Slovanský, jemnohmotný a ještě podivnější svět

O Slovanech  víme z vědeckých kruhů toto:

Slované jsou etnická a jazyková skupina Indoevropanů, žijící především ve střední a východní Evropě. Do historie výrazně poprvé vstoupili na počátku 6. století, kdy započala jejich expanze do velké části Evropy

Pak je ale zajímavé, narazíte- li na obrázky:

 

V roce 1586 po Kristu se psal rok 7 093 podle Slovanského kalendáře

A my Čechoslováci jsme hrdi na práci pana Bedřich Hrozného, tento pán rozluštil písmo Chétitů i když i zde je mnoho rozporů…  a my jsme se o něm učili všichni ve škole. Pozoruhodné je, že nám neřekli to nejdůležitější….

Jak se řekne Chétitsky :

Chétitské „nebis“, což znamená „nebe“ a ruské „něbo“,

Chétitské  „duluga“ – „dlouhý“, ruské „dolgoj“;

Chétitské „vadar“ – „voda“ a ruské „vada“

 Chétitské „hasta“ –  „kost“ a ruské slovo „kost“.

Číslovka „tři“ ve zvuku chetitské stejně jako v ruštině: „tri“ (psaný trochu jinak: „Tari“).

Mohl bych zde dát hodně slov .. zajímavé je, že pan Hrozný pak jezdil po Rusku a měl přednášku za přednáškou… a u nás TICHO!!!!!

A pak se najde nějaký  akademik Chudinov a začne Vám tvrdit, že Etruskové psali písmem, které bez problému přečte protože je velmi blízké dnešní Běloruštině…. a že ET- Ruskové byli stejného původu jako Gruzínci – Grussia- Gornaja Russia, Prusové- Pobaltskaja Rus…….. . Hitler hledal Arii… kde??? No přece na území bývalé TartÁRIE…

Psát známé věci, že Čínská zeď má po opravách  střílny i do Číny a všechny možné důvody, nemá smysl….

Ukrajinci se možná zblázní, ale Čudinov má  pravdu. Jejich národní znak není trojzubec, ale sokol ve střemhlavém letu, znak Cara Rurika /raroha/ chramu jara … posvátná slova vysvětlím později. A Rurik pocházel z dnešní Rujány, tehdy Pobaltské Rusi…Varjag.. o slova vařit..  vařili mořskou vodu a získávali sůl

Navíc třeba – Sanskrt- písmo DEVANAGARÍ… slyšíte to??? Deva na garé- Dívka na hoře??? Co to mělo znamenat? Šiva (Devanágarí: शिव śiva) je jedním z velmi důležitých hinduistických bohů. Je mu přidělena například úloha ničitele vesmíru (který předtím Brahma tvořil a Višnu udržoval).

 

 

Jen tak narychlo jsem si našel jednu větu  „Termínem abhinaja (Ai_any, abhinaya) se rozumí herecká složka staroindického divadelního umění.

Abhibna-ja …co slyším??? Ohebná jsem? …a když jsem poslouchal přednášku…. tam bylo výrazů. ……

Jinak devanagarí to byla také Děva na kopci která tancovala.. Tanec měl jasná pravidla bez improvizace. Ona stála na hoře a za ní byl horizont.

Když tancovala svým tělem vytvářela složité figury. Písmena. Oproti horizontu čitelná. A na další hoře děva zatancovala… Telegraf:)

A jaký byl základ dnešní Ruštiny?? ……….   Bukvice.

Učí nás: Slované byli ten hloupý národ, který Bukvici s 49 znaky které  spolu vytvářejí celek a veškerá slova se dala odvodit nebo vymyslet tak,  že i když je někdo slyšel poprvé pochopil oč jde, a vhodnou kombinací se doslova vytvářely hologramy…víceúrovňové čtení, bylo nahrazeno abecedou s 26 písmeny bez svých vazeb kde diakritika mohla navýšit počet písmen na 42…… To je vrchol ignorace!

 

 

 Staroslovanská bukvice podporuje obrazové myšlení a pracuje s ním v několika úrovních čtení. To současný jazyk nedělá. Vracíme-li se ke staroslovanské bukvici, vracíme se k obrazovému myšlení. Skrz obrazové myšlení pochopíme staroslovanskou bukvici a rozvineme schopnost víceúrovňového čtení textu.

Tady Vám nebudu psát už dále nic, protože jsou zde povolanější a stejně bych jen tlumočil to co oni učí. Každý kdo se seznámí s Bukvicí získá ohromný respekt před našimi předky, jejich moudrostí. Doporučuji http://www.veraoveckova.cz/news/staroslovanska-bukvice-uvod/

Paní Ovečková je opravdu skvělá  učitelka. Moc jí tímto děkuji za její práci.

Navíc je ohromné množství Ruských videí, která jsou velmi kvalitní…

Bylo by teď možné sbírat předlouhý materiál o Bukvici. Našli bychom Bukvici Roda…to je tato, pak ještě Bukvici pro žrece, runy..atd.

Ale právě Bukvice pro opravdu zasvěcené vyvolává velký údiv. V knihách Zvonící cedry Ruska, je toto písmo „jemnohmotného světa“ označováno jako Veselá písmenka.

Před lety jsem v jedné velmi zajímavé knize četl, že svět je jedna ohromná energie, která se s námi snaží komunikovat při každé příležitosti. Že každá kaluž, její tvar, každá prasklina ve zdi, každý lístek, tvar větve, stéblo trávy, dokonce i stíny, které vrhají, jsou informace a ty je možné číst, jim je možné rozumět… a jak se pohybuje slunce je možné číst a číst… nic zde není jen tak….

V knihách Vladimíra Megreho, Zvonící cedry Ruska, je toto popisováno jako Veselá písmenka… Kniha života… atd. Každý kdo se k tomu dostane by si měl přečíst nebo poslechnout část, kdy se Vladimír Megre setká se svým 5 letým synem. To je školení, pokud si to umíte představit!!  /Je celá kapitola uložena v odkazech a doporučeních úplně dole/

Ale i dnes jsou lidé, kteří umí číst tyto vzkazy. Někdy si nejsem úplně jist, jestli je to dílo Univerza, nebo tvůrce, třeba malíře, ale mám pocit, že to může být i výsledek jednoty obou.  Je to spolupráce všech energií…. tak si to myslím.

 

 

Jak takové zprávy jemnohmotného světa vypadají? Doporučuji si poslechnout mnoho videí s Chudinovem, odkaz jsem nechal v sekci odkazy a zde dávám pár obrázků.

Masaru Emoto udělal zajímavý experiment. Dodával vodě různé informace a pak sledoval jak se bude voda chovat při zmražení. A jedna a ta stejná voda vytvářela různé krystaly. To znamená že hmota se měnila se zpožděním po obdržení informace… jemnohmotný svět promlouval… Někde stačila slova, jindy hudba…atd

 

 

 

 

A jenohmotný svět nám ukazuje pravdu, stačilo jen trošku změnit kontrast a ztmavit foto………….

 

Takto vypadá skutečné foto

 

 

 

Tyto obrazy vznikaly v reálném čase….

Ale jsou zde lidé, kteří dnešních událostech dokáží najít vzkazy či spíše odrazy „jemnohmotného světa“, možná ale také práci toho kdo z povzdálí vytváří Matrici (Matrix) neboli noosféru (informační pole neboli obraz budoucích dějů) , pak ale smekám před tvůrcem tohoto plánu, byť jde o vraha. Z pohledu organizace, by šlo o dokonalou práci. Z pohledu lidského, o dílo šílence….. Video z kanálu Irena Aneri….díky.

 

 

Pak neudiví když akademik Čudinov, /Chudinov latinkou a В.А.Чудинов azbukou/  začne číst například z autoportrétu Leonarda Da Vinci vzkazy, a tvrdí že to byl Žrec.. Žrec- od slova zřít …zření, ..ten co vidí a zná. Protože každý s podobnými vědomostmi byl upalován, Leonardo byl ostražitý. Čudinov rozebíral, proč Mona Lisa je tak úchvatný obraz, když na ní vlastně nic není. Na obraze je právě jemnohmotně napsáno  několik symbolů, které svazují a dávají  sílu všech “ Namodlených Ikon“ z celého světa.

 

Podvědomí to ví, ale vědomí netuší. Jak vypadá rozluštění  Veselých písmenek??

 

Nebo

Ale ale co to je na této fotce??? Nějaký Fialový panáček????

 

 

Koruna říká:  Mág Mim RodaMir z Chrámu Jara, Cara Rurika… to slyšíte poprvé, že? A pro mne to zní skoro posvátně. Tuším co je za těmito slovy.

Jedno video tady dám, je tam jak Čudinov tak Mág Rodamir, pokud umíte Rusky… budete se divit. Možná ale taky Vám trošku svitne proč je dnes Rus nebezpečí, když tyto informace jdou normálně v Ruské televizi.. Taky je tam info o Tisulské princezně..

Chlapík se narodil v roce 863 a do rakve byl dán v roce  941 a od té doby spí v anabióze.. prý už se probudil a chodí… podívejte se později v klidu.

Další fotka „Mrtvoly“

 

On se začal probouzet… v Rusku sledují a občas podají informaci o novinkách. V EU jen na „Konspiračních webech“—-

To znamená, že Slovanský národ je po staletí likvidován, stavěn proti sobě, protože spojený je neporazitelný.

Slované jsou nositelé světla a podle mne nejstarší národ na území Evropy a Asie.

Zajímavost: Jak se píše a jak se čte

Batuchán (c. 1205 – 1255) bol mongolský chán, vůdce Zlaté hordy.

Jsem-li Rus a budu si myslet, že Batuchán je napsáno Rusky, pak přečtu:

B=V

a=a

t=t

u=i

ch=x

a=a

n=n

Vatixan ….. Vatikan ?????

Mohli bychom velmi dlouho rozebírat například  Staré římské nápisy, doklady o tom, že Polákům a Čechoslovákům se velmi dobře čtou, Pohřební řeč švédského krále, kterou bychom společně celou přečetli a pochopili neznaje Švédsky, dopis Alexandra velikého, který bychom také přečetli, různé detaily , doklady,různé vztahy, topit se v detailech a pak se dohadovat o hloupostech.

 

Proto vše zkrátím. Věřím, že v každém se podařilo zasít semínko pochybností. Věřím že mnoho z Vás se jen ze zvědavosti podívá.

Podíváte se jednou, podruhé a bude těžké Vás oblbnout. Mnoho doplníte, třeba lépe pochopíte kořeny, naše předky.

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

19 komentářů

 1. Leia napsal:

  az na tu vsuvku o mergem a jeho hnuti anastasiovcu je to celkem uchazejci souhrn tyhle bych sem neradil jsou to hloupi fanatici placeni pravoslavnou cirkvi staci si precist jednu knihu a pokud mate bystrou mysl sami to uvidite 😉 no a ted otazka kdo z vas je ochoten zmenit zivot tak aby ctil vedicke kony ?

  • Jiri Lexa napsal:

   To si tedy necetla ani jednu knihu, mela by to byt povinna cetba na zakladni skole.

   • Leia napsal:

    prave naopak cetl a daval pozor ne jen fanaticky prebiral informace aniz bych nad nima chvili popremyslel 😉

    • Jaroš napsal:

     Slovani k nám poprvé dorazili koncem 5. století jako poměrně zaostalý kmen, z archeologických nálezů je to zcela jasné. Pokud někdo věří povídačkám o nadařazenosti slovanské rasy, čerpá své informace jenom z fake news na internetu a měl by si promluvit s kterýmkoli archeologem. O tenhle návrat na zem ale většina fanatiků nestojí. 🙁

     • tomáš marný napsal:

      Vážený pane Jaroš,
      když Vy věříte archeologickým nálezům a těm povídačkám kolem, které si vymysleli právě VĚTCI, kteří vařili také z vody a celá staletí valí lidem klíny do hlavy, tak právě těmto skupinám říkám že šíří právě to FAKE NEWS, a CÍRKEVNÍM POVÍDAČKM okolo. Vy jste tam byl v tom 5 století a hovořil jste s nimi????? V knihovnách, které nejsou přístupné lidem a kde se mnoho dochovalo, je to Rusko. Protože v Německu už veškeré důkazy v knihovnách ve kterých byly umístěny, jen tak náhodou vyhořely…..
      A do Vatikánu Vás nepustí….
      Ano a právě jak píšete o pravé důkazy mnoho archeologických fanatiků nestojí…..
      tm

     • Pavel napsal:

      „Jaroš“ – příteli, dnešní skutečná věda, která zkoumá původ lidí na našem území podle DNA, které porovnává s DNA z kostí našich předků zjišťuje, že MY jsme zde na území Česka a Slovenska již více než 10 tisíc let. DNA je zápis, který „nepustí“. Je to prostě tak, smiř se s tím, že MY jsme ten autochtonní národ na území prakticky celé Evropy. Najdi si na internetu pojem „Etruská stéla“ a její překlad amatérským jazykovědcem panem Horákem – atd. atd. atd.
      Na západ od Říma jsou pozůstatky Etrusky zpracovávané železné rudy – haldy vytěžené a primitivním způsobem zpracované na tzv. „housky“ a ta halda strusky je tak obrovská, že dodnes se těží a dělá se z ní ocel – od roku cca 1900 průmyslově a stále je jí dost. Umíš si představit jak dlouho tam museli naši předkové těžit rudu a vyrábět z ní ocel nebo železo? A etruské písmo a především jejich řeč se velmi podobá jazyku babiček z Istrijského poloostrova. Takže vytáhni si svou hlavu z tvé vlastní pr……e a začni přemýšlet.

 2. Ctenar napsal:

  Antonín Horák: O Slovanech úplně jinak…tam se dočtete, jak téměř před sto lety rozluštil různá světová prastará písma, včetně hieroglyfů. Jsou tam i názorné příklady. Taky jasně dokázal, že tyto písma (znaky) jsou zápisem slovanských slov. Tedy, že Slované dali základ psanému písmu.
  Opravdu doporučuji alespoň nahlédnout.

 3. Jana napsal:

  Ďakujem. Skvelý článok.

 4. Svět bez neziskovek a válek napsal:

  Děkuji za článek. Studuji teď Tartarii od Nikolaj a Světlany Levasov. Ano,jsme určitě nejstarší na Zemi.

 5. Jan napsal:

  Citim se Slovanem, jsem Slovan. Neni to zadna chimera ani negativismus. Jak radi na zapade Rusy a Slovany ponizuji! Oni vedi o jejich sile a proto se je snazi oslabit, rozestvat, znicit, ukrast jim jejich uzemi, jejich nerostne bohatstvi, zotrocit a vymytit jejich obyvatele, kteri spolu ziji po staleti v miru. Sbiraji jejich DNA, aby mohli vyvijet hrozne zbrane proti nim. Nas pohled na zapad je do urcite miry klam. Kdyz jsem prisel pred 50 lety na zapad, divali se zde na nas jako na krovaky. A my zase pak kdyz jsme je trochu poznali, stejne tak na ne. My jsme ovsem mohli srovnavat jejich kulturu a schopnosti s nami a nasi vlasti, oni ne. Nase zeme je ve sparech zloducha, ktery odmita Rusko, nechce s nim mluvit a nasycuje zapadni Slovany i Neslovany nenavisti k Rusku. Chce ho za kazdou cenu znicit novou valkou, ve ktere mame i my Cesi proti nemu bojovat. Evropa uz zapomnela, kdo ji uz tolikrat zachranoval, kdyz byla na kolenou! Rusko je nase nadeje, nezdolna sila, ktera bude prohnily a dekadentni zapad jednou zachranovat…
  Jeden citat na fotce Rudoarmejce to pripomina: ‚Umirali jsme ve stoje, abyste vy nezili na kolenou. Nezapominejte na nas!’…

  • tomáš marný napsal:

   Milý jane,
   naprosto s každým slove souhlasím a mohu podtrhnout, také jsem žil celá desetiletí a k tomu ještě dlouhou dobu v zahraničí. Vím co to obnáší a aspoň vím, jak se oni dívají očima na nás, nedívají se na nás ale na sebe…..
   tm

  • Maroš napsal:

   Jan – Rusko v ktorých-koho rukách – v tých židoboľševických – riadených z Wall Street?!
   Antony C. Sutton – Wall Street a Bolševická revoluce 1917 CZ
   https://www.youtube.com/watch?v=ZPNtpwzXNyk

 6. Chetitové napsal:

  Vojtěch Zamarovský – Za tajemstvím říše Chetitů, Mladá fronta 1961

 7. malé srdce napsal:

  Narodil jsem se na Moravě, žil jsem v Čechách a nyní žiji na Slovensku. Já nemohu říct, že jsem Čech nebo Moravák, anebo Slovák. Cítím se být především Slovanem. Být Slovanem znamená pro mne být jedním z kořenů vyrůstajícím z bílé rasy. Naše rasa je nositelem původní víry, která je už celé tisíciletí systematicky likvidována! Co zůstalo z víry našich předků? Ještě není zcela ztracená! Musíme ji znovu v sobě objevit. To je naší povinností. Je součástí kolektivního vědomí všech Slovanů. I když naše prapůvodní víra a poznání byly násilně vyměněny za jinou – cizí, pořád tepe v našich žilách, tepnách a vlásečnicích Slovanský Duch – Duch našich předků. Příchodem věrozvěstů Cyrila a Metoda začalo pro Slovany období temna a do srdce nám byl infikován semitský virus. Jen se rozhlédněte okolo sebe a uzřete bratři a sestry bílé rasy, co z nás udělalo křesťanství? A především, jaké to křesťanství k nám přišlo? Určitě ne to, které hlásal Kristus. Přišlo k nám pozměněné křesťanství, které bylo k nám Slovanům nepřátelské. Zamysleli jste se někdy nad tím, proč v bibli naleznete jen dvě evangelia od přímých Kristových žáků? A proč evangelia od ostatních přímých Kristových žáků zakázali?!? Proč tato ostatní evangelia byla církví odstraněna, zakázána? Kristovo učení totiž nemělo být hlásáno bílé rase, tedy Samaritánům (původně Samárijcům). A přesto k nám křesťanství přišlo a přineslo jejich zákony. Ne Kristovi zákony, ale zákony jejich tvůrců (ne Krista), kteří určují co je správné a co je nesprávné na základě moci, kterou si přisvojili. Slované naopak znali co je dobré a co je zlé na základě svědomí – Slované rozlišovali dobré a zlé na základě svého Ducha. Čiže Moudrost Ducha jim byla násilně vyměněna a vnucena za správné a nesprávné z pozice moci temných sil. Slované mají svou Moudrost a můžete ji nalézt v Slovansko-árijských védách. Slované vymírají, protože žijí podle cizích hodnot a zákonů! Někdo by sice mohl namítnout, že Slovanská víra je vírou pohanskou, ale kdo zná prapůvodní význam tohoto slova, ten ví, že to znamená jít jinou cestou, naší cestou, která je jedinečná a naprosto originální. Proč bychom měli kopírovat a přejímat hodnoty, které jsou Slovanské duši naprosto cizí?

  • Maroš napsal:

   No veď so Stvoriteľom komunikujeme prostredníctvom svojho svedomia – a kto ho v dnešnej dobe má, tak sa trápi, pretože starosť nemáme mať len o seba, ale aj o ostatných. To sú tie naše rany. Preto potrebujeme dobíjať baterky Vierou a hľadať riešenia – nie zanevrieť. Kto z tohoto ochorie – „čo ťa nezabije – to ťa posilní“ – sú to etapy. Kto to egoisticky vzdá a zanevrie – zomrie. Lebo motivácia znamená život. Treba si nájsť svoj prístav – vylízať si rany, zahojiť sa, dobiť si baterky.

 8. Anan napsal:

  Už jsem tento příspěvek přidala k jinému článku, ale hodí se i sem. ivo Wiesner mi hodně otevřel oči a zveřejnil důležité informace o dění ve světě. ÚRYVEK z knihy Ivo Wiesnera Národ v lénu bohů:
  Řada legend Keltů,Židů, Mayů a dalších národů vypráví o bytosti ze dvou třetin božské a z jedné lidské, kterou bohové pověřili úkolem chránit pozemskou civilizaci. Bytost má mnoho jmen, nejčastěji se nazývá Bílý jezdec, Bílý
  rytíř, Ochránce, Pastýř Jan, Tajný mistr Chrámu a Král světla. Podle mýtů zůstává tato bytost na Zemi, ale může odcházet i na jiné Země, čímž je míněna Země v paralelních prostorech. Bývá ztotožňován s Gilgamešem, později je to nejčastěji Ochránce či Král světla. Své tajné sídlo prý volí tam, kde je v daný čas nejvíce potřebná jeho přítomnost. Z Mezopotamie přešel do Egypta, později do Číny, pak do Irska. Traduje se mnoho zásahů této bytosti proti silám ohrožujícím lidstvo, které jen díky tomu přežívá i největší katastrofy a války. Prý se projevoval dříve přibližně po 6000 letech, ale v tomto století mnohokrát. Nelze to prokázat, jsou to mýty. Důležitá je ta okolnost, že trvalé sídlo Krále světla je prý v Tibetu a jméno říše je „Agartha“. Mormonská tradice naznačuje možnou totožnost Krále světla s Kristem, který jako Ježíš po dobu asi 10 let pobýval v Tibetu. Podivné je, že Král světla za posledních 6000 let nezaložil řádné náboženství, takže ztotožnění s Kristem je asi mylné. Sibylské proroctví o příchodu nového krále, ale i proroctví Velké Matky o setkání bohů na Vyšehradě se pravděpodobně vztahují k této bytosti, protože tradice říká, že Král světla pobývá většinu času na Zemi a shromažďuje kolem sebe vyvolené již mnoho století. To, co je známo o řádu Templářů, řádu Graalu a dalších esotericky orientovaných společenstvích tyto tradice dostatečně potvrzuje.Odlesk tradice Krále světla má svou pečeť i v proroctví Libuše při ukrývání kolébky prvorozeného Přemyslovce, která má v budoucnu kolébat nového krále, který jej povede do těkých zkoušek.Prastarý mýtus Árjů vypovídá o dávné události, při které byla na území dnešní pouště Gobi zničena neznámou katastrofou rasa vyspělé civilizace polobohů. Ti, co přežili, se rozdělili do dvou skupin, které mají jména Agartha a Shampullah. Říši Agarthu, domov duchovní dokonalosti a esoté-rické koncentrace, řídí představený esotérické Lože světla, což je pravděpodobně Král světla.
  Z této Lože světla — Agarthy — bylo v roce 1977 předáno poselství pro Československo, které nezkráceně uvádím:
  „Opět k vám promlouvám z onoho velebného klidu, odkud jsem již dříve promlouval v osudových chvílích této planety. Jak jsem řekl, váš národ je původem předků slunného Orientu, ze Země, která leží pod Střechou světa. Proto znám dobře váš národ i jeho poslání, jelikož pouta utkaná předivem věků stále trvají. Vraťme se ještě jednou do minulosti vašeho národa a sledujme nit dějin, jejichž události, které nás poučily o tom, že jste vyvoleni k velikému úkolu v dějinách světa. Váš malý nárůdek v moři nepřátel procházel vždy kritickými údobími svého vývoje a procházel utrpením a to proto, aby uzrál pro svůj příští vedoucí úkol v kultuře ducha. Již několikrát byl na pokraji záhuby, byl zničen, avšak jinak bylo psáno v knize osudu a neměl zahynout, protože má své předurčení. Nezahyne, protože jméno Praha, pocházející z indického slova Pragaja Déva Pragaja —znamená Setkání Bohů, a tak Praha se má stát střediskem obrodného hnutí světových dějin ve smyslu duchovního vývoje.A tak první válka zrodila vaši samostatnost, druhá očistila vaši zemi od zrádných cizáckých živlů. Dnešní doba, kterou prožíváte, má sloužit k rozpoznání kladů i záporů světového názoru i vlasteneckých kvalit a současně ke krystalizaci ryzích charakterů ve vašem národě. Ale otevřte oči a pozorně se dívejte. Zachovejte naprostý klid a důvěru v příští dny. Ať postihne tuto planetu jakákoliv přírodní katastrofa, zůstaňte tam, přesně na tom místě, kam vás vaše karma postavila. Neutíkejte nikam. Vaše karma ví nejlépe, kde jste v bezpečí. Civilizace se žene nezadržitelně vpřed a nastane doba, kdy žádnou prestiž té či oné strany, té či oné velmoci, ale láska a úcta k člověku budou vládnout a duchovní hodnoty budou zdobit hlavy vašich hodnostářů. V šíři příčin se vynořil Višnův (Kristův) rok a spěje ke své realizaci. Procesem pročišťování a prověřování se připraví váš národ do příští éry —éry slovanské. Tímto očistným procesem prochází v současné době i váš největší východní bratr, který se v nejbližších letech přetvoří v nejčistší demokracii světa. Buďte silní a klidní, současně i opatrní i před nejlepšími přáteli, neboť lidská slabost není vzácností.Idea, za kterou šli vaši velikáni, a kterou hlásal i jeden z vašich synů největších (pozn. T. G. M.),spěje ku svému uskutečnění. Je to idea čistého lidství, osobní i duchovní svobody, osvobození ženy i muže ve spolupráci a soužití, pak teprve pochopíte pravý význam bratrství.Jste národem, který je z nejbohatších na duchovní hodnoty v celé Evropě, a proto musíte růst, protože oči celého světa budou na vás upřeny jako k duchovnímu srdci. To je zákon!Buďte klidní. Na hodinách světa se ručička blíží k hodině dvanácté a ve vzduchu se rýsuje katastrofa. Tato planeta však nesmí být zničena, jelikož by její zánik ohrozil celou sluneční soustavu. Nebude však ušetřeno její duchovně choré lidstvo, které usiluje o její zničení atomovou zbraní. A tak se země otřese jako kůň, který ze své srsti smetá hejna komárů. Vliv Říma zcela zanikne, protože katolická církev znečistila původní učení Ježíšovo. Nový zákon bratrství a demokracie se zaskví v plné čistotě a jasu. Zachovejte k celému světu lásku! Přejte všem lidem klida mír, o který jsou zatím lidé ochuzení. Přejte všem hladovějícím nasycení, a těm kdo hynou z nedostatku práce, přinášejte pomoc. Vašemu úkolu žehnají ti, kdo bdí —vaši bratři z Himálají. Až uslyšíte různé zprávy ze světa, buďte klidní a vyrovnaní. Vše, co přichází a přijde, přijímejte tak, jak to přijde a snažte se vše řadit do souvislostí s nutným vývojovým procesem pro růst duší.Pokoj s vámi!“
  Tímto poselstvím končí proud podivuhodných mýtů, pověstí a proroctví, která s sebou nesou minulé časy. Systémová analýza pomáhá nacházet shodné myšlenky a sotva patrné nitky souvislostí se sbíhají do jediného mýtického centra, v němž oslnivě září svoji čistotou a jako nejvzácnější démant naleznou místo na vzácné koruně dávných českých králů, kterou je budoucnost našeho národa. Nežádám na vás víru a oddanost dávným myšlenkám a tradicím, bylo by to velmi pošetilé. Nejvyšší Bytost vám dala převzácný dar —rozum, použijte jej a přemýšlejte o tom, co bylo řečeno a co se odehrálo, uvažujte o všech souvislostech a hledejte své místo v národě, jak jeho úděl pomůžete nést co nejlépe, hledejte svoji pravou cestu k pochopení předurčení
  našeho národa.
  Konec úryvku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.