Slečna kyborg. Dívka, která necelý rok žije s čipem v těle

V Česku přibývá lidí, kteří si pod kůži nechávají implantovat radiovými vlnami ovládaný čip. Několikamilimetrová kapsule toho přitom zatím příliš neumí.

Studentka medicíny Tereza se k subkultuře tuzemských „kyborgů“ přidala už loni. Čip má na hřbetu levé ruky mezi palcem a ukazovákem. „Pro mě je to něco jako piercing,“ vysvětluje.

K tomu, aby si nechala čip pod kůži implantovat, ji dovedla zvědavost. Od loňského září ho využívá několikrát za měsíc. „Když platím bitcoiny v kavárně nebo v něm mám nahranou vizitku,“ přibližuje praktické použití technologického výdobytku.

Moc dalšího toho stejně čip neumí. Kromě vizitek a peněženky na elektronickou měnu bitcoin ho jde využít i místo karty k otvírání dveří nebo pro přihlašování do počítače.

Nástroj sledování?

Tak zvaný RFID čip je sice moderní, chytrou technologií, funguje ale na principu starých známých radiových vln. Je to tedy pasivní zařízení, které pouze odpovídá na vyslaný signál.

Aby komunikace, třeba odečtení bitcoinů při placení, vůbec proběhla, ruku s čipem je na čtecí zařízení nutné skoro vždy položit. Jakkoli tedy čip sledovat nebo stopovat prakticky nepřichází v úvahu.

„V dnešní době je třeba mobilní telefon vysledovatelný mnohem víc,“ dodává Tereza.

Chytrým telefonem se zároveň čip programuje a ovládá.

Zdravotní rizika?

Čip se vpichuje ve skleněné kapsuli pod kůži, i proto s ním nemá tělo problém a nesnaží se ho vyloučit. Je třeba si jen dávat pozor pár dnů po implantaci, aby se místo vpichu nezanítilo.

I přes jeho zatím omezené možnosti si stále Tereza myslí, že jde o budoucnost. „Je to začátek technologií v lidském těle. Jednou tu bude člověk, který opravdovým kyborgem už bude,“ dodává Tereza.

Na celý rozhovor se „slečnou kyborg“ se podívejte ve videu.

VIDEO ZDE: Slečna kyborg. Dívka, která necelý rok žije s čipem v těle

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Slečna kyborg. Dívka, která necelý rok žije s čipem v těle"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš
„Tak zvaný RFID čip je sice moderní, chytrou technologií, funguje ale na principu starých známých radiových vln. Je to tedy pasivní zařízení, které pouze odpovídá na vyslaný signál.“ – s tým nemožno súhlasiť, pretože pokiaľ má byť človek – podľa pôvodného zámeru NWO – čipom ovládaný – pôjde o biorezonančný čip, ktorým je možné ovládať vnútorné orgány, psychiku, a prípadne – dotyčnú osobu – eliminovať – povedzme ako odporcu systému, alebo „dôchodcu“, ktorého systém predsa už nepotrebuje a „nebude živiť“. Fašizmus, ktorý sem dobrovoľne zavádzajú užitoční idioti – ako slečna kyborg – hore dôkladne vykradnutá. Agenda čipovania začína prostredníctvom biorezonančných… Číst vice »
marek martinásek
Host
marek martinásek

Ahoj Tomáši. Vím, že to sem nepatří.
Před cca 10lety jsme spolu diskutovali problematiku tečení pryže. Pracuji se silentbloky. Jejich životnost se velice rychle snižuje. Naši dodavatelé mají trvalé deformace po ukončení vulkanizace vyšší než kdysi. Lze tento proces něčím potlačit? Přidáním konkrétního prvku do směsi? Antioxidant nebo Antiozonant? Na co se prosím mám zaměřit. Děkuji za pomoc. Marek

tomáš marný
Admin

Milý marku,
vím o tom o čem jsme diskutovali na přednáškách. Problém je ve FOTONECH, které přicházejí na planetu Zemi. A to se bude těžko nechat nějakým anti (něčím) odstranit, pronikají vším a to je ten problém. Nedají se odstínit. Však hopi indiáni řekli: Ke konci časů lidstva se lidé vystěhují ze svých neobyvatelných domů a budou bydlet na poli a chodit bosi. Věděli o čem hovořili…..
tm

jakub136
Host
jakub136

tak dřív se nedali ani mob. pořádně vystopovat. to není problem. věřím že veškerý technologie k zotročení jsou už dávno připravený , jen je servírovat postupně. proč si levný zdroj energie vyplašit že 🙂
jen slečna tereza a ostatní, jí podobní , si myslí že je to nějakej novej pokrok. úžasnej!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!