Šungitové čepice

Nabízím šungitové čepice, které sama vyrábím a s nimiž mám já i další lidé velice dobré zkušenosti. Níže uvádím oficiální popis výrobku:

Šungitová čepice

Šungitová čepice je speciální pokrývka hlavy, jejíž nošení se pojí s blahodárnými účinky na vaše tělo i mysl. Dnešní svět je přesycen elektrosmogem, zářením a mikrovlnami všeho druhu. Každý den je činnost vašeho mozku narušována mobilním a Wi-fi zářením. Situace je o to horší, pokud navíc bydlíte blízko vysílače, který do několikakilometrové vzdálenosti vysílá silné mikrovlny ovlivňující správnou činnost mozku. Právě kvůli těmto vysílačům lidé často trpí silnými migrénami nebo cizími myšlenkami – vysílače bývají zneužívány na různé experimenty na ovládání lidské mysli.

Šungitová čepice představuje spolehlivou ochranu před všemi zmíněnými nepříznivými vlivy. V momentě, kdy si ji nasadíte, pocítíte silnou úlevu a bude vám připadat, že máte „lehčí hlavu“.

Co je šungit?

Å¡ungit s ostrými hranamiŠungit je prastará polyminerální uhlíková hornina s řadou léčivých účinků a velkým využitím. Stáří šungitu se odhaduje na 2 miliardy let. Jediné naleziště šungitu se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku.

Šungit má značně neobyčejné složení, strukturu, fyzikální a chemické vlastnosti, má záhadný původ a široké spektrum využití.

Vědecké výzkumy prokázaly řadu úžasných vlastností šungitu. V šungitu je přítomná skoro půlka prvků periodické soustavy, ale nejdůležitějším a nejzajímavějším je uhlík.

Šungit je velice všestranná hornina, která je známá pro svoji neobyčejnou schopnost čistit vodu. Šungitové krémy zase deklarují protizánětlivé a hojivé účinky, dokážou odstranit otoky, zmírnit bolest a zvýšit mikrocirkulaci krve ve tkáních.

Lidé si pro blahodárný vliv léčivých kamenů pořizují i šungitové obložení místností. Podobný princip se uplatňuje také v tzv. šungitové komnatě. První taková vznikla v dětském alergologickém sanatoriu Čajka v ruské Soči. Celý jeden pavilon tam tehdy obložili šungitovými kameny a lékaři zaznamenali rychlý ústup nemocí u malých pacientů, kteří v něm krátkodobě pobývali. Zvýšila se u nich efektivnost tradiční léčby, snížila se frekvence nemocí z nachlazení a zlepšil celkový zdravotní stav.

Proč nosit šungitovou čepici

Šungitová čepice pomáhá proti bolestem hlavy, migrénám, špatné koncentraci, poruchám spánku, obsesím, úzkostem, únavě, „cizím myšlenkám“, zhoršené paměti i depresím.

Pro koho je šungitová čepice vhodná?

Pokud trpíte výše zmíněnými problémy, žijete v prostředí prosyceném Wi-fi zářením nebo poblíž vysílače, anebo se zkrátka chcete chránit před špatnými vlivy okolního prostředí a předejít zdravotním problémům, pak je tento produkt právě pro vás.

Jak šungitovou čepici používat?

Šungitovou čepici lze používat během celého dne. Díky pohodlné trojité vrstvě čepice-šungit-čepice je možné produkt používat i na noc. Jít do postele s šungitovou čepicí na hlavě má své výhody, jelikož urychluje proces usínání, zlepšuje kvalitu spánku a během něj vás i váš mozek chrání před škodlivými vlivy záření.

Údržba šungitové čepice

Čepici lze prát v ruce s použitím běžných čistících prostředků.

Jak šungitové čepice vyrábím?

Základ šungitové čepice (tzn. našívání kamínků na první ze dvou čepic) zhotovuji na šicím stroji. Po vytvoření základu na něj ručně našiji čepici druhou.

Dostupnost

Šungitová čepice je dostupná v těchto barevných variantách:

žlutá, oranžová, červená, světle zelená, tmavě zelená

 
vínová, modrá, černá, růžová, šedá

 

Doručení

Výroba šungitových čepic je časově náročná, přičemž s výrobou začínám vždy až po obdržení objednávky, abych přesně věděla pro koho šiji, zda pro muže či ženu, jakou barevnou variantu, apod. Vzhledem k tomu se doba doručení může prodloužit. Proto pokud máte o čepičku vážný zájem, doporučuji si ji objednat co nejdříve, abych vás mohla zařadit na první místa v pořadníku.

Čím dříve se ozvete, tím dříve čepičku obdržíte.

Pokud si chcete šungitovou čepici závazně objednat, vyplňte následující formulář a odešlete jej na adresu raja540@protonmail.com

 

Formulář

Počet:
Barva:
Pro koho (muž/žena):
Jméno a příjmení:
Ulice a číslo popisné:
Město:
Poštovní směrovací číslo:

Čepice vám bude dodána Českou poštou na dobírku, její dokončení i odeslání budu předem hlásit e-mailem.

Cena: 2450 Kč
V ceně je zahrnuta dobírka i poštovné.

Pokud vás napadne jakákoli doplňující otázka týkající se tohoto produktu, napište mi na e-mail raja540@protonmail.com, ráda vám vše objasním.