Slovensko je rozděleno na dva tábory a to díky snímkům Tater z Košic, které potvrdily existenci duté Země

…..tolik let píši a přednáším o duté Zemi. Jsem rád, že i omyly vedou k odhalení. Lidé si to dokázali i na Kanárských ostrovech, kteří věděli co mají dělat a jak hledat důkazy…..

09:54

  tm komentuje:

Samozřejmě, že se budou zase MUDr, JUDr, PUDR, Dr, Csc, lidé s amputovaným mozkem, a také trollové ze všeho zase dělat HOAX a podvod. No jo, místo toho, aby se zamysleli, raději budou bránit Matrix a psát blbosti…..

Podvod, nebo originální záběr? Fotka Tater a Košic rozdělila Slovensko

19. ledna 2017
Východoslovenské město Košice je od Tater vzdálené vzdušnou čarou zhruba 80 kilometrů, ale fotograf Julius Szabo dokázal pořídit snímek, na kterém to vypadá, jako by Košice ležely téměř na úpatí těchto krásných velehor. Fotografie rozproudila poměrně ostrou debatu v médiích i na sociálních sítích.
Košice a Vysoké Tatry

Košice a Vysoké Tatry | foto: Julius Szabo

Vrch Bradlo je součástí Slanských vrchů a leží v těsné blízkosti města Košic. Pro mnoho místních je to prostě jen jeden z mnoha kopců v okolí města.

„Celých 36 let jsem se díval na tento kopec, který je vidět téměř z každého místa ve městě, ale nikdy mě nenapadlo se tam jít podívat. A pak jsem viděl unikátní fotografii Košic s vrcholy Vysokých Tater a tak začalo moje dobrodružství ve Slanských vrších,“ píše na svém blogu Julius Szabo.

Skály na vrchu Bradlo u Košic. Právě z tohoto místa nafotil Julis Szabo fotografii Košic s vrcholy Vysokých Tater.

Skály na vrchu Bradlo u Košic. Právě z tohoto místa nafotil Julis Szabo fotografii Košic s vrcholy Vysokých Tater.

Košice a Vysoké Tatry s pojmenovanými vrcholy

Košice a Vysoké Tatry s pojmenovanými vrcholy

Právě na vrcholu Bradlo pořídil autor fotografii, která na sociálních sítích vzbudila silné emoce. Při prvním zveřejnění měli lidé za úkol poznat město na fotografii. Padaly různé tipy: Prievidza, Liptovský Mikuláš, Spišská Nová Ves. Samotné Košice hádal málokdo.

Fotogalerie
„Hned po jejím zveřejnění došlo k bouřlivé diskuzi. Někdo řešil správné názvy štítů, někdo zase nevěřil, že je možné vidět takovým způsobem Košice hned pod Tatrami a fotku označovali za fotomontáž,“ říká Julius Szabo. Proto se pan Szabo rozhodl fotografii zveřejnit znovu a rovnou přiznal, že se jedná o Košice. Do fotografie také přidal názvy tatranských štítů.

Fotku, pořízenou obyčejným kompaktním fotoaparátem Panasonic Lumix TZ70, otiskla také některá slovenská a maďarská média.

Veškeré pochybnosti vyvrátilo až video zveřejněné na YouTube, které Szabo natočil při focení snímku. Některá z nich pak musela vyřizovat nepříjemné stížnosti čtenářů, kteří sami sebe označovali za znalce Vysokých Tater a odmítali připustit, že by tato fotografie byla skutečná.

„Na tuto vyhlídku nevede ani žádná turistická trasa a přesné místo jsme vlastně našli až podle GPS souřadnic z internetu. První pokus o pořízení fotografie nám nevyšel kvůli špatné viditelnosti. Úspěšní jsme nakonec byli až na silvestra v roce 2016,“ říká pan Szabo. A výsledek rozhodně stojí za to. Co myslíte?

 

Zdroj: 1

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

31 Komentáře zapnuto "Slovensko je rozděleno na dva tábory a to díky snímkům Tater z Košic, které potvrdily existenci duté Země"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jan Žižka
Host
Jan Žižka

Asi není náhoda,že jsem právě v Košicích,měl svoji slovenskou část rodiny právě já 🙂

JEDINÝ AVATÁR EU,JAN ŽIŽKA

zdeněk
Host
zdeněk

PUDR 😀 😀 😀
Tak to jste mě rozesmál tomáši…..

romča
Host
romča

aj mňa PUDR vždy rozosmeje 😀

bedberg
Host
bedberg

Dobry den
Prosil bych o vysvetleni spojitosti predchoziho clanku s dutou zemi.
Dekuji.
bedberg

Honza
Host
Honza

Vysvětlení nebude, protože je to nesmysl. Od nás taky za určitých podmínek jsou vidět hory, většinou ale ne. Nesouvisí to však s „Dutou Zemí“.

marmaris
Host
marmaris

Hahahááá, z patříčné výšky se zdají být „duté“ a v dolíku i Himálaje. Ale snímek je povedej. 😀 😀

marmaris
Host
marmaris

A kde je to slavný video?:D

Ixeon
Host
Ixeon
tauri
Host
tauri

Hezký den tm:
rád bych se zeptal na banální věc, která možná bude směšná..ale stále mi vrtá hlavou.
Čeho vlastně využívá dalekohled? Přec když je předmět daleko a najednou je blízko, tak jak je to možný..? Je to díky nedokonalému Matrixu, nebo čím? Všude nám říkají, že zvětšuje..nj ale co je tedy iluze a co reál? Díky

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Dalekohled využívá např. wikipedii, ke své sebepropagaci.

Banánně si to můžeš vysvětlit tak, že si otevřeš obrázek na celou obrazovku, pak z něj vybereš uprostřed čtvereček, který opět otevřeš na celou obrazovku. Tohle dělají dvě čočky.

tauri
Host
tauri

Tak je mi jasné, jak dalekohled nějak funguje..To samé kapka vody, že..ale jak ten fígl v Matrixu funguje..chápeš? Je to banalita, která nám je vysvětlena..ale ví každý, jak co funguje?
Když vezmu základní program, tak třebas každá věc už je program, jak dlouho bude fungovat, co má dělat..Ale nějakou chybu to musí využívat, když přiblížim něco, co je daleko a přitom blízko.

mona
Host

Super foto,pudr.monika

mona
Host

video taky super.pudr.monika

bedberg
Host
bedberg

Dobry den pane tm
Dekuji za vysvetleni, avsak vasi odpovedi ne-uplne rozumim. Totiz, pri vzdalenosti cca 100 km se zakriveni Zeme podili vyskovym rozdilem cca 1 m. Snimek je porizeny z vysky kopce Bradla cca 800 m, je koukano pres kopecky vysoke cca 900 m a zaber Vysokych Tater se nacita od upati cca 1000 m n.m. To same bych konstatoval ve vztahu Vysoke Tatry versus Alpy, kdy pri vzdalenosti 700 km se zakriveni Zeme podili vyskovym rozdilem cca 40m. Proto mi neprijde, ze tyto priklady verohodne vypovidaji o „dute“ Zemi. Hm, a nebo?
Jeste jednou dekuji za reakci.
bedberg

LDV
Host

Zde je možnost zadat si hodnoty a vypočítat zakřivení https://dizzib.github.io/earth/curve-calc/?d0=48.28032000002595&h0=3.0480370641306997&unit=metric
nebo výpočty ještě zde http://www.placata-zeme.cz/zakriveni-zeme/
1m na 100 km je blbost

bedberg
Host
bedberg

ad. LDV
Dekuji za upozorneni. Uvedl jsem nespravne jednotku. Misto „m“ ma byti …“km“. Takze 100 km je to 1 km, 700km pripada 40 km…
Takze ?
bedberg

Dan
Host

Tohle mě zaujalo. Jsem líný něco počítat, tak to nakreslím v AutoCAD. Z Mont Blanc na Gerlachovský štít to je cca1040 km, kreslím tedy kruhovou úseč. Sečna o délce1040 km na kružnici o poloměru 6378 km. Na jednom konci sečny kreslím Mont Blanc 4,81 km, na druhém Gerlach 2,665 km a propojim přímkou . Hmm, tak ty kopce na sebe ´´nevidí´´. Je mezi nima 17,74 km vysoký horizont. 🙂

AL
Host
Je hezke ze si kreslíte tecny ke kouli kdyz zeme neni koule … je splostela , a jeste navic pomackana (nejcasteji oznacovana za bramboru) podel silocar + dalsich xy deformaci mimo tyto hlavni ktere jsou definovany rotaci a ektromagnetickym polem. Cele to „maskuji“ oceany a atmosfera.(ruzna vyska oceanu diky gravitaci mesice, slunce, i gravitacnim anomalim -ty jsou taky zmerene muzete si najit mapu a jsou i na sousi ) A prosim Vas rychlost rotace planety nema na letadla etec zadny vlyv!!! Proc? Ponevaz odstredivou silu prebiji gravitace a rychlost je vzasade konstantni(odchylky jsou a meri se vyguglujte si to-a jsou… Číst vice »
bibipome
Host
bibipome

Dobře, ale kam je teda vystřelena sonda pionýr před x lety. Měla tabulku o nás a odkud letí.

Anonymní
Host
Anonymní

4.5

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!