Šokující zpráva: Bývalý důstojník CIA Kevin Shipp promluvil k veřejnosti a odhalil hluboký státní převrat proti Americe

Greg Hunter z USAwatchdog.com právě zveřejnil rozhovor s bývalým důstojníkem CIA Kevinem Shippem, který podrobně popisuje hluboký státní převrat, který právě probíhá – s účelem svrhnout Ameriku a zničit výsledek prezidentských voleb z roku 2016.

Jde bezesporu o nejdůležitější Hunterův rozhovor v letošním roce a vy byste si jej rozhodně měli poslechnout a zjistit, jak se „temní“ aktéři spikli, aby svrhli vládu Spojených států. V rozhovoru se také dozvíte, že James Comey byl pro Hillary Clintonovou „celoživotním fixátorem“, a že jeho vlastní účast na kriminálních drogových kartelech bank pro praní špinavých peněz nebyla pokryta nikým jiným než Robertem Muellerem.

Všichni tito jsou součástí kriminálního mafiánského gangu: James Comey, Loretta Lynch, Robert Mueller, James Clapper, Hillary Clinton, Barack Obama, John Brennan, Andrew McCabe, Peter Strzok, Lisa Page a mnoho dalších. Tito lidé jsou zločineckými zrádci Ameriky a představují „jasné a současné“ nebezpečí pro udržitelnost naší ústavní republiky. (Přečtěte si DeepState.news, abyste se dozvěděli více o zradě prováděné těmito takzvanými aktéry černého klobouku – aktéry tohoto hlubokého státního převratu.

Hlubocí státní vlastenci „bílého klobouku“ jdou do bitvy se silami temnot a podvodu

Kevin Shipp, bývalý důstojník CIA, je autorem společnosti The Shadows a můžete si prohlédnout jeho webové stránky na ForTheLoveOfFreedom.net. Je také členem Joint Task Force to Make America Great Again (JTFMAGA.com), která se popisuje jako skupina „Bílé klobouky hlubokých státních vlastenců“.

Jak uvádí zpráva All Pipeline:

Uzavřeme tímto mimořádně důležitým výňatkem z amerického zpravodajského kanálu Grega Huntera, USA Watchdog, a jeho nedávným rozhovorem s bývalým důstojníkem a zpravodajem CIA Kevina Shippem, v němž je shrnuto vše, čeho jsme byli svědky od zvolení prezidenta Trumpa, a rovněž je nám vysvětleno, proč je Amerika stále v takovém nebezpečí „ústavní krize“, jakou jsme v Americe dosud nikdy nezaznamenali, a která se bude rozvíjet v následujících dnech a týdnech. Celý rozhovor můžete shlédnout v posledním videu níže.

Bývalý důstojník a informátor CIA Kevin Shipp mluví o tom, co se teď děje okolo Donalda J. Trumpa: „Jde o současný převrat k odstranění řádně zvoleného prezidenta. Je to obrovská ústavní krize, jakou země nikdy předtím neviděla. Vedle něj vypadá Watergate jako třída nedělní školy.“

V pátek Shipp a další důstojní důstojníci CIA, FBI, DOJ a NSA uspořádali tiskovou konferenci a požadovali, aby generální prokurátor Jeff Sessions stíhal úředníky Obamovy éry za zjevné zločiny proti příchozí Trumpově vládě. Shipp uvedl: „Právě probíhá puč uvnitř naší vlády na vyšších, seniorských, pozicích v CIA, DOJ a FBI, který má za cíl sesadit řádně zvoleného prezidenta, který byl zvolen americkým lidem, a odvolat jej z úřadu… V nejhorším případě jde o zradu s vyššími úředníky ve stínové vládě nebo ve „státu ve státě“… zaútočit na Donalda Trumpa a odstranit ho z úřadu.“

Shipp dále vysvětluje: „To, k čemu nyní dochází ve Spojených státech je v podstatě občanská válka týkající se části vrcholového managementu a horní komory naší vlády. Je to mezi „temnou“ stranou a „ústavní“ stranou. V historii nikdy nedošlo k ničemu takovému. Je to mimořádně vážné, je to velmi kritická hodina pro naši vládu a zejména pro naše ústavní svobody. …Je to v podstatě celosvětová kriminální pleticha, která pronikla do naší vlády, a nyní má špičkové úředníky jednající ve vzájemném souladu, a doplnil bych tím, že spiknuté k tomu, aby sesadili současného prezidenta.“

Nakonec Shipp dodává: „Lidé potřebují pochopit, že Demokratická strana dnes není demokratickou stranou Johna F. Kennedyho. Demokratická strana s Barackem Obama a Hillary Clintonovou je více marxistická než cokoli jiného. Domnívají se, že ústava by měla být „progresivním“ dokumentem. Jinými slovy tedy, že Ústava je zastaralá a měla by být obnovena. Oba jsou přímo spojeni s Georgem Sorosem, který chce zničit svrchovanost americké vlády. …Demokratická strana je nyní tvořena marxisty a levicovými stranami, kteří již prostoupili touto celou organizací. …Jejich hlavním cílem je změnit formu naší vlády a zničit naši svrchovanost.“


 

Překlad: jena, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. jirik napsal:

  Americké soudy likvidují Írán

  Americký soud nařídil, aby Írán vyplatil miliardy dolarů příbuzným obětí teroristických útoků 11 září 2001, sděluje televizní stanice ABC s odkazem na soudní doklady.

  Podle soudního rozhodnutí jsou Írán, Íránské revoluční gardy a Centrální banka Íránu uznány za vinné z podílu na smrti 1008 lidí. V souvislosti s tím íránská vláda musí vyplatit kompenzaci příbuzným obětí.
  Velikost kompenzace je závislá na příbuzenství: 12,5 milionů dolarů — manželům zahynulých, 8,5 milionů — rodičům a dětem, 4,5 milionů dolarů — bratrům a sestrám.
  Bez ohledu na to, že speciální komise, která se zabývala vyšetřováním teroristických útoků 9/11, nenašla předtím přímé důkazy účasti Íránu na těchto útocích, soud v New Yorku rozhodl, že podkladů o pomoci Teheránu teroristické skupině Al-Káida (zakázaná v RF) je dostatek.

  Příbuzní obětí zažalovali íránskou vládu v roce 2004.

  Jak zdůrazňuje televize, Teherán sotva zaplatí naznačenou sumu. Nicméně rozhodnutí soudu dovolí příbuzným obětí se ucházet o vyplacení, které USA konfiskují z účtů íránských občanů a společnosti.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201805027270701-soud-iran-usa-11zari/

 2. Vitězslav Crha napsal:

  No ale pravda je úplně někde jinde. Jde o Iránské opuštění petrodolaru. Válčit asi už nejde,protože o dovozovou demokracii z USA už nikdo na světě nestojí a tak si vymýšlí historky z 11.09.2001 a zapomněli,že to samé už požadovali po Saudské Arábii a kdoví,kde ještě. Černým představitelům už vážně chcípl mozek. Je nejvyšší čas,aby soudy s armádou tuto bezcharakterní lůzu pozavírala a ostatním odebrala veškerý majetek. A šup k bezdomovcům ale za strašných podmínek,až se to ostatní dozví,co jsou zač. Tomu říkám trest pro posrané pomahače.

 3. Andrej Palacko napsal:

  Prosím Vás naštartujte trestné stíhanie na BVS – Bratislavská vodárenská spoločnosť – zločinci a vrahovia a.s.

  Posielam to tisícom a miliónom občanov planéty .

  Andrej PALACKO Fotograf
  Prezidentským kandidátom Slovenskej republiky , na funkciu prezidenta 2019 a všetkým Vám pomôžem !!!!!!!!!

  Andrej Palacko má od zločincov a vrahov dôchodok 187 eur mesačne a za dom platím 600 eur mesačne ,

  všetci vrahovia a zločinci – DOŽIVOTIE za vlastizradu a rozkradnutie našej celej krajiny.

  BVS – Bratislavská vodárenská spoločnosť – zločinci a vrahovia a.s. sú zločinci a vrahovia, ktorí mafiánsky sprivatizovali naše národné a štátne majetky, za našu národnú pitnú vodu nás vraždíte a okrádate nás o miliardy.

  Zločincom a vrahom nezaplatím, každý občan má platiť maximálne 3 Eura za mesiac.

  Ak nevrátite náš národný majetok vodárne, majitelia pôjdu na doživotie, čo rozkrádajú miliardy.
  Za náš domček za pitnú vodu mám platiť mesačne vrahom a zločincom 547,16 Eur vrahom a zločincom.
  A mám doplatiť zločincom a vrahom za pitnú vodu 1740,74 Eur za našu pitnú vodu zločincom a vrahom.

  Andrej Palacko má od zločincov a vrahov dôchodok 187 eur mesačne a za dom platím 600 eur mesačne , všetci vrahovia a zločinci – DOŽIVOTIE za vlastizradu a rozkradnutie našej celej krajiny.
  všetci vrahovia a zločinci – DOŽIVOTIE za vlastizradu a rozkradnutie našej celej krajiny.

  POLITICI A PODNIKATELIA SÚ ZLOČINCI A VRAHOVIA , KTORÍ ROZKRADLI NAŠE CELÉ SLOVENSKO . Citát: ANDREJ PALACKO , Foto : Andrej Palacko

  PRIVATIZÁCIA SÚ ZLOČINCI A VRAHOVIA , PLANÉTA PATRÍ ĽUĎOM PLANÉTY .Citát: ANDREJ PALACKO

  Za milióny rokov je vraždena celá planéta . Za milióny rokov vznikla svetová národná , krásna , ľudská , mierová , medziľudská , Československá socialistická republika , kde sme mali tisíce fabrík , umelci, speváci ,herci ,remeselníci ,divadelná filmová svetová krása , zdravotníctvo, školstvo a krásny pionieri . Všetko sme mali národné a štátne a nerastné bohactvo . Za milióny rokov sme mali len 41 rokov Československá socialistická republika krásnu nádhernú svetovú mierovú. A 1989 nás zase začali všetkých vraždiť a vraždi americká politika celú planétu .Citát: Andrej Palacko

  Vojenská , vojnová armáda NIE .!!!!! Mierová občianská armáda . Citát: Andrej Palacko

  https://www.youtube.com/channel/UCamV4R19xa44hfFwohy0plA/videos?

  http://davdva.sk/fotograf-andrej-palacko-zivot-velmi-kratky-musime-sa-prebudit/

  Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. – sprivatizovaná zločincami a vrahmi.

  V zákonoch je napísané , že sa za zdravotníctvo nemá platiť ani halier. !!!!!!!!!!!!!!
  Za 27 rokov bolo zavraždených v našich nemocniciach státisíce ľudí, aj mojich rodičov a každá rodina, Slovákom nepatrí ani len vzduch.

  Za 27 rokov bolo zavraždených milióny Slovákov , psychicky , duševne , duchovne aj fyzicky .

  Na Slovensku máme obrovské množstvo rakovín, lebo máme jedovaté potraviny a jedovaté farmaceutické lieky a Všeobecná Zdravotná Poisťovňa .
  Všetky zákony sú proti ľudské ktoré pracujú pre zločincov, vrahov, mafiánov, politikov a „podnikateľov“.
  Banky majú byť , národnými a štátnymi majetkami.

  Za milióny rokov je vraždena celá planéta . Za milióny rokov vznikla svetová národná , krásna , ľudská , mierová , medziľudská , Československá socialistická republika , kde sme mali tisíce fabrík , umelci, speváci ,herci ,remeselníci ,divadelná filmová svetová krása , zdravotníctvo, školstvo a krásny pionieri . Všetko sme mali národné a štátne a nerastné bohactvo . Za milióny rokov sme mali len 41 rokov Československá socialistická republika krásnu nádhernú svetovú mierovú. A 1989 nás zase začali všetkých vraždiť a vraždi americká politika celú planétu .Citát: Andrej Palacko

  Vojenská , vojnová armáda NIE .!!!!! Mierová občianská armáda . Citát: Andrej Palacko

  https://www.youtube.com/channel/UCamV4R19xa44hfFwohy0plA/videos

  http://davdva.sk/fotograf-andrej-palacko-zivot-velmi-kratky-musime-sa-prebudit/

  Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. – sprivatizovaná zločincami a vrahmi.

  Andrej Palacko má od zločincov a vrahov dôchodok 187 eur mesačne a za dom platím 600 eur mesačne ,

  všetci vrahovia a zločinci – DOŽIVOTIE za vlastizradu a rozkradnutie našej celej krajiny.

  V zákonoch je napísané , že sa za zdravotníctvo nemá platiť ani halier. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Za 27 rokov bolo zavraždených v našich nemocniciach státisíce ľudí, aj mojich rodičov a každá rodina, Slovákom nepatrí ani len vzduch.

  Za 27 rokov bolo zavraždených milióny Slovákov , psychicky , duševne , duchovne aj fyzicky .

  Na Slovensku máme obrovské množstvo rakovín, lebo máme jedovaté potraviny a jedovaté farmaceutické lieky a Všeobecná Zdravotná Poisťovňa .
  Všetky zákony sú proti ľudské ktoré pracujú pre zločincov, vrahov, mafiánov, politikov a „podnikateľov“.

  Národné a štátne a nie pre zločincov a vrahov

  Celosvetovo známy fotograf Andrej Palacko

  Vážená pani Vybavuje/ linka , Eva Duchoňová Vy za to
  Nemôžete , ste tiež otrokyňa ako 99,9 % Slovákov sme otroci vraždený vrahmi a zločincami ,
  POLITICI A PODNIKATELIA SÚ ZLOČINCI A VRAHOVIA , KTORÍ ROZKRADLI NAŠE CELÉ SLOVENSKO . Citát: ANDREJ PALACKO ,

  Všetky zákony sú protiľudské vymysleli zločinci a vrahovia .

  A mám doplatiť 136.57 Eur zločincom a vrahom Všeobecná Zdravotná Poisťovňa . Pokutu vymysleli zločinci a vrahovia , ak sa to do 5 dní nezaplatí vrahom a zločincom 136.57 Eur je pokuta 3 319 Eur zločincom a vrahom tragédia planéty .

  Všeobecná Zdravotná Poisťovňa . Mgr. Karín Mečiarová

  6.5. 2017 som mal 62 rokov a
  Dôchodca

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=np_CFV5gVJo

  https://www.youtube.com/watch?v=XHaoPfaRj0E

  https://www.youtube.com/watch?v=np_cfv5gvjo

  https://www.youtube.com/watch?v=AcBAKhlUl9c

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Slovenská republika nie , sa zmení ,!!! Občianské národné Slovensko . Citát: Andrej Palacko

  Vojenská , vojnová armáda nie . Mierová občianska armáda . Citát: Andrej Palacko

  Meniny , narodeniny , vianoce , nový rok ,slávim každý deň . Aj vám prajem každý deň.

  Citát: Andrej Palacko

  POLITICI A PODNIKATELIA SÚ ZLOČINCI A VRAHOVIA , KTORÍ ROZKRADLI NAŠE CELÉ SLOVENSKO . Citát: ANDREJ PALACKO , Foto : Andrej Palacko

  PRIVATIZÁCIA SÚ ZLOČINCI A VRAHOVIA , PLANÉTA PATRÍ ĽUĎOM PLANÉTY .

  Citát: ANDREJ PALACKO

  Banky majú byť , národnými a štátnymi majetkami.

  Militar, ejército militar no. Ejército de paz. Cita: Andrej Palacko

  Vojenská , vojnová armáda nie . Mierová armáda . Citát: Andrej Palacko

  Milióny Slovákov majú doživotne dlžoby tragédia.
  Národný a štátny majetok vrátiť občanom Slovenska.
  “ Ako môže žiť rodina, ktorej nič nepatrí?
  “ Ako môže žiť Bratislava, ktorej nič nepatrí?
  “ Ako môže ži Slovensko, ktorému nič nepatrí?
  Citát: Andrej Palacko

  PKO zbúrali vrahovia a zločinci. Vrátiť našim občanom národné a štátne majetky aj PKO .

  Banky majú byť , národnými a štátnymi majetkami.

  Nuestro planeta fue robado por criminales y asesinos. Son criminales y asesinos, político estadounidense matando el planeta . La política estadounidense que mata y bloquea todo el planeta son criminales y asesinos

  Foto : Andrej @AndrejPalacko

  https://photos.google.com/u/0/albums

  https://get.google.com/albumarchive/

  https://plus.google.com/u/0/115932824760831311369
  https://sk.pinterest.com/apalacko/andrej-palacko-photographercitizentologist
  https://twitter.com/AndrejPalacko
  https://www.linkedin.com/in/andrej-palacko-a1290981
  https://photos.google.com

  https://sk.pinterest.com/apalacko/

  Premio Nobel !
  Nobelovu cenu za mier !
  Premio Nobel de la Paz !
  Nobel Peace Prize !
  Celosvetovo známy fotograf Andrej Palacko je autorom pre občanov planéty ,
  CITIZENTOLOGIST , CIUDADANÓLOGO , OBČANOLÓG , 公民学家 ,
  Citát: ANDREJ PALACKO
  Ja som jediný občan tejto planéty Celosvetovo známy fotograf Andrej Palacko , ktorý je autorom jediný na planéte , názov , OBČANOLÓG , CITIZENTOLOGIST , CIUDADANÓLOGO , 公民学家 .
  . Citát: ANDREJ PALACKO

  China 公民学家 .

  公民学家 , A worldwide known photographer Andrej Palacko is the author for the citizens of the planet – CIUDADANÓLOGO , CITIZENTOLOGIST, OBČANOLÓG .China 公民学家 .

  I am the only citizen of this planet, who came up with the term , will work for the planet’s citizens „CITIZENTOLOGIST , CIUDADANÓLOGO , OBČANOLÓG . China 公民学家 .

  Občanológ budú:
  pracovať pre občanov planéty
  riešiť ich problémy
  v každej krajine planéty
  medziľudské vzťahy, priateľstvo, rodinné vzťahy
  finančné problémy
  riešiť medzinárodné konflikty, aby sa stali jedna rodina
  zrušiť zločinecké vojny
  zničené krajiny prebudiť
  naštartovať poľnohospodárstva a potravinársky priemysel
  vrátenie planéty občanom planéty
  privatizáciu zrušiť
  zrušiť politické strany
  „Pán politik – NIE. Pán Odborník“ – citát Andrej Palacko
  vrátenie hraníc štátov

  Svetoznámy fotograf Andrej Palacko je autorom myšlienky a názvu, ktorú planéta Zem nepočula, nevymyslela za posledných 6.tisíc rokov a je to nádherný názov pre občanov planéty – Občanológ.

  https://wbr.indprop.gov.sk/WebRegistre/OchrannaZnamka/Detail/436-2017

  Už viac ako 2000 rokov, politológa neurobil nič pre občanov planéty.
  Vrátiť národnej a štátny majetok späť na občanov Planet, Citát: ANDREJ PALACKO

  Son criminales y asesinos, político estadounidense matando el planeta .
  American politics killing and blocking the entire planet are criminals and murderers

  La privatización son los criminales y asesinos, el planeta pertenece a la gente del planeta.

  Cita: Andrej Palacko .

  Los políticos y hombres de negocios son los criminales y asesinos que han sido robados nuestra Eslovaquia.Cita: Andrej Palacko

  Svetoznámy fotograf Andrej Palacko je autorom myšlienky a názvu, ktorú planéta Zem nepočula, nevymyslela za posledných 6.tisíc rokov a je to nádherný názov pre občanov planéty – Občanológ.
  Občanológ je človek zaoberajúci sa občanológiou. Občanológia je veda zaoberajúca sa životom v občianskej spoločnosti, právami občanov, etikou spoločnosti, a komunitným spôsobom života a celkovo občanov našej planéty. Občanológ rieši všetky problémy planéty. V angličtine je teda občanológ: citizentologist , China 公民学家 .

  Mám tisíce myšlienok, tisíce projektov a tisíce názorov ktorými chcem pomôcť zachrániť 99% ľudí planéty.

  Z tisícov svojich názorov informujem o zločincoch a vrahov ktorí vymysleli zákon Daňového úradu že S.R.O. musí každý rok platiť 960 EUR zločincom a vrahom. Na Slovensku rozkradli tisíce národných majetkov ktoré sme my vybudovali ako fabriky, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, hotely, reštaurácie, kaviarne, mestské, štátne a národné pozemky. Zničili a rozkradli naše poľnohospodárske pôdy, zaplienili chemikáliami naše čisté vody, jazerá a rieky.
  Na Slovensku máme obrovské množstvo rakovín, lebo máme jedovaté potraviny a jedovaté farmaceutické lieky a Všeobecná Zdravotná Poisťovňa .
  Všetky zákony sú proti ľudské ktoré pracujú pre zločincov, vrahov, mafiánov, politikov a „podnikateľov“.
  Za 27 rokov bolo zavraždených v našich nemocniciach státisíce ľudí, aj mojich rodičov a každá rodina, Slovákom nepatrí ani len vzduch.
  Na Slovensku máme 15 ministerstiev, ktoré ani jedno nefunguje a stoja nás ročne miliardy Euro. Žiadam za všetkých Slovákov zrušiť všetky ministerstvá ktoré nás ročne stoja miliardy a miliardy Eur. Slovensku stačia

  4 ministerstvá, príklad: zamestnanci „otroci“ zarábajú mesačne 300, 400, 500 Eur mesačne, dôchodcovia nemajú ani na pohreb a mesačne majú 180 Eur a keď zrušíme zločincov a vrahov budú mesačné platy 3000 Eur a dôchodky budú 1500 Eur.
  Všetci vrahovia a zločinci DOŽIVOTIE za vlastizradu a rozkradnutie našej celej krajiny.
  POLITICI A PODNIKATELIA SÚ ZLOČINCI A VRAHOVIA , KTORÍ ROZKRADLI NAŠE SLOVENSKO . Citát: ANDREJ PALACKO

  PRIVATIZÁCIA SÚ ZLOČINCI A VRAHOVIA , PLANÉTA PATRÍ ĽUĎOM PLANÉTY .

  Citát: ANDREJ PALACKO

  Vatikán zrušiť , lebo za 2000 rokov bolo zavraždených miliardy ľudí a rozkradnuté majetky planéty, milióny vagónov zlata. Ak zrušíme Vatikán, tak celá planéta sa zmení na skutočne krásnu planétu. Cisári, cézari, králi, vatikánci, bankári a politici vytvorili vojny a vyvraždili miliardy ľudí. Zrušiť všetky súkromné banky, burzy a manipulácie svetových mien ktoré rozkrádajú miliardy občanov planéty a banky musia byť národné a štátne. Slovákom už nepatria elektrárne, plynárne, vodárne, Incheba, Slovnaft, PKO, celé nábrežie Dunaja je rozkradnuté zločincami. Preto považujem za privatizáciu zločincov a vrahov lebo nerastné bohatstva planéty patria nám ľuďom a nie vrahom a zločincom. Život je veľmi krátky, ľudia už nemajú nič zo života a sú len otroci.
  Exekútori ktorí pracujú pre zločincov a vrahov a bolo na Slovensku 3 milióny exekúcií a miliónov Slovákov bolo okradnutých o všetky svoje majetky ktoré dostali politici, mafie a „podnikatelia. Miliardy a milióny sú psychicky chorí a zo života nemajú nič a keby sa prebudili a z otrokov by vrátili ľudí ktorí by žili normálne, s národnými a štátnymi majetkami by sme boli šťastní, ale teraz sme otroci v katastrofálnom stave a títo zločinci a vrahovia skončia tragicky.
  Všetky média Slovenské sú zločinci, ktorí neriešia ľudské problémy a miesto toho nás klamu a sprostými správami o celebritách a to má byť dôležité.
  Týmto zločincom a vrahom NIKDY nezaplatím 960 Euro, ktorí rozkrádajú miliardy a bilióny.
  Ja som bol trestne stíhaný vrahmi a zločincami za mojich 20 Eur jeden rok z ktorých urobím tragédiu planéty. V televízii som povedal:

  „Do Bratislavy chodí 400 000 otrokov na 5 dní ktorí nemajú po celom Slovensku čo jesť.“ Andrej Palacko ,

  palackophotograph@gmail.com , 随风飘去- 雅昌博客频道 , http://www.theclassifiedsplus.com/video/user/UCamV4R19xa44hfFwohy0plA

  http://en.granma.cu/cultura/2016-08-19/a-slovak-who-admires-cuba-and-fidel

  http://www.granma.cu/cuba/2016-01-14/cuba-en-el-corazon-de-un-eslovaco-14-01-2016-08-01-45 , https://www.youtube.com/watch?v=3czzryn8doQ , https://www.youtube.com/watch?v=CfKyvRTHevE , http://tivi.cas.sk/video/2506422/slovensky-fotograf-v-tesnej-blizkosti-fidela-castra-nezabudnutelny-zazitok/ , https://www.cas.sk/clanok/479457/slovensky-fotograf-v-tesnej-blizkosti-fidela-castra-nezabudnutelny-zazitok/ , https://www.youtube.com/watch?v=poDxorBU62g&t=61s , https://www.youtube.com/watch?v=0HfeWZSNEzg , https://www.youtube.com/watch?v=0rmCtT5IYbw , https://www.youtube.com/watch?v=JMHNn3vtkFQ , https://www.youtube.com/watch?v=bqsealOZ1RU , https://www.youtube.com/watch?v=CfKyvRTHevE ,https://www.youtube.com/watch?v=FzMuwLm2k4Y , http://www.andrejpalacko.com/ , https://www.youtube.com/watch?v=p2sHZiHV0og .

  http://en.granma.cu/cultura/2016-08-19/a-slovak-who-admires-cuba-and-fidel

  http://www.granma.cu/cuba/2016-01-14/cuba-en-el-corazon-de-un-eslovaco-14-01-2016-08-01-45 , https://www.youtube.com/watch?v=3czzryn8doQ , https://www.youtube.com/watch?v=CfKyvRTHevE , https://www.youtube.com/watch?v=poDxorBU62g&t=61s , https://www.youtube.com/watch?v=0HfeWZSNEzg , https://www.youtube.com/watch?v=0rmCtT5IYbw , https://www.youtube.com/watch?v=JMHNn3vtkFQ , https://www.youtube.com/watch?v=bqsealOZ1RU , https://www.youtube.com/watch?v=CfKyvRTHevE ,https://www.youtube.com/watch?v=FzMuwLm2k4Y , http://www.andrejpalacko.com/ , https://www.youtube.com/watch?v=p2sHZiHV0og

  https://www.youtube.com/watch?v=np_CFV5gVJo

  https://www.youtube.com/watch?v=XHaoPfaRj0E

  https://www.youtube.com/watch?v=np_cfv5gvjo

  https://www.youtube.com/watch?v=AcBAKhlUl9c

  http://en.granma.cu/cultura/2016-08-19/a-slovak-who-admires-cuba-and-fidel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.