Soros údajně zemřel při návštěvě jeho rodné země

George Soros, miliardář aktivista, který financuje všechny liberální trolly na sociálních sítích a platí za anti-Trump demonstrace, které promění v nepokoje, byl zabit při letecké havárii při návštěvě své domovské země Maďarska. Jeho letadlo se snížilo k zemi někde v Alpách a už se nevrátilo. Satelitní snímky potvrzují, že nic neodletělo.

Demokraté a Sorosovi lidé stále ještě nepotvrdili havárii, ale oznámení přišlo z řídicí věže, která naváděla letadlo na přistání, že to bylo jeho. Nedošlo k žádnému rádiovému spojení s kýmkoli v blízkosti místa havárie.

Ztráta George Sorose bude eliminovat více než 20 procent finančních prostředků, počítají demokraté ve svých volbách.

Zdroj: 1

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17
Komentujte

avatar
13 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Martintomáš marnýjirikNulatomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sys
Host
Sys

Ta zpráva od zdroje je 2 týdny stará. Kdyby opravdu zemřel, už by to během těch 14 dnů asi proběhlo i mainstreamem.

jirik
Host
jirik

George Soros Killed While Visiting His Home Country?
Reports that billionaire business magnate George Soros was killed while traveling to Hungary in March 2017 are fake news.
http://www.snopes.com/george-soros-death-hoax/
—-

osobně si myslím, že pravdivé datum jeho úmrtí se stejně nikdy nedovíme.

marie
Host
marie

….někdo s penězi po něm bude dělat totéž, ne-li ještě hůře……..

Ondra88
Host
Ondra88

Beztak ten zidak tu svoji smrt jen nahral a nekde v skrytu pokracuje dal

zza
Host

škoda, že to nie je pravda

Hestie
Host
Hestie

naše alternativa má už důležitou práci

na aenews je varování „Nečtěte fake news tadesko“, že u nich běží kontrola jako blázen, to je nezajímá
pomlouvat a za svoje fake se prát bezhlavě
vždyť i nová republika musela smazat jejich článek

tomáš marný
Admin

Milý Hestie,
hovoří sami o sobě, nikoliv o nás. Jen ať si pomlouvají, asi nemají nic důležitějšího na práci. Stejně asi veškeré weby brzy vypnou. Myslím si, že nám tím dělají dobrou reklamu, ubožáci.Tímto jim také děkujeme. Víme kdo za tím stojí…..
A ještě bych rád dodal,že v nadpisu stojí ÚDAJNĚ, autorka článku tereza, která článek přeložila, dala do nadpisu jasnou možnou pochybnost. Netvrdíme, že to tak je! TAK AŤ SE NAUČÍ TI POMLOUVAČI ČÍST, a vyhodnocovat slova a jejich neance, je to naprostá ubohost z jejich strany…..
tm

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

TM: skočils na špek blbovi Hestie. Nulová snaha z tvé strany si zjistit o co jde. Aeronet nic takovýho samozřejmě nepíše, to jen v diskusi kkt Dukát, co tam používá jiný nicky.
http://aeronet.cz/news/sorosova-univerzita-sionistickych-studii-v-madarsku-konci-babis-s-drahosem-nabizi-skole-prestehovani-do-prahy-centrum-svetoveho-zidovstva-opet-v-hlavni-roli/#comment-93611

tomáš marný
Admin

Milá mrtvolo,
neskočil, našel jsem to tam…..
tm

svetbezvalekaneziskovek@gmail.com
Host
svetbezvalekaneziskovek@gmail.com

Tomasi naprosto presne napsane……..jen bych podotnul, ze tady jde o informace ….rozhadat mezi sebou alternativni weby je mozna prace nekde jinde protoze maji strach z ceskych lidi kterych se boji….ze je jako vlastizradce a zlodeje povesi. Ted je drzi jen statni aparat ktery voli svoje zivotadarce ktery jim posila penize a pridava policii aby byla na jejich strane….vsak se blizi defenestrace

Maroš
Host
Maroš

Inak dosť možné, že s tým súvisí aj to sťahovanie Sorosovej univerzity z Budapešti – slovenskí sorosovci sa predháňajú v tom, aby bola v Bratislave – a to celé môže byť zástierkou na to, že „Gitler kaput“, ale ide sa ďalej podľa plánu. V každom prípade – ten starý jašter to má zrátané v každom prípade – uvidíme, čo ďalej tí jeho 2 synovia – osobne vychádzam zo skúsenosti, že zlatá mládež – zhýčkaní a arogantní potomkovia, už nemajú ten drajv, čo pôvodca… Aj Džingischán bol len jeden…

Nula
Host
Nula

… skúsim to prelúskať, či sa niekam nezašil ? Asi rok dozadu som čítal vyjadrenie od B.Fulforda, že sa po nich ide fyzicky aj s odmenami…. Inak zdravím Ťa Maroš ! 😉

jirik
Host
jirik

Italští vyšetřovatelé našli důkazy o vazbách miliardáře George Sorose na pašování lidí a na teroristickou skupinu.

Podle vyšetřování z 5. března našly úřady tyto vazby na Sorosem financované neziskovky, které jsou zapojené jak do pašování lidí, tak i do napomáhání militantům ISIS, aby infiltrovali na Evropský kontinent.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10157-vysetrovani-zjistuje-ze-geoge-soros-financuje-organizace-paseraku-lidi-a-teroristu

jirik
Host
jirik

Návrh českého ministra financí Andreje Babiše na přemístění „pronásledované“ Středoevropské univerzity (CEU) z Budapešti do České republiky pravděpodobně nevyjde. Její přesun totiž naráží na stávající českou legislativu, která obsahuje podobné paragrafy jako ta, kterou maďarským parlamentem protlačil premiér Viktor Orbán. Nepravděpodobný se podle právníků zdá být i scénář, v němž by CEU kvůli přesídlení zcela změnila své fungování. Přestěhování školy mimo Maďarsko si navíc nepřejí ani její bývalí studenti. České ministerstvo školství chce ale podle zjištění INFO.CZ ještě o celé věci jednat s rektory.
http://www.info.cz/svet/univerzita-kontroverzniho-miliardare-se-do-ceska-nepresune-orbanuv-zakon-tu-uz-davno-plati-7698.html

tomáš marný
Admin

5

Martin
Host
Martin

Och ,je víc než rok od napsání článku a ten kripl pořád nechcípl. Jaká to škoda pro lidstvo.