Soulož s roboty by mohla zachránit naši společnost, věří Církev Satanova

Církev Satanova začala publikovat videa o sexu s roboty, nejedná se ale o trik pro získání internetové popularity.

Uvádí to Metro. Zakladatel Církve Satanovi Anton Lavey předpověděl sex s roboty před více než dvěma desetiletími. Dnešní satanisté stále věří, že by nás to mohlo všechny zachránit.

Podle Laveyho plánu by lidé mohli využít roboty pro ukojení svých temných instinktů.

​Magistr Církve Satanovi Blanche Barton napsal: „Vědci a techničtí šílenci dělají bombastické pokroky v této oblasti tím, že vyvíjejí realistické umělé lidské společníky, obě varianty: jak skutečné panenky, tak i variantu virtuálních facebookových přátel.“

 

 

Církev Satanova má na Twitteru více než 125 tisíc sledujících.

To je krátka správa zo Sputniku: https://cz.sputniknews.com/svet/201801166606812-cirkev-satan-souloz-spolecnost-zachranna/

Nižšie môžete nájsť môj popis videa a pár poznámok k tomu.

Voľný preklad a popis videa:

Video začína vetou z počítačového ztvárnenia ženy: „Ahoj, moje meno je Dennis. teším sa na spoločné poznávanie.“

Následne umelec menom Matt McMullen sa jej dáva otázku po čom túži. Dennis odpovedá, že túži spoznať zmysel lásky a že si praje stať sa prvým sex robotom resp. sex robotkou vo svete.

 

 

Matt McMullen ako každý iný umelec cíti túžbu, cíti sa byť niečim silno priťahovaný. Matt sa cítil najväčšmi priťahovaný práve modelovaním žien. A tak je jeho momentálnou obživou vyrábanie bábik v plnej veľkosti a s vernou anatomickou štruktúrov pre sex.

Momentálne túži po vytvorení niečoho veľkého a rozvíja projekt aj so svojim tímom. Jeho účelom je, zdokonaliť túto sex bábiku pomocou robotiky, umelej inteligencie a prepojiť ju na virtuálnu realitu. Túži, tak ako sám hovorí, prekonať hmotu (pozn. anna: celkom absurdné, čo tak hľadať to niečo za hmotou práve v živej bytosti?) a vytvoriť pocit autentickej živej bytosti, ktorá s daným mužom interaguje a ešte vytvára dojem, že si to užíva.

Cieľom je vytvoriť ozajstné puto medzi mužom a strojom (anna: niet divu, že je to propagované satanistickou cirkvou).

Ženský robotický hlas vo videu hovorí:

„Ahoj. Ty. Áno, rozprávam sa s tebou. Dotkni sa ma. Nie, nežartujem. Dotkni sa ma. Dotýkaj sa ma. Dotýkaj sa ma….“

Prvkami projektu je robotika. Treba vytvoriť autentické pohyby hlavou a odpovedajúci výraz tváre. Ďalším prvkom je umelá inteligencia pre vytvorenie jej osobnosti a či sa jej to páči, či sa jej lúbi, že to cítim týmto spôsobom.

Nasleduje predstavenie prototypu menom Harmony, kde sama robotka hovorí, že jej účelom je vylepšovanie prvkov sexuálnej aktivity.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
jirikjirikLady JanejanderaNula Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
julius
Host
julius

Sex s roboty och a rodit budou robotatka??? To opravdu zachrani nas svet. Ja se domnivam ze jde zase jen o rafinovanou uchylarnu s dilen globalnih hracu jak donutit belochy se nerozmnozovat. Prece jsme ta nezadouci rasa ne?

Jarka
Host
Jarka

Trefně napsané. Není co dodat.

jirik
Host
jirik

Auta jsou schopná sledovat své řidiče, píše Washington Post s odkazem na experty.

Jak se zjistilo, výrobci aut pomocí systémů s připojením na internet sledují umístění auta, rychlost jízdy a také to, jaká hudba hraje v salónu automobilu. Kromě toho, nejnovější auta mohou dokonce zachycovat pohyby zornic řidičů, spočítat váhu sedících vpředu a chuťové preference v jídle.

Experti ovšem nemohou přesně odpovědět na otázku, za jakým účelem firmy potřebují osobní údaje sebrané z desítek milionů aut po celém světě, ve většině případů je ovšem prodávají marketingovým podnikům.
https://cz.sputniknews.com/svet/201801176610320-experti-vysevetleni-auta-sledovani-ridici/

Nula
Host
Nula

..hmmm…. riadny business..tedááá…?! 🙂 Najprv gumená žena a potom drahé čiastiace tabletky ako do umývačky riadu…heh To je tak keď nejaký ortodoxný si lisuje nos v knihách, hodí cez ženu plachtu, napchá do seba Viagru a myslí si, že má medzi nohami hydraulický piest..?! 🙂 Možno to vyrábajú na plnenie pre tých migrujúcich, ktorým pri nadržanom behaní za antilopami v zákrutách zvonia varlata ako zvony v bazilike v Ostrihome ? Ktovie ? I keď po pravde, keď som pracoval v nórsku s nemcami, tak každý z nich mal doma gumenú bábiku a hovorili mi o tom ako o úplne normálnej… Číst vice »

jandera
Host
jandera

Nemyslím, že primární důvod je rekukce bělochů, spíše vše jde v ruku v ruce se záměrem kabaly sterilizovat lidstvo již dnes je většina neplodných a nebo odmítají rodinu. Účelem je spíše protlačit rození ze „zkumavek“ kdy ilumináti budou mít možnost čím otroky geneticky vybavit a nevybavit. Na chytré founy se lidé taky nachytali a na toto jim skočí také.

Lady Jane
Host
Lady Jane

Fuj

jirik
Host
jirik

Nový malware pro Android má širokou škálu špehovacích funkcí Firma Kaspersky Lab informovala o nové malwarové platformě Skygofree pro systém Android. Platforma, která může být využita pro tvorbu různého malwaru (zejména trojských koní), disponuje širokou škálou funkcí pro sledování uživatele. Některé z nich se zatím vůbec běžně neobjevovaly. Kromě sledování SMS, hovorů, kalendáře apod. malware umí například sledování komunikace různých populárních aplikací, například Facebook Messenger, Skype nebo WhatsApp. Skygofree k tomu používá kromě jiného nástroje pro přístupnost. Může také tiše zapnout kameru a zachytit snímek v okamžiku, kdy uživatel přístroj odemyká. Malware se také může připojit na WiFi síť ovládanou… Číst vice »

jirik
Host
jirik

5 odvážných experimentátorů, kteří si nechali implantovat do svého těla elektroniku
https://cz.sputniknews.com/svet/201801186618128-experimentator-elektronika/
Chtěli byste, aby se před vámi všechny dveře otevíraly bez jakýchkoliv klíčů? Nebo například aby pod vaší kůží záhadně blikaly světelné diody? Někteří lidé už takové schopnosti mají.