Šokující odhalení. Akce Norbert opět na scéně! Připravuje se likvidace odpůrců EU

Státní správa a kontroverzní tajná služba současného režimu BIS, nástupnická organizace zločinné StB, opět vede seznamy občanů, kteří nesmí být zaměstnáváni na jakékoliv pozici ve státní správě ve služebním poměru!

V případě, že se osoba národnostně smýšlející, nebo osoba vyjadřující nesouhlas se současnou politikou Evropské unie, včetně přijímání imigrantů, hlásí na jakoukoliv pracovní pozici, na kterou by měl být na základě zákona o služebním poměru jmenován, nesmí být přijat do tohoto služebního poměru. Zároveň musí být v případě, že projde kontrolním sítem a byl jmenován na státní úřednickou funkci propuštěn a to bez uvedení důvodu, ještě ve zkušební době. Současný režim se připravuje na likvidaci občanů pod plášťíkem boje proti terorismu a začal opět vést seznamy nespolehlivých osob.


Jde zároveň o přípravu jejich koncentrace v uzavřených lágrech (
koncentračních táborech) v případě vojenského konfliktu NATO s Ruskou federací, který se připravuje. Z tohoto důvodu všechny osoby, které jsou postupně zařazovány do těchto seznamů, se nesmí stát státními zaměstnanci.

Vrátili jsme se opět do doby komunismu a není se čemu divit, protože právě současný režim je neomarxistický a oprášil starou metodu likvidace potenciálních odpůrců tak, jat to bylo naplánováno v akci NORBERT, o které se moc nemluvilo ani po revoluci před 30 lety. Opět ji připravují stejní lidé pod patronací současné bezpečností služby BIS (StB), v jejímž čele stojí kontroverzní plukovník Koudelka, veřejný kolaborant se zločineckou americkou CIA, a ta ho za jeho kolaboraci vyznamenala. Novodobý Emanuel Moravec se neštítí připravovat plány k likvidaci národně smýšlejících občanů.

K likvidaci občanů se přistoupilo postupně podle několika kroků. Jeden z prvních je právě nepřijímat do služebního poměru jakoukoliv osobu vyjadřující se negativně k současné garnituře. Pikantní na tom je, že takto postupuje i Státní úřad inspekce práce, který má naopak podle diskriminačního zákona chránit zaměstnance. Dalším krokem je dehonestace prostřednictvím médií a postavení této osoby do společenské izolace. Třetí fáze má být internace podle připraveného plánu již z dob totality.

Takže jsme si opravdu před 30 lety vyzvonili novou a ještě zrůdnější totalitu!

Co byla původní akce NORBERT

Popisuje to níže článek Milana Brunclíka z roku 2016:

Pod slovem koncentrák se většině vybaví fašistický holocaust za druhé světové války. Jenže na stejně zrůdných principech měl připraven koncentrační tábory i zločinný komunistický režim v Československu. Pod krycím názvem NORBERT byly aktivovány až do 24. listopadu 1989, kdy v podvečer fakticky padla vedoucí úloha KSČ a její gangsteři ve Státní bezpečnosti a milicích sametově přešli do nových pozic.

Na nápad dělit občany na beránčí a nepřátelské přišli krátce po únoru 1948 nejvýznamnější grázlové StB v čele s agentem NKVD, vrahem Pichem -Tůmou (zemřel za podivných okolností v roce 1995). Ti vypracovali po sovětském vzoru přísně tajný systém sledování lidí a značkování těch, kteří aktivně vystupují proti panství totalitní moci. Na okresních expoziturách Státní bezpečnosti, na místních odděleních SNB, ale i na matrikách místních národních výborů tak vznikaly seznamy režimu nebezpečných osob, u jejichž jména stálo velké tučné „N“ neboli NORBERT.

Jméno jako vyšité pro barona v dívčím románu červené knihovny použil Pich-Tůma v intencích své zvrácenosti na lidi, kteří byli lovnou zvěří predátorů komunistické věrchušky. V padesátých letech se kandidátem do koncentráku NORBERT mohl stát i člověk před režimem zalezlý do nejservilnější ulity. Stačilo, aby byl třeba synem velkouzenáře, statkáře nebo dokonce holiče, jenž stříhal dělnickou třídu, čímž ji patrně vykořisťoval. Značkování písmenem N ukájelo totiž bolševiky i ekonomicky, neboť šli nejen po nekonformních názorech, ale taky po majetku jejich nositelů.

Nové, čistě ideologické zrůdnosti nabyla však akce NORBERT v roce 1969 s nástupem normalizace. O ní panuje dosti rozšířená iluze, že mocenský monopol komunistů už neprahnul nepohodlným lidem přímo po krvi. Vražedné koncentráky let 1969–1989 však usvědčují zločince z KSČ o opaku.

Ještě v roce 1985 si estébáci nechali v jimi kontrolovaném Krátkém filmu Praha natočit za účasti známých herců, v roce 2009 protagonistů seriálů českých celoplošných TV, instruktážní snímek, jak zatýkat a vraždit NOSy. Zkratkou NOS byli estébáky poctěni po roce 1968 lidé, kteří projevovali veřejný, aktivní odpor vůči KSČ, Sovětskému svazu a vůbec se chovali svobodomyslně.

K 24.11.1989 bylo z patnácti a půl milionů obyvatel Československa nasměrováno do komunistických koncentračních táborů cca 7.500 režimu nepřátelských osob. Nejhnusnější koncentrák byl připraven ve Švařci u Brna.

Akce NORBERT, konstruovaná právě pro zlomové dny jako byl listopad 1989, vystavěla v Československu nejširší zločineckou organizaci, vykazující znaky nepromlčitelné genocidy. Celá kauza by si zasloužila mezinárodní soud typu Haagského tribunálu pro válečné zločiny.

Do koncentráků mělo být svezeno jako dobytek nákladními vozy 7.500 lidí nejpozději do 24 hodin od spuštění NORBERTA. Proto matriky místních národních výborů pečlivě sledovaly a okamžitě hlásily na místní oddělení Veřejné bezpečnosti změnu bydliště u občanů označených písmenem N. Pokud tedy obyčejní esenbáci dnes tvrdí, že s estébáky neměli nic společného, natahují si jen výsluhová trika. Byli by to právě hrdinní příslušníci VB, oslavovaní pořadem Maják coby strážci klidného spánku matek a dětí, a jejich přicmrdávači z Pomocné stráže a milicí, kdo by s ostře nabitými zbraněmi NOSy do dobytčích náklaďáků rval.

Podle zatykačů, vydávaných dle režie místního náčelníka StB úředníky okresních národních výborů. Přesně v intencích fašounského „Arbeit macht frei“ je vystavovali s vědomím, že nešťastníky posílají do mrzačícího vězení, na prvý pohled neškodní úředníci v klotových rukávech. Zatykače měly předtištěnou podobu povolávacího rozkazu na nucené táborové práce. Mnoho účastníků tohoto genocidního zločineckého gangu dál působí ve veřejné správě našeho údajně demokratického státu.

Samotné koncentráky situovali šéfové StB buď na velké stavby, jako byl dvojitým plotem z ostnatého drátu a střílnami obehnaný přivaděč vody pro Brno ve Švařci. Zde by se stovky otroků hodily na galejnické práce a v megatunách betonu bylo možno pohodlně navěky zazdít mrtvoly těch, co vysílením zemdleli nebo byli zavražděni. Některé tábory by zřejmě operativně vznikly jako zvláštní části komunistických kriminálů, jak napovídá jejich seznam, koncipovaný na krajské bázi a souhlasící s domicilem ústavů nápravné výchovy.

Tedy z blízkosti pouhých dvaceti let na nás dýchají československé gulagy v nejtemnějších barvách. Takových, jaké nám líčili prostituční publicisté coby zvěrstva revanše a kapitálu v Chile a jiných cizokrajných diktaturách. I u nás se mělo ještě v listopadu 1989 masově věznit bez rozsudku a vytěžovat neboli mučit po sovětském vzoru. A střílet hezky po čekisticku, se slastí kopnout si do sprostého podezřelého – jak zní jedna z klíčových scén zmiňovaného estébáckého výchovného filmu – a odplivnout si nad jeho mrtvolou se slovy: “Ten má dost!“

Dost možná, že onen silně motivační film viděl minkovický dozorce Vondruška, obviněný za tamní zvěrstva vůči politickým vězňům. V každém případě akce NORBERT zůstává živou, neboť svými genocidními pavučinami dalekosáhle překročila bázi StB a lapila do svých tenat mnoho tzv. civilů. Dál kliďánko pracují ve veřejné správě a těší se kariérnímu postupu. Někteří se ani netají, rozjaření mladou náckovskou mízou, že by si rádi zase zanorbertovali.

A právě akce NORBERT II je znova těmito lidmi obnovena!

Zdroj: infokurýr

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

23 komentářů

 1. JJ49 napsal:

  Natočí také někdo instruktážní film o zločinech nového „demokratického“ proamerického režimu?

 2. Miroslav napsal:

  Ono se vůbec velice rychle zapomnělo na ty, kteří vládli a škodili na krajích a v okresních městech. Zavřeli Štěpána, a lidem se zavřela huba! Ale co ti místní ? ti nic ? Dneska jsou to stařečkové a stařenky, že by jim dal člověk korunu, ale před třiceti lety ? A tak tady vyrostli už dvě nové generace nepamětníků, a to je ještě větší sebranka, schopná zabít své rodiče. Fuj, to jsem se zase nas.. rozčílil.

 3. Maroš napsal:

  1/ To, že projekt NORBERT je aktuálny stále /užili sme si len krátke prechodné obdobie ideologickej výmeny „bez“ totality, ale všetko smeruje k NWO/ spomína Martin Herzán v publikácii Totalitní světovláda – z roku 2001 /voľne stiahnuteľná v pdf a treba ju šíriť/.
  2/ Dobrý „koncentrák sa zíde vždy“ – tak boľševikom ako aj liberálnym fašistom. Basa ako basa. akurát politickí väzni sú vždy v nevýhode, pretože im obvykle kápujú kriminálne živly. jedine, že by ste patrili medzi dobre organizovaných ultras, ktorí majú chápadlá aj v base a ktorých sa galérka bojí.
  3/ NORBERT I. neskončil 24. listopadu 1989, ale ešte dlho po ňom boli aktívne určité psychiatrické zariadenia – konkrétne v Olomouci, ktoré ponúkalo ešte po roku 1992 aj na Slovensku prevýchovné pobyty pre problematických zamestnancov so sklonmi k rebélii – sťažovateľov. Tieto materiály som objavil konkrétne v starších zložkách /po roku 2003/ určených pre pracovníkov – referentov CO vo väčších firmách – kedysi sa to volalo Útvar zvláštnych úloh – polopate – „podnikový eštébáčik“. No a dnes máme každý svojho „rabína“… – reálna narážka v publikácii Richard Marcinko – „Profesionálny válečník“ – a profesionálni udavači existujú stále rovnako, ako profesionálne prostitútky – mať niekoho v moci a byť za to platený – ktorý hajzel by sa pri tom nechcel odbaviť – že. O mňa samotného sa zaujímal tiež takýto eštébáčik v roku 1989 /mal som za ušami aktívnu účasť na podnikovom štrajku zamestnancov v roku 1981/, ale vyhodnotil ma ako nezávadového – to potom, keď som si ho aktívne vyhľadal sám. „Z našej obce“ – neskôr veľký reštituent – potom mu prevrat prišiel ako dar z nebies. Osobne – náhodou – som aj poznal človeka zodpovedného za regionálne riadenie a organizáciu NORBERTa. To by ste neverili, ako sa zo zaťatých boľševikov stali draví podnikatelia! Takže aj teraz pôjdu po nás len vypočítaví falošní ideo-podliaci!

  • holistický prístup napsal:

   Môžem potvrdiť – aj na mne sa „vyšantili“ – na drzovku žiadali prehlásiť ma nesvojprávnou bytosťou … a rôzne následné „kroky“ … dnešok nie je výnimkou …

 4. preto napsal:

  ahoj Terezka, nevraciame sa do dob komunizmu, vraciame sa minimalne do 6. storocia,

 5. Ales V napsal:

  V americe maji zase FEMA CAMP. Postup i zaver je stejny

 6. Vaclav napsal:

  BIS je timto nastupnicka organizace zlocincu STB, kteri nikdy nebyli volani za zlociny v totalite k odpovednosti. Koudelka si tedy nemusi delat starosti. Tajne sluzby pachaji zlociny bez postihu a jsou kryte vladami i parlamenty. CIA jako banda hrdlorezu vyznamenala Koudelku a ten je na to hrdy! BIS pracuje proti nam v zajmu DS. Nasi zoldneri namisto nas chranit bojuji v cizim zajmu za nase penize v ruznych Tramtariich pry i za nas!

  • treerat napsal:

   STB byla normální rozvědka a kontrarozvědka. Což má každý stát, který si chce uchovat aspoň zdání suverenity.

   • tereza napsal:

    To máte pravdu, ale pak záleží, jaké metody uplatňuje…

    • Kocourmourek napsal:

     Pokud jde o metody, které uplatňovaly československá rozvědka a kontrarozvědka: podle mých skromných informací byly spíš umírněné, co do brutality přiměřené obecné brutalitě doby a místa, na kterém působily. Každopádně prý byly a jsou mnohem brutálnější například rozvědky Švýcarska a Izraele, snad také Estonci nebo Litevci…

    • Kocourmourek napsal:

     Mám tím na mysli především metody boje, které rozvědky používají ve svých vzájemných bitvách, tedy v boji příslušníků jedné rozvědky proti příslušníkům jiné rozvědky, respektive proti dvojitým agentům svých vlastních rozvědek…
     Na tyto tíživé skutečnosti totiž nikdo z běžných blbečků nikdy ani nepomyslí: on sám příslušníkem rozvědky – tohoto krajně obtížného povolání ve službě státu – není a nebyl, a tak se ho to netýká! Může si kdykoli klidně a bez rizika „na ty hnusné fízly“ otevřít hubu a beztrestně jim vynadat! Připomínám v tom ohledu například asi nejhnusnější, nejbrutálnější a nejnelidštější způsob sebeobranného boje „krav magu“, který používají příslušníci rozvědek Státu Izrael!

     • Maroš napsal:

      1/ Krav maga je psychedelický spôsob boja – nie bojové umenie! „Kto do teba kameňom – ty doňho kameňolomom!“ – v podstate to zodpovedá národnej militantnosti až krutosti. Psychológia rodených kriminálnikov – každý sa snaží byť väčší magor ako ten druhý a nahnať mu bobky. Boj s krav maga je ako boj na WC s psychopatom – to nie je bojové umenie – len bojová taktika – na agresiu odpovedať ešte zúrivejšou agresiou! Bodka! Keby takto bojovali Rusi – už by boli dávno v prdeli! Na takýto typ boja treba obrovské množstvo energie a adrenalínu! To nie je boj – to je záchvat!
      2/ Fakticky všetky tajné služby spolupracujú – aj zdanlivo reaktívne – v prospech svetového Syndikátu! To by inak na vrcholných politických postoch inak nemohli byť vlastizradcovia. Ono je to zjednodušené ako spolupráca v záujmových blokoch a aglomerátoch.
      3/ Krutosti sa medze nekladú – metódysa zjemnili len preto, že dnes je kvôli sociálnym sieťam a médiám politicky nevýhodné martýrstvo obetí. Prebieha mäkká vojna – informačná, manipulačná. Ale úzke ajnclíky so šikmou studenou podlahou, v ktorých sa nedalo ani vystrieť ani zohnúť poznajú všetky tajné služby. Dnes vás nepotrebujú lámať – dnes idú po vašich blízkych.
      4/ Na metódach nezáleží, len na tom, v prospech koho sú tieto metódy využívané. Ak chránite svojich ľudí – použijete čokoľvek okrem „humanizmu a tolerancie“. Čím narážam na mojkanie sa s nepriateľskými kreatúrami, ktoré už dávno mali zmiznúť z povrchu zemského. Až do VOSR riadenej z Wall Street v Rusku nepoužívali zvlášť kruté spôsoby voči politickým väzňom – tieto zverstvá zaviedli až sionisti v sovietoch. Prvé gulagy počas /koncom 1. svetovej/ VOSR zaviedli na území Ruska Briti a Francúzi ešte v rámci okupačných vojsk. Ich technológiu potom prevzali žido-boľševici. ešte za Mikuláša II. boli politickí odporcovia prevychovávaní na Sibíri – po nástupe moci sovietov boli politickí odporcovia priamo likvidovaní a zotročovaní až na smrť. A toto máme v povedomí akože o krutosti Rusov. Historická lož!

 7. Kysoň napsal:

  My jsme se nikam nevrátili, poněvadž jsme z ničeho neodešli.

  • agent napsal:

   Dobrý PíÁr článek BISky. 🙂 Půlce napsaného nevěřím. Umí BIS „odhalit“ ještě jiné agenty než agenty „zlého“ Ruska a „zlé“ Číny ?! Prezident Zeman moc dobře ví, kdo je Koudelka, když ho už dvakrát odmítl jmenovat do hodnosti generála!

 8. Belakarus napsal:

  Nechápu, jak tady mohli i po roce 1969 probíhat taková zvěrstva a StB pokračovat v rozšiřování těchto seznamů lidí určených na odstřel. To to tady Rusové nedokázali ohlídat? Nemohli tu StB zastavit?

 9. .lak napsal:

  Jenomže zatím je to funkčně o €araboafrice kalergi, zaplaceného za objednákový pamflet warburgy. Šlamastrika zhůvěřilými a navíc s politickými klauny úžerů korporátníků, tfujtajbl.
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
  https://www.youtube.com/watch?v=ms2DDtXH9bs

 10. Vít Henok napsal:

  Polovina těch z vás, co tu přispívá do diskuse, je právě z Bisky. Znám vás tak dlouho, že o tom ani nevíte. Znám všechny vaše činy, protože váš život je zaznamenán jako film. Nevíte o tom vůbec nic, přesto znáte hologram. Vězte, pokud žijete v prostoru, kde je hmota, vaše energie se do ní obtiskává i se zvukem toho, co řeknete. Je to prostě chování energie a hmoty. Nevíte o tom nic, to co vám sděluje Písmo, je sice upravované po staletí, ale tohle tam je, protože jste tomu nerozuměli, nechali jste to tak. V hmotě se dá dohledat váš život od početí. Před Zákonem, to znamená jak TABU, tak DESATERO ve Starém Zákoně, tak učení zvané Nový Zákon, před tím prostě neutečete. Před dvěma tisíci lety to vysvětloval kdosi, koho za to přibili na kříž. Mluvil pravdu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..