Študentka zaspala vo vlaku: Keď otvorila oči, nemohla uveriť, čo mala v lone!

Ella si na ceste vlakom len na chvíľu zdriemla, ale keď otvorila oči, srdce sa jej rozbúchalo!

Ella Johannessen (23) práve ukončila štúdium na univerzite vo Veľkej Británii a podobne ako u mnohých z nás, jej posledný rok nebol ľahký. Musela nechať svoju prácu na polovičný úväzok, aby sa mohla sústrediť na skúšky. Preto bola zúfalá, keď zistila, že 35 libier (cca 40 eur), ktoré si poslala cez internet banking, na jej účet neprišli.

V sobotu popoludní nastúpila na vlak a jediné, na čo myslela, boli stratené peniaze. Pred sebou mala viac ako hodinu jazdy vlakom, preto sa rozhodla zavolať svojej matke a zdôveriť sa jej o svojich finančných problémoch. Po rozhovore s matkou sa pohodlne usadila na sedadle a na 30 minút si zdriemla. Keď sa prebrala, v lone mala servítku, ale to ešte ani netušila, čo sa pod ňou nachádza. Odkryla servítku a pod ňou a nachádzalo 100 libier (cca 113 eur).

Niekto vo vlaku si vypočul jej rozhovor s matkou a rozhodol sa jej pomôcť, uvádza Mamamia. Mladá žena sa rozplakala, pretože bola veľmi vďačná štedrému cudzincovi, ktorého ani nepoznala. Ella počas posledných 18 mesiacov prišla o otca a oboch starých rodičov, preto jej konečne dokázalo na tvári vyčariť úsmev, že na svete existujú aj dobrí ľudia.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
SotoSonyjirikalenaBED Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Soto
Host
Soto

Z toho plyne mnoho poučení, tak například důvěrné osobní rozhovory se neprovádí tam , kde je kde kdo může slyšet!!!! Ani nevi od koho dastala peníze a ani nevi odkud je měl dárce, mohl to být finanční podvodník ve velkém, kvůli kterému hladoví mnoho rodin ve světě a ona mu říká dobrý. 🙂 Co když to byl bankster? Hezké příběhy upoutavají pozornost, přestože to dobré si na nich musíme přimýšlet s notnou dávkou naivity. Nebylo by lepší prostě žít v dobrém světě? Jak se to dělá? Tak zrovna lepším přerozdělováním peněz a tento příběh ukazuje , že k tomu máme… Číst vice »

BED
Host
BED

súhlasím s Vami, prečo zmlkli aktivity o základnom príjme ? Prečo sa hustí ľuďom do hláv beznádej, a učí sa ich žobrať ?

alena
Host

ano, souhlasím s vámi se všemi, ale může to být i jinak…..svět je divutvorný

jirik
Host
jirik

Láskyplné slůně obtěžuje sympatickou dívku (VIDEO)
Slůně využilo svého půvabu, aby naplácalo přitažlivé dívce v modrých plavkách, která se s ním chtěla vyfotografovat.
Zdá se, že dívka proti tomu nic neměla…
https://cz.sputniknews.com/videoklub/201802166799251-slune-divka/
https://youtu.be/9iPStLEYwHg

Sony
Host

Tak to by se tady v ČR nemohlo stát. V ČR jsou lidé zvyklí jenom brát a nic na oplátku dávat. Ten muž měl asi dobré srdce, tak nechápu výše uvedené komentáře, které toho muže ještě kritizují a hledají u něj postranní úmysly. Typická česká povaha – všechno kritizovat i to dobré.

Soto
Host
Soto

Na každém plusu je špetka mínusu a protože o tom víte totálně kulove, tak ani nevíte proč je cesta do pekla dlážděna samými dobrými skutky. A to se právě děje nejen v čr, ale celkově, všechno je skvělý a báječné, akorát že jdeme svorně s celou planetou do záhuby, ekologicky , politicky a vojensky. Je třeba nenechat si mazat med kolem huby, kdyby aspoň med, ale je třeba vědět jak se té bídy převlečené v beranci roucho, zcela vyhnout. Ale trubky , které nic neví mají rádi otroctví a ponižování a pár drobků od pánů a ponizene za ně děkuji… Číst vice »