Soudce bránil svoji rodinu a dům před lupiči. Byl zatčen a je obviněn z rasového útoku

67letý Nigel Stringer bránil svoji manželku Cindy a tři děti před lupiči, kteří se vloupali na jeho pozemek počátkem tohoto roku. Lupiči měli nože, kovové pruty a kuši. Nebyli však zatčeni, místo nich policie odvezla majitele domu.

Stringer musel podat osobně trestní oznámení proti lupičům, protože policie je nezatkla. Navíc sám stane před soudem, protože během potyčky s lupiči nazval lupiče „negry“, proto byl obviněn z rasového útoku.

 

 

„Všichni by se obrátili v hrobech, kdyby viděli, jak současná politická korektnost vede k tomu, že jsme byli se synem odvezeni z našeho domu za to, že jsme bránili naši rodinu,“ sdělil soudce deníku Daily Mail.

„Když nás policie zatkla, nechala moji manželku a dcery bez ochrany s některými bandity, kteří zůstali u nás v zahradě,“ dodal.

Uvedl rovněž, že policii nezajímala poranění, která utržil při potyčce s lupiči. Příslušníci policie mu sdělili, že členové gangu prostě vešli do jeho zahrady a „neudělali mu nic zlého“.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LiběnaRodo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Rodo
Host
Rodo

Na konec to bude tak že když Vám lupič vleze domů bude tu muset umožnit odnest si co chce dělat si ve Vašem domě co chce znásilnit Vaši ženu nebo dceru a nebudete smět mu nijak ublížit protože takové bestie budou chránění zákonem či různými neziskovkami vydávající se lidskoprávní a pro to svojí ještě zatím malinkou dcerku přihlásím na bojové umění aby se s takovou verbeží která se tady v blízké budoucnosti může prohánět po městech a hromadně znásilňovat jak někde ve Švédsku Německu Francií atd. Díky našim Loutkovodičům co je ovládá Brusel a Makrela