Slova Miloše Zemana, která vejdou do historie

 

 

Mohlo by se vám líbit...

4 komentáře

 1. Liběna napsal:

  Kiska – politický analfabet
  https://www.gloria.tv/video/nAcF4DEhgJ2T4xFymUGRVoN1w
  Projev Miloše Zemana v OSN 19.9.2017 včetně CZ překladu
  https://www.youtube.com/watch?v=8KoTA-zW2Gs

 2. Maroš napsal:

  Miloš Zeman sa zapíše do histórie asi tak, ako robotník vo Volkswagene – akurát s lepším platom a nie až tak anonymný – Miloš Zeman históriu neutvára – on nie je ani bábkou jej príbehu, pretože je akurát len divák vo VIP lóži Veľkého divadla, v ktorom hrajú iní.

 3. jirik napsal:

  ROZHOVOR Já už ty dotace z Bruselu prokoukl dávno, je to jidášský groš. Investují vždy tak, aby nás mohli ovládnout. To je zkušenost senátora a předsedy Strany práv občanů Jana Veleby, o kterou se podělil s ParlamentnímiListy.cz. Se zkušeností zemědělce také mimo jiné prozradil, co podle něj ve skutečnosti stojí za současnými neuvěřitelně vysokými cenami másla.
  http://www.rukojmi.cz/clanky/4653-dotace-jsou-jidassky-gros-uz-jsem-to-prokoukl-davno-investuji-tam-kde-nas-potrebuji-zlikvidovat

 4. jirik napsal:

  Na jednu z posledních oficiálních návštěv v tomto funkčním období vyrazil prezident Miloš Zeman. Během tří dnů hodlá objet Ústecký kraj.
  http://vool.cz/5nO3x
  Ještě než dá publiku šanci na otázky, informuje Zeman přítomné o svém zdravotním stavu. „Nevěřte médiím, podle kterých mám nějakou strašnou nemoc. Tuhle jsem se dočetl, že mi amputovali pravou nohu. Média lžou, kudy chodí,“ dodává a na důkaz se zakloní a nadzvedne údajně chybějící nohu.
  „Co říkáte na to, že imigranti u nás budou brát dávky 21 tisíc korun? Není to nefér vůči nám, důchodcům?“ ptá se bělovlasá paní. S vysvětlením, že jde o poplašnou zprávu a nic takového není možné, se ale nespokojuje a žádá si mikrofon pro další doplnění. „Říkali to v německé televizi, kterou sleduji. Že prý to nařídili paní Merkelová a pan Macron v celé unii.“
  Od prezidenta se jí dostalo ujištění, že „paní Merkelová nám nemá co nařizovat“ a že jde o hoax. Stejné vysvětlení uslyší publikum i k dalšímu dotazu na údajné webové stránky vlády v arabštině, na kterých kabinet zve uprchlíky do Česka.
  U tématu uprchlické krize Zeman přesto ještě chvíli zůstal. „Ze třiceti procent uprchlíků, kteří v Německu dostali azyl, jich pracuje jen sedm procent. Ostatní pobírají štědré sociální dávky,“ řekl Zeman.
  Souhlasné reakce provázaly i další Zemanova slova, tentokrát o údajném důvodu aktuálně vysoké ceny másla. „Můžou za to dotace EU, která platí ty nadměrné producenty mléka za to, že máslo naopak nevyrábějí. Opakuji, nevyrábějí,“ prohlásil Zeman.
  V Bílině ale padaly i dotazy na aktuální vývoj ve Španělsku. „To je na okamžitý pád vlády,“ zhodnotil Zeman nasazení ozbrojených složek, které násilím zasáhly proti Kataláncům během hlasování o nezávislosti. „Odpověď gumovými projektily není v demokratické společnosti nikdy adekvátní,“ dodal Zeman.
  Na otázku, kdy by Česko mělo přijmout euro, pak prezident zopakoval názor, že hned jak vystoupí z eurozóny zadlužené Řecko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + eighteen =

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!