Snímky, které jsou ve Francii zakázány. Neustále na youtube mazány

…..obliba P-REZIDENTA MAKRONA, který spíš patří za mříže než mezi lidi, klesla na absolutní minimum všech dob. Co mohl očekávat, když přišel mezi lidi?????

00:05

Davy nadávaly celkem dost sprostě, rozzuření občané házeli po MAKARONOVI vajíčka a musel se skrývat. Je skutečně tak těžké pro MAKARONA myslet dopředu?  Jak takové přivítání mezi davy dopadne, když nechal protestující brutálně masakrovat????? No asi si mysl,í že je navždy nastolený král, a proto ta gesta….

A právě ta létající vajíčka dělají tu správnou atmosféru. No P-REZIDENT to nepochopil…..

Níže uvedené snímky jsou zakázané dávat do jakýchkoliv médií….

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. Luboš z Brna napsal:

  Makarón byl mezi lidi poslán záměrně. Není to proto, že neví, co bude následovat. Vše běží podle plánu. Jen mnoho lidí si myslí, že k lepšímu. Nyní je potřeba zrušit demokracii. Pojďte si společně zatleskat s domem globalistů.

 2. Miroslav napsal:

  „Krásný “ pohled, běloch mlátí bělocha, a když dělají bordel vetřelci, tak je klid. Není mi z toho dobře po těle, poteče ještě mnoho krve, vinou politiků. Doufám, že to odnesou jako první.

 3. Jan napsal:

  Videl jsem interview sefa hasicu (nez ho smazali), ktery obvinuje Macrona ze zapaleni katedraly. Byl zrejme pouzit termit jako pri demolici WTC. Prubeh pozaru i potize pri haseni to potvrzuji.

 4. Jan napsal:

  Cilem globalistu je ted rozpoutat vsude nepokoje a pak nastolit NWO s centralni armadou a politickou moci v USA. NWO je uz realita, jenom ta centralizace a naproste podrizeni vsech chybi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..