SLOVANSKÉ JAZYKY jsou KONSTRUKTIVNÍ. Není jazyk jako jazyk

…..téma bylo v minulosti zmíněno několikrát a dnes si ho zopakujeme ještě jednou. Důležité pro všechny nechápající i chápající, co vlastně angličtina pro nás znamená….
05:54

SLOVANSKÉ JAZYKY jsou KONSTRUKTIVNÍ .

 

      Zajímavý vědecký pokus ( v USA ) 
V r. 2005 vykonal mezinárodní tým vědců z Institutu of brain v USA pokus, jehož výsledky vědce překvapily a nebyly veřejně publikovány .
  
  V rámci výzkumu měli : Anglosasové, Germáni a Slované přečíst slova v různých jazycích a na jejich zónu řeči v mozku byly připevěny snímače ( elektrody ), které zaznamenávaly reakci v jejich mozku na vyslovená slova v různých jazycích .
  Sondy zachytily u všech účastníků pokusu odpovídající rezonanci pouze při vyslovení slovanských  slov .

         Co to znamená ?!? 

Znamená to, že mechanismus systému přeměny symbolu vyjádřeného slovem na chemické elementy organismu má slovanský dekóder !

  Co to značí :  „KONSTRUKTIVNÍ JAZYKY“ ?!!?   


Můžeme si to osvětlit a vysvětlit základní obecnější problematiku : 
JAZYK  dělá  KONSTRUKTIVNĚJŠÍ  či destruktivnější jeho REZONANCE .

   Slovo a mluva vytváří určité vlnění, určitou energii, která na člověka působí, primárně na jeho mozek. A poté formuje jeho myšlení, energii, schopnosti, míru uvědomělosti, systém rozhodování mezi dobrem a zlem.

  Je to stejný princip jako s hudbou, kdy dizonance, nesoulad a falešné zvuky člověku škodí a naopak melodická čistá harmonická hudba je pro člověka velice konstruktivní.

 SLOVANSKÉ JAZYKY jsou nejvíce KONSTRUKTIVNÍ proto, že jednotlivé slabiky velice konstruktivně rezonují, když se vysloví.
Navíc : SLOVANSKÝ JAZYK má určitou  LIBOZVUČNOU MELODII ! – Nemluvíme stále v jedné výšce, ale  svůj rodný jazyk jakoby zpíváme .
A kdo studoval nějaký jiný jazyk, tak určitě ví, že  každý jazyk má  svou melodii, která  během mluvy zní . / Někdy např. na melodii mluvené angličtiny bývá už na základní škole speciálně zaměřená hodina, kdy se studenti učí zpívat / intonovat podle určitého vzorce. /Tohle není náhoda, a není to jedno. Melodie konkrétního jazyka k němu patří a má významný podíl na tom, jak daný jazyk poté rezonuje s lidskou bytostí.
/ Např. Rakušáci potvrzují – jak jim čeština zní, že to je takové měkké ,,patata a jakoby zpívané“.
    Hodně dělají i ,,měkké“ souhlásky, což jsou ty nad kterými mají  Češi diakritiku. V češtině je to například š ž č ť ň ď, slovenština má navíc velmi krásné měkkoučké l‘, které také velmi dobře a jemně rezonuje.

Opačný příklad – tedy : destrukčního prvku v jazyku – použiju angličtinu – je slovo/prvek ,,The“.
Nejdestruktivnější prvek v celém anglickém jazyce je toto speciální ,,d“. 

Nejde o stejně vyslovené D které říkají Češi : ,,dělat, domluvit, podat, podepsat“.
  V anglickém jazyce je to ,,The“, které zní skoro jako ,,D“, ale při vyslovování se jazyk opírá o zuby a vznikne něco, co rezonuje úplně jinak, než D ve slovanském jazyce.

   V angličtině se už na ZŠ učí, jak správně anglicky vyslovit THE a R, což jsou úplně jiné zvuky než zná rodilý slovanský mluvčí a  také většině dětí trvá déle- než se to naučí, protože jim to není přirozené. ,,The“ ceděné přes zuby je pro člověka destruktivně rezonující energie.
Proto rodilý mluvčí  angličtiny nikdy nebude mít tak konstruktivně stimulovaný mozek jako SLOVAN , – protože ho každý den ubíjí jeho vlastní jazyk.


MY – Češi, MOravané, Slezané i Slováci se velice často podceňujeme, že jsme malý národ .
ALE, my v té naší malé kotlince máme něco, co nikdy mít nebudou ! 
 My máme nejkonstruktivnější jazyk celé planety !!

 Buďme  hrdí na svůj mateřský jazyk, pěstujme ho, a milujme ho ( a braňme ho před snahou jej „zjednodušit“ (=zprznit ).
ČEŠI , MORAVANÉ, SLEZANÉ, SLOVÁCI, ale samozřejmě i RUSOVÉ a  další a další NÁRODY MLUVÍCÍ SLOVANSKÝMI JAZYKY   jsou naděje pro kompletní lidstvo !!  MY JSME KLÍČ.  Naše energie a naše jazyky nám v tom velice pomáhají. 
Umělé rozdělení ČECHŮ a  SLOVÁKŮ  na dva národy, historická snaha zničit český jazyk, likvidace našich velkých podniků a umělé programování našich mozků že ,,jsme malí-hloupí-bezvýznamní „…-  to jsou všechno cílené snahy elit nás zničit, protože oni nechtějí a nepotřebují takto konstruktivní národy, jako jsme my.

    Proto nás likvidují zvenku i zevnitř, u některých Čechů i Moraváků se jim to už povedlo, kdy Češi  nejsou rádi , že jsou Češi  a naopak na Čechy nadávají. 

Je to program, který byl vytvořen speciálně za účelem likvidace našeho  národa a dalších slovanských národů .
  ČEŠI , MORAVANÉ, SLEZANÉ, RUSOVÉ ,SRBOVÉ, POLÁCI …. a  další a další NÁRODY MLUVÍCÍ SLOVANSKÝMI JAZYKY jsou naděje pro kompletní lidstvo !!  MY JSME KLÍČ. 
          Naše energie a naše jazyky nám v tom velice pomáhají. 

    Ještě v návaznosti na nedávno vydaný skvělý článek s rozhovorem Tomáše Keltnera bych dodala, že na planetě Zemi NEEXISTUJE silnější kombinace, než uvědomělá spirituální moudrá žena s modrýma očima, která ještě navíc mluví slovanským jazykem( případně německy). – Tyto ženy chce systém zlikvidovat na prvním místě, proto nám sem také cpou „arabáše“.

A nyní si položte otázku, na kterou byste s tím , co nyní víte – už mohli najít odpověď sami: 
          ,,PROČ se po celém světě globálně propaguje a implementuje angličtina?“

 

Není to náhoda, není to pouze tím , že je to jednoduchý primitivní jazyk který se zvládne naučit v podstatě každý , kdo chce. Je to také jazyk, který oslabuje energetický potenciál člověka, jeho mozek a jeho myšlení. Pokud by se podařilo zavést po celém světě NWO a všem národům vnutit angličtinu, přišli bychom o mnoho ze své síly. 
Svoji sílu máme sice v genech, ale to , co s nimi vibruje a co je povznáší, je náš konstruktivně rezonující jazyk. 
Rozšiřování a vnucování angličtiny lidem je jedna z kolejí, kterou je možné silně oslabit a posléze i zničit slovanské národy, které jsou pro elity trnem v oku. 

Jejich výhoda je, že uskutečňují hned několik plánů naráz a ničí nás hned na několika rovinách. Vyučují angličtinu a všude ji po nás požadují, šoupnou mezi nás „arabáše“ + černochy a přesvědčují nás o tom jak jsme bezcenní. Geniálně vymyšlené, co říkáte ?!?

P.S. Doporučuji stránky www.biosfera. I tam naleznete informace o výzkumu s frekvencí jazyků a potvrzení, že člověku nejvíce prospívá hovořit svým rodným jazykem, poslouchat svou národní hudbu (tj. folklorní).

Člověku nejvíce prospívá hovořit svým rodným jazykem, poslouchat svou národní hudbu (tj. folklorní).

Zdroj: Aluška.org – 137. Dotazník: Slovanské jazyky jsou nejkonstruktivnější na celé planetě! / DOPORUČUJI

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
10 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
mattaJarajirikmahonnythree vis tree Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Takže nejlepší poslouchat – Jožka Černý, Šmukař, Flereti, dechovky….
https://www.youtube.com/watch?v=18C7X75kyfY

marcela
Host
marcela
stenly919
Host
stenly919

Zajímavý je, že sondy zachytili odpovídající razonanci jen při vyslovení slovanských slov. Ale co němčina ? Detruktivní jazyk to prý není, ale rezonanci slov nemá..řtak jaký to je vlastně jazyk ?

Jara
Host
Jara

,,Na počátku Tvoření bylo Slovo“( bylo doprovázeno Prazvukem a dodnes celý Vesmír spívá svou melodii) Slovanské jazyky jsou zpěvné,mají svou bohatost,sílu i léčivou moc,to je faktum. Na likvidaci slovanského jazyka byli nasazeni i dva mniši v r.863 a jejich pozývatel,kníže Rostislav později doplatil na svou zradu,byl vězněn a oslepen. Od Moravy pak dál na Východ probíhala násilná christianizace,která přinesla miliony mrtvých. Je zajímavé,že přitom rovněž ,,manipulovali“ s časem,měnil se letopočet ( např starý ruský za římský..á šmahem se tam psal rok 1.700..) A opět mne napadá myšlenka,co skrývají archívy ve Vatikánu ? Vždyť církev,pospolu i se světskou mocí ,,Velmi precizně… Číst vice »

.lak
Host
.lak

Ale tanečky nás nutí trh a ten má „digi styl úžer nezohledňující spontánní živočišnost s bohémskostí rozletu po řekněme pastvinách a zahradě všeho a věčnosti s volností invence která do strojku totality je neaplikovatelná. http://tadesco.cz/jemen-zcela-skryta-data-pro-verejnost-dil-5-rozlusteni/

áťa
Host
áťa

Pane marný neznáte odpověď na následující dotaz? Zrovna teď jsem ho položil Alui a prý to neví a také by ji to zajímalo http://karolinaloskotova.blog.cz/1601/137-dotaznik-slovanske-jazyky-jsou-nejkonstruktivnejsi-na-cele-planete-doporucuji/komentare/1#136789043 : Pokud jsou slovanské jazyky nejkonstruktivnější, proč mluví na povrchu německy?

Jara
Host
Jara

áti….zrovna jsem odpověděl na Váš dotaz na stránkách Alušky. Kdo chce,nechť přejde tam..Kdo chce znát pravdu,pozná ji,kdo nechce a povyšuje se nad ostatní,včetně lhaní a hanobení rodného jazyka, není Nikdo,stává se Ničím..My jsme Doma a za svůj jazyk se vůbec stydět nemusíme,nepotřebujeme se ponižovat a zobat stříbrňáky z rukou cizinců,tak jak to děláte Vy.Prostě ostuda z neznalosti,žijte si v cizině,ale nedělejte ostudu zemi,ze které jste odešla.My tady žít musíme a chceme.

Jara
Host
Jara

A ještě jedna konkrétní odpověď.Vaše otázka je velmi absurdní,vypovídá jen o naprosté neznalosti dějepisu a už vůbec ne o našich Dějinách.Takže jste nic a nikdo. Popletená takovými individuy,jako je např.i G.Soros,který se snaží vymývat mozky lidem,přitom mění tyto lidi v nelidi,otrocké zoombí a vrahy.

matta
Host
matta

„… jste nic a nikdo…“
… pořád mě ještě dostává, jak se na těch „duchovních“ webech k sobě lidi chovají, ještě hůř a ještě víc soudí, než v běžné populaci…

hanka
Host
hanka

Není náhodou anglické „th“ („s“ cezené přes zuby – slovo three, think atd.) taky destruktivní? Mně zní taky velice slizce a nepříjemně. Pro zajímavost, foném „th“ má i španělština, zvláště evropská, ale naopak v Latinské Americe španělsky hovořící se th neujalo, vyslovují místo něj normální „s“. Náhoda? 🙂 Jazyky se zabývám od dětství a přesto pro mě nejkrásnějším jazykem zůstává čeština, i v té složitosti jako je systém skloňování, tří rodů, časování, je něco kouzelného. Dál mám moc ráda němčinu a italštinu (není náhoda, že se v těchto jazycích nejlépe zpívá a zpěváci se učí na italských áriích, později na… Číst vice »

three vis tree
Host
three vis tree

Citat:

„Docela mě děsí, jak se dneska stává trendem ležérní výslovnost a neformální projev, moderátoři v médiích neumí slušně mluvit česky, jazyk se hrozně degraduje. Podle mě je to další strategie otupování lidí.“ SOUHLSIM S VAMI.

mahonny
Host
mahonny

Slovánsky jazyk a to je čo za nezmysel ???

Slovania /Slovan – je označenie „bielej rasy“ bez rozdielnej národnosti, takže každý beloch aj američan ktorý hovorí po anglicky.

Slovieni sme aj my Slováci, ktorý mali svoj prvý svetový jazyk spolu s čínou a to je STAROSLOVIENČINA, nie starosloVENčina, ako mnohý spisovatelia mílne hovoria.

Slaviani, to sú naší predkovia a ich viera v bukvicu, z ktorej vychádzajú tieto slová, hlásky..
Slaviani sú opakom kresťanstva, je to viera naších predkov Slovienov. Prekovia Slovienov/ Árijcov či Germanov boli zas Sumeri.

jirik
Host
jirik

Čínští byznysmeni vynakládají nemalé sumy za to, aby se mohli seznámit se slovanskými nevěstami v privátních klubech.

„Mey Ejsi je mimořádně mazaný kluk. V rodné Číně neměl štěstí: ve škole ho považovali za nepříliš chytrého, holky si o něm otevřeně mysleli, že je monstrum. Přesídlil ale do Charkova a štěstí se na něho usmálo: nejen, že si našel krásnou manželku, ale vytvořil i milionový byznys. Nabízí čínským byznysmenů seznámení s ukrajinskými slečnami, které mají ty nejserióznější úmysly,“ píše ruský Maximonline http://www.maximonline.ru/guide/maximir/_article/ulove/ .
https://cz.sputniknews.com/svet/201710266188177-cinane-platba-ukrajinka-manzelka-25000/