Slovenský stát přestal existovat. Je konec. Harabin – Ústavný súd – Mečiarove amnestie – Čižnár – zrušenie strany ĽSNS

…..co dodat. Za všechno může diktát EU a USA. Stali jseme se kolonií USA a EU….

07:54

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

12 Komentáře zapnuto "Slovenský stát přestal existovat. Je konec. Harabin – Ústavný súd – Mečiarove amnestie – Čižnár – zrušenie strany ĽSNS"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
vajanský
Host
vajanský

Ala,ale Tomáši, dejepis Slovenska ti moc nejde! Slovenský štát prestal existovat v r.1945.

Jaro
Host

Hádam by mohli niektoré slovenské celebrity začať podávať tresné oznámenia za vlastizradu. Vydeli by sme, kto by prchal a kto by zostal na Slovensku.

Jenny
Host
Jenny

Takový click bait 🙂 tahle stránka je zamořena hromadou destruktivní energie, vašimi články do lidí pumpujete jen strach, nenávist, bezmoc..a tvrzení že s láskou a úsměvem to máme marné mluví za vše..omlouvám se za svou upřímnost, ale napsat jsem to musela.Pokud je to všechno o migrantech, chemtrails, reptiliánech a já nevím co vše pravda, tak co s tím zmůžeme? Myslím že bohužel nic…na co zaměřujeme svou pozornost, to posilujeme a proto by bylo dobré aby se každý zaměřil sám na sebe a na to konstruktivní co je v životě důležité, být tou změnou kterou chce ve světě vidět, jít příkladem.

raja
Admin

Strach, nenávist a bezmoc vyvolávat nechceme, pokud máte takovéto pocity, tak mě to mrzí. Jde o to, že pravda není vždy o kytičkách. Každý by měl, jak říkáte, žít konstruktivně. Ale pokud zavíráme oči před něčím, co se nám nelíbí, tak se před tím nemůžeme ani ochránit ani přispět k nějaké změně. Samozřejmě rozumím, že by se vám líbil i článek jiného druhu, ráda bych sem občas dala třeba recept, milé video, atp…Co by se vám líbilo?

iku
Host

Vzpomínám si, že v devadesátých letech nás většina věřila, že se jedná o vývoj a bude nám všem lépe. Bohužel, ekonomickým a dalším zprávám, které se linuly z médií jsme nepřikládali žádnou váhu, a proto jsme tam, kde jsme a náš hlavní zájem nyní už bude jen mít chatu a zahrádku jako za doby normalizace. Nebo vy to vidíte jinak? Možná jezdíte na dovolené, máte dům za miliony a pod. Všimnou si toho, co se ve světě děje nepovažujete za nutné a vůbec např. postavit hráz zlu-to vás nezajímá a takových lidí je většina. Asi se dám“ na modlení“.

iku
Host

Moje reakce na Jenny je , bohužel, níž.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!