Somálský chlapeček vykousl z těla bílého děvčátka kousky masa

Člověk by si řekl, že malí „migranti“ nemůžou být nijak nebezpeční. Takže nápad eurohujerkyně Šojdrové dovézt do ČR syrské sirotky nevypadá nějak nebezpečně pro občany ČR.

Šojdrová tvrdí, že našla malé syrské sirotky

Lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) už prý našla vhodné syrské sirotky pro poskytnutí ochrany v Česku. Podle ní splňují i požadavek české strany, aby se jednalo o malé děti. Nyní čeká na schůzku s premiérem Andrejem Babišem (ANO) a ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD), aby je o svém zjištění informovala. Celý článek ZDE.

Ale pak se dočtu v zahraničním tisku tuto hroznou zprávu.

 

Somálský chlapeček vykousl z těla bílého děvčátka kousky masa

Tento příběh byl na Facebooku tisíckrát sdílen, než ho smazali.

Tříletý somálský chlapec v jedné anglické školce vykousl z těla a obličeje bílého děvčátka nejméně deset kousků masa. Následně toto děvčátko dusil. Matka děvčátka se o tento zážitek podělila na Facebooku, za což následně sklidila obvinění z rasismu i vulgární urážky od levicových idiotů.

Somálská matka kanibalistického chlapečka ospravedlnila celý incident slovy: „To přece děti dělávají!“

Zřejmě naše árijské princezny považovaly za nepřípustné to, že si matka stěžovala na Facebooku, že její dítě bylo „natráveno“ somálským batoletem.

„Co to má co dělat s rasou?“ namítá jeden z komentářů a pokračuje úvahou, že kdyby tento čin nespáchalo somálské batole, beztak by ho bylo spáchalo nějaké britské dítě.

Původ chlapečka je prý podle levicových komentátorů v dané kauze bezvýznamný, protože všichni lidé jsou prý stejní. A matka děvčátka je označována za „prachsprostou rasistku.“

S kulturou to však rozhodně nemá co dělat, uvážíme-li, že průměrné IQ Somálce činí 68 bodů. V této souvislosti je dobré si uvědomit, že naměřené a vědecky potvrzené IQ goril se pohybuje mezi 90 a 95 body IQ.

Pro tadesco přeložil Rosťa.

zdroj: 9

 

Předem upozorňuji sluníčkáře, vítače, pravdoláskaře a zejména zaměstnance některých tzv. neziskovek (zvláště ZISKOVEK pražských, placených Sorosem), že kdyby opět chtěli podat trestní oznámení na tadesco, tak tento článek je pouze PŘELOŽENÝ ze zahraničního zdroje a odvolává se na vědeckou studii.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. Tauri napsal:

  tome, sluníčkáři jednou tak tvrdě narazí, že raději budou rovnou slepí, zatím třeba nosí brýle, než aby viděli, co způsobili. Protože se jim pak začnou dít takový věci, které už nebudou raději chtít vidět.
  Jak se říká, pýcha předchází pád..Zatím je pro ně vše sranda, dokud jim někdo nesahá na rodinu a osobní život.

 2. Peter napsal:

  Prosím o link na orig. zdroj uvedenej info…
  Že to preložil „Rosťa“ mi nestačí…
  Ďakujem.

 3. mariankosmac napsal:

  MALÝ ARAB UŽ DNES VIE, ČO BUDE S EURÓPANMI ROBIŤ

  http://medzicas.sk/maly-arab-uz-dnes-vie-co-bude-s-europanmi-robit/

 4. mariankosmac napsal:

  Aha až teraz čítam že Somálec, to sa není moc čomu diviť.

  Jak se pozná nejrychlejší pes na světě? Že proběhne somálskou vesnicí, aniž by ho sežrali.

  • Maroš napsal:

   Myslel si dedinu Brodské – na Záhorí.
   Inak – ten somálsky ľudožrútik mohol len dostať chuť na voňavú marcipánovú bábiku „k sežrání“! Divím sa – kde boli „pedos-ky“ – vychovávateľky, že mu ju dovolili tak dlho obhrýzať – asi si vymieňali telesné tekutiny s čokoládovými princami…

 5. Ewanie napsal:

  A pak má člověk nechat děti chodit do školky. Učitelka by měla okamžitě zakročit a ne nechat vykousnout několik kusů masa!! To je odbočka hození špíny i na školství ?

 6. Jan napsal:

  Je nezbytne se zacit ucinne branit. To znamena, zmenit zakony tak, aby obrana proti nezavinenemu utoku nebyla trestna a uzakonit prioritni ochranu tuzemskych obcanu CR. Zrusit zlocinecke zakony podporujici zlocince a jejich zlociny a pro invazni vrahy, kteri deklaruji zamer vrazdit nase obcany a predstavuji potencialni nebezpeci pro tuzemske ceske obcany, zavest moznost preventivniho vyhosteni. Zacat tvrde postihovat zlocinecke „neZiskovky“ parazitujici na uplatich vseho druhu a pachajici zlociny podle prikazu nasich nepratel v zahranici. Zlocineckou 5. kolonu je treba zlikvidovat vsemi prostredky !

 7. pozorovatel dění napsal:

  NÁNA Šojdrová- vymaštěnec. Ta se musí smažit v pekle. Kdyby si radši udělala pořádek v rodině. Její vypečenej zmetek si zařídil živnost na lichvě, okrádá lidi o byty, domy……….a to mamince nevadí! Tak ať si ty ISzmetky- co neuměj ještě chodit, ale už vědí jak se drží Kalach a co se s ním dělá- jde zaopatřovat tam, kde je „našla“- a financuje jejich“vzdělání“ se svého nehorázného do nebes volajícího příjmu! Tlupa bruselských psychopatů jako je Juncker a Schulz to ocení.
  To není ženská, ale monstrum. Ale žádnej strom neroste do nebe! Její PÁD přijde, jen kolik zla za tu krátkou chvilku ještě napáchá.
  Místo aby pomáhala kde má, tak škodí kde může! Škodná!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..