Švédi si do rukou implantují mikročipy. Stovky tisíc zaměstnanců ve Spojeném království čeká sci-fi scénář už zanedlouho

…..nechápu, ale nemusím také vše na této planetě už chápat. Je to děsivé. Lidstvo je tak oblblé, že si nevidí ani na řasu, natož na špičku nosu….

00:05

Celé roky varuji lidi před čipováním a znamením šelmy. Je to také psáno v nejzločinnější knize planety země v bibli. A lidem to nevadí, že prodají svoji duši. Co prodají, darují!!!!!
Šest padlých andělů se těší na přicházející dobu….

Scénář jako z vědeckofantastického filmu se začíná naplňovat.

Kdysi nás strašili, že jednoho dne přijde čas, kdy světové vlády začnou své obyvatele ovládat a kontrolovat pomocí čipů implantovaných pod kůži. Proroctví se obávala toho, že v nás čipy zůstanou navždy, protože by případné násilné odstranění zpod kůže upozornilo vládní složky a člověk by byl potrestán.

Momentálně se technologie pohnuly dopředu natolik, že by vlády mohly implantování čipů klidně zrealizovat, avšak lidé se začali označovat zcela dobrovolně. Snad největší trend dnes existuje ve Švédsku.

Za čipem se neskrývá žádná revoluční technologie, kterou nám dodnes zatajovali. Čip pracuje na stejném principu NFC technologie jako dnešní bezkontaktní platební karty, a tak si Švédové uvědomili, že ze smartphonu či peněženky dokáží nástroj pro ověřování identity, platby a pohodlný přístup do práce nebo fitka přemístit přímo pod kůži. Za čipy stojí společnost BioHax International.

 

Maličká zařízení pracují v pasivním módu, takže čtečky dokáží identifikovat údaje, které jsou na nich zapsány, zatímco čipy samotné nedokážou aktivně číst údaje z okolního světa. Neměly by proto představovat výrazné bezpečnostní riziko, avšak čím více informací o člověku na jednom čipu, tím větší nebezpečí, že by čip mohl být zneužit.

Ve Švédsku se podle současných statistik nechaly očipovat již více než 4 tisíce lidí, přičemž hrstka velkých korporací nabízí čipy pro zaměstnance zcela zdarma. Čip při pohledu na ruku není vidět, nijak nenarušuje běžný život a nahmatat ho můžeš po přitlačení. Nejčastěji si ho lidé vkládají pod kůži mezi palcem a ukazováčkem, samotná implantace probíhá pomocí stříkačky.

Fenomén čipování přitom nezůstává jen ve Švédsku. Zmíněná společnost BioHax International v nedávném článku pro Daily Telegraph prohlásila, že momentálně jedná s několika britskými firmami, které zvažují, že začnou lidem zařízení nabízet. Odstranily by se tak přístupové karty, ověřování identity by bylo zjednodušené a platit by se s čipem dalo i v jídelně.

 

Jak uvedl zakladatel firmy BioHax Jowan Osterlund, zavedení čipů mají v plánu firmy zaměstnávající stovky tisíc pracovníků. Jeden čip stojí přibližně 4 500 Kč, a u velkých korporací by mohl ušetřit dost peněz na to, aby ho jejich zaměstnavatelé začali nabízet.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14
Komentujte

avatar
7 Comment threads
7 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Igor Zemánektomáš marnýmalé srdceMarošLeia Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
mino
Host
mino

Nuž je to ako stádo volov keď ide na porážku.

laco
Host
laco

řikejte v pátek volovi,že de v sobotu na porážku

Pitrysek
Host
Pitrysek

Uz jsem to cetla a zustava nad tim rozum stat.. Ale bohuzel, lidi jsou cim dal hloupejsi, oblbnuty technilogii a dnesnimi vymozenostmi.. Uz budeme líní sahnout do tasky pro penezenku a kartu, kdyz staci jen prilozit ruku.. Nechapu ty, kteri se cipuji dobrovolne a pokud nam to bude narizeno vsem, tak nejak stale doufam, ze by se snad uz konecne i ten zbytek rozumnych lidi proti tomu postavil..

Anan
Host
Anan

Díky za info. Čárový kod se dá rušit Vašim doporučením a já to dělám. Bohužel s tímto vynálezem to bude asi těžší, když se další ovečky nechají dobrovolně očipovat a na dálku ovládat. Nahrají si do čipu co budou chtít včetně zdravotního stavu a dost se ví i o elektromagnetických impulzech. Když pozorují lidí tak kolem mě chodí víceméně naprogramovaní roboti.

malé srdce
Host
malé srdce

A nakonec si to budeme muset implantovat všichni povinně! A kdo to odmítne, nebude se moct zaměstnat, nebude mít zdravotní pojištění a vlastně skončí na ulici, protože bez očipování bude postaven na periférii společnosti. Z tohoto já mám největší strach – že už nebudeme mít na výběr.

Leia
Host
Leia

no a tak co se da delat no a jak nebudes mit na vyber bud si vyberes otroctvi nebo ulici myslim ze volba je jasna a ne ze nebudes mit na vyber tak mluvi pouze slabosi fuj styd se tak budem na periferii spolecnosti zrejme nas bude tolik ze si budem moc zalozit samostatne vesnice a budem zit jako jedna velka rodina parada ne 😉

malé srdce
Host
malé srdce

Leio, tragicky se mýlíš, když si myslíš, že na ulici zůstane velké množství lidí, kteří se nedají očipovat; Opak je pravdou, protože 99,9% lidí se nechá očipovat, aby se vyhnula problémům a aby mohla uživit své rodiny a na ulici zůstane jen nepatrná hrstka lidí, o kterou je už v plánech šedé eminence postarané. Prostě tak to je a protože lidé jsou prostě tací. Raději se nechají očipovat, jako kdyby neměli co do huby. Mají rádi tu svou pohodlnost. Víš, ono je strašně jednoduché říct, že zůstanu na periférii společnosti, ale když k tomu dojde v reálu, jak se ty… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Leila a Srdiečko – strach paralyzuje invenciu. Čínske príslovie – „Všetko zlé využi vo svoj prospech!“ Otázka – ak je globálny systém v podstate parazitický a zločinecký a žije z periférneho zločinu = peniaze tečú hore – kto bude udržiavať túto zdegenerovanú elitu pri bohatstve? Tých 500 miliónv začipovaných otrokov? A ako potečie bohatstvo od týchto otrokov, ak toto bohatstvo je založené práve ako „money as a dept“ – peniaze ako dlh a zlodejina a výpalné? Skrátim – čo tá viditeľná mafia? Bude začipovaná tiež? Všetko má svoj čas – čipy majú zrušiť hotovosť a to je problém pre mafiu… Číst vice »

malé srdce
Host
malé srdce

Předem se omlouvám Tadescu za poněkud delší komentář pro Maroše. Nicméně pochopím, pokud nebude z toho důvodu zveřejněn. Věřím, že i diskuze může být podnětná a plodná; může přinést mnohá porozumění, pokud se nezvrhne do osobní roviny. Diskuze může být i přínosná, pokud respektuje vzájemně si odporující anebo odlišné či rozšiřující se názory různých lidí. Diskuze je v každé civilizované společnosti důležitá, protože nám umožňuje se na daný problém podívat z různých úhlů pohledu. Ahoj Maroši, souhlasím s tím, že bychom měli zcela jednoznačně a nekompromisně odmítnout satanský čip – to znamení šelmy, o kterém se píše v Janově zjevení.… Číst vice »

mariankosmac
Host
mariankosmac

Švédi sú vygumované tupelá, tak začínajú od nich. Raz bude všetko v čipe, občiansky, bez čipu ani nezaplatíte.

Maroš
Host
Maroš

A implementácia LGBT agendy pokračuje ďalej a novinári sú jej nápomocní…
„Hoci svadby párov rovnakého pohlavia nie sú u nás zákonom dovolené, predsa sa dejú.“
https://www.cas.sk/clanok/765613/prva-svadba-lesbiciek-na-slovensku-ruca-stereotypy-pri-tomto-videu-sa-neubranite-slzam-video/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie-24.c.x…B.1

Igor Zemánek
Host
Igor Zemánek

Mohu se Tomáši zeptat, v čem je Bible nejzločinější knihou na světě? Jinak ty tři 6, o kterých všichni píší, nejsou čipy.