Sluneční erupce zamávala s mnoha lidmi. Hlásí zdravotní potíže a deformace času (4.díl)

Milí čtenáři, vzhledem ke zvýšenému zájmu ohledně poslední pravděpodobné sluneční erupce, přidávám další várku aktualitek a svědectví, která jsem posbírala. Pokud jste předešlé články nečetli, doporučuji se k nim vrátit, abyste znali kontext: 1.díl2.díl3.díl.

Pokud jste četli třetí díl, jistě si pamatujete na výpis ze zahraničních zdrojů, kde je řeč o obří sluneční erupci, která by údajně mohla zasáhnout zemi a vyřadit z provozu podstatnou část našich elektronických zařízení i satelitů a způsobit tak velké finanční škody. I některá česká média se loni pokoušela tyto zprávy překládat. Například toto je jednoduchý neupravený screen, který mi vyjel z google po zadání hesla:
Hned první článek z webu denik.cz pravděpodobně popisoval podobnou zprávu, kterou jsem překládala ve třetím díle. Mluví o hrozbě sluneční erupce o stejné intenzitě jako v roce 1859. Když však na článek kliknu, zjistím, že stránka je vymazaná: https://www.denik.cz/rodina/slunecni-boure-jako-v-roce-1859-by-odrizla-svet-od-elektriny-i-internetu-20190813.html
Žeby někomu vadila? Někdo si stěžoval? Někdo dostal strach po jejím přečtení a začal vyhrožovat? … Stát se to mohlo a děje se to běžně.
Zato druhý článek už je starý. V roce 2016 Blesk.cz píše:
Vědci se chystají na sluneční bouři, která by vymazala veškerou moderní techniku
Nejzávažnějším případem je jistě sluneční bouře z roku 1859 známá také pod názvem Carringtonova událost. Bouře takového rozsahu by mohla vyřadit z provozu veškeré satelity, narušit systémy GPS a leteckou a lodní dopravu. Údajně by mohlo také dojít k tomu, že by se z pamětí počítačů smazala veškerá data. Náprava by zabrala měsíce a možná i roky a dle odhadů pojišťovny Lloyd’s of London by stála horentní sumu v rozmezí 600 miliard až 2.6 bilionů dolarů. Naštěstí vědci se na tuto možnost už dopředu připravují, ačkoliv je podle nich zatím málo pravděpodobná. Řídí se zřejmě heslem „Lepší pozdě než nikdy“ a vědí, že kdyby k bouři přece jen někdy došlo, měla by ohromný dopad. V Americe se pro nedávno konala konference, kde se tento závažný problém řešil. (zdroj)
.
.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: Aluška.org: Sluneční erupce zamávala s mnoha lidmi. Hlásí zdravotní potíže a deformace času (4.díl)

.
.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. jirik napsal:

  zajímavá to informace z denik.cz po klepnutí na výše uvedený odkaz

  Je nám líto, ale stránka neexistuje : (
  Byla buď přesunuta, smazána, nikdy neexistovala, nebo se nám ztratila v internetovém vzduchoprázdnu. Vyberte si z nabídky nejnovějších článků, zkuste ho najít podle klíčových slov, nebo přejděte na některý z našich regionálních Deníků.

 2. riddickr napsal:

  Trošku z jiného soudku. Všiml jsem si té úvodní fotky k Vašemu příspěvku. Když už jste tuto fotku použila, tak podám vysvětlení pro lidi, kteří se nad tímto úkazem taky pozastavovali. Ty tzv. SpaceX rakety, co vytváří světelný úkaz na nebi je pouze pokus, jak prorazit pevnou krustu (doom, firmament). Snaží se opustit tuto zem, ale nikdy jim to nebude umožněno. Proto, veškeré cestování do Vesmíru byla je a vždycky bude lež, na které se podílí celý svět. Lidem nikdy nebude umožněno vycestovat do Vesmíru. Zadejte na Youtobe např. 7 Rockets Hit Dome! Celý tenhle svět je řízená lež a manipulace, čím dřív se lidé probudí, tím snáz se proti tomu postavíme společně. Mimochodem i já jsem pocítil, že došlo k pokřivení času. Nedávno jsem se koukal na hodiny, bylo kolem dvanácté v poledne, pak z ničeho nic byly dvě hodiny. Nepamatuji si nic, co bylo mezi tím, jako kdyby mě ty dvě hodiny někdo vzal. Stávalo se mi to častěji. Přeji hezký den.

  • major Štencar napsal:

   Taky souhlasím s tvým 7 Rockets, ale musím ti připomenout, že plutí našeho pozemského času je silně ovlivněno bývalými jadrovými pokusy Francouzů, Emerikánů, Rusů, a Indiů, kdy v 60 až 80 tých letech tyto zkoušky prováděly. Bouchly do tý naši „lopty“ v prostoru tak, že začala osmičkovou houpací rotaci, jako když kopneš ve fotbale falš na bránu do rohu.Projevilo se to i napozemském čase, ja to mám taky. Značím si do kalendáře „rychlé“ dny a „pomalé“ dny. Je to každých 11-12 dní periodicky. Nejvíc jsem zděšen, když běží rychlé dny. Je nepochopitelné, že s rotací „běží“ i naše hodinky.

   • Ewanie napsal:

    Majore, zajímavá myšlenka s rychlými a pomalými dny. V jaké fázi teď jsme? Ráda bych si to taky znacila. Někdy to vnímám více, někdy méně. Jsem hodně zaneprazdnena, tak jde čas často mimo mne. Děkuji Vám

  • major Štencar napsal:

   Tohle nedělá sluneční erupce.Myslím to zrychlení pozemského času. Je to nepravidelná rotace naší Zeměkoule. Je zapřčiněna jadrovými zkouškami v 70-80-tých letech. Naše „koule “ letí ve fotbalovém falši na bránu. i proto jsou výkyvy čase, Taky to poznám, značil jsem si a perioda je 11-12 dní.Nic s tím nenaděláš. Sionská a komunistická verbež to všecho pokakala.

 3. Veronika napsal:

  Zdravím Tome Vás i čtenáře, právě před malou chvílí jsem zpozorovala nesrovnalosti s časem. Šla jsem si na chvíli odpočinout a lehnout. Bylo cca kolem 16 h odpoledne. Brouzdala jsem na mobilu na internetu, kouknu na hodiny a najednou ukazuji 14:33 h. Zarazila jsem se, ale v tu chvíli mi to paradoxně nepřišlo nijak zvláštní, dál jsem tomu tedy nevěnovala pozornost. Po chvíli (15 až 20 min) jsem mrkla znovu, a čas byl 16:38 h. Okamžitě jsem si uvědomila, že se asi něco muselo dít. Nejsem ji jistá, jestli to byl nějaký můj osobní prožitek, nebo to bylo kolektivní. Pozorovali jste někdo něco takového během dnešního odpoledne? Veronika.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..