Švédové se už pomátli?! Aktivisté doporučují rodinám, aby měly méně dětí a zmírnily tak zátěž na životní prostředí

Dnes jsem uveřejnila článek Norská policie bije na poplach: „Radikální Islám převzal město Oslo!“a ve Švédsku globalisté uplatňují svojí agendu na depopulaci bílé rasy i takovýmto „nenápadným“ způsobem. Na jednu stranu slýcháme od evropských politiků, jak Evropa stárne a vymírá, a na druhou stranu tady máme rady „odborníků“ a „vědců“ z neziskovek ohledně snižování uhlíkové stopy tím, že si rodiny budou pořizovat méně dětí. Pokud tedy chtějí mít méně obyvatel, proč tedy připustí příliv dalších nelegálních migrantů?! Migrant snad není člověk, co dýchá a jeho působení v dané zemi zanechává uhlíkovou stopu??? Nezdá se vám toto celé postavené na hlavu? 

Švédové jsou známí svojí šetrností k životnímu prostředí a vzali udržitelnost rozvoje na zcela novou úroveň v rámci vědecky podložených výzev od výzkumníků a ekologických aktivistů , kteří teď radí mladým rodinám, aby měly méně dětí a zmírňovaly tak zátěž na přírodu.

Mnoho Švédů v uplynulých letech přizpůsobilo své zvyky udržitelnějšímu životnímu stylu, který zahrnuje méně jízdy autem, méně konzumace masa a omezování transatlantických letů. Ekologičtí aktivisté však nejsou spokojeni s již „přinesenými“ obětmi a propagují přísnější rodinné plánování s cílem snížit uhlíkovou stopu.

 

Erik Isberg, konzultant v oblasti udržitelného podnikání a zakladatel nevládní organizace Young Collective, popsal tento trend ve stanovisku pro švédský deník Dagens Nyheter. Samotný název „Rozhodni se pro životní prostředí – mějte pouze jedno dítě“ ztělesňuje zprávu v křišťálově čisté podobě.

Vyzývá Švédy, aby povýšili environmentální chápání na „zcela novou úroveň.“ Isberg odkazuje na studii Lund Univerzity v jižním Švédsku, která uvádí bezdětnost jako nejdrastičtější možnost snižování emisí oxidu uhličitého ve vyspělých částech svět.

Podle názoru Univerzity v Lundu znamená mít o jedno dítě méně snížení o 58,6 tun oxidu uhličitého za rok, zatímco život bez automobilu by ušetřil pouze 2,4 tuny oxidu uhličitého ročně, což je téměř 25x méně účinné, uvedl deník Dagens Nyheter. Naproti tomu pečlivé třídění odpadu přispělo ke snížení o 0,2 tun ročně.

Kimberly Nicholas, jeden z výzkumných pracovníků studie, tvrdí, že nadměrná populace je nesprávně považována za problém, který postihuje pouze rozvojové země.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Švédové se už pomátli?! Aktivisté doporučují rodinám, aby měly méně dětí a zmírnily tak zátěž na životní prostředí"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jara
Host

Dítě potřebuje Matku a Otce ve vlastní Rodině,čistý vzduch a čistou vodu,zdravé potraviny.A učit se Pravdu. A vlastně vůbec nepotřebuje hromady umělých hmot, haldy paskvilů na jedno použití pro obrovská smetiště,nepotřebuje dýchat smrady z burácejících kamionů a prostor protkaný cizími,umělými energiemi ničící mysl,samostatné myšlení. Dítě potřebuje lásku rodičů a neponičenou přírodu s prostorem nabitým přirozenými energiemi . Potom může mít rodina i více dětí. A ty děti nikdy nebudou ničit životní prostředí,jak o tom kváká jakýsi ,,černý mnich“ placený Sorosem a Bruselem.

greys
Host
greys

Švýcaři,Němci,Rakušáci a ted už i Švédi…..prostě totální výplach mozku!!! a Norové mají našlápnuto na stejnou cestu…tohle není náhoda..!!!tohle je totální ovlivnování mysli,až se jednou ti idioti probudí…budou myslet že se ocitly na Marsu!!!!

hh
Host

Židovští aktivisté, jde o židovské aktivisty. Toto je klíčové dnes. Problém nezpůsobili migranti, ale ti, kdo to celé desítky let, už někdy od konce WW2 připravovali , organizovali, financovali – a to jsou výhradně židi.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!