Soukromý vyzkoušený návod, jak se zbavit všech parazitů. Všech parazitů a to najednou

…..znám mnoho návodů, jak se zbavit různých červů, motolic a jiných nepříjemných parazitů v těle. Jsou buď zdlouhavé a náročné na dodržování, někdy také dost drahé a hlavně mnohdy neúčinné….

01:54

Od skutečně funkřních odčervovacích preparátů, které byly pro zvířata, ale fungují i na lidi, jsem kdysi odešel. Co funguje na zvířata, funguje většinou i na lidi.

Zvolil jsem jinou taktiku a ejhle, ona funguje. Pamatujte si prosím v jednoduchosti je krása a genialita. Nepotřebujeme žádnou chemii, všechno máme v přírodě kolem sebe, jen je nutné pochopit správnou funkčnost a potřebné množství.

Když jsem byl malý chlapec, mohl jsem jíst cibuli a česnek stejně jako jablko. V určité době se to zlomilo a syrový česnek či cibuli ve větším množství nedám, navaluje se mně.

Ale přišel jsem na jiný trik. Pokud ho dodržíte, nebudete se stačit divit, jak se Vám uleví a přestanou mnohé potíže organismu. Pamatujte, asi 50% poruch organismu je způsobeno parazity a červi.

Co tedy udělat. Koupíte si 35 až 75 hlaviček česneku. Je nutné aby byl český a nikoliv GMO z dovozu z Číny. Tedy u soukromého zemědělce někde za městem, nejlépe bez chemie a postřiku tedy bio. Já ho koupil hned 5 kilo, přestože jsem si 5 kilo vypěstoval sám na zahrádce. To mám ale na zimu.

Pro totální odčervení člověka, aby vyšli veškeří paraziti z těla ven, je nutný následující postup. Po dobu 14 dnů budete denně jíst 5 hlaviček česneku následujícím způsobem upraven.

Vezmete 5 hlav česneku, odříznete horní část tak, aby byly vidět konečky stroučků. Potom je dáte do varné skleněné misky a naspodek dáte pečící papír. Polejete česnek olivovým olejem a misku zavřete. Dáte do rozehřáté trouby na 180°C a pečete asi 45 minut -50 minut. Potom misku otevřete a necháte ještě 2 minuty bez víka, aby mírně zkaramelizoval. V žádném případě nepoužívat hliníkovou fólii alobal a tuk, jak se většinou pokrmy zapékají a upravují. Hliník přechází při vaření do pokrmu a tím se trávíte.

Ostrou chuť, kterou česnek má, pečením zcela ztratí a je mírně nasládlý a chutná oříškově. Není skoro poznat chuť česneku. Stroučky potom vyloupnete a jíte je třeba k opečeným bramborům nebo si je namažete na chleba jako pomazánku a osolíte. Je důležité každý den po dobu 14 dnů sníst 4-5 hlaviček.

Když chodíte do práce, uděláte si to klidně i večer na večeři.

Osobně jsem neměl, aspoň si to myslím, mnoho parazitů, ale střeva  se dobře vyprázdnila. Ten nejzajímavější moment byl, když jsem zjistil, že už po prvních dvou dávkách česneku jsem přestal při pohledu do modré oblohy pozorovat nějaký zajímavý útvar, který se mně tam objevil asi před dvěma roky. Byl to takový průhledný vlnitý „červík“ spojený kruhovými spojkami. Viděl jsem ho jenom při pohledu na světlou oblohu, jinak jsem ho nepozoroval.

Od člověka, který se kdysi v Rusku zabýval parazity vím, že je to nejlepší antiparazitikum, které vyžene z těla všechno. Dokonce i pásovci se sami raději rozloučí a odejdou, dle jeho slov.

Můj osobní zážitek s návštěvníkem v oku, který odešel, mně naprosto přesvědčil o jeho funkčnosti. Dle odborníků na můj bývalý problém nic neexistuje. Takže existuje a oni to neví, díky jejich „VZDĚLÁNÍ“.

Hurá do práce,  nakoupit česnek, upéct a namazat na chleba a dát se do jídla…….

Dobrou chuť Vám všem přeje tm…..

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18 komentářů

 1. Nesmrtelný napsal:

  Děkuji za tip. Jdu na to a jsem zvědav jestli to z očí také zmizí

  • tomáš marný napsal:

   Milý nesmrtelný,
   jen do toho, je to perfektní kůra, sám jsem ji dělal a je velice účinná. Doporučuji všem. Jsme tu proto, abychom si navzájem pomáhali a podporovali. Napište pak jak proběhla…..
   tm

 2. Maroš napsal:

  Ešte sa tak zbaviť jedného červíka – v hlave. Toho, ktorý spôsobuje to prehnané sebapozorovanie – posadnutosť stále niečo na sebe riešiť. Návod na zlikvidovanie najhodnotnejšej látky v cesnaku – alicínu – skutočne nepotrebujem. Niektoré parazity – v inak neoslabenom organizme – sú súčasťou nášho imunitného systému. Často sú dočasné – telo sa ich dokáže zbaviť aj intuitívne – chuťou na určité koreniny, tekvicové semiačka atď. Tohto roku začali u nás v konkr. supermarkete konečne predávať náš cesnak – v lete a mimo chladničky – v bedničke na zemi na zemiaky tekvice a pod, mi vydržal bez klíčenia a zaplesnenia vyše 2 mesiacov – chuť a vôňa samozrejme neporovnateľná s tým čínskym hnojom. Tepelné spracovanie cesnaku už patrí k ochuťovaniu jedál, ale aby aby som barbarsky zničil 10 kg, či koľko – kvalitného cesnaku kvôli utkvenej predstave, že mám možno nejakého parazita – tak to by som asi skôr zašiel na psychiatriu – tam podávajú cesnakový džús ako wellcome drink!
  Sajonara!

 3. marcela napsal:

  … děkuji za tip, krásný den.

 4. mariankosnac napsal:

  Takže cca 60 hláv cesnaku a aspoň skúsiť nájsť slovenský, obvykle majú čínsky a španielsky (ten býva silný a možno by tiež na toto stačil). „Červy“ v oku viditeľné proti svetlu sú do istej miery normálne. Ja vidím niečo ako pohybujúci čierny dym/vlákna.

  • Maroš napsal:

   mariankosnac – existuje len jeden najchutnejší cesnak na svete – botanický cesnak úzkolistý – je jarný, teda kvôli úrode sadí sa na jar, ale ako trvalý sa môže sadiť hocikedy, v pôde sa v lete cibuľky zapuzdria a prečkajú sucho, staršie cibuľky sa v pôde voľne rozpadajú a cesnak sa takto udržiava nenápadne na rovnakom mieste – až do prvej kosby trávy, potom môže opäť vyrašiť na jeseň a na jar opäť vyraší. Keďže má tenké listy – človek si ho často pomýli s trávou, až tá vôňa prezradí, čo si odtrhol. Teda – jeho pestovanie vyžaduje čistotu na hriadke, je to pracné. Ale! Hlavička takéhoto cesnaku vydrží 3 roky skladovania. V Juhoslávii je to národný cesnak – bez toho nemôžu byť žiadne domáce klobásy, Vôňa v polievke – božská! A to najpodstatnejšie – keďže v hlavičke sú okolo 4 strúčiky a výnos takéhoto cesnaku je zlomok oproti bežnému širokolistému veľkému cesnaku – garantujem každému – že žiaden Číňan ho vo veľkom pestovať nikdy nebude!

  • Maroš napsal:

   mariankosnač – prehliadol som „červy v oku“ – dôsledok starnutia /Slnko/ bielkovín sklovca alebo úrazu. Do určitej miery – lekári tvrdia že vôbec nie – je možné obsah sklovca regenerovať pomocou konzumácie rozžutých hroznových semienok – čo môže byť problém aj so zubami, aj s hroznom, ale sú firmy, ktoré spracúvajú práve hroznové semienka. Vyrába sa aj olej – neskúšal som – dostať ho v predajniach zdravej výživy – ceny hore dole. Ešte raz – ja neviem, či liek je obsiahnutý aj v oleji, alebo len v hmote semiačok. Celkovo – mám hrozna dosť a po rokoch pozorujem určité zlepšenie. Úrazov – monoklov očí, som nielen pri bitkách a športe utŕžil viac ako je zdravé, takže tento problém v očiach mám aj ja.
   https://www.badatel.net/tieto-male-jadierka-zdaleka-prekonavaju-pri-rakovine-kazdu-chemoterapiu/

 5. holofojtos napsal:

  cesnak-slovakia.sk

 6. To je naprosto geniální návod, stahuji a zakládám si ho ihned do mého OneNote a určitě si tuto kúru někdy připravím, moc za něj děkuji!!!!!

 7. Mimochodem, velice krásný nový úvodní obrázek! Krásně ladí s logem a člověk hned má jasný pocit, že váš web zachraňuje tento svět. Ten se podvedl.

 8. renata napsal:

  Moze pomoct vlastnorucne vyrobena tinktura z medvedieho cesnaku? /14 dni sa natlacene listy luhovali v 40% alkohole a potom sa to zcedi, je to riadna pecka, silna, smradlava…../

  • tomáš marný napsal:

   Milá renato,
   nedá se to ničím nahradit. Medvědí česnek je medvědí česnek a česnek stroučkový je zase naprosto odlišný a má jiné esence a látky na vypuzování parazitů. Nahradit tedy nejde…..
   tm

  • Maroš napsal:

   renata – správna tinktúra sa vyrába v zimnom období – z plne zásobených cibuliek medvedieho cesnaku – treba si ich vykopať na známych miestach, umyť – majú tenučkú šupku – a nakrájané na tenké krúžky ich zaliať 96% alkoholom z lekárne – stačí malé množstvo cibuliek v pomere k 1 dcl liehu. Výluh cca 10 dní. Tinktúra sa potom používa po kvapkách – stačia 2 kv. do deci vody. Vôňa je príjemná.

 9. Jozef napsal:

  IrRGY

 10. Jozef napsal:

  A zničí táto kúra aj helikobaktera?

  • tomáš marný napsal:

   Milý josefe,
   ano měla by zničit. Kamarádovi to helikobaktera taky zničilo, ale pořád se mu navalovalo, vydržel a vyhrál…..
   tm

 11. JKG napsal:

  Dobrý den, potřel jsem si česnek své ploché nohy a neveřili byste, co se stalo….
  Pekelně mi začaly smrdět…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.