Šokující zpráva: Bývalý důstojník CIA Kevin Shipp promluvil k veřejnosti a odhalil hluboký státní převrat proti Americe

Greg Hunter z USAwatchdog.com právě zveřejnil rozhovor s bývalým důstojníkem CIA Kevinem Shippem, který podrobně popisuje hluboký státní převrat, který právě probíhá – s účelem svrhnout Ameriku a zničit výsledek prezidentských voleb z roku 2016.

Jde bezesporu o nejdůležitější Hunterův rozhovor v letošním roce a vy byste si jej rozhodně měli poslechnout a zjistit, jak se „temní“ aktéři spikli, aby svrhli vládu Spojených států. V rozhovoru se také dozvíte, že James Comey byl pro Hillary Clintonovou „celoživotním fixátorem“, a že jeho vlastní účast na kriminálních drogových kartelech bank pro praní špinavých peněz nebyla pokryta nikým jiným než Robertem Muellerem.

Všichni tito jsou součástí kriminálního mafiánského gangu: James Comey, Loretta Lynch, Robert Mueller, James Clapper, Hillary Clinton, Barack Obama, John Brennan, Andrew McCabe, Peter Strzok, Lisa Page a mnoho dalších. Tito lidé jsou zločineckými zrádci Ameriky a představují „jasné a současné“ nebezpečí pro udržitelnost naší ústavní republiky. (Přečtěte si DeepState.news, abyste se dozvěděli více o zradě prováděné těmito takzvanými aktéry černého klobouku – aktéry tohoto hlubokého státního převratu.

Hlubocí státní vlastenci „bílého klobouku“ jdou do bitvy se silami temnot a podvodu

Kevin Shipp, bývalý důstojník CIA, je autorem společnosti The Shadows a můžete si prohlédnout jeho webové stránky na ForTheLoveOfFreedom.net. Je také členem Joint Task Force to Make America Great Again (JTFMAGA.com), která se popisuje jako skupina „Bílé klobouky hlubokých státních vlastenců“.

Jak uvádí zpráva All Pipeline:

Uzavřeme tímto mimořádně důležitým výňatkem z amerického zpravodajského kanálu Grega Huntera, USA Watchdog, a jeho nedávným rozhovorem s bývalým důstojníkem a zpravodajem CIA Kevina Shippem, v němž je shrnuto vše, čeho jsme byli svědky od zvolení prezidenta Trumpa, a rovněž je nám vysvětleno, proč je Amerika stále v takovém nebezpečí „ústavní krize“, jakou jsme v Americe dosud nikdy nezaznamenali, a která se bude rozvíjet v následujících dnech a týdnech. Celý rozhovor můžete shlédnout v posledním videu níže.

Bývalý důstojník a informátor CIA Kevin Shipp mluví o tom, co se teď děje okolo Donalda J. Trumpa: „Jde o současný převrat k odstranění řádně zvoleného prezidenta. Je to obrovská ústavní krize, jakou země nikdy předtím neviděla. Vedle něj vypadá Watergate jako třída nedělní školy.“

V pátek Shipp a další důstojní důstojníci CIA, FBI, DOJ a NSA uspořádali tiskovou konferenci a požadovali, aby generální prokurátor Jeff Sessions stíhal úředníky Obamovy éry za zjevné zločiny proti příchozí Trumpově vládě. Shipp uvedl: „Právě probíhá puč uvnitř naší vlády na vyšších, seniorských, pozicích v CIA, DOJ a FBI, který má za cíl sesadit řádně zvoleného prezidenta, který byl zvolen americkým lidem, a odvolat jej z úřadu… V nejhorším případě jde o zradu s vyššími úředníky ve stínové vládě nebo ve „státu ve státě“… zaútočit na Donalda Trumpa a odstranit ho z úřadu.“

Shipp dále vysvětluje: „To, k čemu nyní dochází ve Spojených státech je v podstatě občanská válka týkající se části vrcholového managementu a horní komory naší vlády. Je to mezi „temnou“ stranou a „ústavní“ stranou. V historii nikdy nedošlo k ničemu takovému. Je to mimořádně vážné, je to velmi kritická hodina pro naši vládu a zejména pro naše ústavní svobody. …Je to v podstatě celosvětová kriminální pleticha, která pronikla do naší vlády, a nyní má špičkové úředníky jednající ve vzájemném souladu, a doplnil bych tím, že spiknuté k tomu, aby sesadili současného prezidenta.“

Nakonec Shipp dodává: „Lidé potřebují pochopit, že Demokratická strana dnes není demokratickou stranou Johna F. Kennedyho. Demokratická strana s Barackem Obama a Hillary Clintonovou je více marxistická než cokoli jiného. Domnívají se, že ústava by měla být „progresivním“ dokumentem. Jinými slovy tedy, že Ústava je zastaralá a měla by být obnovena. Oba jsou přímo spojeni s Georgem Sorosem, který chce zničit svrchovanost americké vlády. …Demokratická strana je nyní tvořena marxisty a levicovými stranami, kteří již prostoupili touto celou organizací. …Jejich hlavním cílem je změnit formu naší vlády a zničit naši svrchovanost.“


 

Překlad: jena, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Andrej PalackoVitězslav Crhajirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Americké soudy likvidují Írán Americký soud nařídil, aby Írán vyplatil miliardy dolarů příbuzným obětí teroristických útoků 11 září 2001, sděluje televizní stanice ABC s odkazem na soudní doklady. Podle soudního rozhodnutí jsou Írán, Íránské revoluční gardy a Centrální banka Íránu uznány za vinné z podílu na smrti 1008 lidí. V souvislosti s tím íránská vláda musí vyplatit kompenzaci příbuzným obětí. Velikost kompenzace je závislá na příbuzenství: 12,5 milionů dolarů — manželům zahynulých, 8,5 milionů — rodičům a dětem, 4,5 milionů dolarů — bratrům a sestrám. Bez ohledu na to, že speciální komise, která se zabývala vyšetřováním teroristických útoků 9/11, nenašla… Číst vice »

Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

No ale pravda je úplně někde jinde. Jde o Iránské opuštění petrodolaru. Válčit asi už nejde,protože o dovozovou demokracii z USA už nikdo na světě nestojí a tak si vymýšlí historky z 11.09.2001 a zapomněli,že to samé už požadovali po Saudské Arábii a kdoví,kde ještě. Černým představitelům už vážně chcípl mozek. Je nejvyšší čas,aby soudy s armádou tuto bezcharakterní lůzu pozavírala a ostatním odebrala veškerý majetek. A šup k bezdomovcům ale za strašných podmínek,až se to ostatní dozví,co jsou zač. Tomu říkám trest pro posrané pomahače.

Andrej Palacko
Host

Prosím Vás naštartujte trestné stíhanie na BVS – Bratislavská vodárenská spoločnosť – zločinci a vrahovia a.s. Posielam to tisícom a miliónom občanov planéty . Andrej PALACKO Fotograf Prezidentským kandidátom Slovenskej republiky , na funkciu prezidenta 2019 a všetkým Vám pomôžem !!!!!!!!! Andrej Palacko má od zločincov a vrahov dôchodok 187 eur mesačne a za dom platím 600 eur mesačne , všetci vrahovia a zločinci – DOŽIVOTIE za vlastizradu a rozkradnutie našej celej krajiny. BVS – Bratislavská vodárenská spoločnosť – zločinci a vrahovia a.s. sú zločinci a vrahovia, ktorí mafiánsky sprivatizovali naše národné a štátne majetky, za našu národnú pitnú vodu… Číst vice »