Spustenie nového webu o octovaní

Dovoľujeme si vám oznámiť spustenie nového webu o octovaní. V súčasnosti ako nám ponad hlavami striekajú všetky možné typy jedov na ktoré si spomenú sa tieto data hodia viac ako inokedy.  Pre každého kto chce vlastnými rukami zmierňovať množstvo chemtrails. Viacej dát na http://octovani.mablog.eu/.

 

Odkaz nájdete trvalo na naších stránkach ako obrázok. V pravom panely pod súvisiacimi webmi.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PaveljirikCelestinadftauri Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tauri
Host
tauri

Hmm je to fajn, ale čím víc budu octovat, tím víc nanočástit a virů na naše hlavy, protože tu díru stejně budou chtít zatáhnout. Tak kdy to tedy používat, když chtějí jen sluníčko a nebo přívalové deště, kdy nevíme minuty, kdy bude slejvák a vytopí to sklepy?
Leda koukat stále na radar, kdy se něco začíná dít, tak hned začít stříkat a kropit..Jenže nevíme, kolik deště to bude a déšť taky potřebujem :)))

df
Host
df

No to máš pravdu, že když udělám na obloze díru, tak ti mezuláni zvýší počet přeletů a perou toho tam ještě víc, ale záporné ionty to vysráží, takže se asi nic neděje, jen sou naštvaný a já z toho mám radost. Déšť řídím podle vlastního uvážení, zda je potřeba napršet nebo ne a taky podle toho, že houknu přez plot „japak chceme počasí, hnusně a nebo hezky“ většinou se ozve „hezkyyy“. Dá se do toho zapojit i ta jejich předpověď počasí, když to ukazuje že bude čina tak tady u nás to má mírný průběh a sme v pohodě. Třeba… Číst vice »

Celestina
Host
Celestina

Zajímalo by mě, jak je to v Maďarsku. Za celý týden jsem tam neviděla jedinou čmouhu na obloze. Za letadly se stopy ihned rozpadaly, jinak naprosto čistá obloha nebo s překrásnými mraky formovanými tak, jak to bývalo před moha lety i u nás. Cítila jsem se tam velmi bezpečně, což o ČR zejména o Praze říci nemohu. Zdá se, že naši politici jsou ještě větší zrůdy, než si vůbec dokážeme připustit.

jirik
Host
jirik

U nás celý týden mlíčná obloha a průběžně deštivo, počasí na …..

Pavel
Host
Pavel

V tom případě má plnou pravdu pan Cibulka, když říká o našich politicích, že jsou agenty KGB (já bych přidal anebo CIA, anebo dvojití). Že u nás je u moci cca 27 roků naprostá spodina, to je také pravda, nebo si to alespoň myslím. Myslet ještě můžeme, tam kde tvrzení nám již zakazují. My máme nejméně trojitý problém. Jeden problém je, že jsme převzali nový hospodářský systém (kapitalismus bez přívlastků) druhý problém je, že jsme současně převzali nový společenský systém – vládu tzv. demokracie, třetí problém je, že jsme si tu tzv. demokracii nechali ukrást. Ale tento třetí problém je… Číst vice »