Solární observatoře po celém světě byly uzavřeny, aby se předešlo únikům fotografií galaktických flotil

Kabala je přitlačena ke zdi. Planetární osvobození se blíží a jsou ve strachu a v panice, poněvadž ztrácejí celosvětovou moc nad ovlivňováním finančního systému a geopolitiky. Množství a rozmanitost zločinů spáchaných Kabalou je obrovská. Soudní tribunál je nezbytný a nevyhnutelný. Solární observatoře po celém světě byly uzavřeny, aby se předešlo únikům fotografií galaktických flotil obíhajících kolem Slunce. Co ovšem tyto galaktické flotily dělají kolem slunce, zůstává tajemstvím.

Až bude dosaženo planetárního osvobození, bude vyžadováno jubileum k zahájení přechodu, následované celosvětovou humanitární kampaní.

To je místo, kde RV (zhodnocení) přichází do hry spolu s kvantovým finančním systémem. Zimbabwe je katalyzátorem jubilea.

RV vyčistí zimbabwský státní dluh (prostřednictvím celosvětového splacení dluhopisů), který zemi umožní poskytnout prostředky potřebné pro kvantový finanční systém k plnému fungování.

Kabala v USA a v Kanadě dostala ultimátum k tomu, aby se vzdali nebo budou odhaleni. Zimbabwe v současné době čeká na výsledek tohoto ultimáta.

Historické události se uskuteční v září a říjnu.

Překlad tereza. Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17
Komentujte

avatar
9 Comment threads
8 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
MiloMarošJosefBytostJára Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
alena
Host

Zimbabwe? Mugabe? Co s tím má co společného?

Brno Info
Host
Brno Info

je to divne brnenskou zavreli pry zacala zacala rekonstrukce jestli planovana nebo ne to nvm a oteviraji az v zacatkem rijna

Merit
Host
Merit

A budou to osvoboditelé? Anebo okupanti s cílem „vyžrat“ a zničit celou Zemi?!!!!!!

Svoboda
Host
Svoboda

Lodě Galaktické federace mají maskování a protože boj na jak hmotné tak nehmotné úrovni proti temné straně na Zemi, která je poslední baštou, se blíží do vítězného finále tak Galaktická federace odmaskovává lodě poblíž Slunce. Pochopitelně má sto tisíce lodí i nad naší planetou, ty však ještě jsou v utajení před veřejností. Vše je velice moudře plánované s tím jak temná strana ztrácí sílu , tak Galaktická federace spolu s Aliancí na planetě jedná. Musejí však postupovat opatrně protože, populace na Zemi je držena jako rukojmí, tak aby temná strana, Kabala se nemstila na pozemské populaci a nebyli veliké ztráty… Číst vice »

jandera
Host
jandera

No pokud vím vše bylo odloženo až za rok 2050 (podle kobry) takže být v klidu a užívat si současného života a sledovat kolik „ptáčků“ si nechá zamotat hlavu.

Josef
Host
Josef

Možná u Slunce operují mateřské lodě Anunnaki Elohim, jejichž návštěva Země je údajně naplánovaná na 1. 12. 2022. Mohli by pracovat na tom, aby účinky velkého solárního záblesku neměly destruktivní dopad pro pozemský život, jen pozitivní, jak píše Jaroslav Chvátal na svých webových stránkách Matrix-2001

Jára
Host
Jára

Opravdu by mě zajímal důvod,proč by vyspělé mimozemské civilizace měly řešit nějaký problém
na Zemi,obzvláště takový,který je založen na nějakém náboženství.Ovšem pokud jsou zavírány
observatoře na více místech najednou,opravdu se nabízí otázka,co nemámě vidět.Pokud ale
dojde k nějaké kolizi s tělesem z kosmu,máme to spočítané vždycky a všichni.Takže hurá do
hospody.

tomáš marný
Admin

Milý járo,
tak se problémy ale nedají řešit a do hospody jsem chodil naposledy na gymplu a byl jsem tam jako absolutní rarita, nechal jsem si vždy nalít do pivní sklenky litr mlíka…..
tm

Jára
Host
Jára

No,tehdy bylo mlíko mlíko.A uznávám právo každého pít co se mu zlíbí.Jenže jsou věci v naší moci, a jsou takové,které jedinec nemá šanci ovlivnit.To je asi dnešní situace ve světě.I kdyby přiletěli UFOni,jejich záměry by asi s myšlenkami lidí moc nekorespondovaly,a jestli se někdo uklidňuje tím,že o nich mluví jako o kámoších,jeho věc.Vyspělá civilizace – z mého pohledu – nebude jednat podle našich představ.Rozhodně nebude bojovat s někým proti někomu.Ne – oni by nás nejspíš roztřídili,podle kritérií,která si asi v celém rozsahu nepředstavíme,a ponechají na živu jen někoho.Co dál???Mě budoucnost jako nějakého biorobota netěší.Raději budu smrtelný obyčejný človíček,který něco dělá,aby… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Jára – „A uznávám právo každého pít co se mu zlíbí“ – v hospode – ani v mliečnom bare! – neplatia rovnaké práva! Bez urážky – pozorujete už konečne na sebe dôsledky tej agendy rovnosti a rovnoprávnosti a práva na názor?! Vám už je fakt jedno, že rozprávate nezmysly – „lebo na ne máte právo“? Myslíte si, že ste ešte normálni – alebo už presadzujete svoje právo byť nenormálny?! Takže keď vám niekto sprzní, zabije a zožerie decko – A VYPIJE MU KRV doboha – bude to jeho právo „pít, co se mu zlíbí“? A neserte ma s tým, že… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

„nechal jsem si vždy nalít do pivní sklenky litr mlíka….“ – NEVERÍM! Nepoznám kelnera, ktorý by ti nalial mlieko vôbec – a nevykopol ťa z hospody, takže to bolo inde – a nie do pollitrovej sklenky, ale rovno do bachora! Lebo to poznám – v dectve som bol chudý ako vyžla – jedol som prednostne len ovocie, takže sa babky rozhodli, že zo mňa urobia „korbu“ – musel som asi mesiac povinne do seba denne na ex naliať liter mlieka – aby mi roztiahlo žalúdok! A roztiahlo! A odvtedy len žeriem a žeriem a se…. a se….!

Mido
Host
Mido
Bytost
Host
Bytost

Ufovni 2012

Maroš
Host
Maroš

Najprv som chcel bez komentára, ale pre istotu…

Od čoho sa odvodzujú všetky známe energie – ich pohyb a pôsobenie – na Zemi? Od Slnka! Teplo, svetlo, fotosyntéza, vyparovanie vody, pohyb atmosféry…
Ak globálny mocenský systém „vlastní všetky energie“ – kto vlastní ich generátor?

NASA’s SUN SIMULATOR CAUGHT ON VIDEO.
https://www.youtube.com/watch?v=jZJcSzO9viU
SUN SIMULATOR EXPOSED BY BOEING ON YOUTUBE.
https://www.youtube.com/watch?v=PV7d79tmImg

Maroš
Host
Maroš

NASA údajne požiera len z USA 3 miliardy USD! Teraz si pozrite výrobu jej grafiky chemtrailsovej Zeme – a rozdiel oproti ruskej grafike Zeme! Ups! Malý chaos v kontinentoch obligátneho glóbusa!
RUSSIA DE-BUNKS THE FLAT EARTH THEORY FINALLY.
https://www.youtube.com/watch?v=4NbOEm_OrZA

Milo
Host
Milo

Obrie objekty / Obrie flotily UFO na obežnej dráhe Slnka
https://rutube.ru/video/a82eb19b07a04e4025dea43c1bd4284a/
sice to je z 2010 ale dalo sa to pozorovat