STAROVĚKÉ JADERNÉ VÝBUCHY. MĚLI UŽ V PRADÁVNU ZBRANĚ HROMADNÉHO NIČENÍ?

anna: Pomali veci vychádzajú na povrch. Počula som o zaujímavej teórií, že žijeme v poslednom matrixe. Tie predošlé skončili tragickou sebadeštrukciou pomocou atomových bomb.

 

Starověká literatura je plná odkazů na zbraně hromadného ničení používané prehistorickými bohy. Mnozí historikové si myslí, že jde o mytologii bez jakéhokoliv vztahu k moderním technologiím.

 

 

Že by ale před tisíciletími opravdu zbraně hromadného ničení měli?

Ale po provedení o něco pečlivější analýzy korelací s archeologickými objevy mohou tyto odkazy začít zapadat do kategorie „historie“ se vším, co k tomuto oboru patří. I když je to ohromující, i když vypadají neuvěřitelně, tak už v časech, které lze těžko datovat, probíhaly války, při nichž se používaly atomové a neutronové bomby, ale i vojenské technologie, které zatím známy nejsou.

Jaderná válka popisovaná v epické historii Indie

V Mahábharátě, v ohromném epickém velezpěvu ze starověké Indie, se popisují přesvědčivé a barvité epizody jaderné války.

 

 

Komparativní analýza mýtů výzkumníkům umožnila dospět k domněnce, že Mahábharáta mluví o čemsi, co existovalo tisíce let před námi, o Asurské civilizaci, která stejně jako Atlantida, Lemurie a Hyperborea existovala ještě před současnou civilizací.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "STAROVĚKÉ JADERNÉ VÝBUCHY. MĚLI UŽ V PRADÁVNU ZBRANĚ HROMADNÉHO NIČENÍ?"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mikessska
Host
Mikessska
Interwiu s mimozemšťanem by měla být povinná četba 😀 Ano, věřím tomu, že se v minulosti takto mohli zničit…Je to pravděpodobné…Přijde mi zvláštní, že někteří lidé věří, že existovala Atlantida atd., ale nevěří, že se zničili svépomocí, nýbrž si myslí, že šlo o klimatické změny a pohromy přírodních živlů… Je to na palici. Nedávno mi známý k tomuto tématu řekl, že by přeci, po těch létajících plavidlech něco muselo zbýt…no, na to jsem odpověděla, že když to chce někdo utajit, a má k tomu dostupné možnosti, tak stopy lehce zahladí. Dějepis by se na škole neměl vůbec vyučovat…je to snůška… Číst vice »
Laco
Host
I.P. Ščepetněv ve své knize „Zpěvy pekla“ uveřejnil úryvky z deníku jiného francouzského důstojníka, Charlese Artoise, který se tažení rovněž zúčastnil:„Stál jsem na nádvoří velké ruské usedlosti… Vtom se prudce rozhořelo světlo, žhavé, bílé, oslepující a svítilo ne déle než pět vteřin, přesto stihlo spálit tváře Paula Berge, který stál na balkóně. Stěny i krovy domu začaly doutnat. Přikázal jsem vojákům vylít na krovy několik desítek věder vody a jen díky tomu se podařilo usedlost zachránit. V dalších usedlostech bližších k zjevivšímu se světlu vypukly požáry. Právě tento záhadný nebeský záblesk byl příčinou strašlivého požáru, zničení Moskvy… Link na celý… Číst vice »
Anonymní
Host
Anonymní

5

jirik
Host
jirik

Objekt z jiné sluneční soustavy mohla být mimozemská sonda, vědci ještě narychlo zaměřují teleskopy

Vědci se podle listu The Daily Mail chystají prověřit, zda vesmírné těleso Oumuamua, které minulý měsíc minulo Zemi, není zkonstruováno mimozemskou inteligencí. Objekt ve tvaru doutníku o průměru asi 400 metrů je prvním známým návštěvníkem zvnějšku sluneční soustavy a mate astronomy. Nejprve se domnívali, že jde o kometu, později ho měli za planetku a nakonec za těleso mezihvězdného původu.
https://www.novinky.cz/veda-skoly/457579-objekt-z-jine-slunecni-soustavy-mohla-byt-mimozemska-sonda-vedci-jeste-narychlo-zameruji-teleskopy.html

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!