Slovanský, jemnohmotný a ještě podivnější svět

O Slovanech  víme z vědeckých kruhů toto:

Slované jsou etnická a jazyková skupina Indoevropanů, žijící především ve střední a východní Evropě. Do historie výrazně poprvé vstoupili na počátku 6. století, kdy započala jejich expanze do velké části Evropy

Pak je ale zajímavé, narazíte- li na obrázky:

 

V roce 1586 po Kristu se psal rok 7 093 podle Slovanského kalendáře

A my Čechoslováci jsme hrdi na práci pana Bedřich Hrozného, tento pán rozluštil písmo Chétitů i když i zde je mnoho rozporů…  a my jsme se o něm učili všichni ve škole. Pozoruhodné je, že nám neřekli to nejdůležitější….

Jak se řekne Chétitsky :

Chétitské „nebis“, což znamená „nebe“ a ruské „něbo“,

Chétitské  „duluga“ – „dlouhý“, ruské „dolgoj“;

Chétitské „vadar“ – „voda“ a ruské „vada“

 Chétitské „hasta“ –  „kost“ a ruské slovo „kost“.

Číslovka „tři“ ve zvuku chetitské stejně jako v ruštině: „tri“ (psaný trochu jinak: „Tari“).

Mohl bych zde dát hodně slov .. zajímavé je, že pan Hrozný pak jezdil po Rusku a měl přednášku za přednáškou… a u nás TICHO!!!!!

A pak se najde nějaký  akademik Chudinov a začne Vám tvrdit, že Etruskové psali písmem, které bez problému přečte protože je velmi blízké dnešní Běloruštině…. a že ET- Ruskové byli stejného původu jako Gruzínci – Grussia- Gornaja Russia, Prusové- Pobaltskaja Rus…….. . Hitler hledal Arii… kde??? No přece na území bývalé TartÁRIE…

Psát známé věci, že Čínská zeď má po opravách  střílny i do Číny a všechny možné důvody, nemá smysl….

Ukrajinci se možná zblázní, ale Čudinov má  pravdu. Jejich národní znak není trojzubec, ale sokol ve střemhlavém letu, znak Cara Rurika /raroha/ chramu jara … posvátná slova vysvětlím později. A Rurik pocházel z dnešní Rujány, tehdy Pobaltské Rusi…Varjag.. o slova vařit..  vařili mořskou vodu a získávali sůl

Navíc třeba – Sanskrt- písmo DEVANAGARÍ… slyšíte to??? Deva na garé- Dívka na hoře??? Co to mělo znamenat? Šiva (Devanágarí: शिव śiva) je jedním z velmi důležitých hinduistických bohů. Je mu přidělena například úloha ničitele vesmíru (který předtím Brahma tvořil a Višnu udržoval).

 

 

Jen tak narychlo jsem si našel jednu větu  „Termínem abhinaja (Ai_any, abhinaya) se rozumí herecká složka staroindického divadelního umění.

Abhibna-ja …co slyším??? Ohebná jsem? …a když jsem poslouchal přednášku…. tam bylo výrazů. ……

Jinak devanagarí to byla také Děva na kopci která tancovala.. Tanec měl jasná pravidla bez improvizace. Ona stála na hoře a za ní byl horizont.

Když tancovala svým tělem vytvářela složité figury. Písmena. Oproti horizontu čitelná. A na další hoře děva zatancovala… Telegraf:)

A jaký byl základ dnešní Ruštiny?? ……….   Bukvice.

Učí nás: Slované byli ten hloupý národ, který Bukvici s 49 znaky které  spolu vytvářejí celek a veškerá slova se dala odvodit nebo vymyslet tak,  že i když je někdo slyšel poprvé pochopil oč jde, a vhodnou kombinací se doslova vytvářely hologramy…víceúrovňové čtení, bylo nahrazeno abecedou s 26 písmeny bez svých vazeb kde diakritika mohla navýšit počet písmen na 42…… To je vrchol ignorace!

 

 

 Staroslovanská bukvice podporuje obrazové myšlení a pracuje s ním v několika úrovních čtení. To současný jazyk nedělá. Vracíme-li se ke staroslovanské bukvici, vracíme se k obrazovému myšlení. Skrz obrazové myšlení pochopíme staroslovanskou bukvici a rozvineme schopnost víceúrovňového čtení textu.

Tady Vám nebudu psát už dále nic, protože jsou zde povolanější a stejně bych jen tlumočil to co oni učí. Každý kdo se seznámí s Bukvicí získá ohromný respekt před našimi předky, jejich moudrostí. Doporučuji http://www.veraoveckova.cz/news/staroslovanska-bukvice-uvod/

Paní Ovečková je opravdu skvělá  učitelka. Moc jí tímto děkuji za její práci.

Navíc je ohromné množství Ruských videí, která jsou velmi kvalitní…

Bylo by teď možné sbírat předlouhý materiál o Bukvici. Našli bychom Bukvici Roda…to je tato, pak ještě Bukvici pro žrece, runy..atd.

Ale právě Bukvice pro opravdu zasvěcené vyvolává velký údiv. V knihách Zvonící cedry Ruska, je toto písmo „jemnohmotného světa“ označováno jako Veselá písmenka.

Před lety jsem v jedné velmi zajímavé knize četl, že svět je jedna ohromná energie, která se s námi snaží komunikovat při každé příležitosti. Že každá kaluž, její tvar, každá prasklina ve zdi, každý lístek, tvar větve, stéblo trávy, dokonce i stíny, které vrhají, jsou informace a ty je možné číst, jim je možné rozumět… a jak se pohybuje slunce je možné číst a číst… nic zde není jen tak….

V knihách Vladimíra Megreho, Zvonící cedry Ruska, je toto popisováno jako Veselá písmenka… Kniha života… atd. Každý kdo se k tomu dostane by si měl přečíst nebo poslechnout část, kdy se Vladimír Megre setká se svým 5 letým synem. To je školení, pokud si to umíte představit!!  /Je celá kapitola uložena v odkazech a doporučeních úplně dole/

Ale i dnes jsou lidé, kteří umí číst tyto vzkazy. Někdy si nejsem úplně jist, jestli je to dílo Univerza, nebo tvůrce, třeba malíře, ale mám pocit, že to může být i výsledek jednoty obou.  Je to spolupráce všech energií…. tak si to myslím.

 

 

Jak takové zprávy jemnohmotného světa vypadají? Doporučuji si poslechnout mnoho videí s Chudinovem, odkaz jsem nechal v sekci odkazy a zde dávám pár obrázků.

Masaru Emoto udělal zajímavý experiment. Dodával vodě různé informace a pak sledoval jak se bude voda chovat při zmražení. A jedna a ta stejná voda vytvářela různé krystaly. To znamená že hmota se měnila se zpožděním po obdržení informace… jemnohmotný svět promlouval… Někde stačila slova, jindy hudba…atd

 

 

 

 

A jenohmotný svět nám ukazuje pravdu, stačilo jen trošku změnit kontrast a ztmavit foto………….

 

Takto vypadá skutečné foto

 

 

 

Tyto obrazy vznikaly v reálném čase….

Ale jsou zde lidé, kteří dnešních událostech dokáží najít vzkazy či spíše odrazy „jemnohmotného světa“, možná ale také práci toho kdo z povzdálí vytváří Matrici (Matrix) neboli noosféru (informační pole neboli obraz budoucích dějů) , pak ale smekám před tvůrcem tohoto plánu, byť jde o vraha. Z pohledu organizace, by šlo o dokonalou práci. Z pohledu lidského, o dílo šílence….. Video z kanálu Irena Aneri….díky.

 

 

Pak neudiví když akademik Čudinov, /Chudinov latinkou a В.А.Чудинов azbukou/  začne číst například z autoportrétu Leonarda Da Vinci vzkazy, a tvrdí že to byl Žrec.. Žrec- od slova zřít …zření, ..ten co vidí a zná. Protože každý s podobnými vědomostmi byl upalován, Leonardo byl ostražitý. Čudinov rozebíral, proč Mona Lisa je tak úchvatný obraz, když na ní vlastně nic není. Na obraze je právě jemnohmotně napsáno  několik symbolů, které svazují a dávají  sílu všech “ Namodlených Ikon“ z celého světa.

 

Podvědomí to ví, ale vědomí netuší. Jak vypadá rozluštění  Veselých písmenek??

 

Nebo

Ale ale co to je na této fotce??? Nějaký Fialový panáček????

 

 

Koruna říká:  Mág Mim RodaMir z Chrámu Jara, Cara Rurika… to slyšíte poprvé, že? A pro mne to zní skoro posvátně. Tuším co je za těmito slovy.

Jedno video tady dám, je tam jak Čudinov tak Mág Rodamir, pokud umíte Rusky… budete se divit. Možná ale taky Vám trošku svitne proč je dnes Rus nebezpečí, když tyto informace jdou normálně v Ruské televizi.. Taky je tam info o Tisulské princezně..

Chlapík se narodil v roce 863 a do rakve byl dán v roce  941 a od té doby spí v anabióze.. prý už se probudil a chodí… podívejte se později v klidu.

Další fotka „Mrtvoly“

 

On se začal probouzet… v Rusku sledují a občas podají informaci o novinkách. V EU jen na „Konspiračních webech“—-

To znamená, že Slovanský národ je po staletí likvidován, stavěn proti sobě, protože spojený je neporazitelný.

Slované jsou nositelé světla a podle mne nejstarší národ na území Evropy a Asie.

Zajímavost: Jak se píše a jak se čte

Batuchán (c. 1205 – 1255) bol mongolský chán, vůdce Zlaté hordy.

Jsem-li Rus a budu si myslet, že Batuchán je napsáno Rusky, pak přečtu:

B=V

a=a

t=t

u=i

ch=x

a=a

n=n

Vatixan ….. Vatikan ?????

Mohli bychom velmi dlouho rozebírat například  Staré římské nápisy, doklady o tom, že Polákům a Čechoslovákům se velmi dobře čtou, Pohřební řeč švédského krále, kterou bychom společně celou přečetli a pochopili neznaje Švédsky, dopis Alexandra velikého, který bychom také přečetli, různé detaily , doklady,různé vztahy, topit se v detailech a pak se dohadovat o hloupostech.

 

Proto vše zkrátím. Věřím, že v každém se podařilo zasít semínko pochybností. Věřím že mnoho z Vás se jen ze zvědavosti podívá.

Podíváte se jednou, podruhé a bude těžké Vás oblbnout. Mnoho doplníte, třeba lépe pochopíte kořeny, naše předky.

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
9 Comment threads
9 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
tomáš marnýJarošAnanMarošmalé srdce Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Leia
Host
Leia

az na tu vsuvku o mergem a jeho hnuti anastasiovcu je to celkem uchazejci souhrn tyhle bych sem neradil jsou to hloupi fanatici placeni pravoslavnou cirkvi staci si precist jednu knihu a pokud mate bystrou mysl sami to uvidite 😉 no a ted otazka kdo z vas je ochoten zmenit zivot tak aby ctil vedicke kony ?

Jiri Lexa
Host
Jiri Lexa

To si tedy necetla ani jednu knihu, mela by to byt povinna cetba na zakladni skole.

Leia
Host
Leia

prave naopak cetl a daval pozor ne jen fanaticky prebiral informace aniz bych nad nima chvili popremyslel 😉

Jaroš
Host
Jaroš

Slovani k nám poprvé dorazili koncem 5. století jako poměrně zaostalý kmen, z archeologických nálezů je to zcela jasné. Pokud někdo věří povídačkám o nadařazenosti slovanské rasy, čerpá své informace jenom z fake news na internetu a měl by si promluvit s kterýmkoli archeologem. O tenhle návrat na zem ale většina fanatiků nestojí. 🙁

tomáš marný
Admin

Vážený pane Jaroš, když Vy věříte archeologickým nálezům a těm povídačkám kolem, které si vymysleli právě VĚTCI, kteří vařili také z vody a celá staletí valí lidem klíny do hlavy, tak právě těmto skupinám říkám že šíří právě to FAKE NEWS, a CÍRKEVNÍM POVÍDAČKM okolo. Vy jste tam byl v tom 5 století a hovořil jste s nimi????? V knihovnách, které nejsou přístupné lidem a kde se mnoho dochovalo, je to Rusko. Protože v Německu už veškeré důkazy v knihovnách ve kterých byly umístěny, jen tak náhodou vyhořely….. A do Vatikánu Vás nepustí…. Ano a právě jak píšete o pravé… Číst vice »

Ctenar
Host
Ctenar

Antonín Horák: O Slovanech úplně jinak…tam se dočtete, jak téměř před sto lety rozluštil různá světová prastará písma, včetně hieroglyfů. Jsou tam i názorné příklady. Taky jasně dokázal, že tyto písma (znaky) jsou zápisem slovanských slov. Tedy, že Slované dali základ psanému písmu.
Opravdu doporučuji alespoň nahlédnout.

Jana
Host
Jana

Ďakujem. Skvelý článok.

Karel Morawski
Host
Karel Morawski
Svět bez neziskovek a válek
Host
Svět bez neziskovek a válek

Děkuji za článek. Studuji teď Tartarii od Nikolaj a Světlany Levasov. Ano,jsme určitě nejstarší na Zemi.

Leia
Host
Leia

velmi vydatne cteni ktere da cloveku opravdu hodne tohle by mela byt povinna…

Jan
Host
Jan

Citim se Slovanem, jsem Slovan. Neni to zadna chimera ani negativismus. Jak radi na zapade Rusy a Slovany ponizuji! Oni vedi o jejich sile a proto se je snazi oslabit, rozestvat, znicit, ukrast jim jejich uzemi, jejich nerostne bohatstvi, zotrocit a vymytit jejich obyvatele, kteri spolu ziji po staleti v miru. Sbiraji jejich DNA, aby mohli vyvijet hrozne zbrane proti nim. Nas pohled na zapad je do urcite miry klam. Kdyz jsem prisel pred 50 lety na zapad, divali se zde na nas jako na krovaky. A my zase pak kdyz jsme je trochu poznali, stejne tak na ne. My… Číst vice »

tomáš marný
Admin

Milý jane,
naprosto s každým slove souhlasím a mohu podtrhnout, také jsem žil celá desetiletí a k tomu ještě dlouhou dobu v zahraničí. Vím co to obnáší a aspoň vím, jak se oni dívají očima na nás, nedívají se na nás ale na sebe…..
tm

Maroš
Host
Maroš

Jan – Rusko v ktorých-koho rukách – v tých židoboľševických – riadených z Wall Street?!
Antony C. Sutton – Wall Street a Bolševická revoluce 1917 CZ
https://www.youtube.com/watch?v=ZPNtpwzXNyk

Chetitové
Host
Chetitové

Vojtěch Zamarovský – Za tajemstvím říše Chetitů, Mladá fronta 1961

malé srdce
Host
malé srdce

Narodil jsem se na Moravě, žil jsem v Čechách a nyní žiji na Slovensku. Já nemohu říct, že jsem Čech nebo Moravák, anebo Slovák. Cítím se být především Slovanem. Být Slovanem znamená pro mne být jedním z kořenů vyrůstajícím z bílé rasy. Naše rasa je nositelem původní víry, která je už celé tisíciletí systematicky likvidována! Co zůstalo z víry našich předků? Ještě není zcela ztracená! Musíme ji znovu v sobě objevit. To je naší povinností. Je součástí kolektivního vědomí všech Slovanů. I když naše prapůvodní víra a poznání byly násilně vyměněny za jinou – cizí, pořád tepe v našich žilách,… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

No veď so Stvoriteľom komunikujeme prostredníctvom svojho svedomia – a kto ho v dnešnej dobe má, tak sa trápi, pretože starosť nemáme mať len o seba, ale aj o ostatných. To sú tie naše rany. Preto potrebujeme dobíjať baterky Vierou a hľadať riešenia – nie zanevrieť. Kto z tohoto ochorie – „čo ťa nezabije – to ťa posilní“ – sú to etapy. Kto to egoisticky vzdá a zanevrie – zomrie. Lebo motivácia znamená život. Treba si nájsť svoj prístav – vylízať si rany, zahojiť sa, dobiť si baterky.

Anan
Host
Anan

Už jsem tento příspěvek přidala k jinému článku, ale hodí se i sem. ivo Wiesner mi hodně otevřel oči a zveřejnil důležité informace o dění ve světě. ÚRYVEK z knihy Ivo Wiesnera Národ v lénu bohů: Řada legend Keltů,Židů, Mayů a dalších národů vypráví o bytosti ze dvou třetin božské a z jedné lidské, kterou bohové pověřili úkolem chránit pozemskou civilizaci. Bytost má mnoho jmen, nejčastěji se nazývá Bílý jezdec, Bílý rytíř, Ochránce, Pastýř Jan, Tajný mistr Chrámu a Král světla. Podle mýtů zůstává tato bytost na Zemi, ale může odcházet i na jiné Země, čímž je míněna Země v… Číst vice »