Spojené státy zkoumají dominantní postavení Googlu a Facebooku a jejich možné porušování soukromí

Více než 40 státních zástupců se spojilo, aby analyzovaly, zda přední velké technologické firmy Facebook a Google porušily antimonopolní zákony a zda používaly protisoutěžní praktiky, které by poškozovaly uživatele.

Státní zástupci v první fázi kontrolují, zda Facebook „potlačil konkurenci a ohrožoval uživatele,“ uvedla v pátek generální prokurátorka Letitia James, která vede vyšetřování. Na analýze se rovněž podílejí generální prokurátoři v Coloradu, na Floridě, v Iowě, v Nebrasce, v Severní Karolíně, v Ohiu, Tennessee a ve Washingtomu DC.

 

 

I největší platforma sociálních médií na světě musí dodržovat zákony a respektovat spotřebitele.

Očekává se, že druhá sonda, vedená kanceláří generálního prokurátora Ken Paxtona, se zaměří na Google, jak uvedl zdroj agentuře Reuters, ale zatím nepadla žádná konkrétní jména. Očekává se, že do tohoto vyšetřování bude zapojeno více než 40 státních zástupců, a podle jiného zdroje se soustředí na ochranu soukromí a dodržování antimonopolních zákonů.

Přeložila tereza | Zdroj: rt.com

Jedná se o další fázi demontáže Deep State Cabal, který tyto firmy ovládá.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. Nula napsal:

    🙂 tento svet je ešte stále na úrovni detí „hrajúcich“ sa na pieskovisku. Na jednej strane čítame takéto články a na druhej trebárs takéto, kde sa malý Kiska s družinou hrá na báčiho : https://stranaspolu.sk/admin/public/docs/spolu_program_dezinformacie.pdf
    Informácie/dezinformácie – lomítko má deliť demokracia, kde väčšina vytvorí pravdu a menšine je tak pridelená nepravda – taká hádka o vedierko. heh Prečo sa báči s družinou nepustí do Googlu alebo do Facebooku za uniknuté data z databáz? Lebo to je obchod, a to báči rád. Budem ticho a vybavím tým na splátky vedierka aj pre ostatných, s ktorými tvorím „väčšinu“ v prehlasovaní mojej pravdy. Stavím sa, že báči a kolektív nemá ani šajnu, čo to je KSB(Koncepcia sociálnej bezpečnosti) ? Je to už smiešne. Veď to je ako na dedine, kde niekto nahlas prdne a zvyšok sa snaží na povel starostu hľadať do nekonečna nevedome už rozplynutý smrad v ovzduší, aby našli vinníka… Do politiky skrátka nesmie isť ani herec, ani obchodník, ani riaditeľ firmy, ani hudobník, ani rušňovodič – to nieje improvizácia na pódiu, alebo trhu, ani jednosmerná cesta sakra. Ty zahraj sólo – nie ty zahraj sólo, to je moje vedierko ! – nie to je moje vedierko !, a nakoniec z toho nastane: Otéééc – oni ma ohovárajú !!! Kto? To neviem presne, ale ohovárajú ma. Nuž tak ich ideme radšej všetkých vytrieskať, to si nenecháme synu!
    Ak by som bol bohom, tak by som sa rehlil až by som sa za brucho chytal?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..