Šokující zpráva. A máme to tady, Nibiru je zde a proto asi zavírají observatoře. Nechtějí aby to lidé věděli. Něco velkého se bude odehrávat

…..překlad bude dnes večer. Na film se zatím můžete podívat ZDE:

Zde máte další video o Nibiru s komentem

PLANET NIBIRU is here 15th September 2018, BEST EVER FOOTAGE NIBIRU PLANET X CALIFORNIA!

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

28
Komentujte

avatar
11 Comment threads
17 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
acidjoenoroMartinMarošMichal Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Nikča
Host
Nikča

Co to pro nás pane Tomáši Marný znamená? 🙂

Martin
Host
Martin

Tome.co se děje?? žádné info,někdo nás heknul??

ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

Podle Bible,bude Ježíšův-NÁVRAT viditelný jako SVĚTLO,
jež ozáří Zemi,od východu na západ…
Takže snad nastane konečně to SPALOVÁNÍ PLEV 🙂
ZRNO,BUDE VZATO A PLEVY-VHOZENY DO OHNĚ.
Bohu – díky 🙂

Amazonka
Host
Amazonka

jste si 100% jistý že jste zrno a ne pleva… 😀

ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

ZRNO,si s plevou rozhodně nespleteš Amazonko 🙂 TO,NELZE.

Amazonka
Host
Amazonka

Nepochybuji o tom, dokonce i já to vidím když sypu slípkám, 🙂 …jen mě tak napadlo jestli ta zrna a plevy to samy o sobě vůbec vědí a jsou schopny si toho být vědomy… 🙂 …každé zrno má plevu … a co když ještě není vyloupnuté…

Das ist ja egal
Host
Das ist ja egal

Nevědí. O tom je život na zemi – hra na schovávanou.

ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

ZRNA,již byla-ODDĚLENA Amazonko 🙂

acidjoe
Host
acidjoe

No, nicméně Nibiru nemá s Ježíšovým návratem nic společného……………….

zdeněk
Host
zdeněk

Uplně nerozumím proč by kvůli tomu zavíraly observatoře. Jednak zorné pole dalekohledu je velice malé, i těch, kterým se říká „wide field of view – šiké zorné pole“ tak se na CCD čip sotva vleze Měsíc. Samozřejmě jsou výjimky, např. teleskop VISTA, ten pokrývá asi 1.5° (asi 3x průměr Měsíce v úplňku). Mj. astronomové mnohdy nemají pravomoc nad ovládáním teleskopu v tom smyslu, že se objeví něco neobvyklého a oni přesunou na toto místo teleskop a vyfotografují to, změří to. A i kdyby…. Po celém světě je velké množství amatérských astronomů a astrofotografů (včetně mě), kteří fotíme mnohdy i každou… Číst vice »

CZK
Host
CZK

Uvažuji takto: Těch hvězdáren má být 7. Všechny mají specializaci (výbavu ?) pro sledování Slunce. Dělníci byli na věži a u antén. Tak to asi nebylo kvůli zavšivení kanceláří 🙂 Nedávno u nás proběhla výměna transformátorů. Slyšel jsem, že některá trafo mají ochranu proti EMP. Hvězdárny, které nejsou specializované na koukání do Slunce zatím fungují. Ale vím, že v české republičce museli zaměstnanci hvězdáren, že nebudu spontánně podávat žádné informace. Tak si myslím, že buď něco se Sluncem, nebo v jeho těsném okolí.

Maroš
Host
Maroš

Ešte je tu jedna dôležitá možnosť!!! Priorita – kto bude vidieť prvý a vôbec – a kto nie! Vatikán je sklad informácií, ktorý dávkuje – čo pôjde medzi ľudí a čo nie! Ak sa teda deje niečo unikátne, čo je dôležité pre možnosť manipulácie s ostatným ľudstvom, tak je to „o súkromnom divadle“ len pre Vatikán! Uniká vám skutočnosť, že Vatikán si nechal – v rámci projektu Lucifer – zhotoviť špeciálny BINOKULÁRNY teleskop práve pre túto príležitosť! Prečo binokulárny? Pretože je to dôležité pre reálne pozorovanie detailov sférického objektu. Každá šelma má binokulárne videnie – preto je schopná reálnejšie odhadnúť… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Zmena globálnej paradigmy je v plnom prúde! Cieľová skupina – ľudia, ktorí zmenia myslenie NA ROZKAZ! Moslimvia! Do roka bude 1 a pol miliardy ľudí konečne presvedčených, že Zem je placatá – tak, ako to bolo do Nicejského koncilu v roku 1408!
https://ac24Blbouni – z.cz/-/zeme-je-placata-a-americane-si-pristani-na-mesici-natocili-tvrdi-islamsky-duchovni?redirect=%2F

A s tým paralelne prebiehajú procesy zmien technológií!
„„Jsem přesvědčen, že kvantová setrvačnost se stane skutečným převratem v dobývání vesmíru,“ prohlásil McCulloch.
„V konečném důsledku to může znamenat, že už nebudeme potřebovat palivo k vypuštění družic. Všechno, co budeme potřebovat, je zdroj elektrické energie, jako je sluneční energie.““
https://ac24.cz/-/americka-armada-objednala-vyrobu-motoru-ktery-porusuje-zakony-fyziky?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D1

noro
Host
noro

Pan Maros, podla formulacie vyroku „konečne presvedčených že Zem je placatá“ bez uvodzoviek mam dovodne podozrenie, ze s Vami nie je nieco v poriadku. Hlavne o tom nepresviedcajte svoje deti. Malo by to tazky dopad v skole a dalekosiahle nasledky do ich buducnosti. Dajte im sancu byt chytrejsie ako Vy.

⚜️ aston 405
Host

Daleko zajímavější je teorie o Dutozemi: https://tadesco.cz/top-secret/duta-zeme/

Maroš
Host
Maroš

noro – problém vášho /nie si taký sám/ myslenia spočíva v tom, že ste presvedčení, že pokiaľ nechám výchovu mojich detí na niekoho iného – na štát napríklad – budú chytrejšie ako ja. Moje deti nemôžu byť chytrejšie ako ja. pretože vďaka mojej ex – po rozvode im ona nemala čo z chytrosti ponúknuť – jedine svoju primitívnu vychcanosť, takže ako obvykle – v rodinách rozbitých marxistickou emancipačnou debilizáciou – platí to dodnes /som starší ročník/ – proces debilizácie pokračuje presne podľa plánu. Ale predsa len v niečom máš pravdu – moje deti vedia behať rýchlejšie ako ja! Lebo športom… Číst vice »

noro
Host
noro

mne len islo o to ze aj ked je vela veci prekrutenych, predsa len.. tomu ze zem neni placata verim. samozrejme Vas nazor ma pravo existencie, len to opodstatnenie mi nedava zmysel. A sirit to je scestne od smerovania kam sa chceme dostat. Neviem Si predstavit ako sa priestor na placatej zeme kontinualne osvetluje a ztmavuje. Polozte si trebars dosku na krajanie a skuste ju kontinualne osvetlovat tak aby vzdy jedna cast bola v tme ina osvetlena a nech sa to na stejnych miestach periodicky opakuje s tym ze cast je vzdy osvetlena a cast nie. Som zvedavy ako to… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

„Právo na názor“ je sionistická doktrína majoritných vlastníkov médií, ktoré názor väčšiny ľudí VYRÁBAJÚ! Seriem na právo na názor! Ja chcem vedieť pravdu! ja nemusím – nepotrebujem vysloviť žiaden názor – ja sa zariadim a budem konať podľa toho, čo viem! Ja nechcem byť riadený názorom! Na žiadnom mainstreamovom médiu nikto neuverejní môj názor! Tam žiadne právo na názor neexistuje! JA TU NEVYJADRUJEM SVOJE NÁZORY – ja tu zdieľam svoje vedomosti – aj nevedomosti – a nahlas o nich diskutujem! Nič viac! Noro! Si typický príslušník generácie, ktorá PARAZITUJE NA SLUŽBÁCH! Nemusíte vedieť nič – najmete si na vec odborníka!… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Ešte doplním – VÝCHOVA a riadenie a ZOTRVAČNOSŤ sociálnych systémov. Uvedomte si, že proces debilizácie novej generácie je skrytý za „dobré úmysly“ – „v záujme správneho vývinu dieťaťa“! Za socíku prebiehal marxistický rozvrat rodiny pomocou feminizmu, skrytý za ideu emancipácie – zrovnoprávnenia – dnes toto pokračuje agendou rodovej rovnosti – gender agendou, agendou LGBT, multikulti agendou, atď., takže stále ide o proces dezorientácie, morálnej dezorientácie, demoralizácie a postupné vytváranie kriminálneho prostredia. A v pozadí stále pracuje agenda sociálneho darwinizmu – princíp „vývoja z opice“ – princíp súťaže /známa „spoločná štartovacia čiara“ – ako pre koho/, džungľa liberalizmu – kto z… Číst vice »

noro
Host
noro

Nemam dalsie otazky.

Ren
Host
Ren

Ale to video je z 12 Unora 2018.
A druhá část videa z 19 března 2018.
To není aktualní ne?

Mikuláš Gera
Host
Mikuláš Gera

….. už je to tady …..

jaja
Host
jaja

Noooo neviem, neviem…. tu niekto asi strelil capa. Tie tzv. planéty vyzerajú ako obyčajné optické reflexy na naparených vrstvách na optickej šošovke (zvrchu aj zvnútra) pri silnom svite zdroja resp. optické reflexy od chemtrails.

Mido
Host
Mido

Pokud bychom akceptovali existenci Nibiru a přijali dobu jejího oběhu jako 3600 roků, pak z 3. Keplerova zákona vyplývá, že velká poloosa jeho dráhy musí být rovna 235 astronomickým jednotkám. Dnes detekujeme objekty, které se nacházejí daleko za drahou Neptunu a Pluta (kolem 50 astronomických jednotek, Neptun obíhá ve vzdálenosti 30 AU, Pluto jeho dráhu kříží), přičemž se jedná o velmi malá tělesa o rozměrech kolem 100 km… Kdyby se mělo Nibiru vrátit do blízkosti Slunce v letošním roce, muselo by být nejméně ve vzdálenosti Neptunu … a v této vzdálenosti běžně detektujeme objekty o poloměru desítek kilometrů! … Dále… Číst vice »

acidjoe
Host
acidjoe

Inu, jde o to, že Nibiru má býti velmi temná planeta, tedy, pro amatérské astrology tím pádem neviditelná.

merlin
Host
merlin

Přátelé, s tím Nibiru to bude zase trochu jinak. Dočetl jsem Fulforda a ten se zmiňuje, že ze slunce vylétají „Tvůrci křídel“ (Wingmaker) , a pokud někdo z Vás četl Nerudu, tak víte, že Wingmaker jsou andělé. A pokud to jsou opravdu oni, tak si jistojistě přiletěli pro těch 6 padlých andělů. Hra skončila. A vsadím se, že to slavné Nibiru (planeta X) je možná jejich loď, a kabala nám celé roky podsouvala, že Nibiru je zlá planeta. Nibiru se čas od času vrací v cyklech k naší planetě, a možná vždycky Wingmaker přiletěli zkontrolovat jak 6 padlých hrají hru.… Číst vice »

Michal
Host
Michal

A preklad bude kedy? min.s titulkami?