Skupina cizinců brutálně napadla číšníka v centru Prahy

Skupina sedmi cizinců brutálně napadla personál jedné z restaurací v centru Prahy. Bitka se strhla poté, co je číšník upozornil na to, že na zahrádce se nesmí pít vlastní alkohol. Muž skončil v nemocnici a skupina utekla. Policie žádá o pomoc především personál penzionů a hotelů, kde útočníci mohou bydlet.

Napadení se odehrálo po sedmé hodině večer ve Vladislavově ulici, kam sedm mužů přišlo a chtělo pít svůj alkohol. Obsluha se jim to snažila rozmluvit a strhla se hádka, která vygradovala v napadení.

„Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli,“ informoval Novinky mluvčí policie Jan Daněk.

Muži podezřelí z napadení
Muži podezřelí z napadení

Podle něj muži poté utekli na tramvaj číslo 14 jedoucí směrem na Karlovo náměstí. Zraněný muž skončil v nemocnici na jednotce intenzivní péče ve velmi vážném stavu a musel podstoupit operaci hlavy.

Muži podezřelí z napadení
Muži podezřelí z napadení

Kriminalisté mají za to, že jde o cizince, kteří by mohli bydlet v některém hotelu či penzionu v Praze. „Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158,“ požádal Daněk.

Policie případ vyšetřuje jako trestný čin těžké ublížení na zdraví a výtržnictví, za které mužům hrozí až deset let odnětí svobody.‘

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
citujiMMarošMartin Rubášjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Ales
Host
Ales

Zkouška terénu. Kdyby někdo vytáhl zbraň a odstřelil je, dostane nejmíň 20 let – doživotí. Střílet ve městě je o hubu pro všechny zúčastněné, to si jen tak někdo netroufne. Teleskopem přes záda vidím jako vhodnější variantu zastavení podobných vysoce kvalifikovaných raketových inzenyru

jirik
Host
jirik

V Austrálii zuří epidemie málo známé choroby rozleptávající tělo Podle dat Světové zdravotnické organizace je tato choroba zapříčiněna bakterií ze stejné čeledi jako bakterie způsobující tuberkulózu a lepru. Obvykle postihne ruce a nohy. Tato nemoc je příznačná pro střední nebo západní Afriku, je ale dost vzácná. V australském státě Victoria ale nečekaně přerostla v epidemii a za období 2016-2017 stoupl počet nakažených o 50 %. Vědci zatím nevědí, jak se vřed buruli přenáší, ani kde se tato bakterie nachází v přírodním prostředí, proto se nedají podniknout žádná prevenční opatření, prohlásila Světová zdravotnická organizace. Místní lékaři pracují na hypotézách, že tento… Číst vice »

Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Obohacení už přichází i do Prahy. je potřeba zavřít hranice. Obyčejní Evropané tyhle lidi samozřejmě nechtějí, ale elity ano, rozpor mezi názory elit a obyčejných lidí bude narůstat až to přejde v krvavou revoluci.

http://www.epshark.cz/clanek/116/evropska-masova-migrace-lidri-versus-verejnost

Maroš
Host
Maroš

Slovenskému mainstreamu vyhovuje táto udalosť v rámci hate mode Slovakia – v Čechách cudzinci – pre nás našinci fuj-Slováci – inak romáci, ale na tom liberálom nezáleží. Inak – nájsť na Slovensku mimo nejakého šampionátu grupu 7 ozaj bielych Slovákov je problém – čo také okrem šampionátu v čórovaní sa odohrávalo v Praze? Kde NA KAMERÁCH boli v prdeli mestskí policajti – práve kvôli tomu alkoholu? Žeby akcia GP 22.4. – kvôli rozdúchaniu nevraživosti medzi Čechmi a Slovákmi? Namiesto muslimákov s mačetami? Ide o dosť dôležitý detail – že tomu čašníkovi mal niekto potrebu vážne naložiť, hoci bili sa tam… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Tu je ku tomu incidentu video – tie dve cigošky, ktoré sa zaplietli do bitky sú neprehliadnuteľné – slovenské médiá toto potrebujú zamlčať – dosť možné, že to bola nejaká rumunská banda.
https://zpravy.idnes.cz/policie-letiste-zatceni-cizinci-napadeni-centrum-cisnik-pkj-/domaci.aspx?c=A180423_195005_domaci_pmk

Maroš
Host
Maroš

Aby reč nestála
Islám – muslimové ničí britské, australské, kanadské válečné hroby /aj židovské – v detaile záberu – nie je jasné, odkiaľ video je/
https://www.youtube.com/watch?v=XTQ5qCUSd34

„Ubytujem tu zadarmo tisíc utečencov aj s rodinami! Veľkorysú náruč ponúka nezávislý mestský a župný poslanec Patrik Groma (42).“ – no nezabi to hovädo!
https://www.cas.sk/clanok/330154/zilinsky-poslanec-ponuka-miesto-pre-tisic-migrantov-utecenci-toto-je-vase-aj-s-ovcami/

M
Host
M

Už je chytily na letišti. ………

cituji
Host
cituji

!!!!!!to snad nemyslí vážně?!?!

prej, cituji > Útok Nizozemců v centru Prahy? Číšník si koledoval o problémy, lepší je zavolat policii, míní expert….
Koledoval?!?!jim asi hrabe?!
https://video.aktualne.cz/dvtv/utok-nizozemcu-v-centru-prahy-cisnik-si-koledoval-o-problemy/r~1a05438447e711e894960cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&redirected=1524638609