Švédi si do rukou implantují mikročipy. Stovky tisíc zaměstnanců ve Spojeném království čeká sci-fi scénář už zanedlouho

…..nechápu, ale nemusím také vše na této planetě už chápat. Je to děsivé. Lidstvo je tak oblblé, že si nevidí ani na řasu, natož na špičku nosu….

00:05

Celé roky varuji lidi před čipováním a znamením šelmy. Je to také psáno v nejzločinnější knize planety země v bibli. A lidem to nevadí, že prodají svoji duši. Co prodají, darují!!!!!
Šest padlých andělů se těší na přicházející dobu….

Scénář jako z vědeckofantastického filmu se začíná naplňovat.

Kdysi nás strašili, že jednoho dne přijde čas, kdy světové vlády začnou své obyvatele ovládat a kontrolovat pomocí čipů implantovaných pod kůži. Proroctví se obávala toho, že v nás čipy zůstanou navždy, protože by případné násilné odstranění zpod kůže upozornilo vládní složky a člověk by byl potrestán.

Momentálně se technologie pohnuly dopředu natolik, že by vlády mohly implantování čipů klidně zrealizovat, avšak lidé se začali označovat zcela dobrovolně. Snad největší trend dnes existuje ve Švédsku.

Za čipem se neskrývá žádná revoluční technologie, kterou nám dodnes zatajovali. Čip pracuje na stejném principu NFC technologie jako dnešní bezkontaktní platební karty, a tak si Švédové uvědomili, že ze smartphonu či peněženky dokáží nástroj pro ověřování identity, platby a pohodlný přístup do práce nebo fitka přemístit přímo pod kůži. Za čipy stojí společnost BioHax International.

 

Maličká zařízení pracují v pasivním módu, takže čtečky dokáží identifikovat údaje, které jsou na nich zapsány, zatímco čipy samotné nedokážou aktivně číst údaje z okolního světa. Neměly by proto představovat výrazné bezpečnostní riziko, avšak čím více informací o člověku na jednom čipu, tím větší nebezpečí, že by čip mohl být zneužit.

Ve Švédsku se podle současných statistik nechaly očipovat již více než 4 tisíce lidí, přičemž hrstka velkých korporací nabízí čipy pro zaměstnance zcela zdarma. Čip při pohledu na ruku není vidět, nijak nenarušuje běžný život a nahmatat ho můžeš po přitlačení. Nejčastěji si ho lidé vkládají pod kůži mezi palcem a ukazováčkem, samotná implantace probíhá pomocí stříkačky.

Fenomén čipování přitom nezůstává jen ve Švédsku. Zmíněná společnost BioHax International v nedávném článku pro Daily Telegraph prohlásila, že momentálně jedná s několika britskými firmami, které zvažují, že začnou lidem zařízení nabízet. Odstranily by se tak přístupové karty, ověřování identity by bylo zjednodušené a platit by se s čipem dalo i v jídelně.

 

Jak uvedl zakladatel firmy BioHax Jowan Osterlund, zavedení čipů mají v plánu firmy zaměstnávající stovky tisíc pracovníků. Jeden čip stojí přibližně 4 500 Kč, a u velkých korporací by mohl ušetřit dost peněz na to, aby ho jejich zaměstnavatelé začali nabízet.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

16 komentářů

 1. mino napsal:

  Nuž je to ako stádo volov keď ide na porážku.

 2. Pitrysek napsal:

  Uz jsem to cetla a zustava nad tim rozum stat.. Ale bohuzel, lidi jsou cim dal hloupejsi, oblbnuty technilogii a dnesnimi vymozenostmi.. Uz budeme líní sahnout do tasky pro penezenku a kartu, kdyz staci jen prilozit ruku.. Nechapu ty, kteri se cipuji dobrovolne a pokud nam to bude narizeno vsem, tak nejak stale doufam, ze by se snad uz konecne i ten zbytek rozumnych lidi proti tomu postavil..

 3. Anan napsal:

  Díky za info. Čárový kod se dá rušit Vašim doporučením a já to dělám. Bohužel s tímto vynálezem to bude asi těžší, když se další ovečky nechají dobrovolně očipovat a na dálku ovládat. Nahrají si do čipu co budou chtít včetně zdravotního stavu a dost se ví i o elektromagnetických impulzech. Když pozorují lidí tak kolem mě chodí víceméně naprogramovaní roboti.

 4. malé srdce napsal:

  A nakonec si to budeme muset implantovat všichni povinně! A kdo to odmítne, nebude se moct zaměstnat, nebude mít zdravotní pojištění a vlastně skončí na ulici, protože bez očipování bude postaven na periférii společnosti. Z tohoto já mám největší strach – že už nebudeme mít na výběr.

  • Leia napsal:

   no a tak co se da delat no a jak nebudes mit na vyber bud si vyberes otroctvi nebo ulici myslim ze volba je jasna a ne ze nebudes mit na vyber tak mluvi pouze slabosi fuj styd se tak budem na periferii spolecnosti zrejme nas bude tolik ze si budem moc zalozit samostatne vesnice a budem zit jako jedna velka rodina parada ne 😉

   • malé srdce napsal:

    Leio, tragicky se mýlíš, když si myslíš, že na ulici zůstane velké množství lidí, kteří se nedají očipovat; Opak je pravdou, protože 99,9% lidí se nechá očipovat, aby se vyhnula problémům a aby mohla uživit své rodiny a na ulici zůstane jen nepatrná hrstka lidí, o kterou je už v plánech šedé eminence postarané. Prostě tak to je a protože lidé jsou prostě tací. Raději se nechají očipovat, jako kdyby neměli co do huby. Mají rádi tu svou pohodlnost. Víš, ono je strašně jednoduché říct, že zůstanu na periférii společnosti, ale když k tomu dojde v reálu, jak se ty osobně zachováš? Co když v té době budeš mít rodinu, děti? Půjdeš s nimi žít na ulici? Tomu zkrátka nevěřím. A potom, ty víš, co obnáší život na ulici, žila jsi tak někdy? A co když všichni ti, co se nedají očipovat, nakonec skončí v koncentračních táborech, namísto tvých idealizovaných vesničkách, kde budeme žít jako jedna rodina. Toto si opravdu myslíš? To přeci nemůžeš myslet vážně. Skutečně si myslíš, že oni by nás tak nechali žít? Dám Ti ze zkušenosti jednu radu, dávej si pozor na to, když někoho označíš za slabocha. Většinou to bývá tak, že ti, co nejvíce křičí a druhé označují za slabochy, jsou sami těmi největšími slabochy. Jen hrdina si dokáže připustit, že by mohl selhat v rozhodující chvíli.

    • Maroš napsal:

     Leila a Srdiečko – strach paralyzuje invenciu. Čínske príslovie – „Všetko zlé využi vo svoj prospech!“
     Otázka – ak je globálny systém v podstate parazitický a zločinecký a žije z periférneho zločinu = peniaze tečú hore – kto bude udržiavať túto zdegenerovanú elitu pri bohatstve? Tých 500 miliónv začipovaných otrokov? A ako potečie bohatstvo od týchto otrokov, ak toto bohatstvo je založené práve ako „money as a dept“ – peniaze ako dlh a zlodejina a výpalné? Skrátim – čo tá viditeľná mafia? Bude začipovaná tiež? Všetko má svoj čas – čipy majú zrušiť hotovosť a to je problém pre mafiu – a to je problém pre svetovú mafiu – to 1% z 1%.
     Čipy majú odsledovať pohyb ľudí a ich majetku – v tejto fáze sú takýto ľudia potenciálnymi obeťami cyber mafie – a je tu problém – bezpečnosť.
     Čipy – tie biorezonančné majú pômocť zlikvidovať zdravie, privodiť smrť – pomôcť brakovať už neexploatovateľných a nepohodlných otrokov. Dobre – tak s tým začnú a po čase sa to prevalí – ľudia zoberú nože a sami si tie čipy vyrežú a začne vzbura. A každý má príbuzného – aj dozorcovia. Inak preto likvidujú rodiny – aby existovali len nezáväzné vzťahy. Lenže ľudia tvoria sociálne stádo tak či tak, a to prežije tak, že sa zopár jednotlivcov obetuje a stádo prežije.
     Mauglí pohnal proti tigrovi Šerchánovi stádo byvolov, ktorí z neho urobili rohožku, detto tak rozdupal nevraživú dedinu plnú tupcov. Vždy existuje riešenie – ICH plány stoja na našom strachu. A aj preto nepočítajú s invenciou, s inšpiráciou stáda či jednotlivcov. A už vôbec nepočítajú s Prozreteľnosťou. Všetko môže zmeniť nepredvídateľná udalosť. Čipy treba odmietnuť a basta. Tí prví idioti na ne doplatia ako prví a potom sa uvidí. Stále platí – „Chceš zomrieť pomaly, alebo rýchlo?!“ – odpoveď – „Čo najpomalšie“. Lebo hráme o čas. Treba v prvom rade ZDRŽOVAŤ! Lebo zákon času!

     • malé srdce napsal:

      Předem se omlouvám Tadescu za poněkud delší komentář pro Maroše. Nicméně pochopím, pokud nebude z toho důvodu zveřejněn. Věřím, že i diskuze může být podnětná a plodná; může přinést mnohá porozumění, pokud se nezvrhne do osobní roviny. Diskuze může být i přínosná, pokud respektuje vzájemně si odporující anebo odlišné či rozšiřující se názory různých lidí. Diskuze je v každé civilizované společnosti důležitá, protože nám umožňuje se na daný problém podívat z různých úhlů pohledu.

      Ahoj Maroši, souhlasím s tím, že bychom měli zcela jednoznačně a nekompromisně odmítnout satanský čip – to znamení šelmy, o kterém se píše v Janově zjevení. Ať už si myslíme o bibli cokoliv, věřím že právě Janovo zjevení je prorocká kniha a že Jan (anebo ten, kdo je označován jako Jan) skutečně viděl věci budoucí. Podle této knihy, kdo odmítne čip, ten bude vydán na smrt. Cituji:

      „Bylo jí dokonce dáno obraz té Šelmy oživit tak, aby promluvil, a způsobil, aby byli vydáni na smrt všichni, kdo by se obrazu Šelmy neklaněli. Přiměje tak všechny, malé i velké, bohaté nebo chudé, svobodné i otroky, aby si dali udělat na pravou ruku nebo na čelo znamení a nikdo nebude moci nic koupit, ani prodat, nebude-li znamenán jménem Šelmy anebo číslem jejího jména. “ (Apokalypsa, str. 2154; verš 15-17; Jeruzalémská bible: Písmo svaté vydané Jeruzalémskou biblickou školou. Praha: Krystal OP, 2010. ISBN 978-80-7195-389-0.) – konec citace.

      Z toho důvodu nepředpokládám, že by to bylo tak snadné čip odmítnout. Musíme si uvědomit, že až ten čas přijde (tady si myslím, že lidé, co žijí nyní v tomto hmotném světě to ještě nezažijí, ale ten čas vzhledem k rozvoji technologií je už blízko), tak jen opravdu jen hrstka z nich (jestli vůbec někdo) by skutečně raději zemřela, než aby se nechala očipovat a stala se tak otrokem ve službách šedé eminence.

      Potom je tu další věc. Ty Maroši píšeš o tom, že si lidé čip jednoduše vyříznou a nastane vzpoura. Tu bych to také neviděl až tak růžově. Jistě mi dáš za pravdu, že se technologický pokrok neuvěřitelným způsobem neustále vyvíjí. Něco mi říká, že čip nebude tak lehké vyříznout z těla. Podle mne bude čip v budoucnosti napojen na naše nervová zakončení a právě z toho důvodu ho nebude lehké jen tak vyříznout, protože odstranění čipu bude spojené se značnou bolestí. Ano, jistě se najde nějaký způsob, ale nebude to tak lehké, jak si myslíme.

      Souhlasím s tebou v tom, že naším největším nepřítelem je náš vlastní strach. Podstatné je postavit se nepříteli a vykázat ho tam, kam patří. Ale je důležité to udělat ihned v zárodku, protože když se ten virus šelmy rozšíří, už ho bude velmi obtížné izolovat. Náš boj zatím spočívá v informování ostatních, tak jako to dělá třeba Tadesco bez ohledu na to, co sklidí. I to je odvaha, nebát se sklidit výsměch a pohrdání, ignoraci či nabubřelost lidí, kteří si nevidí na špičku nosu… A že se ty věci naplňují, o tom svědčí mnohé indície a Tadesco je pomáhá vyhledávat a skládat do nějakého uceleného mozaikového obrazu, do nějakého logického rámce. A to je myslím si dost trefné. Tadesco vyhledává jednotlivá sklíčka informací, která následně skládá do smysluplného obrazu. Když vidíš pouze ta jednotlivá sklíčka, ještě stále nevidíš ucelený obraz, ale když už těch sklíček máš dostatečné množství, když je potom navzájem propojíš a poodstoupíš, najednou spatříš celou tu velkolepou mozaiku a najednou ti to docvakne… Když však stojíš příliš blízko té pravdě, tak ji také neuvidíš – musíš si nechat potřebný odstup. Přesně tak, jako s tou mozaikou. Budeš-li stát příliš blízko mozaiky, nespatříš její obraz a to, co vyjadřuje. Až když poodstoupíš a obraz se dostane do tvého zorného pole, až tehdy si uvědomíš všechna jednotlivá sklíčka současně, až tehdy spatříš obraz v celé jeho celistvosti.

      Píšeš, že čipy mají odsledovat pohyb lidí a jejich majetku. Ale to už dělají třeba i platební karty a účty, které máme v bankách. Lidé přistoupili na platební karty, což je jeden z mezikroků k technologii čipování. Kdykoli platíš platební kartou, vzdáváš se tím svého soukromí i své svobody. Každou svou platbou jim říkáš, kde platíš, kolik platíš, jakou finanční hotovostí oplýváš, jaké jsou tvoje zvyky. A do konce vědí i za co utrácíš své otrocky vydělané peníze! A vidíš, jak rychle na tu jejich hru s platebními kartami lidé přistoupili. Dnes už to každý považuje za normální mít platební kartu. Však vývoj, budoucnost, moderní doba a tak… Však to přeci šetří čas, je to údajně bezpečné a bla, bla, bla…

      A takto se postupně přiškrcuje oprátka a než si to člověk uvědomí, tak už bude tak přiškrcený, že už nebude mít sílu se z té smyčky vyvléknout. A to už nemluvím o špionážních sociálních sítí, Windows, internetu a iks dalších a dalších věcí… Všude je zaznamenaná tvá stopa. Něco takového jako soukromí už dávno neexistuje. Neustále jsme sledovaní, omezovaní a jen slepý to nevidí anebo jen nechce vidět, že se čas naplňuje…

    • Roman napsal:

     Přesně řečeno.

 5. mariankosmac napsal:

  Švédi sú vygumované tupelá, tak začínajú od nich. Raz bude všetko v čipe, občiansky, bez čipu ani nezaplatíte.

 6. Maroš napsal:

  A implementácia LGBT agendy pokračuje ďalej a novinári sú jej nápomocní…
  „Hoci svadby párov rovnakého pohlavia nie sú u nás zákonom dovolené, predsa sa dejú.“
  https://www.cas.sk/clanok/765613/prva-svadba-lesbiciek-na-slovensku-ruca-stereotypy-pri-tomto-videu-sa-neubranite-slzam-video/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie-24.c.x…B.1

 7. Igor Zemánek napsal:

  Mohu se Tomáši zeptat, v čem je Bible nejzločinější knihou na světě? Jinak ty tři 6, o kterých všichni píší, nejsou čipy.

  • tomáš marný napsal:

   Milý igore,
   pokud si poslechnete KARDINÁLA JUDASE, tak se to dozvíte proč. Jakékoliv náboženství bylo „jimi“ vytvořeno na zotročení člověka a likvidaci přirozeného rozvoje a vývoje lidské rasy. Všechna náboženství a všechny jejich bible jsou manipulací lidí a vymývání mozku ON LINE. Stačí?????
   tm

   • Igor Zemánek napsal:

    Já jsem si Tomáši Judase poslechl, a taky vím, bez toho, že bych to musel slyšet od něj, že všechny náboženské organizace patří Satanovi. To je informace zapsaná v Bibli na několika místech, takže bych neviděl toto jako důkaz, pokud mne někdo pravdivě informuje, tak to asi nebude zločinec?

 8. fohat napsal:

  Fešáci bratři Mašínové,kteří měli v genech chlapství svého táty měli rozporuplnou historii.ve které je zdrávo se přiklonit k třídnímu boji v 50letech,který,jak si pamatuji,tak byl nízce podlý a primitivní..Jenom jeden bratr Mašín si pohnojil své renomé,když prohlásil,že má byznys s VÝROBOU ČIPU.. Tím je dokázáno,že lidé se MĚNÍ a hra Matrix dělá divy. https://rutube.ru/video/d4c56723bfd83c1f3270bd4314065f2a/ https://rutube.ru/video/ac9096601d36de4ea6aa82fbc03e6c75/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..