Snowden brzy vydá knihu, připravte se na velká odhalení

Americké zpravodajské agentury se připravují na další odhalení a kontroverzi, protože Edward Snowden, bývalý spolupracovník Národní bezpečnostní agentury (NSA), který v roce 2013 vynesl na světlo sadu tajných dokumentů, se chystá knižně vydat své vzpomínky, jak informoval deník New York Times.

 

 

 Nakladatelství Metropolitan Books, ve spolupráci s vydavatelstvím Macmillan Publishers, vydává knihu “Permanent Record,” („Trvalý záznam“) ve Spojených státech, a 17. září  bude vydána ve více než 20 zemích, včetně Británie a Německa.

Finanční náklady na knihu nebyly zveřejněny. Kniha sama o sobě byla skrytým projektem, který před rokem tiše získalo vydavatelství Macmillan a který byl v interních dokumentech označován kódovými jmény.

přeložila tereza | zdroj: Asia Times

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. OndřejCh napsal:

  Trvalý záznam

 2. Pavel napsal:

  Ono je to vlastně ukázka jak se našel člověk, který si řekl, tohohle již nechci být součástí a snaží se to co své pozání, i postoj, nějak před dál.

 3. mikessska napsal:

  Dobrý večer, zrovna jsem se podívala na film o něm.
  Klobouk dolů, že se na tom nechtěl podílet…Opravdu, kniha 1984 v praxi – smutné…Jestli je film více autentický, tak bych řekla, že rodilý američané jsou fakticky jenom testovací „myši“…Mno, my tu v Čechách také nejsme na tom o nic lépe, když jsme „odpad“ Evropy – myšleno, tím, co je sem dováženo, co konzumujeme…a proč to tak chtějí? No, jsem na další průběh zvědavá. Zatím, taktéž zůstává otázkou, zdali ten člověk ještě žije…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..