Soros – Skoro Hitler nové doby

„Izraelské ministerstvo zahraničí vydalo prohlášení, ve kterém označuje George Sorose za hrozbu…“

Kdy Židé označí Žida za hrozbu, jaký asi musí být? Strašný. Už se ví, že jako mladý se Soros podílel na zabavování majetku Maďarských Židů, které následně Hitler vyvražďoval a s nimi i další národy Evropy. Cílem byl „jeden vyvolený národ“ v Evropě.

Soros má podobný cíl: Likvidaci národů v Evropě v jakési zmatlanině zatím fungující pod názvem: Evropská unie. Metody jsou rozdílné, cíl stejný. Hitler poslal vojáky a esesáky, Soros posílá peníze a neziskovky.

Izrael upozorňuje správně. Soros je velmi nebezpečný a zlý člověk a každý kdo mu slouží, slouží špatné věci, akaždý kdo od něj pobírá peníze je sluha špatnosti.

zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. tuk napsal:

  Najednou se od něho distancují ? Kdo tomu věří a kdo jim věří ? Jedině idioti bez
  sebemenších znalostí, kteří spolknou všechno. Přichází doba, kdy se budou distancovat jeden od druhého a hrát si na ty lepší kteří budou jako poukazovat na ty
  jakoby horší.

  • Prodost napsal:

   Však tak, Israel a Soros (Swartz) mají společého jmenovatele-dům Rotschild. Soros nemá licenci na výrobu „peněz“, ani všichni ostatní po celém světě, kteří nám jsou představováni, jako mimořádně úspěšní, případně jako geniální matematici, atd. Lidi proboha, proberte se!

 2. Ctenar napsal:

  Pokud to není záměrná dezinformace, pak mossad už nacvičuje nešťastnou náhodu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..