Na Slovensku zaznamenali děsivé zvuky! Značí přicházející apokalypsu?

…..o zvucích z nitra země jsme několikráte psali. Může to být HAARP, popřípadě přicházející katastrofy. Ten nesmysl, co dole napsali o proudění tekutého jádra Země, ten raději pominu….

00:05

 

Na Slovensku zaznamenali děsivé zvuky! Značí přicházející apokalypsu?

Zvuk podobný hřmění nebo přesunu těžké techniky se zničehonic ozývá po celém světě. Podle jedné hypotézy může souviset se změnami v proudění tekutého vnějšího jádra Země.

Zvuk podobný hřmění nebo přesunu těžké techniky se zničehonic ozývá po celém světě. Podle jedné hypotézy může souviset se změnami v proudění tekutého vnějšího jádra Země, konspirační teoretikové je zase přičítají systému HAARP nebo zatím neobjasněným zvukům z vesmíru.

Jeden z takových úkazů se naposledy odehrál u našich východních sousedů, který se podařilo zaznamenat i ve videu. Už jen při samotném poslechu vám naběhne husí kůže…

(KPa, ProcProto, Foto: Shutterstock)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
mojemenoRudolf MartinecDracul Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Dracul
Host
Dracul

HAARPík v akci

Rudolf Martinec
Host
Rudolf Martinec

Drak se probouzí !!!

mojemeno
Host
mojemeno

😀 V dnešnej modernej dobe plnej digitálnych vecičiek sa ani nedivím, že niekto ešte verí týmto „FAKE“om.. na internete je milión podobných videí, ufo záhad a podobne.. (už niekoľko rokov) Načo asi toto všetko slúži ??? Ide tu o akt vyvolať STRACH, PANIKU ? Nestačí úbohým ľudom, že žiju (prežívajú) z dňa na den, v práci ich stresujú (buzerujú) , že politicka a mediálna sfŕa riadi a ovláda mysle, že náboženstva slúžia k strachu.. Moc je silná zbraň, ale ak ju niekto zneužíva, tak nám už len ostáva ten STRACH, že sa ani vysrať poriadne nemôžeme, lebo sa nám trasú… Číst vice »