ŠVÉDSKO: SEX S MIGRANTY POVAŽUJÍ POMOCNICE V AZYLOVÝCH CENTRECH ZA ZNAMENÍ „TOLERANCE“

How-to-keep-your-hair-healthyBeautiful-Woman-With-Healthy-Hair

Jedna zpráva v souvislosti s migranty a uprchlíky způsobila ve Švédsku doslova pozdvižení. Konkrétně jde o levicové pomocnice, které pomáhají takzvaným uprchlíkům.

Otevřeně a zcela bez zábran hovoří o svých sexuálních kontaktech s uprchlíky, které vnímají jako „znamení tolerance“.

Na švédském levicovém blogu Blankspot jedna uživatelka popisuje svoje intimní zkušenosti s údajně nezletilými žadately o azyl. Jeden z těchto migrantů u této pomocnice občas doma přespal a měl s ní pohlavní styk. Podle jejího prohlášení to ale nebylo nic špatného, protože to je mezi pomocnicemi upchlíkům docela běžná praxe. Uprchlíkovi, který hledá ,,ochranu“, místní dívky dle vlastních slov poskytnou trocha intimity.

Zpráva ve Švédsku způsobila pozdvižení, protože se teoreticky jedná o zneužívání mladistvých. Jedna vládní studie dokonce nedávno zjistila, že 76 procent žadatelů o azyl, kteří jsou považovaní za nezletilé, má nejméně 20 let.

Pomocnice, či prostitutky?

Dřívější zprávy ze Švédska takovou praxi potvrzují. Jedna pomocnice přiznala pohlavní styk s několika „nezletilými“ žadateli o azyl v uprchlickém centru v jihošvédském městě Amal.

V současné době v již vyklizeném uprchlickém táboře ve francouzském Calais také padala četná obvinění ze sexuálního styku mezi dobrovolnicemi a žadately o azyl. Bývalí pomocníci hovoří o ženách, které s migranty provozovaly doslova a do písmene prostituci.

Zdá se, že některé Evropanky mají nekonečně velká srdce a pracují až do roztrhání těla. Pěkně all inclusive. Nebo jsou to jen pomluvy?

 

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "ŠVÉDSKO: SEX S MIGRANTY POVAŽUJÍ POMOCNICE V AZYLOVÝCH CENTRECH ZA ZNAMENÍ „TOLERANCE“"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pomocnice, či prostitutky?
Host
Pomocnice, či prostitutky?

Citat:
Dřívější zprávy ze Švédska takovou praxi potvrzují. Jedna pomocnice přiznala pohlavní styk s několika „nezletilými“ žadateli o azyl v uprchlickém centru v jihošvédském městě Amal.=

= Tohle je hnus, ktery nema obdoby!

julius
Host
julius
Politika jde tak trosku mimo moji obrazutvornost. Ale nelze nad tim ohrnovat nos a rici me se to netyka. To bych byl pak opravdu spatny. Muj nazor je proto asi moc jednoduchy. Jiste se najde dost kritiku. Ale ja verim tomu, ze utikani s vlastni zeme aniz by s eji snazil domorodec zachranit je ubohost. Proto uprchlikum nefandim. Dokonce se domnivam k jejich vysokem IQ ze jsou doslova zneuziti a mozna i necim manipulovani. Je to jako stado slepic ci ovci. Kam jde jedna jdou proste vsichni. Chovaji se tak jak se chovaji. Oni musi, nic jineho neznaji. Nase kultura… Číst vice »
tauri
Host
tauri
Ehmm máš i nemáš pravdu. Bránit tuhle zemi je třeba, pokud i lidi v ní stojí za to. Co je ubohost..? Pokud nejsou lidi tupci, není třeba věčné násilí..Jen s blbcema se musí člověk věčně rvát..a bránit tuhle zemi? Co prosím? Co tu ještě máme? Nic nám nepatří..lidem je to fuk, popř. nic s tím ani dělat nechtějí..jen remcají u píva. Hádají se mezi sebou, řeší chujoviny a ne důležité věci, co pomohou a obohatí. Stále mnoho lidí jsou jako ovečky, co podporují tenhle systém..chodí do práce, která je nebaví, protože si jich nikdo neváží a nemají kvalitní plat. Honí… Číst vice »
Pomocnice, či prostitutky?
Host
Pomocnice, či prostitutky?
Pane/pani tauri, naprosto s Vai souhlasim, ale as na jednu vec. citat: “ Vždyť i dost inteligentních lidí co znám je někde v cizině a sám vidím, co tu zbylo za lidi(alespoň mluvím o městu poblíž a okolí)…jen skutečně pár lidí mi je příjemných. {stimhle s Vami naprosto souhlasim} Sám sebe se ptám, na co ještě stále čekám..co mě tu vlastně drží..“ = Po pravde Vam reknu o te cizine. Ta cizina je v naprosto v tom samem stadiu jako je stadium doma. Pisi Vam z vlastni zkusenosti. „Bránit tuhle PLANETU ZEMI(zemi )je třeba, pokud i lidi v ní stojí… Číst vice »
smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Který Pjakin je to přesně?
S taurim bysme si mohli podat ruce.

Vlad din Transilvania
Host
Vlad din Transilvania

Satanovy souložnice?

lukas44
Host
lukas44

Tyhle asi také trpí Downovým syndromem…

Lenka
Host
Lenka

Blbky nebo zoufalky

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!