Soudce bránil svoji rodinu a dům před lupiči. Byl zatčen a je obviněn z rasového útoku

67letý Nigel Stringer bránil svoji manželku Cindy a tři děti před lupiči, kteří se vloupali na jeho pozemek počátkem tohoto roku. Lupiči měli nože, kovové pruty a kuši. Nebyli však zatčeni, místo nich policie odvezla majitele domu.

Stringer musel podat osobně trestní oznámení proti lupičům, protože policie je nezatkla. Navíc sám stane před soudem, protože během potyčky s lupiči nazval lupiče „negry“, proto byl obviněn z rasového útoku.

 

 

„Všichni by se obrátili v hrobech, kdyby viděli, jak současná politická korektnost vede k tomu, že jsme byli se synem odvezeni z našeho domu za to, že jsme bránili naši rodinu,“ sdělil soudce deníku Daily Mail.

„Když nás policie zatkla, nechala moji manželku a dcery bez ochrany s některými bandity, kteří zůstali u nás v zahradě,“ dodal.

Uvedl rovněž, že policii nezajímala poranění, která utržil při potyčce s lupiči. Příslušníci policie mu sdělili, že členové gangu prostě vešli do jeho zahrady a „neudělali mu nic zlého“.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Rodo napsal:

    Na konec to bude tak že když Vám lupič vleze domů bude tu muset umožnit odnest si co chce dělat si ve Vašem domě co chce znásilnit Vaši ženu nebo dceru a nebudete smět mu nijak ublížit protože takové bestie budou chránění zákonem či různými neziskovkami vydávající se lidskoprávní a pro to svojí ještě zatím malinkou dcerku přihlásím na bojové umění aby se s takovou verbeží která se tady v blízké budoucnosti může prohánět po městech a hromadně znásilňovat jak někde ve Švédsku Německu Francií atd. Díky našim Loutkovodičům co je ovládá Brusel a Makrela

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.