Slova Nostradama se potvrzují. Obyvatelé nalezli nehybnou tygřici. Nechtěla útočit, ale o něco poprosit

…..ke konci časů lidstva zvířata začnou rozumět řečí lidí a lidé řečí zvířat….

10:54

 

Tygřice

Obyvatelé nalezli nehybnou tygřici. Nechtěla útočit, ale o něco poprosit

© Foto: Dmitriy Mezentsev/Amur tiger

Obyvatelé Chabarovského kraje na verandě jednoho z domů nalezli tygřici, která klidně spala.

Místní obyvatelé byli překvapeni a dokonce vyděšení, protože vědí, jak se obyčejně chovají tygřice.

 

Hned zavolali představitele ministerstva přírodních zdrojů a zaměstnance centra „Amurský tygr“.Během veterinárního vyšetření byla zjištěna příčina vysílení a podivného chování dravce. Veterináři diagnostikovali vážné poranění dásně a zubů horní čelisti.

Kvůli tomu zvíře nelovilo a přišlo k lidem, aby mu pomohli.

Lékaři operovali tygříka, kterého zranili neznámí pachatelé, jeho stav je nyní stabilizován, sdělil RIA Novosti ředitel dálněvýchodní odbočky centra Amurský tygr Sergej Aramilev.

V lednu našli v Přímořském kraji zraněného tygříka, jeho stav byl těžký a dopravili ho do Centra rehabilitace a reintrodukce tygrů a dalších vzácných zvířat. Police zahájila trestní řízení. Za informaci o okolnostech incidentu přislíbili ekologové odměnu. Informovalo se o tom, že tygří mládě utrpělo zranění lebečních kostí a očí.

 

„Po prohlídce oftalmolog stanovil, že žádné oko nebylo poškozeno, obě reagují a v podstatě jsou v pořádku. Před tím nebyly oči vidět, protože tygr měl poraněné víčko, rána se zanítila a víčka byla slepená. Teď byla rána ošetřena, zánět byl vyléčen. Chirurg rovněž vyrovnal kosti nosní přepážky, aby mohl tygřík lépe dýchat, a dal do pořádku i čelist,“ řekl Aramilev.

Lékaři odstranili z rány zhnisanou tkáň, ránu promyli a zašili.

„Bylo přijato rozhodnutí opakovat prohlídku za měsíc, udělat rentgen, zjistit, jak srůstají kosti. Už teď se ale dá říct, že největší nebezpečí bylo zažehnáno, stav tygříka je uspokojivý a když bude léčebná kúra probíhat podle plánu, pak je tu šance, že se uzdraví, a bude možné zahájit přípravu k vypuštění do divoké přírody,“ řekl Aramilev.

Zdroj (1)

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "Slova Nostradama se potvrzují. Obyvatelé nalezli nehybnou tygřici. Nechtěla útočit, ale o něco poprosit"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Mladík pomohl feně s vyhrabáním zasypaných štěňat (VIDEO)
V Bagdádu mladý muž pomohl feně se zachráněním jejích štěňat, která byla zasypána zeminou.
Právě taková videa podporují víru v lidstvo. Pes je přítel člověka a naopak.
https://sptnkne.ws/gBNz
video – https://youtu.be/OCtWKK8up0Q

stenly919
Host
stenly919

Už je dokonce přeložený i poslední Pjakin, viz zde : https://www.youtube.com/watch?v=0J301mYAcMc
Díky moc za překlad paní Irence

mariankosnac
Host
mariankosnac

Fox cub comes to people for help
https://youtu.be/Tj6quKEn3dw

Podobné sa nám stalo pred pár rokmi u babky na povale přišla za nami mačka so zavaraninovým pohárom na hlave ujo jej to rozbil.

Paloo
Host
Paloo
Nečetl jsem celý článek ale začátek mi hodně řek…… „…..ke konci časů lidstva zvířata začnou rozumět řečí lidí a lidé řečí zvířat….“ Jsem na místě kde jsou dvě kočky a dvanáct oveček.Nejde mi to nějak popsat ale zkrátka slyším tedy cítím že se mi ty zvířata snaží něco povědět,nerozumím tomu ale cítím.Například dnes dopoledne jsem byl od ohrady kde jsou ovce cca 150m a bylo očividné že na tu vzdálenost nejde jen tak očním kontaktem vnímat konkrétní ovečku tedy její oči ale přesto všechno jsem ji cítil a věděl že i ona na mě kouká.To samé u koček,jsou hladící jako… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!