Stalo sa práve teraz! Zmizlo aj Vám 20 – 30 minút času?

Vážení čitatelia,

konečne, po ako-tak úspešnom dokončení technických úprav sa stalo niečo veľmi zvláštne. Medzi 13. a 14. hodinou zmizlo nie len mne 20-30 minút času.

Po napísaní článku o výpadku tadesca som sa išla pozrieť na novinky, čo sme nemohli posledné dni publikovať. Ešte som kamarátovi napísala správu, takže som 1000% vedela, že bolo 13:05. Rychlo som správy prešla, maximálne mi to zobralo 10 minút. Nakoniec som si pustila video, ktoré malo dĺžku 17 minút. Na konci videa mi kamarát odpisuje a pozerám na hodiny, že je 13:58. Hovorím si, že to nie je možné. Tak som si prepočíala minúty. čo som robila a zistila som, že mi zmizlo 20 – 25 minút.

S rozčarovaním píšem kamarátovi, že to nie je možné ale akurát sa mi vyparilo niekam do vemíru minimálne 20 minút.

Na to si premietol on svoju predchádzajúcu hodinu a potvrdil mi, že sa mu stalo to isté. O 13. jedol polievku, potom si dal hlavné a bolo 13:20. Hneď išiel pre drevo, naložiť. Čo zabere pár minút a potom išiel po schodoch k počítaču a hneď mi odpísal na správu, čo som mu písala 13:05. A výsledok? Približne 20 schodov – cesta k počítaču mu zabrala 25 – 30 minút.

Pravdepodobne sa muselo niečo stať a pretočili čas!

Ako ste na tom vy medzi 13. a 14. hodinou?

anna

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  To se stane. :-)))

 2. CZK napsal:

  Hodiny jsem si nehlídal, ale viděl jsem na obloze takový zvláštní „marak“, který vypadal jako ta legendární Enterprise a přesouval se pomalu od západu k východu. Tak třeba tady měli něco na práci a na chvíli zastavili čas, abychom se jim tady nepletli pod nohy 🙂

 3. mariankosmac napsal:

  Zas tak ten čas nesledujem i keby zmizla hodina väčšina ľudí si to nevšimne.

 4. ⚜ aston 405 napsal:

  Právě jsem se díval do historie prohlížeče – od 13 do 14 jsem byl na internetu a žádnou anomálii tam nevidím :(….

 5. Jozef napsal:

  Anička čas neexistuje. Rosteká sa i metrix hýbu sa steny priestor i čas

 6. Ctenar napsal:

  Neregistruji vědomě v tu dobu nějaký výpadek. Spal jsem (heč). Po noční.
  Ale čas je pojem relativní. Pokud se do něčeho „zažerem“ utíká strašně, strašně rychle. (viz. gamesky; ještě jeden level a jdu spát…a šup…sakrýš, už je ráno…:) ). Pokud na zastávce čekáme na trolej, která nás odveze na vysněné rande, jsou dvě minuty nekonečné…:) ,…nebo při záchraně lidského života…

 7. Aťa napsal:

  Prekvapilo ma,ako rýchlo hodiny ukázali 13,25 hod.,lebo podľa mňa prešlo maximálne desať minút od predchádzajúceho pozretia a vtedy bolo 12,55 hod. Chcela som ísť do obchodu na nákup a nechodím von,pokiaľ nemusím po dvanástej, to čakám na trinástku.( Dôvod, v tom čase som cez jeden víkend havarovala.)

 8. CZK napsal:

  Píšu již podruhé – nějak se to nezobrazilo. V Dubí vybuchl transformátor a já jsem viděl takový divný oblak jako loď Enterprice. Pohyboval se od západu k východu. Možná někdo potřeboval 20 minut na práci a abychom nepřekáželi.

 9. alena napsal:

  Možná nás někdo z vesmíru zachránil od nějaké katastrofy…poděkujme mu.

 10. Ludmila napsal:

  Já jsem si ničeho podezřelého nevšimla. Byli jsme s manželem v kině a všechno časově odpovídalo.Kino začalo v jednu a s reklamami skončilo cca ve třičtvrtě na tři, což naprosto odpovídá. Nechápu, jak by mohlo zmizet někomu půl hodiny a někomu zase ne..:)

 11. Lucie napsal:

  Me se stalo neco podobneho.Neztratila jsem 20 min casu, Jako spise ze jsem skocila o 30 min v pred a pak zase o 30 zpatky na cas ktery byl ten spravny.Varila jsem priteli obed okolo 13:20 kdy jsem si rekla ze mam cas do pul treti nez se vrati z prace v zapeti bylo na hodinach 14:05.docela me to zaskocilo tak jsem pridala do tempa.zkontroluji cas a opet bylo 13:25.Nechapu co se stalo ale jako bych skocila do nejake casove linie ci co.Nikdy jsem nic takoveho nezazila.

 12. kalia napsal:

  Stalo se mi něco podobného – v sobotu jsem chtěla jít do obchodu, bylo 13:05 když jsem se začínala chystat. Uběhlo max půl hodiny, ale když jsem se podívala na hodiny, tak bylo 13:58. Zaskočilo mě, kam se podělo těch (minimálně) 20 minut. Jelikož to byl jen pocitově odhadovaný čas, tak jsem to neřešila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..