Smrt neexistuje – potvrzeno vědci

tm si dovolí okomentovat: že smrt neexistuje, vím už od mala. Otec mně neučil říkat že lidé umírají, ale tvrdil, že odcházejí do jiné dimenze, kde se všichni jednou setkáme. Dodával vždy, že je to tam o mnoho lepší než zde na Zemi. Prosím pro správné pochopení si přečtěte následující článek: http://tadesco.cz/komunikace-s-jinymi-dimenzemi-je-naprosto-mozna-a-to-pro-kazdou-lidskou-bytost-staci-verit-v-cokoliv-verite-to-se-vam-splni-matrix-to-ma-spocitano-a-kolabuje/

Potvrzují to mnohé zdroje ze záhrobí – hlas mrtvých lze zachytit přes rádio, počítač i mobilní telefony. Je tomu těžké uvěřit, ale je to fakt. Autor těchto řádků byl dříve také skeptikem, dokud se nestal svědkem takového kontaktu – kontaktu se záhrobím – v Petrohradu.

Psali jsme o tom ve třech červnových číslech časopisu «Život» v roce 2009. Přišly ohlasy z celé země, taktéž reakce na internetu. Čtenáři diskutují, pochybují, diví se, děkují – téma kontaktu se záhrobním světem se dotkl všech. Mnozí žádají o poskytnutí adresy na vědce, kteří se podobnými věcmi zabývají. Proto jsme se k tomuto tématu vrátili. Zde je adresa stránky Ruské asociace instrumentální transkomunikace – РАИТК – je to veřejná organizace, která se zabývá výzkumem fenoménu elektronických hlasů: http://www.rait.airclima.ru

Přes tuto stránku je možné se spojit s vedoucím projektu РАИТК, kandidátem fyzikálních a matematických věd, Artěmem Micheevym, i s jeho kolegy. Avšak chci všechny varovat – studie jsou stále ve fázi experimentů. Mějte na paměti, že РАИТК není společnost poskytující okultní služby, jedná se o vědce.

A ještě jedna důležitá rada. Nespěchejte se hned sami pokusit o navázání kontaktu s jiným světem s využitím moderních technologií, to je prozatím práce jen pro vědce. Věřte, že na nepřipravenou mysl je kontakt takového druhu velká zátěž! Možná, že vám stačí si zajít do kostela zapálit svíčku a pomodlit se za pokoj blízkých, kteří odešli do jiného světa. Odloučení od vašich drahých, kteří jsou již jinde, je pouze dočasné.

Odhalení

Prvním úspěšným zprostředkovatelem kontaktu – tzn. spojení s konkrétním člověkem, který odešel do jiného světa – se stal radiomost založen rodinou Svitněvých. Jejich syn Dmitrij se zabil při autoněhodě, ale jeho rodina našla způsob, jak znovu uslyšet jim tak milý hlas. Kandidát technických věd Vadim Svitněv a jeho kolegové z РАИТК pomocí speciálně navržených přístrojů a počítače naladili spojení s jiným světem. Na otázky otce a matky odpovídal Dmitrij osobně! Jejich zemřelý syn jim odpověděl toto: „Všichni žijeme u boha!“

Tento úžasný oboustranný kontakt již trvá déle než rok. Rodiče zaznamenávají všechny rozhovory v elektronické podobě – více než tři tisíce souborů s odpověďmi na jejich otázky. Informace, které z tohoto světa přicházejí, se mnohdy rozchází s našimi tradičními představami o posmrtném životě.

Na prosbu čitatelů časopisu «Život» jsem předal vaše nejzajímavější otázky Nataše a Vadimu Svitělovým, rodičům Dmitrije. Zde jsou odpovědi:

– Na základě jakých faktů či intonace identifikujete komunikátora z jiného světa?

Vy nepoznáte hlas vašeho dítěte od milionu dalších? Každý hlas má svůj tón, svoji barvu. Náš Dmitrij má charakteristický, poznatelný hlas – hodně měkký, proniká do srdce. Když jsme ukázali záznamy Dmitrijova hlasu jeho kamarádům, ptali se, kdy byly pořízeny a byli si jisti, že se to muselo stát ještě před jeho nehodou, která mu vzala život. Jsme v kontaktu s velkým množstvím lidí z druhé strany. V rozhovorech se nám představují svými jmény. Jeden z  přátel Vadima z druhé strany začal spojení s pozdravem: „Vaďuša, zdravím tě!“. Na otázku: „S kým hovořím?“ následovala odpověď: „Ano, to jsem já Gruzděv.“ Přičemž, kromě tohoto člověka, nikdy nikdo Vadima „Vaďušou“ nenazval. A Natašu někdy oslovují jejím dívčím příjmením Titljanova.

– Jak se člověk na onom světě cítí – v první sekundy, dny, týdny, měsíce?

Jak nám bylo řečeno – přechod je naprosto bezbolestný.

– Jak odtamtud vypadá dění na Zemi?

Z onoho světa přišla odpověď, která zní takto: „Váš život je jedno velké mraveniště. Neustále si způsobujete bolest. Na Zemi jste ve snu.

– Je možné z jiného světa předpovídat některé události?

Události, které jsou vzdáleny přítomnému okamžiku, je z posmrtného života vidět méně zřetelně, než ty, co jsou mu blízko. Stalo se mnohokrát, že jsme obdrželi předpovědi budoucích událostí. Například upozornění na bandity, kteří měli zaútočit na sousedovic chlapce, jsme dostali 3 měsíce před samým incidentem.

– Jaké potřeby mají lidé na onom světě? Například fyziologické – dýchání, přijímání potravy a vody, spánek?

Co se týče potřeb, je to velmi jednoduché: „Jsem plně naživu. Máme málo času, už jsme tři měsíce nespali.“ Jakmile Dmitrij řekl: „A teď, mami, poslouchej pozorně.“, tak jsem uslyšela vzdech. Dýchal schválně nahlas, abych to mohla uslyšet. Byly to skutečné vzdechy, jako živého člověka. Říkají nám, že na jezení nemají čas – mnoho práce.

Příbuzní

– Na kolik se tam zachovávají kontakty s příbuznými?
Dmitrij mi často vypráví o mojí mamince – jeho babičce. Moje máma a stejně tak i táta jsou tam také, několikrát byli při kontaktování také přítomni. Přitom, když se mi po mojí mámě začalo stýskat, Dmitrij ji zavolal a protože je původem Ukrajinka, hovořily jsme spolu pouze ukrajinsky. Vadim také mluvil se svojí matkou. Jistěže se zachovává komunikace s rodinou.

– Jak žijí a kde žijí – je tam město nebo vesnice?
Dmitrij nám říkal, že on žije ve vesnici a přesně popsal, jak ho tam najít. A v jednom z našich nejlepších kontaktů zazněla jeho adresa: „Lesní ulice, severní dům.“

– Je datum smri každého člověka dán dopředu nebo není?
O čase odchodu nebyla řeč. Celý čas nám je však připomínáno, že jsme nesmrtelní: „V našich očích jsi věčná.“

– Ozvaly se z toho světa nějaké zprávy o všedních věcech?
Vadimovi při spojení řekli, že má v kapse 36 rublů. Vadim sáhl do kapsy, aby si to ověřil, a s podivem napočítal 36 rublů.
Egor, náš nejmladší syn, se zabýval opravavou jízdního kola a nijak nemohl přijít na to, kde je problém. Vadim v tu dobu vedl seanci. Vadim se najednou obrátil k Egorovi a říká mu: „Dmitrij vzkazuje, že je to poškozená náprava.“ Diagnóza se potvrdila.

– Jsou na onom světě zvířata?
Byl tu takový případ: děti z toho světa přinesly na seanci pejska. Slyšeli jsme a nahráli štěkot.

Návrat

– Je možné se z toho světa vrátit?
Návrat je možný. Překonání bariéry, která rozděluje nás „živé“ a „mrtvé“ – tomu bylo věnováno mnoho z našich kontaktů. „Jdi ke světlu.“ „Tam je silnější technika.“ „Pro nezasvěcené je to nepochopitelné.“ „Je nutné věřit v zemi. V Rusku začneme.“ „Zajisté budeme žít všichni spolu. Rodina bude kompletní.“

„Ty jsi prolomila můj hrob.“ „Určitě přijdu k vám.“ „Probudíme lidstvo.“ „Mládí se navrací.“ „V té době odhalíte hudbu Nejvyššího.“

– Proč je jen pár jedinců v kontaktu se svými blízkými?
Ke kontaktu je vždy potřeba dvou stran. Je nutné věřit svým schopnostem, udělat první krok. Láska a víra budou určitě odměněny. Komunikovat se svými drahými může úplně každá, musí si jen věřit. Před nedávnem jsme tu měli ženu, která přišla o syna. Udělali jsme seanci. Všichni byli v šoku. Žena svého syna poznala. Hovořil a předal jí velmi osobní vzkazy. Nutno dodat, že jsme se stali diváky takového druhu kontaktu, který byl proveden s nám naprosto cizí osobou, zcela poprvé. Na blogu mntr.bitsoznaniya.ru je k dispozici metoda organizování a vedení podobného kontaktu.

A ještě se nabízí dodat, že stěny, které nás obklopují, existují pouze pro nás. S jejich strany jsou naprosto průhledné. Oni nás vidí a slyší (nejen naši řeč, ale i mysl).

přeložila: raja

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Aston z Křišťálového vodopádu 432Hzjiriktomáš marnýAnca VonaskovaSys Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sys
Host
Sys

Mám si to vysvětlit tak, že nás pozorují při každé – tedy i intimní – činnosti ?
=======
Tuna opět drsně rozpoutal boj proti alternativní léčbě, chtějí zavírat šarlatány, rozuměj léčitele.
Diskuze pod videem je hrůzostrašná. Až na pár výjimek zhypnotizované vymydlené netolerantní stádo. Chjo :((
https://www.stream.cz/adost/10016607-tohle-uz-neni-legrace-podvodnici-kteri-zabijeji

tomáš marný
Admin

Milý sis,
máte naprosto správné tušení, i při této činnosti nás sledují. A co se týče zaprodance Tuny? Pravděpodobně mu někdo hodně silně „šlápl na bolavé kuří oko“ a nyní musí zpívat tak, jak oni budou přikazovat. Možná jde o jeho krk. Jo doba začíná být drsnější než drsná…..
tm

Sys
Host
Sys

Nó nazdar 🙂 To je horší než Big Brother. To je dost blbá představa, že by mohl být se mnou na WC třeba i vlastní otec, bratranec nebo nějaký bývalý partner, s kterými se tam nahoře jednou setkám. A ještě by mě zajímalo, co dělají za práci, že nemají čas ani na jídlo (což jim zjevně nevadí). ===== Tuna se mi kdysi se svými pořady líbil, ale je fakt, že od jisté doby už tomu tak není, protože vrtá i do věcí, do kterých by nemusel. První video bylo o odparazitování veterinárními prostředky, zmínky o zapperu a oberonu a o… Číst vice »

tomáš marný
Admin

Milá sys, napsal jsem o tom krátký článek, vyjde v 00:05. Ano pan TŮMA to značně přehnal. A to dost značně…. Ne není to horší než Big Brother. Rozhodně to nedělají, nemají na tom ani zájem. Hovořil jsem kdysi ve Švýcarsku s jedním člověkem, který zde občas zavítá, je cestujícím v čase a s indigovou dívenkou. Zabývají se důležitějšími věcmi než se dívat na to, jak se někdo miluje či na záchodě stolicuje. Umějí na dálku číst myšlenky a vědí, které nejsou tvé. Mohou ti také při problémech na dálku pomoci. Určitě jsi někdy seděla v křesle, když jsi cítila… Číst vice »

Sys
Host
Sys

Jj, to se mi opravdu stává. Jen jsem nepochopila, že se jedná o pomoc. A taky se mi občas stává, že když stojím, cítím jemné pohlazení na lýtku. Je to přesně ten samý pocit, jako když se o lýtko jemně otře kočka. Jenže se otočím a kočka v klidu leží v pelíšku a o žádné její otření tedy nešlo.

Anca Vonaskova
Host
Anca Vonaskova

jestlize verite na duchovno, musite verit ze existuje i BUH stvoritel vseho a vsech a ze je milujici a spravedlivy….pak, existuje reprezentat negativnich sil tedy zla….Je to Odpurce Boha se jmenem satan ktery ma velmi mnoho duchovnich pomocniku a tak i napomocnych lidi…tento zlosyn prichazi s polopravdami a hlavne se lzivymi vymysly…jeden z nich je, ze zemreli lide se ukazuji a mluvi s lidmi zivymi…pomocnici satana jsou demoni kteri berou na sebe podobu zemrelych lidi…takto satan jde proti Bohu ktery rika ze nelze mluvit a nesmime vyvolavat mrtve prave z toho duvodu, ze jim odpovadaji demoni….je to dlouhe vysvetlovani ktere… Číst vice »

tomáš marný
Admin

Milá ančo,
duchovno je nejhorší co pro lidi udělali, Je to jen další odrůda New Age. Věci o kterých se zde píše jsou zcela jinde. Prosím přečtěte si ještě jednou článek a přemýšlet prosím…..
tm

jirik
Host
jirik

Trošku se do toho přimotámb – nedávno jsem poslouchal AllatRa od Anastasie Nových a zminňují se tam o komunikaci s mrtvými, ale trochu jinak než je tento článek; dle Allatry – Anastasia: Kdysi jste mluvil o tom, že dostateč- ně silné médium je opravdu schopné vyzvat mrtvého k rozhovoru, protože ve skutečnosti člověk jakožto in- formační struktura neumírá. Rigden: Ano, Osobnost člověka pokračuje ve své existenci v jiné formě – ve formě sub-osobnosti. Po- kud je médium dostatečně silné a je schopné pře- nést část své životní energie (prány) na sub-osobnost mrtvého člověka, naplnit ji touto energií, tak tato sub-osobnost… Číst vice »

Aston z Křišťálového vodopádu 432Hz
Host

Nádherný článek. Z vašich stránek se krásně studuje.