-2017 stoupl počet nakažených o 50 %. Vědci zatím nevědí, jak se vřed buruli přenáší, ani kde se tato bakterie nachází v přírodním prostředí, proto se nedají podniknout žádná prevenční opatření, prohlásila Světová zdravotnická organizace. Místní lékaři pracují na hypotézách, že tento… Číst vice »
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Obohacení už přichází i do Prahy. je potřeba zavřít hranice. Obyčejní Evropané tyhle lidi samozřejmě nechtějí, ale elity ano, rozpor mezi názory elit a obyčejných lidí bude narůstat až to přejde v krvavou revoluci.

http://www.epshark.cz/clanek/116/evropska-masova-migrace-lidri-versus-verejnost

Maroš
Host
Maroš
Slovenskému mainstreamu vyhovuje táto udalosť v rámci hate mode Slovakia – v Čechách cudzinci – pre nás našinci fuj-Slováci – inak romáci, ale na tom liberálom nezáleží. Inak – nájsť na Slovensku mimo nejakého šampionátu grupu 7 ozaj bielych Slovákov je problém – čo také okrem šampionátu v čórovaní sa odohrávalo v Praze? Kde NA KAMERÁCH boli v prdeli mestskí policajti – práve kvôli tomu alkoholu? Žeby akcia GP 22.4. – kvôli rozdúchaniu nevraživosti medzi Čechmi a Slovákmi? Namiesto muslimákov s mačetami? Ide o dosť dôležitý detail – že tomu čašníkovi mal niekto potrebu vážne naložiť, hoci bili sa tam… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš

Tu je ku tomu incidentu video – tie dve cigošky, ktoré sa zaplietli do bitky sú neprehliadnuteľné – slovenské médiá toto potrebujú zamlčať – dosť možné, že to bola nejaká rumunská banda.
https://zpravy.idnes.cz/policie-letiste-zatceni-cizinci-napadeni-centrum-cisnik-pkj-/domaci.aspx?c=A180423_195005_domaci_pmk

Maroš
Host
Maroš

Aby reč nestála
Islám – muslimové ničí britské, australské, kanadské válečné hroby /aj židovské – v detaile záberu – nie je jasné, odkiaľ video je/
https://www.youtube.com/watch?v=XTQ5qCUSd34

„Ubytujem tu zadarmo tisíc utečencov aj s rodinami! Veľkorysú náruč ponúka nezávislý mestský a župný poslanec Patrik Groma (42).“ – no nezabi to hovädo!
https://www.cas.sk/clanok/330154/zilinsky-poslanec-ponuka-miesto-pre-tisic-migrantov-utecenci-toto-je-vase-aj-s-ovcami/

M
Host

Už je chytily na letišti. ………

cituji
Host
cituji

!!!!!!to snad nemyslí vážně?!?!

prej, cituji > Útok Nizozemců v centru Prahy? Číšník si koledoval o problémy, lepší je zavolat policii, míní expert….
Koledoval?!?!jim asi hrabe?!
https://video.aktualne.cz/dvtv/utok-nizozemcu-v-centru-prahy-cisnik-si-koledoval-o-problemy/r~1a05438447e711e894960cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&redirected=1524638609

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!