Na Slunci proběhl nový mohutný výbuch

Sputnik informuje: Nový mohutný výbuch, který se řadí k maximální třídě X, proběhl na slunci, maximum připadá na 10.00 SEČ, vyplívá z grafu sluneční aktivity Laboratoře rentgenové astronomie Slunce Fyzikálního institutu Akademie věd (FIAN).

Podle informací laboratoře série výbuchů začala 4. září. Nejdříve proběhlo pět menších výbuchů třídy M o síle 4-5 bodů, poté následoval 6. září výbuch X o síle 2,2 bodů, v ten den proběhl extrémně silný výbuch X9.3.

Pozn. anna: Blíži sa 23.9. a na planéte Zemi sa deje čoraz viac veľmi zaujímavých niekedy katastrofických javov. Vzťahy medzi USA a Ruskom eskalujú. Stav EU sa tiež rúti. 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

18 Komentáře zapnuto "Na Slunci proběhl nový mohutný výbuch"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Traitle Groskover
Host
Traitle Groskover
tauri
Host
tauri

Tak jak je to s tou dutou/plochou Zemí?
Pořád se tvrdí, že výbuchy ze Slunce sem putují několik dní..
Přitom Slunce je tedy dle duté Země jen několik stovek km..tak kde je pravda?
Jak dlouho sem putují paprsky..

Angela Marie Bukovanská
Host
Angela Marie Bukovanská

Dobrý večer, vaše články každodenně nevynechávám, ale, prosím, respektujte češtinu: vyplívá není totéž co vyplývá. V těchto pohnutých časech to není to nejdůležitější, ale přece jenom … S pozdravením am

df
Host

Ahoj, nedávno se mi zde podařila hrubka za kterou se stydím ještě teď. Jak jsem toho docílil, že jsem něco takového napsal nevím. Redakce tadesca se určitě snaží aby bylo vše OK, ale předsi jen sem tam něco ulítne, dělají to ve „volném“ čase. Člověče tomáši, dobře jsi se rozhodl, že budeš pokračovat, když mrknu na sledovanost, je to naprostá pecka. Děkuji ti tomáši a děkuji i redakci.

tauri
Host
tauri

Prosímtě, za co se stydíš? Vyprdni se na to!
To, že Tě někdo odsoudí za hrubku, či chybu? Sám je hlupák, tak se nenech zastavit těma trollama, agentama matrixu..Hlavní je, že si lidi rozumí a domluví se, i když napíšu slovo s hrubkou.
Tenhle svět je stavěn jen, aby člověk byl v laťce a za každou chybu byl potrestán..Jenže když se soustředíme na chyby, sami je budeme o to víc dělat, tak to nehroť a takový lidi s milosti pošli někam.

raja
Admin

Hezky řečeno.

tauri
Host
tauri

Děkuju 🙂

df
Host
Ahoj tauri, ale člověče já ti ani nevím za co se stydím. Mě to přišlo jako takový osobní selhání, že mě někdo seděl za zády a ten způsobil, že sem to tak napsal to je docela prča. A teď ti rád poděkuju, že si mi poradil co s lidma v práci, jestli jako na ně nejdu příliš zhurta (je to tak půl roku). Začal sem jim vyprávět o věcech co sou jinak, začal sem uhlím, ropou, pouštěmi, opice, pyramidy, docela mě dostalo, že poslouchaj. V podstatě každý den remcám, že jsem sem přišel utratit osm hodin života aby… Normálně už… Číst vice »
tauri
Host
tauri
Ahoj df, Většina selhání je chápána spíš tak, že jsme neuspokojili potřebu druhých.Třeba rodič..takže většina lidí se chová podle druhých, aby se jim zavděčili a jakmile není podle jejich představy, tak je selhání..Hele těžký je, že vždycky je to rána od lidí, které nám jsou nejbližší. Zkrátka selhání není, je jen poučení a člověk musí jít dál, jakmile si říká selhal jsem, přešlapuje na místě a neřekne si, tak ať..něco mě to dalo, nemá cenu být s blbcema, kteří peskují druhý, ale sami nic neumí..A že napíšu jinak i? Chacháá teda vypadalo to blbě, ale což..sranda byla, jak se všichni… Číst vice »
zdeněk540
Host
zdeněk540

A pamatuj…
Chytří lidé udělají chybu jednou, pak se poučí a už ji neopakují.
Ti moudří ji udělají klidně i čtyřikrát, pětkrát….pro jistotu.
🙂 🙂 😀

jirik
Host
jirik

Milovníkem češtiny byl Luděk Nekuda viz Sešlosti s Luďkem Nekudou, chyby a překlepy se stávají, zkuste občas sledovat zpravodajství v televizi (čt, nova,..) a učitel národů Jan Amos Komenský by zabrečel…..

jirik
Host
jirik

Teď jsem si všiml, že je to z českého sputniku – tam jsou chyby na denním pořádku….podle všeho používají translátory online nebo offline….v diskuzích na sputniku lze dohledat, že redaktory upozorňují na chyby, ale nic se neděje….

Vítek K.
Host
Vítek K.

Pokud žijeme uvnitř duté Země a Slunce je tedy velmi blízko nás a je to studená koule, pak tento článek je nesmysl, ne?

mar2me
Host
mar2me
1 % pravdy 99 % lži.. tak to chodí aj vo svete alternatívy, komercie či vlastných názorov, ktoré samozrejme musia mať určitý podklad/ zdroj/ autora. Najprv musíme plný pohár vyliať, až tak spoznáme podstatu (veľa myšlienok, chaos v informáciach – dezinformácia je účelom) Keď nebudeme vedieť rozdiel medzi dobrom a zlom, klamstvom a pravdou.. vtedy je čas na zmenu/ dať si pauzu, lebo koniec je veľmi blízko. Človek je tak ovplyvniteľný, tak neskutočne zmanipulovateľný. Jeho 5 zmyslov a hlavne zrak sa dá neskutočne ľahko oklamať (ilúzie, hologrami..) Sme natoľko slabý/ labylný, že uveríme hocikomu hocičo a neskôr v tom omyle… Číst vice »
Jaroslav E.
Host
Jaroslav E.

Dobrý den
Podívejte se prosím na tento odkaz, který sice nesouvisí se sluncem, ale stojí za rozbor ve svobodném rádiu.
http://www.novarepublika.cz/2017/09/prichazi-moment-pravdy-usa-daly-ruskym.html
S pozdravem J. E.

Soto
Host

Když to nezvládli ušáci třeba r 14 ,tak teď když jejich prestiž ve světě jde do vývrtky a finance jdou dolů a sidlo mmf se stěhuje ne do Washingtonu, nýbrž do Číny, tak strejda Trump a podobné články si dělají srandu a jen se vážně tváří, každý z jiného důvodu samosebou.

petr
Host
Žeby to nějak souviselo? Teď cca 4 dny zpět mi jinak velice spolehlivá fábie 1.4 mpi z ničeho nic nechtěla nastartovat až po delší době a teď po dvou dnech už nechytne vůbec po výměně svíček výměně vstřikovaču pořád nejde startnout a ejhle zhruba taky asi v těch dnech jsem si všiml že soused taky na fábií točil točil a nemohl nastartovat potom přítel od švagrové si stěžoval že nenatocil Opla zafiru prý mu odešly svíčky a od otce starý Opel astra sice taky nechtěla chytnout až po delší době nastartovala a na vrakovisti kde jsme kupovali palivovou lištu říkali… Číst vice »
mar2me
Host
mar2me

Blbosť, náhoda či zhoda okolností ? Preda keby bol emp impulz, tak už dávno nám nefunguje jemná (citlivá) elektornika, ktorá je takmer všade okkolo nás .. mobily, pc, tv, servery, radary, antény, kamery, čipy v autách.. tie by išli dole ako prvoradé, kedže sú najmenej chránene (vodiče)

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!