Soros požaduje po EU regulaci sociálních sítí kvůli boji s populismem

Miliardář a aktivista za otevřené hranice Geoge Soros požaduje, aby EU regulovala sociální sítě, protože “mysl voličů je kontrolována a manipulována.”

Tvrdí, že velikost sociálních sítí z toho činí veřejnou hrozbu a říká, že umožňují lidem volit proti globalistickým kauzám, včetně volby prezidenta Trumpa. Napsal to v článku pro britský levicový Guardian.

Finanční spekulant, který má pod sebou jednu z největších aktivistických skupin na světě, a je o něm známo, že zasahuje do zahraniční politiky jiných států a do voleb, tvrdí, že neregulované sociální sítě ohrožují demokracii a integritu voleb.

Nová média jsou na sociálních sítích a využívají je k obejití hlavních médií a propagaci kauz, proti kterým Soros a jeho přátelé vystupují.

Středoevropan minulý týden informoval, jak Soros přispěl částkou 400 tisíc liber na kampaň v Británii, která má zvrátit Brexit.

V článku v Guardianu Soros ještě píše, že sociální média “mohou ovlivnit, jak lidi myslí a chovají se, aniž by si to uvědomili”, a to “zasahuje do fungování demokracie a integrity voleb.”

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

10 Komentáře zapnuto "Soros požaduje po EU regulaci sociálních sítí kvůli boji s populismem"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
SamTingWong
Host
SamTingWong

Já myslel, že podle dřívějších informací už je Soroš na Guantanámu nebo mimo planetu. To už je zase zpátky, nebo si z nás někdo dělá prdelky?

jakub136
Host
jakub136

já si taky myslel že už není. kdo ví koik jich je. v podstatě de o vzhled . jinak je to v podstatě „stroj“ mě připadne.

jintrovert
Host
jintrovert

Tady ten pan Sóroš(ať už je tu mezi námi,nebo ne)mi vždycky dokáže zvednout tlak takovým stylem,že jsem rád že mám zdravé srdce a cévy ☺ 😉

tomáš marný
Admin

Milý jintroverte,
máme zprávy, že vyhrabali dvojníka, víme že TEN ZLOČINEC A DEBIL SOROŠ, zahynul při leteckém neštěstí. Jestli někde vystoupí, vystoupí jeho dvojník…..
tm

jirik
Host
jirik

A umí ten dvojník taky maďarsky????

tomáš marný
Admin

Milý jirko,
to nevím, musel bych se zeptat určitých zdrojů…..
tm

jirik
Host
jirik

Zkus to zjistit, bylo by to zajímavé vědět, nejznámější český hungarista byl Jiří wimmer
jeho těžko překonatelná pohádka perníková chaloupka v několika jazycích včetně maďarštiny https://www.youtube.com/watch?v=o3tn17KO6B8

Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha
Ano to je pravda. Mám kamaráda v Maďarsku a ten mi volal v den,kdy se to stalo. Letadlo havarovalo nad Alpami a tak nějak se to ututlalo. Je všeobecně známo,že lidstvo nenávidící entity mají svého dvojníka a ten se řídí podle přesně stanoveného plánu. Jenom záznamy se počítačově pozměňují,jak je třeba. Nebyl jsem u té havárie,ale ten kamarád by si to nevymyslel. Je to uznávaný novinář a nemá zapotřebí lhát. Je to člověk,který právě pro lež v médiích odešel do dnešního protidemokratického disentu,protože současná demokracie je de facto prokázaným fašismem ale v Maďarsku se mu dobře politický dýchá díky jejich… Číst vice »
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

A Bohužel EU poskokové jako Juncker ho poslechnou. EU už chystá legislativu a cenzuru. Uvidíme ji na konci března. Brusel se chystá zatočit s fake news a připravuje novou legislativu. Více bychom se měli dozvědět už koncem března. Jde z toho strach!

http://www.epshark.cz/clanek/424/evropa-navrat-do-totality

Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

Martine Rubáši co bude koncem března??? svět je v mimořádném pohybu a mnoho věcí již nemusí být pravda. Sledujte zprávy na mnoha servrech jako je tento a uvidíte.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!