ŠVÉDKU VYSLÝCHALA POLICIE, VZALI JÍ DNA ZA „ZLOČIN“ SDÍLENÍ VTIPU O ISLÁMU NA FACEBOOKU

32letá žena z Geothenburgu přilákala pozornost úřadů poté, co vystavila níže uvedený obrázek zobrazující muslimizaci v podobě muže, kterému odeberou mozek, načež mu hlavu zabalí do islámského šátkového zábalu.

Ač šíření takovýchto memů může být považováno za urážlivé, tak to, co se dělo dál, bylo už plně orwellovské.

 

Jistý reportér kvůli tomuto příspěvku zalarmoval policii, kdy o ní tvrdil, že se vyjádřila „výhrůžným způsobem“ o chráněné skupině. Tento reportér rovněž předal údaje o její identitě a bydlišti.

Ženu pak předvolali k návštěvě policejní stanice v Gothenburgu, kde jí odebrali DNA a zanesli ji do databáze zločinců.

Žena se za tento příspěvek odmítla omluvit, když tvrdí, že to bylo zamýšleno proti členům ISIS, kdy tvrdila, že i její nejlepší přítel je muslim a že byla v době vystavení obrázku nemocná a měla horečku.

To úřady ale neuspokojilo, neboť se rozhodly dále postoupit s vyšetřováním jejího smýšlení o švédské „multikulturní společnosti“ a s tím, zda „má něco proti muslimům.“ Ta žena trvala na tom, že to bylo proti Islámskému státu, nikoliv proti jednotlivým muslimům.

Avšak Gothenburgská prokurátorka Sara Toreskog se rozhodla vést řízení s obviněním z nenávistné mluvy, načež této ženě hrozí dva roky vězení.

Jak už jsme poskytovali vyčerpávající dokumentaci, je Švédsko autoritářskou zemí, která stíhá lidi i za satiru a vyzrazování pravdy.

Loni byla např. stíhána 70letá Švédka za nenávistnou mluvu, když řekla, že viděla migranty zapalovat auta, což se ve Švédsku děje běžně.

Vyšetřován je také švédský policista Peter Springare za pouhé postřehy o skutečnosti, že za problém se skupinovými znásilněními převáženě odpovídají „v zahraničí narození pachatelé“.

Loni dalo Švédsko na černou listinu nenávisti jejich největší hvězdu YouTube PewDiePie, o které se říká, že je největším švédským exportem od dob Abby a nábytku Ikea.

Levicové skupiny v této zemi sbírají příspěvky ze sociálních médií a pokouší se vypátrat autory „zločinných názorů“ v nich. Těmto skupinám se nejvíce daří odhalovat jako pachatele „podněcování nenávisti“ na sociálních médiích starší lidi.

S tím, jak si v průzkumech před volbami v září 2018 vedou dobře proti imigraci zaměření Švédští demokraté, tak mnozí komentátoři naznačují, že Švédové v těchto volbách už mají asi poslední šanci zachránit tu politicky korektní pekelnou díru, na kterou se proměnila jejich země, než bude příliš pozdě.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
FeliMartin RubášSamTingWongAlespepé Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pepé
Host
pepé
Ales
Host
Ales

Hmm… Za dalsi krok prijede rovnou hlidka saria. Zenu s plnou paradou umuci na miste k smrti a jeji hlavu vyvesi venku jako vystrahu ostatnim.
Ze je to zatim moc? Dejte tomu par mesicu…

SamTingWong
Host
SamTingWong

Doufám, že levicoví aktivisté pak ze Švédska nezdrhnou se slovy „už je pozdě“, ale že tam zůstanou a užijí si jimi vytvořenou multikulturní společnost.

Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Co taky čekat od Švédska. Každý den přichází jiná šílenost, zatímco na ulicích vládne chaos, znásilnění a bombové útoky. Rozklad Švédska se stále zrychluje. Bohužel. Ale alespoň slouží jako odstrašující příklad.

http://www.epshark.cz/clanek/404

Feli
Host
Feli

Hlavní levicoví aktivisté ve Švédsku jsou židé. Je to přibližně 15 let, kdy se k tomu hrdě hlásili a jako důvod uvedli, že Evropa je málo multikulturní.