Na Slovensku zaznamenali děsivé zvuky! Značí přicházející apokalypsu?

…..o zvucích z nitra země jsme několikráte psali. Může to být HAARP, popřípadě přicházející katastrofy. Ten nesmysl, co dole napsali o proudění tekutého jádra Země, ten raději pominu….

00:05

 

Na Slovensku zaznamenali děsivé zvuky! Značí přicházející apokalypsu?

Zvuk podobný hřmění nebo přesunu těžké techniky se zničehonic ozývá po celém světě. Podle jedné hypotézy může souviset se změnami v proudění tekutého vnějšího jádra Země.

Zvuk podobný hřmění nebo přesunu těžké techniky se zničehonic ozývá po celém světě. Podle jedné hypotézy může souviset se změnami v proudění tekutého vnějšího jádra Země, konspirační teoretikové je zase přičítají systému HAARP nebo zatím neobjasněným zvukům z vesmíru.

Jeden z takových úkazů se naposledy odehrál u našich východních sousedů, který se podařilo zaznamenat i ve videu. Už jen při samotném poslechu vám naběhne husí kůže…

(KPa, ProcProto, Foto: Shutterstock)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Dracul napsal:

  HAARPík v akci

 2. Rudolf Martinec napsal:

  Drak se probouzí !!!

 3. mojemeno napsal:

  😀 V dnešnej modernej dobe plnej digitálnych vecičiek sa ani nedivím, že niekto ešte verí týmto „FAKE“om.. na internete je milión podobných videí, ufo záhad a podobne.. (už niekoľko rokov)

  Načo asi toto všetko slúži ??? Ide tu o akt vyvolať STRACH, PANIKU ? Nestačí úbohým ľudom, že žiju (prežívajú) z dňa na den, v práci ich stresujú (buzerujú) , že politicka a mediálna sfŕa riadi a ovláda mysle, že náboženstva slúžia k strachu..

  Moc je silná zbraň, ale ak ju niekto zneužíva, tak nám už len ostáva ten STRACH, že sa ani vysrať poriadne nemôžeme, lebo sa nám trasú čreva ..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.