Stoupenci placaté Země vysvětlili, proč nelze přepadnout přes okraj

…..Tak tahle zpráva mě upřímně pobavila….

raja


Dvě stovky příznivců teorie o placaté Zemi se na setkání v Birminghamu přely o vysvětlení, proč se člověk, který došel na okraj, nezřítí do vesmírného prostoru.

Zdůvodnění je podle listu The Telegraph stejně nesmyslné jako tato teorie. Podle jejích zastánců to funguje stejně jako v počítačové hře Pac-man: člověk, který došel na okraj Země, se „automaticky“ objeví na druhé straně planety. „Jednoduchá teleportace,“ vysvětlil organizátor setkání Darren Nesbit.

Další jednání jeho souvěrců se má podle listu The Telegraph konat v listopadu v americkém Denveru. Na programu bude mimo jiné kritika americké vesmírné agentury NASA, která prý zfalšovala všechny snímky Země.

Výsledek obrázku pro pacman

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Abc napsal:

  Zde se hodně propaguje dutá země(společně s ní jsou ve starších článcích i flat earth zmínky), a nasa propaguje kulatou zemi s jádrem.

  Kde je pravda a v čem to změní bytí na Zemi, jestli je třeba skutečně „dutá“ :))), či plochá :))).

  • raja napsal:

   V čem to změní bytí na Zemi? No, pokud by se lidé dozvěděli pravdu, tak by se asi museli hluboce zamyslet nad svojí důvěrou vůči systému a takové poznání navíc vyvolává spoustu dalších otázek, nejen z oblasti fyziky, ale také existenčních. Já, kdybych byla ovčan a někdo mi ukázal pravdu o duté Zemi, tak se mi zboří celý domeček z karet. Proč tu jsme? Odkud jsme? Jak je možné, že nám lhali? Co je tam venku? Je možné dostat se ven?

   • Abc napsal:

    A nejsme tu nahodou kvuli zkusenostem? Jak na sobe zapracovat a byt lepsi? Nevybrali jsme(duse) si tuto moznost dobrovolne, byt v tomto obdobi a prozivat to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.