Slušní Němci potřebují naši pomoc

…..začíná se schylovat ke konci časů. To píši dlouhou dobu. Ale nyní jsem právě na konci….

00:54

 

V Německu vládnoucím krajně levičáckým neomarxistickým extrémistům dnes již ani to tzv. „registrované partnerství homosexuálů“ nestačilo, a proto jim z jejich podnětu celostátní parlament spolkový Bundestag uzákonil tzv. „manželství homosexuálů“. Toto právě schválené tzv. „manželství homosexuálů“ je však zcela zjevně v rozporu s článkem 6 Ústavy Spolkové
republiky Německo.
Bylo by proto velmi potřebné aby byla v této věci podaná ústavní stížnost k německému Spolkovému Ústavnímu soudu v Karlsruhe a bylo poukázáno na protiústavnost přijatého zákona o tzv. „manželství homosexuálů“, respektive na skutečnost, že tento právě přijatý zákon o tzv. „manželství homosexuálů“ je v rozporu s Ústavou Spolkové republiky Německo, a
to zejména že tento zákon chtějící zavést tzv. „manželství homosexuálů“ je v rozporu s článkem 6 Ústavy Spolkové republiky Německo.
Teoreticky tuto ústavní stížnost by mohla podat například kterékoliv ze šestnácti spolkových zemí Spolkové republiky Německo, respektive kterýkoliv ze 16-ti předsedů krajinských vlád jednotlivých spolkových zemí Spolkové republiky Německo.
Slovo „teoreticky“ bych v této souvislosti zvláště podtrhl, neboť z těchto šestnácti spolkových zemí Spolkové republiky Německo minimálně patnáct nepřichází absolutně v úvahu, neboť předsedy těchto patnácti spolkových zemí Spolkové republiky Německo jsou krajně levičáčtí neomarxističtí extrémisté, kteří homofašistickou agendu a tedy i tzv. „manželství homosexuálů“ ovšemže plně podporují.
Jediným slušným člověkem se tudíž v této souvislosti zdá být, respektive v pozitivním, kladném slova smyslu jedinou snad alespoň trochu bílou vránou mezi předsedy jednotlivých spolkových zemí Spolkové republiky Německo se zdá být pan Horst Seehofer, předseda bavorské vlády, kterému v této záležitosti již byl zaslán příslušný e-mail.
Na tento email bavorský premiér pan Horst Seehofer odpověděl sice v tom smyslu, že ani on údajně nesouhlasí s právě přijatým spolkovým zákonem, který má zavést tzv. „manželství homosexuálů“, a že i on údajně podporuje rodinu založenou na manželství jednoho muže s jednou ženou, avšak to, zda-li v této věci Bavorsko podá anebo nepodá ústavní stížnost, se ještě musí poradit, rozmyslet a zvážit všechny okolnosti, v každém případě však ale absolutně vylučuje tu možnost, že by tato ústavní stížnost Bavorska k Spolkovému Ústavnímu soudu v Karlsruhe mohla být podána ještě před volbami.
Jinými slovy pan předseda Horst Seehofer – když jeho diplomatické vyjádření mám natvrdo e bez servítek interpretovat – explicitně sděluje, že až do voleb neudělá v této věci vůbec nic, no a zda-li vůbec udělá něco alespoň po volbách, tak zde až natolik vyhýbavě kličkuje, že to jeho že si to ještě „rozmyslí“ může být eufemismem pro to, že „neudělá vůbec nic ani po
volbách…“
Za této situace se zdá být poslední možností obrátit se ještě na jeho stranické kolegy z CSU a poproste je, aby svou osobní autoritou bavorského poslance pozitivně působili na svého vlastního bavorského premiéra Horsta Seehofera, aby tato bavorská ústavní stížnost nakonec u Spolkového Ústavního soudu v Karlsruhe skutečně byla podána.
A zde jsou e-mailové adresy poslanců bavorských poslanců zvolených za CSU, kterým by bylo vhodné napsat:

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikSoto Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Soto
Host
Soto

Popravdě řečeno ani nevím, co bych jim psal. Mám takový dojem a asi budu psát za hodně velkou skupinu lidí, že ač se mi to nelíbí, tak zamotáváním se do těchto debat přidávám jen další vodu někomu konkrétnímu na náhon. Pochybuju, že se někdy dozvím o co vlastně jde a že mi to někdo někdy vysvětlí. Takže každý musí pochopit sám za sebe. Všichni přeci víme , že vztahy všeobecně mezi ženou a mužem jdou do háječku zeleného. Většinou jsou na vině prachy. Nejvíc je to vidět, dámy prominou, při námluvách, kdy chlap bez peněz je největší idiot ve vesmíru… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Sudeťácké mapy v českých restauracích a tabule na hranicích už se také mění! Toto není jediný problém, který se týká Sudetoněmecké otázky. Na německé straně bavorských hranic s Českou republikou zemské bavorské úřady začaly v tichosti měnit hraniční tabule z původních Staatsgrenze (státní hranice) na Landesgrenze (zemská hranice). Cedule s nápisy Landesgrenze původně označovaly a oddělovaly zemská území uvnitř III. Říše, po válce musely být tabule z německé strany změněny na Staatsgrenze. Během posledních měsíců ale začali turisté z Česka na zelené hranici s Německem hlásit změny tabulí, zejména pak na bavorské straně začaly bavorské úřady měnit tabule zpátky na… Číst vice »