Švédsko zahajuje implantaci mikročipů pod kůži zaměstnanců

Švédské firmy začaly implantovat do těl zaměstnanců mikročipy s tím, že pracovníci přijali RFID implantáty pozitivně, protože si myslí, že jsou „moderní, elegantní a pohodlné“ – aniž by se pozastavili nad možnými následky.

Mainstreamová média v USA již vedou propagandistickou kampaň snažící se normalizovat myšlenku mikročipů pro člověka a vysílají zprávy s tvrzením, že děti by měly dostat mikročip „čím dříve tím lépe“ a tvrdí, že Američané přijmou mikročipy, protože bude jejich život „snadnější a bezpečnější.“

Ale zatímco Američané zůstávají nadále ostražití, co se mikročipů pro lidi týká, kampaň za normalizaci mikročipů byla tak úspěšná ve Švédsku, že lidé s RFID implantáty zavedených ve svém těle je dnes považují za „jiný tělesný orgán“ a chlubí se tím, že je mohou používat k „placení letištních poplatků a chodit s nimi bez problému i do posilovny.“

Zdroj: 1

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Nimuejirikjakub136Maroštauri Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Prozměnu z českého zdravotnictví –
Více než čtvrtina zdravotních sester v práci nehlásí svá poranění, která vzniknou například injekční jehlou, přestože jim to ukládá zákon. Důvodem je často obava z toho, jak na ně budou pohlížet kolegové nebo zaměstnavatel. Vyplývá to velkého průzkumu profesní unie zdravotnických pracovníků. Přitom hrozí, že se od pacientů nakazí třeba žloutenkou nebo virem HIV. Ročně může jít až o stovky nejrůznějších zranění a problém se týká i dalších zdravotníků.

Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/462770/doktori-a-sestry-taji-zraneni-z-prace-stydime-se-rika-zachranar-tomas.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

.lak
Host
.lak

Kde to začíná a kde to končí přívěsky strojů a lidské zdroje dle choutek a vášní velkomožných hňupů. Patrně ti co na hru se sebou samými v prospěch molocha začnou hrát dáním se k dispozici on-line nejen jak ovce jsou mírně řečeno v pásmu nelichotě označeným lékařskými termíny. A pro zamyšlení celkem exkluzivní náhledy možného. http://tadesco.cz/jemen-zcela-skryta-data-pro-verejnost-dil-1/

tauri
Host
tauri

Všímám si, že většina těch pánů, co dává čip má potetovaný snad celý tělo..Možná to má i spojitost s tím, že od takového člověka je to v pohodě oproti doktorce.

Maroš
Host
Maroš

Švédom by mali konečne začať implantovať čipy namiesto mozgov – uzavrel by sa tým celý kruh okolo sociálneho experimentu s touto krajinou. Téma čipovania ma privádza do zúrivosti, pretože je neoddeliteľná so súčasnou debilizáciou populácie – kto v záujme svojej sebaobrany, sebaúcty a orientácie vo svete konečne nevyhodí z baráku televízor, rádio a neprejde z mobilu na pevnú linku – zákonite zomrie ako vypatlaný idiot! Kreténi, ktorým systém riadi život pomocou koláča a biča – tzv. výhodami, pohodlnosťou – a zároveň sankciami, si nemienia uvedomiť, že toto už nie sú len ID čipy ako u psov a rýb a monitorovaných… Číst vice »

jakub136
Host
jakub136

ahoj
ty lidi sou uplně vyrabovaní !….

jirik
Host
jirik

Superbakterie? Může se objevit zítra, antibiotika by nefungovala, vyvíjíme lék z česneku, říká vědecMáme prototyp robota, který v těle rozváží léky, je to kapsulka velikosti krevní buńky, v sobě má zásobníčky s účinnou látkou a ty reagují na místě účinku. My s robotem můžeme komunikovat a navedeme ho na správné místo, říká František Štěpánek, který vyvíjí lék z molekul česnekového Alicinu. Dodává, že doba, kdy antibiotika přestanou zcela účinkovat může nastat za deset let, nebo zítra. Je proto nutné vyvíjet nové léky a možnosti, jak s nimi bojovat.
VIDEO – http://vool.cz/9kjmt

Nimue
Host
Nimue

Musíte se zastavit a přemýšlet……věřte že na to přijdete…..každý člověk na to může přijít ale musí se zamyslet a spojit si věci dohromady!Je to přímo před vámi…..ale oni vše maskují a dejte pozor moc času nezbývá!!!!!!