Šokující odpověď Vladimíra Putina na otázku reportéra BBC

Hovořila jsem s mnoha lidmi, kteří mají názor na různé věci, mezi něž patří i mezinárodní politika a Rusko. Téměř jednohlasně se všichni „intelektuálové“, které jsem poznala, a kteří vskutku jsou chytří lidé, shodují na tom, že Rusko je agresor a že Putin je novodobý car, který vládne krutému režimu, kde není svoboda slova a kde jsou lidé mučeni a je jim do hlav vtloukána lživá propaganda.

Vždy se po takovém výroku dotyčného zeptám: „A ty jsi někdy viděl Putina hovořit? Pouštěl sis jeho konference? Znáš jeho názory a jeho argumenty?“ Na tuto otázku obvykle dostanu odpověď ve formě dlouhého mlčení a pak suchého konstatování: „No…..ne, neviděl. Ale to stejně není důležité, vždyť on si může říkat co chce a dělat něco jiného. Přece mu nebudu věřit jen na základě nějaké konference.“

Následuje má reakce, která obvykle obsahuje něco ve stylu: „No ano, ale jak víš, že to samé nedělá ta druhá strana, které ty věříš? Jak víš, že nežiješ v iluzorním světě americké propagandy?“ Odpověď dotyčného je: „Ale vždyť to říkají všichni! Tak to je snad jasné ne? Píší o tom v seriózních médiích a hovoří o tom světoví odborníci.“ Tedy…na tohle mohu odpovědět pouze jedno: Snaž se být objektivní, vymaň se z té své pohodlné „jisté pravdy, kterou všichni znají“, hledej sám, ověřuj si sám, poslechni si tisíc svědectví z obou stran, hledej důkazy (a že jich je na internetu mnoho), čti nezávislá média v cizích jazycích (spoustu věcí se k nám nedostane)….a pak si udělej obrázek. Naneštěstí většina lidí, se kterými jsem podobnou konverzaci vedla, jsou příliš zaneprázděni na to, aby něco takového realizovali. A tak raději žijí dál svůj život intelektuální ovce.

Zde je jedno takové video, které člověku dokáže přiblížit, jak to ve skutečnosti je.

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Šokující odpověď Vladimíra Putina na otázku reportéra BBC"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
malé srdce
Host
malé srdce

Já skutečně nevím, co téměř všichni proti tomu Putinovi mají. Už jsem sledoval několik jeho projevů, ale to je jeden moudrý chlap. Mám velmi blízko k Rusku. Určitě daleko blíže než k USA. A klidně to tu řeknu na plnou hubu. Samozřejmě ne vše co dělá či dělalo Rusko je či bylo správné (pominu např. rok 68 či určitou ruskou propagandu), ale proč západní Země hovoří v současnosti o Rusku jako o agresorovi? Když se nad tím každý soudný člověk zamyslí, v současné době je jediným skutečným agresorem a provokatérem USA, ale určitě ne Rusko.

Lída
Host
Lída

Naprosto souhlasím a vnímám to stejně…dala bych mu Nobelovu cenu míru, protože nebýt jeho, tak už možná jsme ve III. světové válce…když se o to amíci snažili přes Ukrajinu…Je to velmi moudrý muž…

jirik
Host
jirik
ruský méďa začíná být ……… Ruské letectvo pripravilo teroristom v Idlibe krvavú noc Portál Warfiles informuje o krvavej noci, ktorú teroristom Haiyyat Tahrir as Sham (bývalá Dzebchat an Nusra), Slobodnej Armáde Idlibu a Islamskej strane Turkestanu, pripravilo v provincii Idlib ruské letectvo. Takýchto “krvavých nocí a dní” budú mať po zostrelení ruského Su-25 teroristi v Idlibe teroristi čoraz viac. http://in24.org/world/30657?utm_source=warfiles.ru Sýrska slobodná armáda (FSA) spolu s Haiyyat Tahrir as Sham a ďalšími “umiernenými skupinami” sa rozhodla odolávať oddielom sýrskej vládnej armády, v čele ktorých vedú ofenzívu známi sýrski Tigri. Rusi, ktorí sú vydráždení smrťou svojho pilota zvýšili bojovú aktivitu a… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!